Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 16 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

16 лютого 2020 р. 19:39

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футзальної ліги після 16-го туру.

***

«Wyscout» (Тернопіль) – «Колос» (Зборів) – 0:5 (0:2)

Голи: Андрій Сухецький, 9, 35, 36, Михайло Кузів, 11, 40.

***

«Автоцентр 88» (Тернопіль) – ФК «Козова» – 4:6 (2:2)

Голи: Сергій Куріцький, 6, 14, 22, Дмитро Снятовський, 25 – Назар Микичак, 9, 35, Тарас Шимонович, 10, 21, Святослав Вітровий, 26, Олег Чепіжак, 26.

***

«Копичинецькі ковбаси» – «Вікторія» (В. Бірки) - 4:5 (3:1)

Голи: Руслан Марцінковський, 17,19, 19, 24 – Володимир Лема, 12, 23, Назар Головко, 21, Немо Шелія, 36, Андрій Гринченко, 38.

***

«Роял-Транс» (Тернопіль) – «Агрокомплекс «Івачів» – 4:9 (3:3)

Голи: Богдан Лірський, 4, 39, Юрій Вигонський, 9, Назар Фішер, 17а/г – Назар Фішер, 3, 25, 32, Ігор Грегоращук, 14, 19, 35, 36, 38, Дмитро Шведецький, 37.

***

"Вся-Україна-Колос» (Бучач) – «Юніори» (Тернопіль) –5:4 (1:2)

Голи: Степан Басістий, 17, 33, Анатолій Костів, 23, 33, Андрій Кульчицький, 27 – Богдан Злочевський, 1, Максим Коломієць, 18, Анатолій Грамяк, 22, Арсен Сташків, 38.

***

«ГУНП» – ФК «Хоростків» – 7:4 (1:2)

Голи: Михайло Копачівський, 5, Андрій Цаволик, 33, 33, 37, Юрій Пилипко, 35, Василь Підлужний, 39, Микола Кохан, 40 – Роман Мельник, 7, 27, Петро Сокіл, 9, Олександр Нетеча, 29.

***

«Агрон-Агропродсервіс-ветеран» (Настасів) – ФК «Ланівці-ОТГ» – 2:1 (2:1)

Голи: Автанділ Гвіанідзе, 2, Богдан Іванців, 17 – Олег Критюк, 15.

***

ФК «Скалат» – «ТМР» – 9:7 (6:2)

Голи: Ігор Барановський, 3, 8, 10, 15, 38, 39, Василь Котис, 13, Олег Тихоліз, 19, Віталій Дем’янчук, 24 – Іван Пукас, 15, 36, Артур Панасюк, 19, 28, 29, Олег Колісник, 33, Павло Максимів, 36а/г.

***

ФК «Озерна-1» – «Поділля» (Васильківці) – 1:5 (0:1)

Голи: Руслан Баб’як, 36 – Богдан Гевчук, 19, Сергій Лук’янов, 23, Іван Цимбалістий, 29, Володимир Пушкаренко, 30, Василь Чорний, 36.

***

Турнірна таблиця після 16-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон-Агропродсервіс-ветеран»

16

15

0

1

63 - 35

45

2

«Вікторія» В. Бірки

16

13

3

0

86 - 28

42

3

«Поділля» Васильківці

16

12

0

4

70 - 41

36

4

ФК «Козова»

16

11

0

5

69 - 44

33

5

ФК «Ланівці-ОТГ»

16

9

2

5

73 - 42

29

6

«Копичинецькі ковбаси» Копичинці

16

9

1

6

67 - 51

28

7

ФК «Хоростків»

16

9

0

7

76 - 62

27

8

«Вся-Україна-Колос» Бучач

16

7

4

5

83 - 56

25

9

«Колос» Зборів

16

7

2

7

63 - 41

23

10

ФК «Скалат»

16

7

2

7

54 - 66

23

11

«Автоцентр 88» Тернопіль

16

6

3

7

52 - 63

21

12

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

16

6

2

8

38 - 48

20

13

ГУНП Тернопіль

16

6

1

9

46 - 69

19

14

«Агрокомплекс Івачів» Івачів

16

5

2

9

60 - 78

17

15

«Wyscout» Тернопіль

16

5

0

11

41 - 73

15

16

"Юніори" Тернопіль

16

2

2

12

45 - 77

8

17

Тернопільська міська рада

16

1

2

13

49 - 94

5

18

«Роял-Транс» Тернопіль

16

1

0

15

33 - 100

3

***

Бомбардири:

Михайло Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 31

Назар Головко («Вікторія») – 23

Руслан Марцінковський («Копичинецькі ковбаси») – 22

Роман Мельник (ФК «Хоростків»)  – 20

Ігор Барановський (ФК «Скалат-ОТГ») – 20

Петро Сокіл (ФК «Хоростків») – 19

Андрій Кульчицький («Вся-Україна-Колос») – 18

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 17

Ігор Грегоращук («Агрокомплекс Івачів») – 17

Ігор Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 16+1 а/г

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 15

Назар Микичак (ФК «Козова») – 15

Василь ПшеничнийВся Україна-Колос») – 15+2а/г

Роман Бардокін («Колос») – 14

Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 14

Роман Жига («Поділля») – 13

Сергій Лук’янов («Поділля») – 13

Володимир Лема («Вікторія») – 13

Немо Шелія («Вікторія») – 13

Віталій ДавидюкВся Україна-Колос») – 12  

Автанділ Гвіанідзе («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 12

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 11

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 11

Віталій Бодак (ФК «Хоростків») – 11

Павло Слободян («Автоцентр-88») – 11

Максим Коломієць («Юніори») – 11 

Назар Фішер («Агрокомплекс Івачів») – 11+1а/г

Михайло Бурбела («Юніори») – 10

Ігор Олексюк (ТМР) – 10

Сергій Савка («Поділля») – 10

Андрій Цюман («Колос») – 10

Володимир Турчак («Колос») – 10

Роман Громяк (ФК «Озерна-1») – 10

Дмитро Снятовський («Автоцентр-88») – 10

Олег Критюк (ФК «Ланівці-ОТГ») – 10

Павло Олійник (ФК «Скалат-ОТГ») – 9

Віктор Сагайдак («Копичинецькі ковбаси») – 9

Віталій Мищишин («Вікторія») – 9

Андрій Гринченко («Вікторія») – 9

Сергій Чабай (ФК «Ланівці-ОТГ») – 9

Василь Крочак (ГУНП) – 9

Михайло Забитівський («Колос») – 9

Сергій Куріцький («Автоцентр-88») – 9

Артур Панасюк (ТМР) – 9

Іван Пукас (ТМР) – 9  

Назар Мороз («Вікторія») – 8

Віталій Коломієць («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 8

Ігор Козелко («Поділля») – 8

Богдан Гевчук («Поділля») – 8

Віталій Шимків («Агрокомплекс Івачів») - 8

Олексій Стиран («Агрокомплекс Івачів») – 8

Анатолій Костів («Вся Україна-Колос») – 8

Дмитро Шведецький («Агрокомплекс Івачів») – 8+1а/г

Ігор Гуменюк («Копичинецькі ковбаси») – 8+1а/г

Іван Плосконос («Вся-Україна-Колос») – 7

Степан Басістий («Вся Україна-Колос») – 7

Назар Копач («Агрокомплекс Івачів») – 7

Андрій Фірман («Копичинецькі ковбаси») – 7

Анатолій Грам’як («Юніори») – 7+1а/г

Андрій Цаволик (ГУНП) – 7+1а/г

Ігор Козовик («Колос») – 6

Михайло Кузів («Колос») – 6

Тарас Судомир (ГУНП) – 6

Роман Гаврилюк (ФК «Хоростків»)  – 6

Олег Скотецький (ФК «Хоростків») – 6

Олександр Нетеча (ФК «Хоростків»)  – 6

Роман Снятовський («Автоцентр-88») – 6

Андрій Бойчук Автоцентр-88») – 6

Олексій Штогун («Роял-Транс») – 6

Юрій Худик («Wyscout») – 6

Роман Ватраль («Копичинецькі ковбаси») – 6

Олег Тихоліз (ФК «Скалат-ОТГ») – 6

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 6+1а/г

Назар Рибак (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5

Микола Поврозник («Юніори») – 5 

Віталій Солтис («Юніори») – 5

Тарас Білоус (ФК «Хоростків»)  – 5

Олег Сліворський (ГУНП) – 5

Микола Кохан (ГУНП) – 5

Василь Підлужний (ГУНП) – 5

Андрій Процик («Роял-Транс») – 5  

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 5

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 5

Віктор Довгунь («Поділля») – 5

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 5

Андрій Сухецький («Колос») – 5

Василь ГладчукВся Україна-Колос») – 4

Віктор Слободян («Вся Україна-Колос») – 4

Вадим Мельник («Роял-Транс») – 4

Андрій Рибак (ТМР) – 4 

Віталій Островський (ТМР) – 4  

Михайло Зубик («Копичинецькі ковбаси») – 4

Андрій Хоптовий («Копичинецькі ковбаси») – 4

Віталій Теереп (ФК «Ланівці-ОТГ») – 4

Олег Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 4 

Андрій Дричик («Wyscout») – 4

Максим Харчук («Wyscout») – 4

Арсеній Сташків («Юніори») – 4 

Володимир Пушкаренко («Поділля») – 4

Юрій Вигонський («Роял-Транс») – 4+1а/г

Дмитро Коропатницький («Wyscout») – 4+1а/г

Олег Колісник (ТМР) – 4+1а/г  

Петро Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Віктор Павлович («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Богдан Іванців(«Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Богдан Бородиця («Вся Україна-Колос») – 3

Святослав Маракін (ГУНП) – 3

Руслан Мирончик («Вікторія») – 3

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 3

Юрій Петрик (ТМР) – 3

Вадим Пукас (ТМР) – 3

Олег Демчук («Поділля») – 3

Микола Когут («Поділля») – 3

Іван Цимбалістий («Поділля») – 3

Михайло Побережник (ФК «Хоростків»)  – 3

Назар Заверуха («Wyscout») – 3

Максим Паюк (ФК «Скалат-ОТГ») – 3

Михайло Ляхович (ФК «Козова») – 3  

Юрій Шимонович (ФК «Козова») – 3

Андрій Шемилюк («Колос») – 3

Богдан Лірський («Роял-Транс») – 3

Володимир Федун (ФК «Скалат-ОТГ») – 3+2а/г

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Назар Максимчук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олександр Семенишин (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Богдан Вітрук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Роман Журибіда (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Михайло Лукевич (ФК «Козова») – 2    

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 2  

Володимир Грабчак («Роял-Транс») – 2 

Назар Стасюк («Роял-Транс») – 2

Петро Шпікула («Wyscout») – 2

Руслан Меньків (ФК «Озерна-1») – 2

Руслан Баб’як (ФК «Озерна-1») – 2

Ігор Худзік («Копичинецькі ковбаси») – 2

Михайло Масний (ФК «Скалат-ОТГ») – 2 

Василь Котис (ФК «Скалат-ОТГ») – 2 

Роман Слободян («Автоцентр-88») – 2

Михайло Снятовський («Автоцентр-88») – 2

Микола Куріцький («Автоцентр-88») – 2

Назар Галько («Автоцентр-88») – 2

Тарас Сарабун (ФК «Скалат-ОТГ») – 2

Вадим Гондз («Копичинецькі ковбаси») – 2

Олександр Ждаха («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 2

Богдан Злочевський («Юніори») – 2

Юрій Пилипко (ГУНП) – 2

Роман Марчин («Автоцентр-88») – 1

Сергій Богородиченко («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Анатолій Яцина (ТМР) – 1

Іван Кружілка (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Петро Мороз (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1  

Тарас Швець («Вся Україна-Колос») - 1

Андрій Струк («Вся Україна-Колос») – 1

Назар Ільчишин («Вся Україна-Колос») – 1

Дмитро Гром’як (ФК «Козова») – 1 

Олег Чепіжак (ФК «Козова») – 1 

Микита Дорофєєв («Копичинецькі ковбаси») – 1

Володимир Леськів («Копичинецькі ковбаси») – 1

Віталій Колцуняк (ГУНП) – 1

Михайло Копачівський (ГУНП) – 1

Вадим Стасюк («Роял-Транс») – 1

Андрій Мельник («Роял-Транс») – 1

Юрій Хомут («Роял-Транс») – 1

Ярослав Заблоцький (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Олександр Бульбін (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Ярослав Заблонський (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Назар Скуба (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Павло Леськів (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Віталій Дем’янчук (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Олександр Черній («Юніори») – 1

Юрій Сагайдак («Wyscout») – 1

Василь Чорний («Поділля») –1

Арсен Крупа (ФК «Скалат-ОТГ») – 1+1а/г

Петро Хомишин Вся Україна-Колос») – 1а/г

Василь Гураль (ФК «Озерна-1») – 1а/г

Павло Максимів (ФК «Скалат-ОТГ») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось