Результати матчів третьої Тернопільської футзальної ліги. 12 січня NEW
Сьогодні, 12 січня, у спортивному залі тернопільської ЗОШ №26 відбувся повний 11-й тур третьої Тернопільської футзальної ліги. Повідомляємо його результати.
***
«Тернопільводоканал» – ФК «Пронятин» – 1:4 (1:3)
Голи: Роман Богуцький, 16 – Василь Огринович, 11, 18, Юліан Лобоцький, 15, Павло Кінах, 29.
***
«Стрипа-2» (Купчинці) – ФК «Великі Гаї» – 5:4(2:2)
Голи: Назар Струхляк, 9, Василь Килин, 7, 22, 37, Андрій Дзісяк, 25 – Володимир Бутин, 15, Ігор Гаврон, 19, Роман Гуля, 25, Сергій Киренька, 34.
***
ФК «Озерна-2» – «Карат» (Тернопіль) – 5:2 (4:1)
Голи: Андрій Школьний, 5, Ярослав Горохівський, 9, Святослав Яруш, 17, Олег Табія, 20, Сергій Нездропа, 26 – Роман Наконечний, 9, Максим Бакан, 31.
***
«Нива» (Підгайці) – «Микулинецький Бровар Плюс» – 2:4 (1:1)
Голи: Сергій Мацалап, 9, 23 – Володимир Онуфреїв, 4, 33, Петро Загурський, 36, Андрій Брегін, 39.
***
«Молокія» (Тернопіль) – «Панорама 2» (Млинівці) – 2:4 (1:0)
Голи: Тарас Шеліхевич, 8, 39 – Роман Биков, 28, Андрій Нога, 29, Василь Пихальський, 39, 40.
***
«Опілля» (Підгородне) –«ЕКМІ» (Біла) – 7:5 (4:3)
Голи: Василь Мацелюх, 6, Тарас Гуцулюк, 9, 19, 23, 28, Юрій Козача, 18, Олександр Ремпа, 36 – Андрій Копистинський, 11, Михайло Томащук, 12, 16, Леонід Лапін, 27, Денис Круть, 30.
***
«Аляска» (Тернопіль) – ФК «Мишковичі» – 5:5 (1:4)
Голи: Іван Нечипор, 5, 23, 31, Роман Скакун, 23, 30 – Олег Орлінський, 4, Сергій Оринич, 13, 14, Андрій Лагіш, 17, Мирослав Ірха, 27.
***
«Зелені Штахети» (Тернопіль) – «Серет» (Тернопіль) – 3:1 (2:0)
Голи: Валентин Марущак, 4, Тарас Свінціцький, 9, 38 – Дмитро Навізівський, 6.
***
«Добра Піца» (Тернопіль) – «Саванді» (Тернопіль) – 8:3 (5:1)
Голи: Руслан Хруняк, 5, Олександр Томич, 6, 16, 25, Олег Стирчак, 8, 15, 24, Дмитро Синюта, 27 – Артем Трач, 14, Андрій Гах, 28, Володимир Федунець, 36.
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось