Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 12 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

19 січня 2020 р. 19:18

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів третьої Тернопільської футзальної ліги після 12-го туру.

***

«ЕКМІ» (Біла) – «Серет» (Тернопіль) – 5:2 (4:1)

Голи: Василь Рибак, 5, Андрій Біскуп, 8, Денис Круть, 10, Леонід Лапін, 23, Михайло Томащук, 34 – Дмитро Навізівський, 26.

***

«Нива» (Підгайці) – ФК «Великі Гаї» – 14:1 (5:1)

Голи: Ярослав Чернець, 1, Тарас Стирчак, 8, 10, 19, 20, 26, 32, 33, 34, 35, Тарас Шкварло, 22, 40, Сергій Мацалап, 35, Тарас Комарницький, 39 – Віктор Желішкевич, 7.

***

«Аляска» (Тернопіль) – «Добра Піца» (Тернопіль) – 1:7 (1:5)

Голи: Іван Нечепор, 18 – Михайло Конечний, 2, Олександр Томич, 3, 11, 13, 19, 35, 40.

***

«Тернопільводоканал» – ФК «Мишковичі» – 2:6 (1:5)

Голи: Тарас Шулька, 4, Роман Богуцький, 29 – Андрій Лагіш, 4, 14, 15, Роман Звір, 9, 33, Мирослав Ірха, 10.

***

ФК «Озерна-2» – ФК «Пронятин» – 3:4 (2:1)

Голи: Василь Борис, 5, Сергій Нездропа, 15, Ярослав Горохівський, 21 – Василь Огринович, 12, Юрій Балюк, 21, Юрій Ференц, 32, Василь Глогусь, 32.

***

«Молокія» (Тернопіль) – «Карат» (Тернопіль) – 4:4 (2:3)

Голи: Тарас Шулікевич, 7, Михайло Петрашко, 18, Руслан Манчук, 30, 33 – Дмитро Блінов, 1, Роман Наконечний, 3, 8, 24.

***

«Опілля» (Підгородне) – «Панорама-2» (Млинівці) – 4:8 (0:3)

Голи: Василь Мацелюх, 28, Юрій Козача, 29, 30, Максим Ремпа, 33 – Святослав Баріда, 7, Андрій Теслюк, 17, Станіслав Сеник, 19, Степан Катушенко, 24, Андрій Нога, 26, 27, 35, 40.

***

«Стрипа-2» (Купчинці) – «Саванді» (Тернопіль) – 3:4 (2:3)

Голи: Назар Струхляк, 19, 20, 21 – Артем Трач, 5, Ігор Брик, 15, 16, Борис Трач, 29.

***

«Зелені Штахети» (Тернопіль) – «Микулинецький Бровар Плюс» – 1:5 (0:2)

Голи: Тарас Свінціцький, 31 – Олександр Юрчак, 2, Денис Бідулька, 18, 37, Андрій Брегін, 21, 22.

***

Турнірна таблиця після 12-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Добра піца» Тернопіль

12

10

1

1

72 - 38

31

2

«Savandi» Тернопіль

12

9

2

1

57 - 29

29

3

«Нива» Підгайці

12

9

1

2

70 - 30

28

4

«ЕКМІ» Біла

12

8

0

4

65 - 46

24

5

«Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль

12

8

0

4

48 - 34

24

6

ФК «Пронятин»

12

8

0

4

39 - 28

24

7

«Зелені штахети» Тернопіль

12

7

1

4

56 - 33

22

8

ФК «Мишковичі»

12

6

3

3

53 - 43

21

9

«Панорама-2» Млинівці

12

6

0

6

51 - 57

18

10

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

12

4

2

6

27 - 33

14

11

«Молокія» Тернопіль

12

3

3

6

28 - 46

12

12

«Карат» Тернопіль

12

3

2

7

40 - 61

11

13

ФК «Великі Гаї»

12

3

2

7

40 - 66

11

14

«Серет» Тернопіль

12

3

1

8

24 - 40

10

15

«Стрипа-2» Купчинці

12

3

1

8

33 - 56

10

16

«Опілля» Тернопільський район

12

2

2

8

30 - 57

8

17

«Тернопільводоканал» Тернопіль

12

1

4

7

27 - 41

7

18

«Аляска» Тернопіль

12

2

1

9

36 - 58

7

***

Бомбардири:

Тарас Стирчак («Нива») – 28

Леонід Лапін («ЕКМІ») – 27

Олександр Томич («Добра піца») – 24

Роман Наконечний («Карат») – 23

Андрій Нога («Панорама-2») – 23

Роман Скакун («Аляска») – 18

Денис Бідулька («Микулинецький Бровар Плюс») – 15

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї») – 14

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 14

Ігор Брик («Саванді») – 13

Артем Трач («Саванді») – 12

Віктор Желішкевич (ФК «Великі Гаї») – 12

Андрій Дзісяк («Стрипа-2») – 11

Олег Стирчак («Добра піца») – 11

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 11+2а/г

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 10

Руслан Турчин («Панорама-2») - 10

Руслан Хруняк («Добра піца») – 10

Сергій Мацалап («Нива») – 10  

Василь Глогусь (ФК «Пронятин») - 10

Василь Огринович (ФК «Пронятин») - 10

Роман Звір (ФК «Мишковичі») – 10

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 9

Іван Нечепор («Аляска») - 9

Тарас Шелікевич («Молокія») – 9

Олег Лядовський («Зелені штахети») – 8

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 8

Олег Когут («Саванді») – 8

Сергій Оринич (ФК «Мишковичі») – 7  

Дмитро Магеровський («Серет») – 7

Степан Винник («ЕКМІ») – 7

Денис Круть («ЕКМІ») – 7

Олег Табія (ФК «Озерна-2») – 7

Петро Загурський («Микулинецький Бровар Плюс») - 7 

Ярослав Чернець («Нива») – 7

Михайло Конечний («Добра піца») – 7

Володимир Іванюк («Зелені штахети») – 6

Дмитро Кондрацький («Молокія») – 6

Володимир Федунець («Саванді») – 6

Василь Килик («Стрипа-2») – 6

Дмитро Навізівський («Серет») – 6

Михайло Томащук («ЕКМІ») – 6

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 6

Юрій Козача («Опілля») – 6

Тарас Гураль («Нива») – 6+1а/г

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 6+/г

Дмитро Цимбалюк («Микулинецький Бровар Плюс») - 5

Андрій Брегін («Микулинецький Бровар Плюс») – 5

Андрій Хома («Микулинецький Бровар Плюс») – 5

Олег Мімнонов («Саванді») - 5

Валентин Марущак («Зелені штахети») – 5

Тарас Шкварло («Нива») – 5

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-2») – 5

Максим Ремпа («Опілля») – 5

Борис Трач («Саванді») – 4

Василь Тимченюк («Добра піца») – 4

Дмитро Синиця («Добра піца») – 4

Богдан Копцюх («ЕКМІ») – 4

Назарій Подолян («Карат») – 4

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 4

Іван Фаник («Нива») – 4

Остап Гураль («Нива») – 4

Тарас Комарницький («Нива») – 4

Тарас Гуцулюк («Опілля») – 4

Василь Мацелюх («Опілля») – 4

Роман Грицай (ФК «Пронятин») - 4

Андрій Білий («Стрипа-2») – 4

Василь Пихальський («Панорама-2») - 4

Назар Струхляк («Панорама-2») - 4 

Андрій Теслюк («Панорама-2») - 4 

Степан Катушенко («Панорама-2») - 4 

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 4

Руслан Манчук («Молокія») – 4

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 3

Віталій Мариновський («Микулинецький Бровар Плюс») - 3

Володимир Онуфреїв («Микулинецький Бровар Плюс») – 3

Назар Холоднюк («Опілля») – 3

Василь Качунь («Стрипа-2») – 3

Віталій Любінський («Серет») – 3

Юрій Деревецький («Аляска») - 3  

Микола Магаляс («Зелені штахети») – 3  

Павло Кушулинський («Карат») – 3

Олег Пирза («Карат») – 3

Назар Батьківський («Опілля») – 3

Тарас Зверховський («Молокія») – 3

Михайло Петрашко («Молокія») – 3

Ігор Гаврон (ФК «Великі Гаї») – 3

Володимир Бутин (ФК «Великі Гаї») – 3

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин») - 3   

Павло Кінах (ФК «Пронятин») - 3 

Андрій Школьний (ФК «Озерна-2») – 3

Василь Рибак («ЕКМІ») – 3

Мирослав Ірха (ФК «Мишковичі») – 3

Василь Борис  (ФК «Озерна-2») – 3

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 3

Ігор Богославець («ЕКМІ») – 3+1а/г

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 2

Роман Колобков (ФК «Мишковичі») – 2

Дмитро Ірха (ФК «Мишковичі») – 2 

Микола Салабай («Карат») – 2

Дмитро Блінов («Карат») – 2

Володимир Хом’як («Добра піца») – 2

Юрій Цимбалюк («Добра піца») – 2  

Святослав Кантицький («Добра піца») – 2 

Роман Маслянко («ЕКМІ») – 2 

Василь Процик («ЕКМІ») – 2 

Андрій Копистинський («ЕКМІ») – 2

Андрій Біскуп («ЕКМІ») – 2 

Андрій Підгрушний («Тернопільводоканал») – 2

Андрій Черній («Аляска») - 2  

Олександр Бондарук («Аляска») - 2   

Олег Король (ФК «Великі Гаї») – 2

Іван Мандзюк («Саванді») - 2 

Віталій Буняк («Саванді») 2 

Сергій Лаврієнко («Саванді») – 2

Андрій Гах («Саванді») - 2

Іван Лисий (ФК «Озерна-2») – 2

Володимир Пастух («Серет») – 2

Сергій Томчук («Серет») – 2

Ярослав Бутковський («Микулинецький Бровар Плюс») – 2

Максим Бакан («Карат») – 2

Роман Биков («Панорама-2») - 2 

Станіслав Сеник («Панорама-2») - 2 

Юрій Ференц (ФК «Пронятин») - 2

Юрій Балюк (ФК «Пронятин») - 2 

Василь Ковальський («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Олександр Юрчак («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Назар Іванів («Карат») – 1

Михайло Левицький («Зелені штахети») – 1

Михайло Хлипавка («Зелені штахети») – 1

Владислав Ступінський («Опілля») – 1

Назар Слободян («Опілля») – 1

Іван Романюк («Опілля») – 1

Олександр Ремпа («Опілля») – 1

Ігор Околович (ФК «Мишковичі») – 1 

Святослав Міль (ФК «Мишковичі») – 1

Святослав Баріда («Панорама-2») - 1 

Андрій Федів («Нива») – 1

Володимир Подлецький («Нива») – 1

Віталій Турчак («Стрипа-2») – 1

Олег Турчак («Стрипа-2») – 1

Андрій П’єх («Стрипа-2») – 1

Ярослав Томашевський («Серет») – 1

Владислав Куликовський («Серет») – 1

Назар Залецький («Серет») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1

Віктор Довгань («Тернопільводоканал») – 1

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 1

Іван Моравель (ФК «Озерна-2») – 1  

Святослав Яруш (ФК «Озерна-2») – 1

Сергій Любачівський (ФК «Озерна-2») – 1

Андрій Буряк («Молокія») – 1

Володимир Марченко («Молокія») – 1

Володимир Пукас («Аляска») - 1   

Андрій Дідик (ФК «Пронятин»)  - 1

Андрій Білик («Добра піца») – 1 

Роман Іщук («Добра піца») – 1   

Дмитро Синюта («Добра піца») – 1   

Андрій Мех (ФК «Великі Гаї») – 1

Роман Поглод (ФК «Великі Гаї») – 1

Олег Кіналь (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Шевчук (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Тригуба (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Киренька (ФК «Великі Гаї») – 1

Сергій Харчук («Саванді») - 1

Віктор Мельник («Микулинецький Бровар Плюс») – 1+1а/г

Сергій Лукаш («Аляска») - 1+1а/г  

Ярослав Томашевський («Серет») – 1+1а/г  

Дмитро Коцюба («Серет») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось