Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 7 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

15 грудня 2019 р. 20:42

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футзальної ліги після сьомого туру.

***

ФК «Козова» – «Озерна-1» – 2:0 (1:0)

Голи: Назар Микичак, 5, Андрій Блакита, 40 (а/г).

***

«Юніори» (Тернопіль) – «Агрон-Агропродсервіс-ветеран» (Настасів) – 3:4 (2:3)

Голи: Михайло Бурбела, 20, 25, Віталій Солтис, 20 – Віталій Коломієць, 15,16, Ігор Бадло, 20, Богдан Іванців, 28.

***

«Поділля» (Васильківці) – ФК «Скалат» – 4:0 (2:0)

Голи: Володимир Пушкаренко, 10, Ігор Козелко, 11, Роман Жига, 25, Сергій Савка, 27.

***

«Вся-Україна-Колос» (Бучач) – ФК «Хоростків» – 4:6 (2:4)

Голи: Василь Пшеничний, 12, Віталій Давидюк, 17, 26, Андрій Кульчицький, 27 – Петро Сокіл, 9, 28, Роман Гаврилюк, 10, Михайло Побережник, 13, Роман Мельник, 15, Віталій Бодак, 25.

***

«Агрокомплекс «Івачів» – «ГУНП» – 7:4 (4:1)

Голи: Ігор Грегоращук, 8, 10, 23, Назар Фішер, 9, Дмитро Шведецький, 11, 22, Віталій Шимків, 29 – Василь Крочак, 20, Микола Кохан, 26, 28, Андрій Цаволик, 31.

***

ТМР – «Копичинецькі ковбаси» – 3:6 (2:3)

Голи: Іван Пукас, 10, Юрій Петрик, 13, Анатолій Яцина, 37 – Віктор Сагайдак, 18, 30, Руслан Марцінковський, 19, 20, 40, Ігор Гуменюк, 24.

***

«Колос» (Зборів) – «Роял-Транс» (Тернопіль) – 4:3 (3:1)

Голи: Роман Бардокін, 7, Володимир Турчак, 13, 15, Михайло Кузів, 27 – Андрій Процик, 17, 30, Юрій Вигонський, 38.

***

«Вікторія» (В. Бірки)  – «Wyscout» (Тернопіль) – 10:1 (5:0)

Голи: Немо Шелія, 3, 21, Віталій Міщишин, 8, 12, Назар Мороз, 15, 39, Дмитро Лопушняк, 18, Андрій Гринченко, 30, Назар Головко, 37, Руслан Мирончик, 39 – Яролсав Кліщ, 28.

***

ФК «Ланівці-ОТГ» – «Автоцентр 88» (Тернопіль) – 8:0 (2:0)

Голи: Михайло Войцещук, 3, 29, 37, Сергій Чабай, 13, Олег Критюк, 26, Олександр Семенишин, 26, Богдан Вітрук, 32, Роман Журибіда, 35.

***

Турнірна таблиця після 7-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Вікторія» В. Бірки

7

6

1

0

38 - 9

19

2

ФК «Козова»

7

6

0

1

34 - 15

18

3

«Агрон-Агропродсервіс-ветеран» Настасів

7

6

0

1

31 - 18

18

4

ФК «Хоростків»

7

6

0

1

34 - 22

18

5

«Поділля» Васильківці

7

5

0

2

28 - 23

15

6

ФК «Ланівці-ОТГ»

7

4

2

1

32 - 14

14

7

«Копичинецькі ковбаси» Копичинці

7

4

1

2

29 - 24

13

8

«Колос» Зборів

7

3

1

3

34 - 22

10

9

ФК «Скалат»

7

3

1

3

19 - 27

10

10

«Автоцентр 88» Тернопіль

7

3

1

3

18 - 28

10

11

«Вся-Україна-Колос» Бучач

7

2

2

3

39 - 28

8

12

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

7

2

1

4

14 - 18

7

13

«Wyscout» Тернопіль

7

2

0

5

15 - 36

6

14

"Юніори" Тернопіль

7

1

2

4

24 - 36

5

15

«Агрокомплекс Івачів» Івачів

7

1

1

5

20 - 39

4

16

«Роял-Транс» Тернопіль

7

1

0

6

17 - 28

3

17

ГУНП Тернопіль

7

1

0

6

17 - 32

3

18

Тернопільська міська рада

7

0

1

6

19 - 43

1

***

Бомбардири:

Михайло Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 14

Руслан Марцінковський («Копичинецькі ковбаси») – 11

Ігор Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 11+1 а/г

Віталій ДавидюкВся-Україна-Колос») - 10  

Андрій Кульчицький («Вся-Україна-Колос») – 9

Роман Жига («Поділля») – 8

Назар Микичак (ФК «Козова») – 8 

Ігор Грегоращук («Агрокомплекс Івачів») – 8

Роман Бардокін («Колос») – 8

Андрій Цюман («Колос») – 8

Назар Головко («Вікторія») – 8

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 8

Василь ПшеничнийВся-Україна-Колос») – 8+2а/г  

Петро Сокіл (ФК «Хоростків») - 7

Віталій Бодак (ФК «Хоростків») - 7

Роман Мельник (ФК «Хоростків»)  – 7

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 7

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 7

Михайло Бурбела («Юніори») – 7

Ігор Барановський (ФК «Скалат-ОТГ») – 7

Ігор Козовик («Колос») – 6

Володимир Турчак («Колос») – 6

Павло Слободян («Автоцентр-88») – 6

Немо Шелія («Вікторія») - 5

Володимир Лема («Вікторія») – 5

Павло Олійник (ФК «Скалат-ОТГ») – 5

Роман Гаврилюк (ФК «Хоростків»)  – 5

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 5

Олег Критюк (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5

Микола Поврозник («Юніори») – 5 

Віталій Солтис («Юніори») – 5

Ігор Козелко («Поділля») – 5

Роман Ватраль («Копичинецькі ковбаси») – 5

Максим Коломієць («Юніори») – 4 

Ігор Олексюк (ТМР) – 4

Віталій Коломієць («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 4

Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 4

Іван Плосконос («Вся-Україна-Колос») – 4

Вадим Мельник («Роял-Транс») – 4

Андрій Гринченко («Вікторія») – 4

Назар Мороз («Вікторія») – 4

Сергій Чабай (ФК «Ланівці-ОТГ») – 4

Сергій Лук’янов («Поділля») – 4

Віктор Сагайдак («Копичинецькі ковбаси») – 4  

Віталій Шимків («Агрокомплекс Івачів») - 4

Автанділ Гвіанідзе («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Петро Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Олексій Штогун («Роял-Транс») – 3

Юрій Вигонський («Роял-Транс») – 3

Олег Скотецький (ФК «Хоростків») - 3

Олександр Нетеча (ФК «Хоростків»)  – 3

Роман Снятовський («Автоцентр-88») – 3

Сергій Куріцький («Автоцентр-88») – 3

Дмитро Снятовський («Автоцентр-88») – 3

Віктор Слободян («Вся-Україна-Колос») – 3

Віталій Островський (ТМР) – 3  

Тарас Судомир (ГУНП) – 3

Олег Сліворський (ГУНП) – 3

Микола Кохан (ГУНП) – 3

Василь Крочак (ГУНП) – 3

Андрій Цаволик (ГУНП) – 3

Руслан Мирончик («Вікторія») – 3

Віталій Мищишин («Вікторія») – 3

Андрій Рибак (ТМР) – 3 

Іван Пукас (ТМР) – 3  

Михайло Забитівський («Колос») – 3

Ігор Гуменюк («Копичинецькі ковбаси») – 3

Роман Громяк (ФК «Озерна-1») – 3

Олексій Стиран («Агрокомплекс Івачів») – 3

Олег Тихоліз (ФК «Скалат-ОТГ») – 3

Назар Копач («Агрокомплекс Івачів») – 2

Дмитро Шведецький («Агрокомплекс Івачів») – 2

Віктор Павлович («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 2

Іван Цимбалістий («Поділля») – 2

Богдан Гевчук («Поділля») – 2

Сергій Савка («Поділля») – 2

Олег Демчук («Поділля») – 2

Віктор Довгунь («Поділля») – 2

Володимир Пушкаренко («Поділля») – 2

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Арсеній Сташків («Юніори») – 2 

Юрій Петрик (ТМР) – 2

Вадим Пукас (ТМР) – 2

Олександр Семенишин (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Богдан Бородиця («Вся-Україна-Колос») – 2

Юрій Шимонович (ФК «Козова») – 2

Андрій Шемилюк («Колос») – 2

Михайло Зубик («Копичинецькі ковбаси») – 2

Володимир Грабчак («Роял-Транс») – 2 

Андрій Процик («Роял-Транс») – 2   

Максим Паюк (ФК «Скалат-ОТГ») – 2 

Андрій Дричик («Wyscout») – 2

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 2

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 2+1а/г

Роман Слободян («Автоцентр-88») – 1

Тарас Білоус (ФК «Хоростків»)  – 1

Михайло Побережник (ФК «Хоростків»)  – 1

Олександр Ждаха («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Сергій Богородиченко («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців(«Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Богдан Іванців («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 1

Богдан Злочевський («Юніори») – 1

Олег Колісник (ТМР) – 1  

Анатолій Яцина (ТМР) – 1

Іван Кружілка (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Петро Мороз (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1  

Віталій Теереп (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1  

Олег Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1  

Назар Максимчук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Богдан Вітрук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Роман Журибіда (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Тарас Швець («Вся-Україна-Колос») - 1

Василь ГладчукВся-Україна-Колос») – 1

Андрій Струк («Вся-Україна-Колос») – 1

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 1   

Дмитро Гром’як (ФК «Козова») – 1   

Назар Галько («Автоцентр-88») – 1

Микола Куріцький («Автоцентр-88») – 1

Михайло Кузів («Колос») – 1

Микита Дорофєєв («Копичинецькі ковбаси») – 1

Ігор Худзік («Копичинецькі ковбаси») – 1

Вадим Гондз («Копичинецькі ковбаси») – 1

Володимир Леськів («Копичинецькі ковбаси») – 1 

Юрій Пилипко (ГУНП) – 1

Віталій Колцуняк (ГУНП) – 1

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 1

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 1

Руслан Баб’як (ФК «Озерна-1») – 1

Руслан Меньків (ФК «Озерна-1») – 1

Назар Фішер («Агрокомплекс Івачів») – 1

Максим Харчук («Wyscout») – 1

Петро Шпікула («Wyscout») – 1

Дмитро Коропатницький («Wyscout») – 1

Назар Заверуха («Wyscout») – 1

Юрій Худик («Wyscout») – 1

Назар Стасюк («Роял-Транс») – 1

Вадим Стасюк («Роял-Транс») – 1 

Ярослав Заблоцький (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Михайло Масний (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Володимир Федун (ФК «Скалат-ОТГ») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 14 36
"Дніпро" Печірна 14 34
"Самець" Підволоч... 14 28
«Поділля-2» (Васи... 14 25
«Ветеран» (Кремен... 14 23
ФК «Заруддя» Збор... 14 23
«Кристал» (Чортків) 14 23
«Тернопільводокан... 14 22
«Вікторія» В. Бірки 14 21
«Ампер» 14 21
ФК «Курівці» 14 15
ФК «Пронятин» 14 14
ФК «Вівся» 14 13
«Bad Wolfs» 14 5
ФК «Луб’янки» 14 2
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 16 39
"Айва-Тірас" Іванків 16 38
"Говерла" Дубівці 16 37
«Медобори» Зелене 16 36
"Sebn-Скриня" Тер... 16 31
"Вікторія" (В.Ход... 16 29
«Саюз» Тернопіль 16 27
«Гермес-7» Тернопіль 16 26
"Агронива" Тернопіль 16 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Добрий самарянин... 16 16
"Юніори" Тернопіль 16 15
«Wyscout» Тернопіль 16 12
"Поділля" В. Бере... 16 11
«Автоцентр 88» Те... 16 10
ГУНП Тернопіль 16 8
1998 16 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 15 40
Тернопільська міс... 15 39
«Метрікс» Тернопіль 15 33
«Стрипа» Купчинці 15 32
«Кастар-Україна» ... 15 30
«Серет» Тернопіль 15 28
«Largo» Тернопіль 15 28
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 15 18
«Карат» Тернопіль 15 16
«Зелені штахети» ... 15 15
«Саванді-2» Терно... 15 13
«Легіон» Драганівка 15 12
ФК «Підгородне» 15 10
ФК «Озерна-2» Збо... 15 9
«Терен» Тернопіль 15 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 17 51
«Добра піца» Терн... 17 41
ФК «Озерна-1» Збо... 17 36
ФК «Копичинці» 17 33
«Інваспорт» Терно... 17 32
ФК «Івачів» 17 30
"Тернопіль-АТО" 17 28
«Сокіл» В. Березо... 17 27
«Податкова» Терно... 17 25
«Savandi» Тернопіль 17 24
«Нива» Підгайці 17 24
«Панорама-1» Млин... 17 23
«Вікнини» Вікно 17 19
Судова служба охо... 17 18
ТДК Тернопіль 17 12
«Eleks» Тернопіль 17 9
«Калина» Тернопіль 17 6
«Old Tom» Тернопіль 17 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось