Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 15 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

9 лютого 2020 р. 18:31

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футзальної ліги після 15-го туру.

***

«Вся-Україна-Колос» (Бучач) –«Агрон-Агропродсервіс-ветеран» (Настасів) – 4:5 (1:2)

Голи: Степан Басістий, 17, Андрій Кульчицький, 23, 26, Віктор Слободян, 38 – Автанділ Гвіанідзе, 4, Олександр Ждаха, 11, Віталій Коломієць, 26, Віталій Гоцалюк, 29, 37.

***

«Роял-Транс» (Тернопіль) – «Вікторія» (В. Бірки) – 1:12 (0:2)

Голи: Богдан Лірський, 37 – Володимир Лема, 9, Назар Головко, 14, 26, 27, 34, 36, 38, Андрій Гринченко, 22, 27, Немо Шелія, 23, 33, Дмитро Лопушняк, 29.

***

«ГУНП» – «Колос» (Зборів) – 1:8 (0:4)

Голи: Василь Крочак, 36 – Андрій Цюман, 9, Андрій Сухецький, 14, 15, Михайло Забитівський, 8, 35, Володимир Турчак, 28, 30, Андрій Шемилюк, 40.

***

ФК «Озерна-1» – ФК «Ланівці-ОТГ» – 1:4 (1:0)

Голи: Роман Гром’як, 4 – Олег Критюк, 25, Михайло Войцещук, 27, 32, Олег Войцещук, 34.

***

ФК «Скалат» – ФК «Козова» – 1:6 (0:3)

Голи: Володимир Федун, 37 – Тарас Шимонович, 6, 15, Назар Микичак, 13, 22, 26, Олександр Ткачук, 25.

***

«Копичинецькі ковбаси» – «Поділля» (Васильківці) – 3:2 (2:1)

Голи: Роман Ватраль, 3, Ігор Гуменюк, 16, Андрій Хоптовий, 23 – Сергій Лук’янов, 17, Ігор Козелко, 37.

***

ФК «Хоростків» – «Агрокомплекс «Івачів» – 7:9 (3:6)

Голи: Роман Мельник, 5, 13, 34, Віталій Бодак, 10, Петро Сокіл, 24, 35, Олег Скотецький, 37 – Віталій Шимків, 2, Ігор Грегоращук, 6, 13, Назар Фішер, 12, 38, Дмитро Шведецький, 14, 19, 38, Олексій Стиран, 33.

***

«Автоцентр-88» (Тернопіль) – «Юніори» (Тернопіль) – 4:3 (3:1)

Голи: Андрій Бойчук, 3, Микола Куріцький, 4, Роман Снятовський, 15, Павло Слободян, 24 – Анатолій Грамя’к, 4, Максим Коломієць, 28, 28.

***

Матч «Wyscout» (Тернопіль) – «ТМР» – перенесено на 11 лютого через участь команди мерії у міжнародному турнірі.  

***

Турнірна таблиця після 15-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон-Агропродсервіс-ветеран» Настасів

15

14

0

1

61 - 34

42

2

«Вікторія» В. Бірки

15

12

3

0

81 - 24

39

3

«Поділля» Васильківці

15

11

0

4

65 - 40

33

4

ФК «Козова»

15

10

0

5

63 - 40

30

5

ФК «Ланівці-ОТГ»

15

9

2

4

72 - 40

29

6

«Копичинецькі ковбаси» Копичинці

15

9

1

5

63 - 46

28

7

ФК «Хоростків»

15

9

0

6

72 - 55

27

8

«Вся-Україна-Колос» Бучач

15

6

4

5

78 - 52

22

9

«Автоцентр 88» Тернопіль

15

6

3

6

48 - 57

21

10

«Колос» Зборів

15

6

2

7

58 - 41

20

11

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

15

6

2

7

37 - 43

20

12

ФК «Скалат»

15

6

2

7

45 - 59

20

13

ГУНП Тернопіль

15

5

1

9

39 - 65

16

14

«Агрокомплекс Івачів» Івачів

15

4

2

9

51 - 74

14

15

«Wyscout» Тернопіль

14

4

0

10

35 - 65

12

16

"Юніори" Тернопіль

15

2

2

11

41 - 72

8

17

Тернопільська міська рада

14

1

2

11

39 - 79

5

18

«Роял-Транс» Тернопіль

15

1

0

14

29 - 91

3

***

Бомбардири:

Михайло Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 31

Назар Головко («Вікторія») – 22

Руслан Марцінковський («Копичинецькі ковбаси») – 18

Петро Сокіл (ФК «Хоростків») – 18

Роман Мельник (ФК «Хоростків»)  – 18

Андрій Кульчицький («Вся-Україна-Колос») – 17

Ігор Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 16+1 а/г

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 15

Василь ПшеничнийВся Україна-Колос») – 15+2а/г

Роман Бардокін («Колос») – 14

Ігор Барановський (ФК «Скалат-ОТГ») – 14

Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 14

Роман Жига («Поділля») – 13

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 13

Назар Микичак (ФК «Козова») – 13

Віталій ДавидюкВся Україна-Колос») – 12  

Немо Шелія («Вікторія») – 12

Сергій Лук’янов («Поділля») – 12

Ігор Грегоращук («Агрокомплекс Івачів») – 12

Володимир Лема («Вікторія») – 11

Автанділ Гвіанідзе («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 11

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 11

Віталій Бодак (ФК «Хоростків») – 11

Павло Слободян («Автоцентр-88») – 11

Михайло Бурбела («Юніори») – 10

Максим Коломієць («Юніори») – 10 

Ігор Олексюк (ТМР) – 10

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 10

Сергій Савка («Поділля») – 10

Андрій Цюман («Колос») – 10

Володимир Турчак («Колос») – 10

Роман Громяк (ФК «Озерна-1») – 10

Павло Олійник (ФК «Скалат-ОТГ») – 9

Віктор Сагайдак («Копичинецькі ковбаси») – 9

Віталій Мищишин («Вікторія») – 9

Сергій Чабай (ФК «Ланівці-ОТГ») – 9

Дмитро Снятовський («Автоцентр-88») – 9

Олег Критюк (ФК «Ланівці-ОТГ») – 9

Василь Крочак (ГУНП) – 9

Михайло Забитівський («Колос») – 9

Назар Мороз («Вікторія») – 8

Віталій Коломієць («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 8

Андрій Гринченко («Вікторія») – 8

Ігор Козелко («Поділля») – 8

Віталій Шимків («Агрокомплекс Івачів») - 8

Олексій Стиран («Агрокомплекс Івачів») – 8

Назар Фішер («Агрокомплекс Івачів») – 8

Ігор Гуменюк («Копичинецькі ковбаси») – 8+1а/г

Іван Плосконос («Вся-Україна-Колос») – 7

Назар Копач («Агрокомплекс Івачів») – 7

Андрій Фірман («Копичинецькі ковбаси») – 7

Богдан Гевчук («Поділля») – 7

Дмитро Шведецький («Агрокомплекс Івачів») – 7+1а/г

Ігор Козовик («Колос») – 6

Тарас Судомир (ГУНП) – 6

Роман Гаврилюк (ФК «Хоростків»)  – 6

Олег Скотецький (ФК «Хоростків») – 6

Анатолій Костів («Вся Україна-Колос») – 6

Сергій Куріцький («Автоцентр-88») – 6

Роман Снятовський («Автоцентр-88») – 6

Андрій Бойчук Автоцентр-88») – 6

Олексій Штогун («Роял-Транс») – 6

Юрій Худик («Wyscout») – 6

Іван Пукас (ТМР) – 6  

Роман Ватраль («Копичинецькі ковбаси») – 6

Анатолій Грам’як («Юніори») – 6+1а/г

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 6+1а/г

Назар Рибак (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5

Микола Поврозник («Юніори») – 5 

Віталій Солтис («Юніори») – 5

Тарас Білоус (ФК «Хоростків»)  – 5

Олександр Нетеча (ФК «Хоростків»)  – 5

Олег Тихоліз (ФК «Скалат-ОТГ») – 5

Олег Сліворський (ГУНП) – 5

Андрій Процик («Роял-Транс») – 5  

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 5

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 5

Артур Панасюк (ТМР) – 5

Віктор Довгунь («Поділля») – 5

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 5

Степан Басістий («Вся Україна-Колос») – 5

Василь ГладчукВся Україна-Колос») – 4

Віктор Слободян («Вся Україна-Колос») – 4

Вадим Мельник («Роял-Транс») – 4

Микола Кохан (ГУНП) – 4

Василь Підлужний (ГУНП) – 4

Андрій Рибак (ТМР) – 4 

Михайло Кузів («Колос») – 4

Михайло Зубик («Копичинецькі ковбаси») – 4

Андрій Хоптовий («Копичинецькі ковбаси») – 4

Віталій Теереп (ФК «Ланівці-ОТГ») – 4

Олег Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 4 

Андрій Цаволик (ГУНП) – 4+1а/г

Дмитро Коропатницький («Wyscout») – 4+1а/г

Петро Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Віктор Павлович («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Богдан Бородиця («Вся Україна-Колос») – 3

Віталій Островський (ТМР) – 3  

Святослав Маракін (ГУНП) – 3

Руслан Мирончик («Вікторія») – 3

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 3

Юрій Петрик (ТМР) – 3

Вадим Пукас (ТМР) – 3

Олег Демчук («Поділля») – 3

Володимир Пушкаренко («Поділля») – 3

Микола Когут («Поділля») – 3

Михайло Побережник (ФК «Хоростків»)  – 3

Андрій Дричик («Wyscout») – 3

Назар Заверуха («Wyscout») – 3

Максим Паюк (ФК «Скалат-ОТГ») – 3

Михайло Ляхович (ФК «Козова») – 3  

Юрій Шимонович (ФК «Козова») – 3

Арсеній Сташків («Юніори») – 3 

Андрій Шемилюк («Колос») – 3

Юрій Вигонський («Роял-Транс») – 3+1а/г

Олег Колісник (ТМР) – 3+1а/г  

Володимир Федун (ФК «Скалат-ОТГ») – 3+2а/г

Іван Цимбалістий («Поділля») – 2

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Назар Максимчук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олександр Семенишин (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Богдан Вітрук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Роман Журибіда (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Михайло Лукевич (ФК «Козова») – 2    

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 2  

Андрій Сухецький («Колос») – 2

Володимир Грабчак («Роял-Транс») – 2 

Назар Стасюк («Роял-Транс») – 2

Петро Шпікула («Wyscout») – 2

Максим Харчук («Wyscout») – 2

Руслан Меньків (ФК «Озерна-1») – 2

Ігор Худзік («Копичинецькі ковбаси») – 2

Михайло Масний (ФК «Скалат-ОТГ») – 2 

Роман Слободян («Автоцентр-88») – 2

Михайло Снятовський («Автоцентр-88») – 2

Микола Куріцький («Автоцентр-88») – 2

Назар Галько («Автоцентр-88») – 2

Тарас Сарабун (ФК «Скалат-ОТГ») – 2

Вадим Гондз («Копичинецькі ковбаси») – 2

Олександр Ждаха («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 2

Роман Марчин («Автоцентр-88») – 1

Сергій Богородиченко («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців(«Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Злочевський («Юніори») – 1

Анатолій Яцина (ТМР) – 1

Іван Кружілка (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Петро Мороз (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1  

Тарас Швець («Вся Україна-Колос») - 1

Андрій Струк («Вся Україна-Колос») – 1

Назар Ільчишин («Вся Україна-Колос») – 1

Дмитро Гром’як (ФК «Козова») – 1  

Микита Дорофєєв («Копичинецькі ковбаси») – 1

Володимир Леськів («Копичинецькі ковбаси») – 1

Юрій Пилипко (ГУНП) – 1

Віталій Колцуняк (ГУНП) – 1

Руслан Баб’як (ФК «Озерна-1») – 1

Вадим Стасюк («Роял-Транс») – 1

Андрій Мельник («Роял-Транс») – 1

Богдан Лірський («Роял-Транс») – 1

Юрій Хомут («Роял-Транс») – 1

Ярослав Заблоцький (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Василь Котис (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Олександр Бульбін (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Ярослав Заблонський (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Назар Скуба (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Павло Леськів (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Олександр Черній («Юніори») – 1

Арсен Крупа (ФК «Скалат-ОТГ») – 1+1а/г

Петро Хомишин Вся Україна-Колос») – 1а/г

Василь Гураль (ФК «Озерна-1») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось