Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 13 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

26 січня 2020 р. 19:50

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футзальної ліги після 13-го туру.

***

«Wyscout» (Тернопіль) – «Юніори» (Тернопіль) – 5:3 (3:1)

Голи: Назар Заверуха, 8, Ярослав Кліщ, 20, 36, Дмитро Коропатницький, 20, Юрій Худик, 33 – Максим Коломієць, 7, 24, 25.

***

«Копичинецькі ковбаси» – «Агрон-Агропродсервіс-ветеран» (Настасів) – 1:4 (0:2)

Голи: Андрій Фірман, 26 – Автанділ Гвіанідзе, 5, 17, 33, Ігор Гуменюк, 31а/г.

***

«Роял-Транс» (Тернопіль) – ФК «Ланівці-ОТГ» – 2:6 (1:4)

Голи: Олексій Штогун, 17, Юрій Хомут, 29 – Михайло Войцещук, 5, 13, 20, Олег Критюк, 12, 40, Сергій Чабай. 38.

***

«Агрокомплекс «Івачів» – «ТМР» – 4:4 (1:3)

Голи: Віталій Шимків, 14, Олексій Стиран, 26, 37, Дмитро Швецький, 29 – Ігор Олексюк, 6, 34, Артур Панасюк, 17,20.

***

«Вся-Україна-Колос» (Бучач) – ФК «Озерна-1» – 1:1 0:0)

Голи: Василь Гураль, 23а/г – Андрій Періг, 30.

***

«Колос» (Зборів) – «Вікторія» (В. Бірки) – 0:0

***

ФК «Хоростків» – «Поділля» (Васильківці) – 4:5 (1:4)

Голи: Роман Мельник, 20, Віталій Бодак, 25, 28, Петро Сокіл, 40 – Микола Когут, 2, Сергій Савка, 9, Ігор Козелко, 15, 37, Сергій Лук’янов, 20.

***

ФК «Скалат» – «Автоцентр 88» (Тернопіль) – 1:5 (1:3)

Голи: Ігор Барановський, 20 – Дмитро Снятовський, 15, Арсен Крупа, 19а/г, Михайло Снятовський, 20, Роман Снятовський, 25, Назар Галько, 28.

***

«ГУНП» – ФК «Козова» – 5:4 (0:1)

Голи: Василь Підлужний, 26, 29, Василь Крочак, 28, 32, Андрій Цаволик, 38 – Назар Микичак, 6, Олександр Ткачук, 23, 40, Святослав Вітровий, 27.

***

Турнірна таблиця після 13-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон-Агропродсервіс-ветеран» Настасів

13

12

0

1

51 - 28

36

2

«Вікторія» В. Бірки

13

10

3

0

63 - 19

33

3

«Поділля» Васильківці

13

10

0

3

55 - 37

30

4

ФК «Хоростків»

13

9

0

4

61 - 40

27

5

ФК «Ланівці-ОТГ»

13

8

2

3

63 - 32

26

6

ФК «Козова»

13

8

0

5

54 - 38

24

7

«Копичинецькі ковбаси» Копичинці

13

7

1

5

53 - 39

22

8

«Вся-Україна-Колос» Бучач

13

6

3

4

71 - 44

21

9

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

13

6

2

5

34 - 34

20

10

«Автоцентр 88» Тернопіль

13

5

2

6

41 - 51

17

11

ФК «Скалат»

13

5

2

6

36 - 50

17

12

ГУНП Тернопіль

13

5

1

7

36 - 53

16

13

«Колос» Зборів

13

4

2

7

45 - 37

14

14

«Wyscout» Тернопіль

13

4

0

9

34 - 62

12

15

«Агрокомплекс Івачів» Івачів

13

3

2

8

39 - 62

11

16

"Юніори" Тернопіль

13

2

2

9

35 - 60

8

17

«Роял-Транс» Тернопіль

13

1

0

12

28 - 71

3

18

Тернопільська міська рада

13

0

2

11

35 - 77

2

***

Бомбардири:

Михайло Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 28

Василь ПшеничнийВся Україна-Колос») – 15+2а/г

Назар Головко («Вікторія») – 14

Андрій Кульчицький («Вся-Україна-Колос») – 14

Петро Сокіл (ФК «Хоростків») – 14

Роман Мельник (ФК «Хоростків»)  – 14

Руслан Марцінковський («Копичинецькі ковбаси») – 13

Ігор Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 13+1 а/г

Віталій ДавидюкВся Україна-Колос») – 12  

Роман Бардокін («Колос») – 12

Роман Жига («Поділля») – 12

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 12

Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 11

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 11

Ігор Барановський (ФК «Скалат-ОТГ») – 11

Михайло Бурбела («Юніори») – 10

Павло Слободян («Автоцентр-88») – 10

Немо Шелія («Вікторія») - 10

Ігор Олексюк (ТМР) – 10

Сергій Лук’янов («Поділля») – 10

Віталій Бодак (ФК «Хоростків») – 10

Назар Микичак (ФК «Козова») – 10

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 10

Ігор Грегоращук («Агрокомплекс Івачів») – 9

Андрій Цюман («Колос») – 9

Павло Олійник (ФК «Скалат-ОТГ») – 9

Віктор Сагайдак («Копичинецькі ковбаси») – 9

Володимир Лема («Вікторія») – 9

Автанділ Гвіанідзе («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 9

Сергій Савка («Поділля») – 9

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 9

Роман Громяк (ФК «Озерна-1») – 8

Володимир Турчак («Колос») – 8

Віталій Мищишин («Вікторія») – 8

Сергій Чабай (ФК «Ланівці-ОТГ») – 8

Максим Коломієць («Юніори») – 8 

Дмитро Снятовський («Автоцентр-88») – 8

Василь Крочак (ГУНП) – 8

Віталій Коломієць («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 7

Іван Плосконос («Вся-Україна-Колос») – 7

Назар Копач («Агрокомплекс Івачів») – 7

Віталій Шимків («Агрокомплекс Івачів») - 7

Олег Критюк (ФК «Ланівці-ОТГ») – 7

Андрій Фірман («Копичинецькі ковбаси») – 7

Ігор Козелко («Поділля») – 7

Ігор Гуменюк («Копичинецькі ковбаси») – 7+1а/г

Ігор Козовик («Колос») – 6

Андрій Гринченко («Вікторія») – 6

Назар Мороз («Вікторія») – 6

Тарас Судомир (ГУНП) – 6

Роман Гаврилюк (ФК «Хоростків»)  – 6

Анатолій Костів («Вся Україна-Колос») – 6

Сергій Куріцький («Автоцентр-88») – 6

Олексій Штогун («Роял-Транс») – 6

Олексій Стиран («Агрокомплекс Івачів») – 6

Юрій Худик («Wyscout») – 6

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 6+1а/г

Назар Рибак (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5

Микола Поврозник («Юніори») – 5 

Віталій Солтис («Юніори») – 5

Богдан Гевчук («Поділля») – 5

Роман Ватраль («Копичинецькі ковбаси») – 5

Олег Скотецький (ФК «Хоростків») – 5

Тарас Білоус (ФК «Хоростків»)  – 5

Олег Тихоліз (ФК «Скалат-ОТГ») – 5

Михайло Забитівський («Колос») – 5

Олег Сліворський (ГУНП) – 5

Андрій Процик («Роял-Транс») – 5  

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 5

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 5

Назар Фішер («Агрокомплекс Івачів») – 5

Роман Снятовський («Автоцентр-88») – 5

Артур Панасюк (ТМР) – 5

Василь ГладчукВся Україна-Колос») – 4

Вадим Мельник («Роял-Транс») – 4

Микола Кохан (ГУНП) – 4

Андрій Цаволик (ГУНП) – 4

Андрій Рибак (ТМР) – 4 

Іван Пукас (ТМР) – 4  

Віктор Довгунь («Поділля») – 4

Олександр Нетеча (ФК «Хоростків»)  – 4

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 4

Дмитро Коропатницький («Wyscout») – 4+1а/г

Дмитро Шведецький («Агрокомплекс Івачів») – 4+1а/г

Петро Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Віктор Павлович («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Віктор Слободян («Вся Україна-Колос») – 3

Богдан Бородиця («Вся Україна-Колос») – 3

Віталій Островський (ТМР) – 3  

Святослав Маракін (ГУНП) – 3

Василь Підлужний (ГУНП) – 3

Руслан Мирончик («Вікторія») – 3

Юрій Петрик (ТМР) – 3

Вадим Пукас (ТМР) – 3

Олег Демчук («Поділля») – 3

Михайло Побережник (ФК «Хоростків»)  – 3

Андрій Дричик («Wyscout») – 3

Назар Заверуха («Wyscout») – 3

Максим Паюк (ФК «Скалат-ОТГ») – 3

Михайло Кузів («Колос») – 3

Михайло Зубик («Копичинецькі ковбаси») – 3

Віталій Теереп (ФК «Ланівці-ОТГ») – 3

Михайло Ляхович (ФК «Козова») – 3  

Юрій Шимонович (ФК «Козова») – 3

Арсеній Сташків («Юніори») – 3 

Андрій Хоптовий («Копичинецькі ковбаси») – 3

Андрій Бойчук Автоцентр-88») – 3

Юрій Вигонський («Роял-Транс») – 3+1а/г

Анатолій Грам’як («Юніори») – 3+1а/г

Іван Цимбалістий («Поділля») – 2

Володимир Пушкаренко («Поділля») – 2

Микола Когут («Поділля») – 2

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 2

Назар Максимчук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олександр Семенишин (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олег Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2 

Богдан Вітрук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Роман Журибіда (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Михайло Лукевич (ФК «Козова») – 2    

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 2  

Андрій Шемилюк («Колос») – 2

Володимир Грабчак («Роял-Транс») – 2 

Назар Стасюк («Роял-Транс») – 2

Петро Шпікула («Wyscout») – 2

Максим Харчук («Wyscout») – 2

Руслан Меньків (ФК «Озерна-1») – 2

Ігор Худзік («Копичинецькі ковбаси») – 2

Олег Колісник (ТМР) – 2  

Степан Басістий («Вся Україна-Колос») – 2

Михайло Масний (ФК «Скалат-ОТГ») – 2 

Роман Слободян («Автоцентр-88») – 2

Михайло Снятовський («Автоцентр-88») – 2

Назар Галько («Автоцентр-88») – 2

Володимир Федун (ФК «Скалат-ОТГ») – 2+2а/г

Микола Куріцький («Автоцентр-88») – 1

Роман Марчин («Автоцентр-88») – 1

Олександр Ждаха («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Сергій Богородиченко («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців(«Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Злочевський («Юніори») – 1

Анатолій Яцина (ТМР) – 1

Іван Кружілка (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Петро Мороз (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1  

Тарас Швець («Вся Україна-Колос») - 1

Андрій Струк («Вся Україна-Колос») – 1

Назар Ільчишин («Вся Україна-Колос») – 1

Дмитро Гром’як (ФК «Козова») – 1  

Микита Дорофєєв («Копичинецькі ковбаси») – 1

Вадим Гондз («Копичинецькі ковбаси») – 1

Володимир Леськів («Копичинецькі ковбаси») – 1

Юрій Пилипко (ГУНП) – 1

Віталій Колцуняк (ГУНП) – 1

Руслан Баб’як (ФК «Озерна-1») – 1

Вадим Стасюк («Роял-Транс») – 1

Андрій Мельник («Роял-Транс») – 1

Юрій Хомут («Роял-Транс») – 1

Ярослав Заблоцький (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Василь Котис (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Олександр Бульбін (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Арсен Крупа (ФК «Скалат-ОТГ») – 1+1а/г

Петро Хомишин Вся Україна-Колос») – 1а/г

Василь Гураль (ФК «Озерна-1») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось