Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 11 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

12 січня 2020 р. 14:58

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги після 11-го туру.

***

«Саюз» (Тернопіль) – «Вікторія-92» (Вікторівка) – 7:5 (4:2)

Голи: Владислав Сороцький, 3, Євген Щербатюк, 12, 17, 19, 33, Андрій Завадович, 25, 28 – Олександр Мдінарадзе, 15, Йосип Репела, 16, 36, 39, Руслан Сорока, 25.

***

«Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – «Калина» (Тернопіль) – 1:0 (1:0)

Гол: Вадим Кушнерчук, 12.

***

«LARGO» (Тернопіль) – ФК «Гаї Шевченківські» – 5:8 (3:2)

Голи: Сергій Дорош, 4, А. Солодухо, 7, 24, Ю. Свірко, 11, П. Козак, 23 – Роман Лясота, 4, 37, Олександр Богуславський, 16, Іван Романюк, 25, 32, 35, Андрій Дручок, 33, Олександр Кумпаненко, 34.

***

«Добрий Самарянин» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 3:2 (1:0)

Голи: Петро Тригук, 2, Степан Римар, 23, 25 – Олег Агрес, 33, Павло Бутрин, 36.

***

«Меліоратор» (Тернопіль) – «Метрікс» (Тернопіль) – 6:2 (2:1)

Голи:  Богдан Гуменюк, 10, Олег Лис, 11, 39, Роман Йонко, 25, Віталій Гончар, 29, 33 – Максим Чіп, 20, 28.

***

«SEBN, UA» (Тернопіль) – ФК «Нараїв» - 2:1 (1:0)

Голи: Володимир Сакало, 10, Руслан Гловюк, 33 – Олександр Клюс, 36.

***

ФК «Заруддя» – «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:8 (0:1)

Голи: Іван Бабуняк, 24, Іван Моравель, 30, Андрій Когут, 34 – Роман Левицький, 10, Богдан Бадло, 13, 25, Мирон Танчик, 15, 38, Іван Кілик, 36, Дмитро Субчак, 37, Андрій Єдинак, 40.

***

«Терен» (Тернопіль) – «Стрипа» (Купчинці) – 2:12 (1:3)

Голи: Боббі Хенлон, 13, Сергій Гуцайлюк, 37 – Юрій Сорочан, 3, 6, Іван Курдупель, 12, 25, 26, 38, Михайло Маркович, 24, 37, Назар Осецький, 26, Іван Маркович, 29, 33, Владислав Грегуль, 31.

***

«Панорама-1» (Млинівці) – «Файне місто» (Тернопіль) – 6:5 (4:2)

Голи: Василь Дорош, 7, 11, 38, Сергій Комар, 10, 35, Андрій Ніков, 17 – Максим Шадюк, 8, 34, Сергій Федорків, 9, 31, Юрій Кузь, 30.

***

Турнірна таблиця 11-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

11

11

0

0

87 - 23

33

2

«Добрий Самарянин» Тернопіль

11

7

2

2

38 - 29

23

3

«Лісма» Шляхтинці

11

7

0

4

50 - 51

21

4

«Інваспорт» Тернопіль

11

6

2

3

66 - 49

20

5

«Панорама-1» Млинівці

11

6

2

3

44 - 36

20

6

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

11

6

1

4

43 - 24

19

7

«Метрікс» Тернопіль

11

6

1

4

46 - 41

19

8

SEBN, UA Тернопіль

11

6

1

4

40 - 42

19

9

«Меліоратор» Тернопіль

11

6

1

4

44 - 47

19

10

«Стрипа» Купчинці

11

6

0

5

47 - 37

18

11

«Вікторія 92» Вікторівка

11

5

1

5

51 - 46

16

12

«Ветеран Плюс» Тернопільський район

11

4

3

4

24 - 29

15

13

«Калина» Тернопіль

11

4

0

7

34 - 42

12

14

ФК «Гаї Шевченківські»

11

2

1

8

35 - 53

7

15

«Терен» Тернопіль

11

2

1

8

27 - 54

7

16

«Largo» Тернопіль

11

2

1

8

32 - 61

7

17

«Файне місто» Тернопіль

11

1

3

7

40 - 61

6

18

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

11

2

0

9

27 - 50

6

***

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 28

Іван Кілик («Інваспорт») – 20

Максим Шадюк («Файне місто») – 19

Максим Борисевич («Лісма») – 18

Юрій Сорочан («Стрипа») – 16

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 15

Павло Бутрин («Лісма») – 15

Мирон Танчик («Інваспорт») – 14  

Василь Дорош («Панорама-1») – 14

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 13

Володимир Пунька («Метрікс») – 13

Ілля Старченко («Вікторія-92») – 12

Олександр Мдінарадзе («Вікторія-92») – 12

Петро Яцунда («Метрікс») – 12

Арсен Доленга («Саюз») – 11

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 11

Максим Маланчук («Калина») – 10

Віталій Гончар («Меліоратор») – 10

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 10

Сергій Комар («Панорама-1») – 10

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 9

Руслан Хабаров («Саюз») – 9

Андрій Завадович («Саюз») – 9

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 9

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 9

Йосип Репела («Вікторія 92») – 9 

Іван Курдупель («Стрипа») – 9

Андрій Ніков («Панорама-1») – 9

Василь Савор («Меліоратор») – 8  

Віталій Сливінський («Саюз») – 8

Дмитро Марценюк («Саюз») – 8

Владислав Сороцький («Саюз») – 8

Василь Кушнір (SEBN, UA) – 8

Сергій Федорків («Файне місто») – 8

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 8+1а/г

Роман Бодасюк («Калина») – 7

Владислав Столяр («Калина») – 7

Григорій Паскевич («Меліоратор») – 7 

Олександр Пиж («Ветеран Плюс») – 7 

Ігор Шаблій (SEBN, UA) – 7

Олег Агрес («Лісма») – 7

Сергій Дорош («Largo») – 7

Олег Двуліт («Терен») – 6

Боббі Хенлон («Терен») – 6

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 6

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 6

Сергій Березівський  («Калина») - 6

Андрій Малярський («Лісма») – 6

Денис Авраменко («Largo») – 6

Руслан Сорока («Вікторія 92») – 6

Михайло Маркович («Стрипа») – 6+1а/г

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») – 5

Дем’ян Репела («Вікторія 92») – 5

Ігор Журик («Панорама-1») – 5

Олександр Рахлецький (SEBN, UA) – 5

Володимир Крамар («Метрікс») – 5

Олександр Богуславський (ФК «Гаї Шевченківські») – 5

Богдан БадлоІнваспорт») – 5

Володимир Сакало («SEBN, UA») – 5+1 а/г

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 5+1а/г

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 5+1а/г

Іван Капеняк («Largo») – 4

Назар Головатюк («Largo») – 4 

Андрій Черноба (SEBN, UA) – 4

Олександр Скобальський («Метрікс») – 4

Ігор Вітушинський («Меліоратор») – 4

Олег Лис («Меліоратор») – 4

Ігор Римар (ФК «Заруддя») – 4

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 4

Володимир Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 4

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 4

Володимир Шум’як (ФК «Нараїв») – 4

Олег Солонинка («Файне місто») – 4

Ігор Сливка («Саюз») – 4

Назар Осецький («Стрипа») – 4

Андрій Уніят («Ветеран Плюс») – 4+1а/г

Ігор Любінський (SEBN, UA) – 3

Віталій Худа («Стрипа») – 3

Іван Маркович («Стрипа») – 3

Юрій Федорчук («Лісма») – 3

Артем Баб’як («Файне місто») – 3

Іван БасІнваспорт») – 3

Володимир Федак («Добрий Самарянин») – 3

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 3

Ярослав Довгий («Меліоратор») – 3

Михайло Теслюк («Панорама-1») – 3

Петро Козак («Largo») – 3 

Юрій Свірко («Largo») – 3

Роман Левицький («Інваспорт») – 3

Максим Чіп («Метрікс») – 3

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) – 3+1а/г

Олег Комаровський («Саюз») – 2

Тарас Єднак («Вікторія 92») - 2 

Михайло Бойко («Вікторія 92») – 2

Олег Джугла («Метрікс») – 2

Микола Піх («Метрікс») – 2

Володимир ШереметаМетрікс») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Степан ПроцьВетеран Плюс») – 2

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 2

Олександр Волос (ФК «Нараїв») – 2

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») – 2

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 2

Владислав Доля (SEBN, UA) – 2

Роман Дробовський («Меліоратор») – 2

Ярослав Скоробагатий («Меліоратор») – 2

Богдан Гуменюк («Меліоратор») – 2

Іван Шимчишин («Файне місто») – 2

Юрій Коломієць («Файне місто») – 2

Олександр Іванишин («Калина») – 2

Степан Лакоцький («Стрипа») – 2

Владислав Грегуль («Стрипа») – 2

А. Солодухо Largo») – 2

Володимир Гуцало (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

Олександр Кумпаненко (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 2

Володимир Антошків («Терен») – 2

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 2

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 1

Іван Моравель (ФК «Заруддя») – 1

Тарас Рудик («Стрипа») – 1

Роман Маркович («Стрипа») – 1

Михайло Комлєв («Largo») – 1

Віталій Чайківський («Largo») – 1

Тарас Головатюк («Largo») – 1

Тарас Бобко («Панорама-1») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») – 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Хрущ (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Ігор Телень (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Дручок (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Сергій Максимюк («Терен») – 1

Сергій Гах («Терен») – 1

Олег Сарай («Терен») – 1

 Максим Гірчиця (SEBN, UA) – 1

Віктор Турчин (SEBN, UA) – 1

Руслан Гловюк (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») – 1

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») – 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») – 1

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 1

Тарас Ніколюк («Вікторія 92») – 1

Віталій Матвіїшин (ФК «Нараїв») – 1

Михайло Мацьковський (ФК «Нараїв») – 1

Дмитро Миколишин (ФК «Нараїв») – 1

Олександр Клюс (ФК «Нараїв») – 1

Володимир Маковський («Файне місто») – 1

Юрій Кузь («Файне місто») – 1

Михайло БезкоровайнийВетеран Плюс») – 1

Вадим Кушнерчук  («Ветеран Плюс») – 1

Олександр Сіянчук («Метрікс») – 1

Ярослав Мричко («Метрікс») – 1

Назар Панчишин Калина») – 1

Роман Йонко Меліоратор») – 1

Дмитро Левкович («Калина») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 580


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51