Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 9 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

29 грудня 2019 р. 19:08

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футзальної ліги після дев’ятого туру.

***

«ГУНП» – «Wyscout» (Тернопіль) – 3:2 (2:1)

Голи: Дмитро Коропатницький, 4 (а/г), Тарас Судомир, 14, 34 – Андрій Дричик, 16, Юрій Худик, 38.  

***

«Поділля» (Васильківці) – «Юніори» (Тернопіль) – 2:3 (0:2)

Голи: Віктор Довгунь, 30, Сергій Лук’янов, 31– Анатолій Грам’як, 5, 19, Михайло Бурбела, 28.

***

ФК «Хоростків» – «Копичинецькі ковбаси» – 3:2 (3:0)

Голи: Роман Мельник, 8, Петро Сокіл, 10, Олег Скотецький, 15 – Віктор Сагайдак, 26, Андрій Фірман, 33.

***

«Вся-Україна-Колос» (Бучач) – «Роял-Транс» (Тернопіль) – 8:2 (5:1)

Голи: Богдан Бородиця, 3, Василь Пшеничний, 10, 18, 25, Юрій Вигонський, 13 (а/г), Степан Басістий, 17, Віталій Давидюк, 26, Іван Плосконос, 38 – Андрій Процик, 4, Андрій Мельник, 37.

***

«Колос» (Зборів) – ФК «Озерна-1» – 3:5 (2:1)

Голи: Михайло Забитівський, 5, Михайло Кузів, 13, Роман Бардокін, 29 – Олег Кулик, 16, Роман Гром’як, 25, 30, Олег Хромий, 27, Андрій Періг, 36.

***

«Агрокомплекс «Івачів» – ФК «Скалат» – 2:3 (1:1)

Голи: Назар Копач, 3, Олексій Стиран, 39 – Павло Олійник, 8, Максим Паюк, 25, Олег Тихоліз, 29.

***

«ТМР» – «Агрон-Агропродсервіс-ветеран» (Настасів) – 3:4 (1:2)

Голи: Іван Пукас, 6, Ігор Олексюк, 24, Андрій Рибак, 32 – Автанділ Гвіанідзе, 4, Віталій Гоцалюк, 20, 33, Віталій Коломієць, 38.

***

«Вікторія» (В. Бірки) – «Автоцентр 88» (Тернопіль) – 5:1 (3:1)

Голи: Назар Головко, 16, 30, Немо Шелія, 17, 39, Володимир Лема, 40 – Сергій Куріцький, 16.

***

ФК «Ланівці-ОТГ» – ФК «Козова» – 3:5 (3:3)

Голи: Михайло Войцещук, 9, 19, Сергій Чабай, 17 – Михайло Лукевич, 10, 19, Назар Микичак, 14, Святослав Вітровий, 25, Олександр Ткачук, 37.

***

Турнірна таблиця після 9-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Хоростків»

9

8

0

1

48 - 27

24

2

«Агрон-Агропродсервіс-ветеран» Настасів

9

8

0

1

37 - 22

24

3

«Вікторія» В. Бірки

9

7

2

0

48 - 15

23

4

ФК «Козова»

9

7

0

2

40 - 20

21

5

«Поділля» Васильківці

9

6

0

3

36 - 29

18

6

ФК «Ланівці-ОТГ»

9

5

2

2

43 - 21

17

7

«Копичинецькі ковбаси» Копичинці

9

5

1

3

34 - 29

16

8

«Вся-Україна-Колос» Бучач

9

4

2

3

55 - 32

14

9

ФК «Скалат»

9

4

2

3

27 - 34

14

10

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

9

4

1

4

25 - 24

13

11

«Колос» Зборів

9

3

1

5

39 - 30

10

12

«Автоцентр 88» Тернопіль

9

3

1

5

22 - 39

10

13

«Wyscout» Тернопіль

9

3

0

6

22 - 41

9

14

"Юніори" Тернопіль

9

2

2

5

29 - 46

8

15

ГУНП Тернопіль

9

2

0

7

22 - 42

6

16

«Агрокомплекс Івачів» Івачів

9

1

1

7

24 - 47

4

17

«Роял-Транс» Тернопіль

9

1

0

8

22 - 47

3

18

Тернопільська міська рада

9

0

1

8

25 - 53

1

***

Бомбардири:

Михайло Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 21

Василь ПшеничнийВся Україна-Колос») – 15+2а/г

Руслан Марцінковський («Копичинецькі ковбаси») – 13

Роман Мельник (ФК «Хоростків»)  – 12

Ігор Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 12+1 а/г

Віталій ДавидюкВся Україна-Колос») - 11  

Андрій Кульчицький («Вся-Україна-Колос») – 10

Ігор Барановський (ФК «Скалат-ОТГ») – 10

Роман Бардокін («Колос») – 10

Петро Сокіл (ФК «Хоростків») - 10

Назар Головко («Вікторія») – 10

Ігор Грегоращук («Агрокомплекс Івачів») – 9

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 9

Назар Микичак (ФК «Козова») – 9

Михайло Бурбела («Юніори») – 9

Роман Жига («Поділля») – 8

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 8

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 8

Немо Шелія («Вікторія») - 8

Роман Громяк (ФК «Озерна-1») – 8

Андрій Цюман («Колос») – 8

Віталій Бодак (ФК «Хоростків») - 7

Володимир Турчак («Колос») – 7

Павло Слободян («Автоцентр-88») – 7

Володимир Лема («Вікторія») – 7

Сергій Чабай (ФК «Ланівці-ОТГ») – 7

Ігор Козовик («Колос») – 6

Віталій Мищишин («Вікторія») – 6

Павло Олійник (ФК «Скалат-ОТГ») – 6

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 6

Сергій Лук’янов («Поділля») – 6

Ігор Олексюк (ТМР) – 6

Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 6

Роман Гаврилюк (ФК «Хоростків»)  – 5

Олег Критюк (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5

Микола Поврозник («Юніори») – 5 

Віталій Солтис («Юніори») – 5

Ігор Козелко («Поділля») – 5

Роман Ватраль («Копичинецькі ковбаси») – 5

Віктор Сагайдак («Копичинецькі ковбаси») – 5  

Максим Коломієць («Юніори») – 5 

Віталій Коломієць («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 5

Автанділ Гвіанідзе («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 5

Іван Плосконос («Вся-Україна-Колос») – 5

Олег Скотецький (ФК «Хоростків») – 5

Олег Тихоліз (ФК «Скалат-ОТГ») – 5

Тарас Судомир (ГУНП) – 5

Василь ГладчукВся Україна-Колос») – 4

Вадим Мельник («Роял-Транс») – 4

Андрій Гринченко («Вікторія») – 4

Назар Мороз («Вікторія») – 4

Віталій Шимків («Агрокомплекс Івачів») - 4

Олексій Стиран («Агрокомплекс Івачів») – 4

Дмитро Снятовський («Автоцентр-88») – 4

Сергій Куріцький («Автоцентр-88») – 4

Микола Кохан (ГУНП) – 4

Василь Крочак (ГУНП) – 4

Андрій Рибак (ТМР) – 4 

Іван Пукас (ТМР) – 4  

Михайло Забитівський («Колос») – 4

Віктор Довгунь («Поділля») – 4

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 4

Петро Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Олексій Штогун («Роял-Транс») – 3

Андрій Процик («Роял-Транс») – 3  

Олександр Нетеча (ФК «Хоростків»)  – 3

Роман Снятовський («Автоцентр-88») – 3

Віктор Слободян («Вся Україна-Колос») – 3

Богдан Бородиця («Вся Україна-Колос») – 3

Віталій Островський (ТМР) – 3  

Олег Сліворський (ГУНП) – 3

Андрій Цаволик (ГУНП) – 3

Руслан Мирончик («Вікторія») – 3

Юрій Петрик (ТМР) – 3

Вадим Пукас (ТМР) – 3

Ігор Гуменюк («Копичинецькі ковбаси») – 3

Богдан Гевчук («Поділля») – 3

Сергій Савка («Поділля») – 3

Олег Демчук («Поділля») – 3

Михайло Побережник (ФК «Хоростків»)  – 3

Назар Копач («Агрокомплекс Івачів») – 3

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 3

Андрій Дричик («Wyscout») – 3

Юрій Худик («Wyscout») – 3

Максим Паюк (ФК «Скалат-ОТГ») – 3

Юрій Вигонський («Роял-Транс») – 3+1а/г

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 3+1а/г

Назар Фішер («Агрокомплекс Івачів») – 2

Віктор Павлович («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 2

Іван Цимбалістий («Поділля») – 2

Володимир Пушкаренко («Поділля») – 2

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Арсеній Сташків («Юніори») – 2 

Анатолій Грам’як («Юніори») – 2

Назар Максимчук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олександр Семенишин (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Тарас Білоус (ФК «Хоростків»)  – 2

Юрій Шимонович (ФК «Козова») – 2

Михайло Лукевич (ФК «Козова») – 2     

Андрій Шемилюк («Колос») – 2

Михайло Кузів («Колос») – 2

Михайло Зубик («Копичинецькі ковбаси») – 2

Володимир Грабчак («Роял-Транс») – 2 

Назар Стасюк («Роял-Транс») – 2

Петро Шпікула («Wyscout») – 2

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 2

Дмитро Коропатницький («Wyscout») – 2+1а/г

Дмитро Шведецький («Агрокомплекс Івачів») – 2+1а/г

Роман Слободян («Автоцентр-88») – 1

Михайло Снятовський («Автоцентр-88») – 1

Микола Куріцький («Автоцентр-88») – 1

Назар Галько («Автоцентр-88») – 1

Тарас Білоус (ФК «Хоростків»)  – 1

Олександр Ждаха («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Сергій Богородиченко («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців(«Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 1

Богдан Злочевський («Юніори») – 1

Олег Колісник (ТМР) – 1  

Анатолій Яцина (ТМР) – 1

Іван Кружілка (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Петро Мороз (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1  

Віталій Теереп (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1 

Олег Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1 

Богдан Вітрук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Роман Журибіда (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Тарас Швець («Вся Україна-Колос») - 1

Андрій Струк («Вся Україна-Колос») – 1

Степан Басістий («Вся Україна-Колос») – 1

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 1   

Дмитро Гром’як (ФК «Козова») – 1  

Микита Дорофєєв («Копичинецькі ковбаси») – 1

Ігор Худзік («Копичинецькі ковбаси») – 1

Вадим Гондз («Копичинецькі ковбаси») – 1

Володимир Леськів («Копичинецькі ковбаси») – 1

Андрій Хоптовий («Копичинецькі ковбаси») – 1

Андрій Фірман («Копичинецькі ковбаси») – 1

Юрій Пилипко (ГУНП) – 1

Віталій Колцуняк (ГУНП) – 1

Руслан Баб’як (ФК «Озерна-1») – 1

Руслан Меньків (ФК «Озерна-1») – 1

Максим Харчук («Wyscout») – 1

Назар Заверуха («Wyscout») – 1

Вадим Стасюк («Роял-Транс») – 1

Андрій Мельник («Роял-Транс») – 1

Микола Когут («Поділля») – 1

Ярослав Заблоцький (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Михайло Масний (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Василь Котис (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Володимир Федун (ФК «Скалат-ОТГ») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Медобори" Зелене 6 13
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 6 12
"Рідна Борщівщина... 6 12
"Нива" Теребовля 6 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 6 11
"Збруч-Агробізнес... 6 9
"Поділля" Васильк... 6 7
"Зоря" Хоростків 6 4
ФК "Нараїв" 6 3
"Кристал-U-19" Чо... 6 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 5 15
ФК «Мельниця» Мел... 5 12
ФК «Вишнівець» 5 12
ФК «Трибухівці» 5 6
«Віго-Острів» Острів 5 4
«Нива» Підгайці 5 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 6 13
«Нічлава» Копичинці 6 12
«Олімпія» Клювинці 6 9
«Поділля» В. Бере... 6 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 6 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 5 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 425


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51