Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 13 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

26 січня 2020 р. 20:17

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги після 13-го туру.

***

«Файне місто» (Тернопіль) – ФК «Гаї Шевченківські» – 10:5 (4:2)

Голи: Арсен Мельничук, 10, 22, Максим Шадюк, 14, 18, 31, 36, Олег Солонинка, 17, 27, 33, Артем Баб’як, 29 – Іван Романюк, 3, 40, Роман Лясота, 20, 28, 37.

***

«САЮЗ» (Тернопіль) – «Добрий Самарянин» (Тернопіль) – 6:6 (2:2)

Голи: Владислав Сороцький, 3, 10, 23, Євген Щербатюк, 27, 35, Арсен Доленга, 39 – Андрій Вадовський, 7, 12, 36, 40, 40, Петро Тригук, 21.

***

«Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – «Лісма» (Шляхтинці) – 3:2 (3:0)

Голи: Ігор Петрас, 1, Олег Агрес, 6а/г, Олександр Пиж,19 – Павло Бутрин, 24, Олег Агрес, 25.

***

«LARGO» (Тернопіль) – «Метрікс» (Тернопіль) – 1:11 (0:7)

Голи: Михайло Комлєв, 35 – Олександр Скобальський, 4, 7, Володимир Пунька, 6, 8, 15, 37, Володимир Крамар, 17, Олександр Сіянчук, 19, Петро Яцунда, 28, Максим Чіп, 38, 39.

***

«Стрипа» (Купчинці) – «Калина» (Тернопіль) – 6:4 (1:2)

Голи: Михайло Маркович, 5, 39, Тарас Рудик, 29, Віталій Худа, 28, 39, Роман Маркович, 34 – Максим Маланчук, 13, 19, 37, Дмитро Левкович, 39.

***

«Панорама-1» (Млинівці) – ФК «Нараїв» – 2:5 (1:2)

Голи: Михайло Теслюк, 6, Андрій Ніков, 40 – Дмитро Миколишин, 1, 15, Сергій Дроздовський, 22, Олександр Клюс, 31, Богдан Дзюла, 40.

***

ФК «Заруддя» – «Меліоратор» (Тернопіль) – 3:4 (1:1)

Голи: Олег Онишкевич, 9, Тарас Нюня, 28, Іван Бабуняк, 40 – Григорій Паскевич, 12, Василь Савор, 21, 30, Роман Йонко, 40.

***

«Терен» (Тернопіль) – «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:13 (3:3)

Голи: В’ячеслав Вівчар, 3, Сергій Гах, 17, 20 – Іван Руздевич, 1, Іван Бас, 3, 34, Андрій Єдинак, 12, 39, 40, Іван Кілик, 22, Богдан Бадло, 24, 35, Мирон Танчик, 26, 32, 37, Ігор Долиньчак, 27.

***

«SEBN, UA» (Тернопіль) – «Вікторія-92» (Вікторівка) – 7:4 (2:2)

Голи: Андрій Черноба, 18, Василь Кушнір, 20, 37, Владислав Доля, 24, Володимир Сакало, 25, Руслан Гловюк, 33, 38 – Дем’ян Репела, 1, 17, Олександр Мдинарадзе, 26, Руслан Сорока, 35.

***

Турнірна таблиця 13-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

13

12

1

0

94 - 29

37

2

«Добрий Самарянин» Тернопіль

13

8

3

2

48 - 37

27

3

«Інваспорт» Тернопіль

13

8

2

3

84 - 55

26

4

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

13

8

1

4

53 - 26

25

5

SEBN, UA Тернопіль

13

8

1

4

55 - 46

25

6

«Метрікс» Тернопіль

13

7

1

5

57 - 43

22

7

«Стрипа» Купчинці

13

7

1

5

60 - 48

22

8

«Лісма» Шляхтинці

13

7

1

5

56 - 58

22

9

«Меліоратор» Тернопіль

13

7

1

5

50 - 54

22

10

«Панорама-1» Млинівці

13

6

3

4

53 - 48

21

11

«Вікторія 92» Вікторівка

13

6

1

6

64 - 55

19

12

«Ветеран Плюс» Тернопільський район

13

5

3

5

30 - 36

18

13

«Калина» Тернопіль

13

5

0

8

45 - 53

15

14

«Файне місто» Тернопіль

13

2

3

8

50 - 71

9

15

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

13

2

1

10

34 - 58

7

16

ФК «Гаї Шевченківські»

13

2

1

10

40 - 71

7

17

«Терен» Тернопіль

13

2

1

10

35 - 74

7

18

«Largo» Тернопіль

13

2

1

10

35 - 81

7

***

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 31

Іван Кілик («Інваспорт») – 24

Максим Шадюк («Файне місто») – 23

Максим Борисевич («Лісма») – 19

Мирон Танчик («Інваспорт») – 19  

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 18

Володимир Пунька («Метрікс») – 17

Юрій Сорочан («Стрипа») – 16

Павло Бутрин («Лісма») – 16

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 15

Василь Дорош («Панорама-1») – 14

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 14

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 14

Максим Маланчук («Калина») – 14

Петро Яцунда («Метрікс») – 13

Олександр Мдінарадзе («Вікторія-92») – 13

Ілля Старченко («Вікторія-92») – 12

Йосип Репела («Вікторія 92») – 12 

Арсен Доленга («Саюз») – 12

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 12

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 12

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 12

Ігор Шаблій (SEBN, UA) – 11

Василь Кушнір (SEBN, UA) – 11

Владислав Сороцький («Саюз») – 11

Василь Савор («Меліоратор») – 11  

Андрій Ніков («Панорама-1») – 11

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 11

Сергій Комар («Панорама-1») – 11+1а/г

Віталій Гончар («Меліоратор») – 10

Руслан Сорока («Вікторія 92») – 10

Олександр Пиж («Ветеран Плюс») – 10 

Михайло Маркович («Стрипа») – 10+1а/г

Руслан Хабаров («Саюз») – 9

Андрій Завадович («Саюз») – 9

Іван Курдупель («Стрипа») – 9

Роман Бодасюк («Калина») – 9

Владислав Столяр («Калина») – 9

Дем’ян Репела («Вікторія 92») – 9

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 9+1а/г

Віталій Сливінський («Саюз») – 8

Дмитро Марценюк («Саюз») – 8

Сергій Федорків («Файне місто») – 8

Григорій Паскевич («Меліоратор») – 8 

Олег Агрес («Лісма») – 8+1а/г

Андрій Малярський («Лісма») – 7

Сергій Дорош («Largo») – 7

Боббі Хенлон («Терен») – 7

Сергій Березівський  («Калина») – 7

Олег Солонинка («Файне місто») – 7

Андрій Черноба (SEBN, UA) – 7

Богдан БадлоІнваспорт») – 7

Олег Двуліт («Терен») – 6

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 6

Денис Авраменко («Largo») – 6

Володимир Крамар («Метрікс») – 6

Олександр Скобальський («Метрікс») – 6

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 6

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 6+1а/г

Володимир Сакало («SEBN, UA») – 6+1а/г

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») – 5

Ігор Журик («Панорама-1») – 5

Тарас Бобко («Панорама-1») – 5

Олександр Рахлецький (SEBN, UA) – 5

Олександр Богуславський (ФК «Гаї Шевченківські») – 5

Володимир Шум’як (ФК «Нараїв») – 5

Назар Осецький («Стрипа») – 5

Віталій Худа («Стрипа») – 5

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 5

Максим Чіп («Метрікс») – 5

Іван БасІнваспорт») – 5

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 5

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 5+1а/г

Іван Капеняк («Largo») – 4

Назар Головатюк («Largo») – 4 

Юрій Свірко («Largo») – 4

Ігор Вітушинський («Меліоратор») – 4

Ярослав Довгий («Меліоратор») – 4

Олег Лис («Меліоратор») – 4

Ігор Римар (ФК «Заруддя») – 4

Володимир Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 4

Ігор Сливка («Саюз») – 4

Владислав Грегуль («Стрипа») – 4

Юрій Федорчук («Лісма») – 4

Артем Баб’як («Файне місто») – 4

Михайло Теслюк («Панорама-1») – 4

Сергій Гах («Терен») – 4

Андрій Уніят («Ветеран Плюс») – 4+1а/г

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) –4+1а/г

Іван Маркович («Стрипа») – 4+1а/г

Ігор Любінський (SEBN, UA) – 3

Владислав Доля (SEBN, UA) – 3

Руслан Гловюк (SEBN, UA) – 3

Володимир Федак («Добрий Самарянин») – 3

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 3

Петро Козак («Largo») – 3 

Роман Левицький («Інваспорт») – 3

Володимир Антошків («Терен») – 3

Олександр Клюс (ФК «Нараїв») – 3

Тарас Рудик («Стрипа») – 3

Олег Комаровський («Саюз») – 2

Тарас Єднак («Вікторія 92») - 2 

Михайло Бойко («Вікторія 92») – 2

Тарас Ніколюк («Вікторія 92») – 2

Олег Джугла («Метрікс») – 2

Микола Піх («Метрікс») – 2

Олександр Сіянчук («Метрікс») – 2

Володимир ШереметаМетрікс») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Степан ПроцьВетеран Плюс») – 2

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 2

Олександр Волос (ФК «Нараїв») – 2

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») – 2

Роман Дробовський («Меліоратор») – 2

Ярослав Скоробагатий («Меліоратор») – 2

Роман Йонко Меліоратор») – 2

Богдан Гуменюк («Меліоратор») – 2

Іван Шимчишин («Файне місто») – 2

Юрій Коломієць («Файне місто») – 2

Арсен Мельничук («Файне місто») – 2

Олександр Іванишин («Калина») – 2

Степан Лакоцький («Стрипа») – 2

Роман Маркович («Стрипа») – 2

Михайло Комлєв («Largo») – 2

А. Солодухо Largo») – 2

Віталій Чайківський («Largo») – 2

Володимир Гуцало (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

Олександр Кумпаненко (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 2

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 2

В’ячеслав Вівчар («Терен») – 2

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 1

Іван Моравель (ФК «Заруддя») – 1

Тарас Нюня(ФК «Заруддя») – 1

Тарас Головатюк («Largo») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») – 1

Олег Тимець («Лісма») – 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Хрущ (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Ігор Телень (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Дручок (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Олег Сарай («Терен») – 1

Максим Гірчиця (SEBN, UA) – 1

Віктор Турчин (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») – 1

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») – 1

Іван Руздевич («Інваспорт») – 1

Ігор Долиньчак («Інваспорт») – 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») – 1

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 1

Віталій Матвіїшин (ФК «Нараїв») – 1

Михайло Мацьковський (ФК «Нараїв») – 1

Дмитро Миколишин (ФК «Нараїв») – 1

Володимир Маковський («Файне місто») – 1

Юрій Кузь («Файне місто») – 1

Михайло БезкоровайнийВетеран Плюс») – 1

Вадим Кушнерчук  («Ветеран Плюс») – 1

Ярослав Мричко («Метрікс») – 1

Назар Панчишин Калина») – 1

Сергій Максимюк («Терен») – 1+1а/г

Дмитро Левкович («Калина») – 1+1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 10 24
"Медобори" Зелене 10 19
"Рідна Борщівщина... 10 19
"Нива" Теребовля 10 19
"Збруч-Агробізнес... 10 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 10 14
"Поділля" Васильк... 10 14
"Зоря" Хоростків 10 7
ФК "Нараїв" 10 6
"Кристал-U-19" Чо... 10 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 7 21
ФК «Вишнівець» 7 16
ФК «Мельниця» Мел... 7 12
ФК «Трибухівці» 7 10
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 7 4
«Нива» Городниця 7 3
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 14
«Нічлава» Копичинці 6 12
«Колос» Зборів 7 11
«Поділля» В. Бере... 7 10
«ПрофАгро» Кременець 6 6
«Олімпія» Клювинці 7 6
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 393


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58