Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 11 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

12 січня 2020 р. 20:11

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футзальної ліги після 11-го туру.

***

«Wyscout» (Тернопіль) – ФК «Скалат» – 3:4 (2:2)

Голи: Володимир Федун, 6а/г, Ярослав Кліщ, 15, Максим Харчук, 40 – Павло Олійник, 13, 27, Арсен Крупа, 20, Володимир Федун, 32.

***

«Колос» (Зборів) – ФК «Ланівці-ОТГ» – 4:1 (1:0)

Голи: Роман Бардокін, 20, 23, Володимир Турчак, 26, Андрій Цюман, 33 – Михайло Войцещук, 31.

***

«Вікторія» (В.Бірки) – ФК «Козова» – 5:2 (2:1)

Голи: Назар Головко, 14, 16, 33, Андрій Гринченко, 31, Віталій Мищишин, 39 – Михайло Ляхович, 18, 29.

***

«Вся-Україна-Колос» (Бучач) – «Копичинецькі ковбаси» – 2:7 (1:4)

Голи: Віталій Давидюк, 12, Степан Басістий, 28 – Віктор Сагайдак, 7, 8, 10, 31, Петро Хомишин, 19а/г, Андрій Фірман, 22, Ігор Гуменюк, 36.

***

ФК «Хоростків» – «Агрон-Агропродсервіс-ветеран» (Настасів) – 2:3 (2:1)

Голи: Петро Сокіл, 12, Віталій Бодак, 18 – Віталій Гоцалюк, 4, 24, 37.

***

«ТМР» – «Поділля» (Васильківці) – 2:6 (1:1)

Голи: Олег Колісник, 15, Ігор Олексюк, 24 – Сергій Савка, 12, Сергій Лук’янов, 26, 28, Роман Жига, 27, 28, 30.

***

«Роял-Транс» (Тернопіль) – ФК «Озерна-1» – 3:4 (2:1)

Голи: Андрій Процик, 5, 9, Олексій Штогун, 32 – Андрій Блакита, 10, 21, Руслан Меньків, 35, Олег Хромий, 38.

 ***

«Агрокомплекс «Івачів» – «Юніори» (Тернопіль) – 4:2 (1:1)

Голи: Дмитро Шведецький, 18, Назар Фішер, 24, 38, Анатолій Грамяк, 35а/г – Арсен Сташків, 3, Анатолій Грамяк, 37.

***

«ГУНП» – «Автоцентр 88» (Тернопіль) – 5:5 (3:1)

Голи: Святослав Маркін, 6, Василь Крочак, 14, 30, Василь Підлужний, 15, Олег Сліворський, 37 – Павло Слободян, 9, Дмитро Снятовський, 21, 32, 35, Андрій Бойчук, 36.

***

Турнірна таблиця після 11-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон-Агропродсервіс-ветеран» Настасів

11

10

0

1

43 - 26

30

2

«Вікторія» В. Бірки

11

9

2

0

57 - 18

29

3

ФК «Хоростків»

11

9

0

2

55 - 30

27

4

«Поділля» Васильківці

11

8

0

3

47 - 33

24

5

«Копичинецькі ковбаси» Копичинці

11

7

1

3

51 - 31

22

6

ФК «Козова»

11

7

0

4

44 - 30

21

7

ФК «Ланівці-ОТГ»

11

6

2

3

52 - 28

20

8

«Вся-Україна-Колос» Бучач

11

5

2

4

65 - 41

17

9

ФК «Скалат»

11

5

2

4

33 - 40

17

10

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

11

5

1

5

29 - 32

16

11

«Колос» Зборів

11

4

1

6

45 - 34

13

12

«Автоцентр 88» Тернопіль

11

3

2

6

30 - 48

11

13

ГУНП Тернопіль

11

3

1

7

30 - 49

10

14

«Агрокомплекс Івачів» Івачів

11

3

1

7

32 - 52

10

15

«Wyscout» Тернопіль

11

3

0

8

27 - 53

9

16

"Юніори" Тернопіль

11

2

2

7

32 - 54

8

17

«Роял-Транс» Тернопіль

11

1

0

10

25 - 61

3

18

Тернопільська міська рада

11

0

1

10

30 - 67

1

***

Бомбардири:

Михайло Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 22

Василь ПшеничнийВся Україна-Колос») – 15+2а/г

Руслан Марцінковський («Копичинецькі ковбаси») – 13

Назар Головко («Вікторія») – 13

Петро Сокіл (ФК «Хоростків») – 13

Ігор Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 13+1 а/г

Роман Мельник (ФК «Хоростків»)  – 12

Андрій Кульчицький («Вся-Україна-Колос») – 12

Віталій ДавидюкВся Україна-Колос») - 12  

Роман Бардокін («Колос») – 12

Роман Жига («Поділля») – 12

Ігор Барановський (ФК «Скалат-ОТГ») – 10

Михайло Бурбела («Юніори») – 10

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 10

Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 10

Павло Слободян («Автоцентр-88») – 10

Ігор Грегоращук («Агрокомплекс Івачів») – 9

Назар Микичак (ФК «Козова») – 9

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 9

Андрій Цюман («Колос») – 9

Павло Олійник (ФК «Скалат-ОТГ») – 9

Віктор Сагайдак («Копичинецькі ковбаси») – 9

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 8

Немо Шелія («Вікторія») - 8

Володимир Лема («Вікторія») – 8

Роман Громяк (ФК «Озерна-1») – 8

Володимир Турчак («Колос») – 8

Віталій Бодак (ФК «Хоростків») – 8

Ігор Олексюк (ТМР) – 8

Сергій Лук’янов («Поділля») – 8

Сергій Савка («Поділля») – 7

Сергій Чабай (ФК «Ланівці-ОТГ») – 7

Віталій Мищишин («Вікторія») – 7

Ігор Гуменюк («Копичинецькі ковбаси») – 7

Дмитро Снятовський («Автоцентр-88») – 7

Ігор Козовик («Колос») – 6

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 6

Віталій Коломієць («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 6

Іван Плосконос («Вся-Україна-Колос») – 6

Назар Копач («Агрокомплекс Івачів») – 6

Андрій Гринченко («Вікторія») – 6

Андрій Фірман («Копичинецькі ковбаси») – 6

Василь Крочак (ГУНП) – 6

Роман Гаврилюк (ФК «Хоростків»)  – 5

Олег Критюк (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5

Микола Поврозник («Юніори») – 5 

Віталій Солтис («Юніори») – 5

Ігор Козелко («Поділля») – 5

Роман Ватраль («Копичинецькі ковбаси») – 5

Максим Коломієць («Юніори») – 5 

Автанділ Гвіанідзе («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 5

Олег Скотецький (ФК «Хоростків») – 5

Тарас Білоус (ФК «Хоростків»)  – 5

Олег Тихоліз (ФК «Скалат-ОТГ») – 5

Михайло Забитівський («Колос») – 5

Тарас Судомир (ГУНП) – 5

Олег Сліворський (ГУНП) – 5

Назар Мороз («Вікторія») – 5

Андрій Процик («Роял-Транс») – 5  

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 5

Назар Фішер («Агрокомплекс Івачів») – 5

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 5+1а/г

Василь ГладчукВся Україна-Колос») – 4

Анатолій Костів Вся Україна-Колос») – 4

Вадим Мельник («Роял-Транс») – 4

Олексій Штогун («Роял-Транс») – 4

Віталій Шимків («Агрокомплекс Івачів») - 4

Олексій Стиран («Агрокомплекс Івачів») – 4

Сергій Куріцький («Автоцентр-88») – 4

Микола Кохан (ГУНП) – 4

Андрій Рибак (ТМР) – 4 

Іван Пукас (ТМР) – 4  

Віктор Довгунь («Поділля») – 4

Олександр Нетеча (ФК «Хоростків»)  – 4

Богдан Гевчук («Поділля») – 4

Петро Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Роман Снятовський («Автоцентр-88») – 3

Віктор Слободян («Вся Україна-Колос») – 3

Богдан Бородиця («Вся Україна-Колос») – 3

Віталій Островський (ТМР) – 3  

Андрій Цаволик (ГУНП) – 3

Святослав Маракін (ГУНП) – 3

Руслан Мирончик («Вікторія») – 3

Юрій Петрик (ТМР) – 3

Вадим Пукас (ТМР) – 3

Олег Демчук («Поділля») – 3

Михайло Побережник (ФК «Хоростків»)  – 3

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 3

Андрій Дричик («Wyscout») – 3

Юрій Худик («Wyscout») – 3

Максим Паюк (ФК «Скалат-ОТГ») – 3

Михайло Кузів («Колос») – 3

Михайло Зубик («Копичинецькі ковбаси») – 3

Назар Рибак (ФК «Ланівці-ОТГ») – 3

Віталій Теереп (ФК «Ланівці-ОТГ») – 3

Михайло Ляхович (ФК «Козова») – 3  

Арсеній Сташків («Юніори») – 3 

Юрій Вигонський («Роял-Транс») – 3+1а/г

Дмитро Коропатницький («Wyscout») – 3+1а/г

Анатолій Грам’як («Юніори») – 3+1а/г

Дмитро Шведецький («Агрокомплекс Івачів») – 3+1а/г

Віктор Павлович («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 2

Іван Цимбалістий («Поділля») – 2

Володимир Пушкаренко («Поділля») – 2

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 2

Назар Максимчук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олександр Семенишин (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олег Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2 

Богдан Вітрук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Роман Журибіда (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Юрій Шимонович (ФК «Козова») – 2

Михайло Лукевич (ФК «Козова») – 2    

Андрій Шемилюк («Колос») – 2

Володимир Грабчак («Роял-Транс») – 2 

Назар Стасюк («Роял-Транс») – 2

Петро Шпікула («Wyscout») – 2

Назар Заверуха («Wyscout») – 2

Максим Харчук («Wyscout») – 2

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 2

Руслан Меньків (ФК «Озерна-1») – 2

Ігор Худзік («Копичинецькі ковбаси») – 2

Андрій Хоптовий («Копичинецькі ковбаси») – 2

Артур Панасюк (ТМР) – 2

Олег Колісник (ТМР) – 2  

Степан Басістий («Вся Україна-Колос») – 2

Роман Слободян («Автоцентр-88») – 1

Михайло Снятовський («Автоцентр-88») – 1

Микола Куріцький («Автоцентр-88») – 1

Назар Галько («Автоцентр-88») – 1

Роман Марчин Автоцентр-88») – 1

Андрій Бойчук Автоцентр-88») – 1

Олександр Ждаха («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Сергій Богородиченко («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців(«Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Злочевський («Юніори») – 1

Анатолій Яцина (ТМР) – 1

Іван Кружілка (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Петро Мороз (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1  

Тарас Швець («Вся Україна-Колос») - 1

Андрій Струк («Вся Україна-Колос») – 1

Назар Ільчишин Вся Україна-Колос») – 1

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 1   

Дмитро Гром’як (ФК «Козова») – 1  

Микита Дорофєєв («Копичинецькі ковбаси») – 1

Вадим Гондз («Копичинецькі ковбаси») – 1

Володимир Леськів («Копичинецькі ковбаси») – 1

Юрій Пилипко (ГУНП) – 1

Віталій Колцуняк (ГУНП) – 1

Василь Підлужний (ГУНП) – 1

Руслан Баб’як (ФК «Озерна-1») – 1

Вадим Стасюк («Роял-Транс») – 1

Андрій Мельник («Роял-Транс») – 1

Микола Когут («Поділля») – 1

Ярослав Заблоцький (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Михайло Масний (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Василь Котис (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Олександр Бульбін (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Арсен Крупа (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Володимир Федун (ФК «Скалат-ОТГ») – 1+2а/г

Петро Хомишин Вся Україна-Колос») – 1 а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 14 36
"Дніпро" Печірна 14 34
"Самець" Підволоч... 14 28
«Поділля-2» (Васи... 14 25
«Ветеран» (Кремен... 14 23
ФК «Заруддя» Збор... 14 23
«Кристал» (Чортків) 14 23
«Тернопільводокан... 14 22
«Вікторія» В. Бірки 14 21
«Ампер» 14 21
ФК «Курівці» 14 15
ФК «Пронятин» 14 14
ФК «Вівся» 14 13
«Bad Wolfs» 14 5
ФК «Луб’янки» 14 2
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 16 39
"Айва-Тірас" Іванків 16 38
"Говерла" Дубівці 16 37
«Медобори» Зелене 16 36
"Sebn-Скриня" Тер... 16 31
"Вікторія" (В.Ход... 16 29
«Саюз» Тернопіль 16 27
«Гермес-7» Тернопіль 16 26
"Агронива" Тернопіль 16 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Добрий самарянин... 16 16
"Юніори" Тернопіль 16 15
«Wyscout» Тернопіль 16 12
"Поділля" В. Бере... 16 11
«Автоцентр 88» Те... 16 10
ГУНП Тернопіль 16 8
1998 16 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 15 40
Тернопільська міс... 15 39
«Метрікс» Тернопіль 15 33
«Стрипа» Купчинці 15 32
«Кастар-Україна» ... 15 30
«Серет» Тернопіль 15 28
«Largo» Тернопіль 15 28
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 15 18
«Карат» Тернопіль 15 16
«Зелені штахети» ... 15 15
«Саванді-2» Терно... 15 13
«Легіон» Драганівка 15 12
ФК «Підгородне» 15 10
ФК «Озерна-2» Збо... 15 9
«Терен» Тернопіль 15 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 17 51
«Добра піца» Терн... 17 41
ФК «Озерна-1» Збо... 17 36
ФК «Копичинці» 17 33
«Інваспорт» Терно... 17 32
ФК «Івачів» 17 30
"Тернопіль-АТО" 17 28
«Сокіл» В. Березо... 17 27
«Податкова» Терно... 17 25
«Savandi» Тернопіль 17 24
«Нива» Підгайці 17 24
«Панорама-1» Млин... 17 23
«Вікнини» Вікно 17 19
Судова служба охо... 17 18
ТДК Тернопіль 17 12
«Eleks» Тернопіль 17 9
«Калина» Тернопіль 17 6
«Old Tom» Тернопіль 17 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось