Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 11 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

12 січня 2020 р. 20:11

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футзальної ліги після 11-го туру.

***

«Wyscout» (Тернопіль) – ФК «Скалат» – 3:4 (2:2)

Голи: Володимир Федун, 6а/г, Ярослав Кліщ, 15, Максим Харчук, 40 – Павло Олійник, 13, 27, Арсен Крупа, 20, Володимир Федун, 32.

***

«Колос» (Зборів) – ФК «Ланівці-ОТГ» – 4:1 (1:0)

Голи: Роман Бардокін, 20, 23, Володимир Турчак, 26, Андрій Цюман, 33 – Михайло Войцещук, 31.

***

«Вікторія» (В.Бірки) – ФК «Козова» – 5:2 (2:1)

Голи: Назар Головко, 14, 16, 33, Андрій Гринченко, 31, Віталій Мищишин, 39 – Михайло Ляхович, 18, 29.

***

«Вся-Україна-Колос» (Бучач) – «Копичинецькі ковбаси» – 2:7 (1:4)

Голи: Віталій Давидюк, 12, Степан Басістий, 28 – Віктор Сагайдак, 7, 8, 10, 31, Петро Хомишин, 19а/г, Андрій Фірман, 22, Ігор Гуменюк, 36.

***

ФК «Хоростків» – «Агрон-Агропродсервіс-ветеран» (Настасів) – 2:3 (2:1)

Голи: Петро Сокіл, 12, Віталій Бодак, 18 – Віталій Гоцалюк, 4, 24, 37.

***

«ТМР» – «Поділля» (Васильківці) – 2:6 (1:1)

Голи: Олег Колісник, 15, Ігор Олексюк, 24 – Сергій Савка, 12, Сергій Лук’янов, 26, 28, Роман Жига, 27, 28, 30.

***

«Роял-Транс» (Тернопіль) – ФК «Озерна-1» – 3:4 (2:1)

Голи: Андрій Процик, 5, 9, Олексій Штогун, 32 – Андрій Блакита, 10, 21, Руслан Меньків, 35, Олег Хромий, 38.

 ***

«Агрокомплекс «Івачів» – «Юніори» (Тернопіль) – 4:2 (1:1)

Голи: Дмитро Шведецький, 18, Назар Фішер, 24, 38, Анатолій Грамяк, 35а/г – Арсен Сташків, 3, Анатолій Грамяк, 37.

***

«ГУНП» – «Автоцентр 88» (Тернопіль) – 5:5 (3:1)

Голи: Святослав Маркін, 6, Василь Крочак, 14, 30, Василь Підлужний, 15, Олег Сліворський, 37 – Павло Слободян, 9, Дмитро Снятовський, 21, 32, 35, Андрій Бойчук, 36.

***

Турнірна таблиця після 11-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон-Агропродсервіс-ветеран» Настасів

11

10

0

1

43 - 26

30

2

«Вікторія» В. Бірки

11

9

2

0

57 - 18

29

3

ФК «Хоростків»

11

9

0

2

55 - 30

27

4

«Поділля» Васильківці

11

8

0

3

47 - 33

24

5

«Копичинецькі ковбаси» Копичинці

11

7

1

3

51 - 31

22

6

ФК «Козова»

11

7

0

4

44 - 30

21

7

ФК «Ланівці-ОТГ»

11

6

2

3

52 - 28

20

8

«Вся-Україна-Колос» Бучач

11

5

2

4

65 - 41

17

9

ФК «Скалат»

11

5

2

4

33 - 40

17

10

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

11

5

1

5

29 - 32

16

11

«Колос» Зборів

11

4

1

6

45 - 34

13

12

«Автоцентр 88» Тернопіль

11

3

2

6

30 - 48

11

13

ГУНП Тернопіль

11

3

1

7

30 - 49

10

14

«Агрокомплекс Івачів» Івачів

11

3

1

7

32 - 52

10

15

«Wyscout» Тернопіль

11

3

0

8

27 - 53

9

16

"Юніори" Тернопіль

11

2

2

7

32 - 54

8

17

«Роял-Транс» Тернопіль

11

1

0

10

25 - 61

3

18

Тернопільська міська рада

11

0

1

10

30 - 67

1

***

Бомбардири:

Михайло Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 22

Василь ПшеничнийВся Україна-Колос») – 15+2а/г

Руслан Марцінковський («Копичинецькі ковбаси») – 13

Назар Головко («Вікторія») – 13

Петро Сокіл (ФК «Хоростків») – 13

Ігор Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 13+1 а/г

Роман Мельник (ФК «Хоростків»)  – 12

Андрій Кульчицький («Вся-Україна-Колос») – 12

Віталій ДавидюкВся Україна-Колос») - 12  

Роман Бардокін («Колос») – 12

Роман Жига («Поділля») – 12

Ігор Барановський (ФК «Скалат-ОТГ») – 10

Михайло Бурбела («Юніори») – 10

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 10

Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 10

Павло Слободян («Автоцентр-88») – 10

Ігор Грегоращук («Агрокомплекс Івачів») – 9

Назар Микичак (ФК «Козова») – 9

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 9

Андрій Цюман («Колос») – 9

Павло Олійник (ФК «Скалат-ОТГ») – 9

Віктор Сагайдак («Копичинецькі ковбаси») – 9

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 8

Немо Шелія («Вікторія») - 8

Володимир Лема («Вікторія») – 8

Роман Громяк (ФК «Озерна-1») – 8

Володимир Турчак («Колос») – 8

Віталій Бодак (ФК «Хоростків») – 8

Ігор Олексюк (ТМР) – 8

Сергій Лук’янов («Поділля») – 8

Сергій Савка («Поділля») – 7

Сергій Чабай (ФК «Ланівці-ОТГ») – 7

Віталій Мищишин («Вікторія») – 7

Ігор Гуменюк («Копичинецькі ковбаси») – 7

Дмитро Снятовський («Автоцентр-88») – 7

Ігор Козовик («Колос») – 6

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 6

Віталій Коломієць («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 6

Іван Плосконос («Вся-Україна-Колос») – 6

Назар Копач («Агрокомплекс Івачів») – 6

Андрій Гринченко («Вікторія») – 6

Андрій Фірман («Копичинецькі ковбаси») – 6

Василь Крочак (ГУНП) – 6

Роман Гаврилюк (ФК «Хоростків»)  – 5

Олег Критюк (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5

Микола Поврозник («Юніори») – 5 

Віталій Солтис («Юніори») – 5

Ігор Козелко («Поділля») – 5

Роман Ватраль («Копичинецькі ковбаси») – 5

Максим Коломієць («Юніори») – 5 

Автанділ Гвіанідзе («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 5

Олег Скотецький (ФК «Хоростків») – 5

Тарас Білоус (ФК «Хоростків»)  – 5

Олег Тихоліз (ФК «Скалат-ОТГ») – 5

Михайло Забитівський («Колос») – 5

Тарас Судомир (ГУНП) – 5

Олег Сліворський (ГУНП) – 5

Назар Мороз («Вікторія») – 5

Андрій Процик («Роял-Транс») – 5  

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 5

Назар Фішер («Агрокомплекс Івачів») – 5

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 5+1а/г

Василь ГладчукВся Україна-Колос») – 4

Анатолій Костів Вся Україна-Колос») – 4

Вадим Мельник («Роял-Транс») – 4

Олексій Штогун («Роял-Транс») – 4

Віталій Шимків («Агрокомплекс Івачів») - 4

Олексій Стиран («Агрокомплекс Івачів») – 4

Сергій Куріцький («Автоцентр-88») – 4

Микола Кохан (ГУНП) – 4

Андрій Рибак (ТМР) – 4 

Іван Пукас (ТМР) – 4  

Віктор Довгунь («Поділля») – 4

Олександр Нетеча (ФК «Хоростків»)  – 4

Богдан Гевчук («Поділля») – 4

Петро Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Роман Снятовський («Автоцентр-88») – 3

Віктор Слободян («Вся Україна-Колос») – 3

Богдан Бородиця («Вся Україна-Колос») – 3

Віталій Островський (ТМР) – 3  

Андрій Цаволик (ГУНП) – 3

Святослав Маракін (ГУНП) – 3

Руслан Мирончик («Вікторія») – 3

Юрій Петрик (ТМР) – 3

Вадим Пукас (ТМР) – 3

Олег Демчук («Поділля») – 3

Михайло Побережник (ФК «Хоростків»)  – 3

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 3

Андрій Дричик («Wyscout») – 3

Юрій Худик («Wyscout») – 3

Максим Паюк (ФК «Скалат-ОТГ») – 3

Михайло Кузів («Колос») – 3

Михайло Зубик («Копичинецькі ковбаси») – 3

Назар Рибак (ФК «Ланівці-ОТГ») – 3

Віталій Теереп (ФК «Ланівці-ОТГ») – 3

Михайло Ляхович (ФК «Козова») – 3  

Арсеній Сташків («Юніори») – 3 

Юрій Вигонський («Роял-Транс») – 3+1а/г

Дмитро Коропатницький («Wyscout») – 3+1а/г

Анатолій Грам’як («Юніори») – 3+1а/г

Дмитро Шведецький («Агрокомплекс Івачів») – 3+1а/г

Віктор Павлович («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 2

Іван Цимбалістий («Поділля») – 2

Володимир Пушкаренко («Поділля») – 2

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 2

Назар Максимчук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олександр Семенишин (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олег Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2 

Богдан Вітрук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Роман Журибіда (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Юрій Шимонович (ФК «Козова») – 2

Михайло Лукевич (ФК «Козова») – 2    

Андрій Шемилюк («Колос») – 2

Володимир Грабчак («Роял-Транс») – 2 

Назар Стасюк («Роял-Транс») – 2

Петро Шпікула («Wyscout») – 2

Назар Заверуха («Wyscout») – 2

Максим Харчук («Wyscout») – 2

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 2

Руслан Меньків (ФК «Озерна-1») – 2

Ігор Худзік («Копичинецькі ковбаси») – 2

Андрій Хоптовий («Копичинецькі ковбаси») – 2

Артур Панасюк (ТМР) – 2

Олег Колісник (ТМР) – 2  

Степан Басістий («Вся Україна-Колос») – 2

Роман Слободян («Автоцентр-88») – 1

Михайло Снятовський («Автоцентр-88») – 1

Микола Куріцький («Автоцентр-88») – 1

Назар Галько («Автоцентр-88») – 1

Роман Марчин Автоцентр-88») – 1

Андрій Бойчук Автоцентр-88») – 1

Олександр Ждаха («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Сергій Богородиченко («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців(«Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Злочевський («Юніори») – 1

Анатолій Яцина (ТМР) – 1

Іван Кружілка (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Петро Мороз (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1  

Тарас Швець («Вся Україна-Колос») - 1

Андрій Струк («Вся Україна-Колос») – 1

Назар Ільчишин Вся Україна-Колос») – 1

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 1   

Дмитро Гром’як (ФК «Козова») – 1  

Микита Дорофєєв («Копичинецькі ковбаси») – 1

Вадим Гондз («Копичинецькі ковбаси») – 1

Володимир Леськів («Копичинецькі ковбаси») – 1

Юрій Пилипко (ГУНП) – 1

Віталій Колцуняк (ГУНП) – 1

Василь Підлужний (ГУНП) – 1

Руслан Баб’як (ФК «Озерна-1») – 1

Вадим Стасюк («Роял-Транс») – 1

Андрій Мельник («Роял-Транс») – 1

Микола Когут («Поділля») – 1

Ярослав Заблоцький (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Михайло Масний (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Василь Котис (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Олександр Бульбін (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Арсен Крупа (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Володимир Федун (ФК «Скалат-ОТГ») – 1+2а/г

Петро Хомишин Вся Україна-Колос») – 1 а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Дністер" 4 10
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 9
ФК Медобори 3 6
ФК "Нива" Теребовля 3 4
ФК "Збруч-Агробіз... 4 3
ФК Колос (Бучач) 3 2
ФК "Зоря" Хоростків 3 2
ФК "Агронива-ТНПУ... 2 1
ФК "Козова" 3 1
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 4 10
"Хатки" Бережани 3 7
ФК "Трибухівці" 4 7
Віго-Острів 4 7
"Рідна Борщівщина... 4 6
ФК Мельниця 3 4
ФК Нараїв 3 4
ФК Нива (Підгайці) 4 4
"Нива" (Городниця) 3 3
"Колос" Зборів 3 1
ФСК "Кристал" 0 0
"Вікнини" (Вікно) 3 0
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане чемпіоном вищої ліги чемпіонату Тернопільської області 2020 року?









Всього голосів: 1424


Голосування триває до: 14 липня 2020 р. 23:59