Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 10 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

5 січня 2020 р. 19:52

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги після десятого туру.

***

Друга ліга

«Добрий Самарянин» (Тернопіль) – «Інваспорт» (Тернопіль) – 2:2 (0:0)

Голи: Петро Тригук, 39, Роман Собчук, 40 – Мирон Танчик, 24, 36.

***

«LARGO» (Тернопіль) – ФК «Нараїв» – 5:4 (2:0)

Голи: Денис Авраменко, 4, Юрій Свірко, 6, 38, Сергій Дорош, 22, Тарас Головатюк, 40 – Дмитро Миколишин, 25, Віталій Миколишин, 29, Володимир Шум’як, 33, 39.

***

«Панорама-1» (Млинівці) – «Терен» (Тернопіль) – 6:3 (1:1)

Голи: Василь Дорош, 19, В’ячеслав Надозірний, 26, Андрій Ніков, 28, Михайло Теслюк, 37, Сергій Комар, 38, 40 – Володимир Антошків, 14, Олег Сарай, 35, Олег Двуліт, 39.

***

«Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – «Стрипа» (Купчинці) – 3:2 (1:2)

Голи: Олександр Пиж, 1, 25, Ігор Петрас, 35 – Юрій Сорочан, 9, Владислав Грегуль, 18.

***

ФК «Заруддя» – «Калина» (Тернопіль) – 1:4 (1:2)

Голи: Іван Бабуняк, 11 – Владислав Столяр, 12, Максим Маланчук, 14, 38, Назар Панчишин, 25.

***

 «Меліоратор» (Тернопіль) – «Вікторія-92» (Вікторівка) – 2:1 (0:1)

Голи: Ярослав Довгий, 34, Олег Лис, 37 – Олександр Мдинарадзе, 14.

***

«САЮЗ» (Тернопіль) – ФК «Гаї Шевченківські» – 6:0 (3:0)

Голи: Арсен Доленга, 7, 12, 20, 22, Ігор Сливка, 28, Дмитро Марценюк, 40.

***

«SEBN, UA» (Тернопіль) – «Файне місто» (Тернопіль) – 4:4 (4:2)

Голи: Олександр Рахлецький, 6, 17, Ігор Шаблій, 8, Олег Прокоплюк, 14 – Максим Шадюк, 7, 37, Сергій Федорків, 18, 25.

***

«Метрікс» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 5:4 (2:1)

Голи: Володимир Крамар, 2, Петро Яцунда, 11, Максим Чіп, 24, Володимир Пунька, 28, Микола Піх, 33 – Олег Агрес, 6, 32, Павло Бутрин, 22, 25.

***

Турнірна таблиця 10-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

10

10

0

0

80 - 18

30

2

«Лісма» Шляхтинці

10

7

0

3

48 - 48

21

3

«Добрий Самарянин» Тернопіль

10

6

2

2

35 - 27

20

4

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

10

6

1

3

42 - 22

19

5

«Метрікс» Тернопіль

10

6

1

3

44 - 35

19

6

«Інваспорт» Тернопіль

10

5

2

3

58 - 46

17

7

«Панорама-1» Млинівці

10

5

2

3

38 - 31

17

8

«Вікторія 92» Вікторівка

10

5

1

4

46 - 39

16

9

SEBN, UA Тернопіль

10

5

1

4

38 - 41

16

10

«Меліоратор» Тернопіль

10

5

1

4

38 - 45

16

11

«Стрипа» Купчинці

10

5

0

5

35 - 35

15

12

«Ветеран Плюс» Тернопільський район

10

3

3

4

23 - 29

12

13

«Калина» Тернопіль

10

4

0

6

34 - 41

12

14

«Терен» Тернопіль

10

2

1

7

25 - 42

7

15

«Largo» Тернопіль

10

2

1

7

27 - 53

7

16

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

10

2

0

8

24 - 42

6

17

«Файне місто» Тернопіль

10

1

3

6

35 - 55

6

18

ФК «Гаї Шевченківські»

10

1

1

8

27 - 48

4

***

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 24

Іван Кілик («Інваспорт») – 19

Максим Борисевич («Лісма») – 18

Максим Шадюк («Файне місто») – 17

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 14

Юрій Сорочан («Стрипа») – 14

Павло Бутрин («Лісма») – 14

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 13

Володимир Пунька («Метрікс») – 13

Ілля Старченко («Вікторія-92») – 12

Мирон Танчик («Інваспорт») – 12  

Петро Яцунда («Метрікс») – 12

Василь Дорош («Панорама-1») – 11

Олександр Мдінарадзе («Вікторія-92») – 11 

Арсен Доленга («Саюз») – 11

Максим Маланчук («Калина») – 10

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 9

Руслан Хабаров («Саюз») – 9

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 9

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 9

Василь Савор («Меліоратор») – 8  

Віталій Гончар («Меліоратор») – 8

Віталій Сливінський («Саюз») – 8

Дмитро Марценюк («Саюз») – 8

Василь Кушнір (SEBN, UA) – 8

Андрій Ніков («Панорама-1») – 8

Сергій Комар («Панорама-1») – 8

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 8

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 7

Роман Бодасюк («Калина») – 7

Владислав Столяр («Калина») – 7

Андрій Завадович («Саюз») – 7

Владислав Сороцький («Саюз») – 7

Григорій Паскевич («Меліоратор») – 7 

Олександр Пиж («Ветеран Плюс») – 7 

Ігор Шаблій (SEBN, UA) – 7

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 7+1а/г

Олег Двуліт («Терен») – 6

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 6

Сергій Березівський  («Калина») - 6

Андрій Малярський («Лісма») – 6

Олег Агрес («Лісма») – 6

Йосип Репела («Вікторія 92») – 6 

Денис Авраменко («Largo») – 6

Сергій Дорош («Largo») – 6

Сергій Федорків («Файне місто») – 6

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») – 5

Боббі Хенлон («Терен») – 5

Руслан Сорока («Вікторія 92») – 5

Дем’ян Репела («Вікторія 92») – 5

Ігор Журик («Панорама-1») – 5

Іван Курдупель («Стрипа») – 5

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 5

Олександр Рахлецький (SEBN, UA) – 5

Володимир Крамар («Метрікс») – 5

Іван Капеняк («Largo») – 4

Назар Головатюк («Largo») – 4 

Андрій Черноба (SEBN, UA) – 4

Олександр Скобальський («Метрікс») – 4

Ігор Вітушинський («Меліоратор») – 4

Ігор Римар (ФК «Заруддя») – 4

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 4

Олександр Богуславський (ФК «Гаї Шевченківські») – 4

Володимир Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 4

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 4

Володимир Шум’як (ФК «Нараїв») – 4

Олег Солонинка («Файне місто») – 4

Ігор Сливка («Саюз») – 4

Михайло Маркович («Стрипа») – 4+1а/г

Андрій Уніят («Ветеран Плюс») – 4+1а/г

Володимир Сакало («SEBN, UA») – 4+1 а/г

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 4+1а/г

Ігор Любінський (SEBN, UA) – 3

Віталій Худа («Стрипа») – 3

Назар Осецький («Стрипа») – 3

Юрій Федорчук («Лісма») – 3

Артем Баб’як («Файне місто») – 3

Іван БасІнваспорт») – 3

Богдан БадлоІнваспорт») – 3

Володимир Федак («Добрий Самарянин») – 3

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 3

Ярослав Довгий («Меліоратор») – 3

Михайло Теслюк («Панорама-1») – 3

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 3+1а/г

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) – 3+1а/г

Олег Комаровський («Саюз») – 2

Тарас Єднак («Вікторія 92») - 2 

Михайло Бойко («Вікторія 92») – 2

Олег Джугла («Метрікс») – 2

Микола Піх («Метрікс») – 2

Володимир ШереметаМетрікс») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Степан ПроцьВетеран Плюс») – 2

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 2

Олександр Волос (ФК «Нараїв») – 2

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») – 2

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 2

Владислав Доля (SEBN, UA) – 2

Роман Дробовський («Меліоратор») – 2

Ярослав Скоробагатий («Меліоратор») – 2

Олег Лис («Меліоратор») – 2

Іван Шимчишин («Файне місто») – 2

Юрій Коломієць («Файне місто») – 2

Олександр Іванишин («Калина») – 2

Степан Лакоцький («Стрипа») – 2

Петро Козак («Largo») – 2 

Юрій Свірко(«Largo») – 2

Володимир Гуцало (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

Роман Левицький («Інваспорт») – 2

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 2

Володимир Антошків («Терен») – 2

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 1

Тарас Рудик («Стрипа») – 1

Роман Маркович («Стрипа») – 1

Іван Маркович («Стрипа») – 1

Владислав Грегуль («Стрипа») – 1

Михайло Комлєв («Largo») – 1

Віталій Чайківський («Largo») – 1

Тарас Головатюк («Largo») – 1

Тарас Бобко («Панорама-1») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») – 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Хрущ (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Ігор Телень (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Олександр Кумпаненко (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Сергій Максимюк («Терен») – 1

Сергій Гах («Терен») – 1

Олег Сарай («Терен») – 1

 Максим Гірчиця (SEBN, UA) – 1

Віктор Турчин (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») – 1

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») – 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») – 1

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 1

Тарас Ніколюк («Вікторія 92») – 1

Віталій Матвіїшин (ФК «Нараїв») – 1

Михайло Мацьковський (ФК «Нараїв») – 1

Дмитро Миколишин (ФК «Нараїв») – 1

Володимир Маковський («Файне місто») – 1

Михайло БезкоровайнийВетеран Плюс») – 1

Богдан Гуменюк («Меліоратор») – 1

Олександр Сіянчук («Метрікс») – 1

Ярослав Мричко («Метрікс») – 1

Максим Чіп («Метрікс») – 1

Назар Панчишин Калина») – 1

Дмитро Левкович («Калина») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 14 36
"Дніпро" Печірна 14 34
"Самець" Підволоч... 14 28
«Поділля-2» (Васи... 14 25
«Ветеран» (Кремен... 14 23
ФК «Заруддя» Збор... 14 23
«Кристал» (Чортків) 14 23
«Тернопільводокан... 14 22
«Вікторія» В. Бірки 14 21
«Ампер» 14 21
ФК «Курівці» 14 15
ФК «Пронятин» 14 14
ФК «Вівся» 14 13
«Bad Wolfs» 14 5
ФК «Луб’янки» 14 2
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 16 39
"Айва-Тірас" Іванків 16 38
"Говерла" Дубівці 16 37
«Медобори» Зелене 16 36
"Sebn-Скриня" Тер... 16 31
"Вікторія" (В.Ход... 16 29
«Саюз» Тернопіль 16 27
«Гермес-7» Тернопіль 16 26
"Агронива" Тернопіль 16 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Добрий самарянин... 16 16
"Юніори" Тернопіль 16 15
«Wyscout» Тернопіль 16 12
"Поділля" В. Бере... 16 11
«Автоцентр 88» Те... 16 10
ГУНП Тернопіль 16 8
1998 16 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 15 40
Тернопільська міс... 15 39
«Метрікс» Тернопіль 15 33
«Стрипа» Купчинці 15 32
«Кастар-Україна» ... 15 30
«Серет» Тернопіль 15 28
«Largo» Тернопіль 15 28
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 15 18
«Карат» Тернопіль 15 16
«Зелені штахети» ... 15 15
«Саванді-2» Терно... 15 13
«Легіон» Драганівка 15 12
ФК «Підгородне» 15 10
ФК «Озерна-2» Збо... 15 9
«Терен» Тернопіль 15 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 17 51
«Добра піца» Терн... 17 41
ФК «Озерна-1» Збо... 17 36
ФК «Копичинці» 17 33
«Інваспорт» Терно... 17 32
ФК «Івачів» 17 30
"Тернопіль-АТО" 17 28
«Сокіл» В. Березо... 17 27
«Податкова» Терно... 17 25
«Savandi» Тернопіль 17 24
«Нива» Підгайці 17 24
«Панорама-1» Млин... 17 23
«Вікнини» Вікно 17 19
Судова служба охо... 17 18
ТДК Тернопіль 17 12
«Eleks» Тернопіль 17 9
«Калина» Тернопіль 17 6
«Old Tom» Тернопіль 17 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось