Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя футзальна ліга. 6 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

8 грудня 2019 р. 22:08

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів третьої Тернопільської футзальної ліги після шостого туру.

***

«Опілля» (Підгородне) – «Тернопільводоканал» – 2:2 (1:2)

Голи: Василь Мацелюх, 9, Назар Слободян, 38 – Роман Богуцький, 3, 19.

***

ФК «Великі Гаї» – «Панорама-2» (Млинівці) – 5:4 (2:3)

Голи: Віктор Желішкевич, 5, Володимир Бутин, 6, Роман Гуль, 34, 38, 39 – Руслан Турчин, 6, 17, Андрій Нога, 10, 26.

***

«Стрипа-2» (Купчинці) – «Нива» (Підгайці) – 1:8 (1:4)

Голи: Василь Качунь, 17 – Ярослав Чернець, 7, 15, Сергій Мацалап, 12, 24, Тарас Стирчак, 19, 30, Тарас Шкварло, 27, 29.

***

«Аляска» (Тернопіль) – ФК «Озерна-2» – 2:3 (1:2)

Голи: Юрій Деревецький, 20, Іван Нечипор, 26 – Сергій Лукаш,12 (а/г), Сергій Нездропа, 17, Андрій Школьний, 36.

***

ФК «Мишковичі» – «ЕКМІ» (Біла) – 4:8 (0:4)

Голи: Ігор Околович, 22, Сергій Оринич, 33, 37, Мирослав Ірха, 37– Леонід Лапін, 9, 21, 24, 30, Василь Процик, 9, Михайло Томащук, 15, Степан Винник, 17, Андрій Біскуп, 36.

***

ФК «Пронятин» – «Серет» (Тернопіль) – 5:1 (2:0)

Голи: Василь Глосусь, 3, 33, Василь Огринович, 18, 39, Дмитро Коцюба, 35 (а/г) – Віталій Любінський, 27.

***

«Микулинецький Бровар Плюс» – «Карат» (Тернопіль) – 5:4 (2:2)

Голи: Денис Бідулька, 11, 37, Дмитро Цимбалюк, 14, 34, Петро Загурський, 15 – Роман Наконечний, 4, 30, 40, Микола Салабай, 20.

***

«Саванді» (Тернопіль) – «Молокія» (Тернопіль) – 8:0 (5:0)

Голи: Ігор Брик, 3, 9, 11, 31, 32, Артем Трач, 12, 39, Олег Мімнонов, 18.

***

«Добра Піца» (Тернопіль) – «Зелені Штахети» (Тернопіль) – 5:1 (2:1)

Голи: Руслан Хруняк, 7, Юрій Цимбалюк, 19, Олександр Томич, 23, 28, Дмитро Синиця, 34 – Мар’ян Коваль, 3.

***

Турнірна таблиця після 6-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«ЕКМІ» Біла

6

6

0

0

38 - 18

18

2

«Savandi» Тернопіль

6

5

1

0

32 - 10

16

3

«Микулинецький Бровар Плюс» Тернопіль

6

5

0

1

25 - 13

15

4

«Нива» Підгайці

6

4

1

1

35 - 19

13

5

«Добра піца» Тернопіль

6

4

1

1

34 - 22

13

6

ФК «Пронятин»

6

4

0

2

21 - 18

12

7

ФК «Великі Гаї»

6

3

2

1

26 - 26

11

8

«Зелені штахети» Тернопіль

6

3

1

2

31 - 17

10

9

ФК «Мишковичі»

6

2

2

2

29 - 28

8

10

«Серет» Тернопіль

6

2

1

3

15 - 19

7

11

«Стрипа-2» Купчинці

6

2

1

3

18 - 24

7

12

«Тернопільводоканал» Тернопіль

6

1

3

2

17 - 18

6

13

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

6

1

1

4

12 - 22

4

14

«Опілля» Тернопільський район

6

1

1

4

13 - 27

4

15

«Молокія» Тернопіль

6

1

1

4

12 - 30

4

16

«Аляска» Тернопіль

6

1

0

5

19 - 30

3

17

«Панорама-2» Млинівці

6

1

0

5

22 - 36

3

18

«Карат» Тернопіль

6

0

0

6

16 - 38

0

Бомбардири:

Леонід Лапін («ЕКМІ») – 18

Тарас Стирчак («Нива») – 13

Роман Гуль (ФК «Великі Гаї») – 10

Андрій Нога («Панорама-2») - 10

Віктор Желішкевич (ФК «Великі Гаї») – 9

Артем Трач  («Саванді») – 8

Андрій Дзісяк («Стрипа-2») – 8

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 8

Денис Бідулька («Микулинецький Бровар Плюс») – 8

Роман Скакун («Аляска») – 8

Ігор Брик («Саванді») – 7

Василь Огринович (ФК «Пронятин»)  - 7

Олександр Томич («Добра піца») – 7 

Роман Наконечний («Карат») – 7  

Олег Когут («Саванді») – 6

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 6

Олег Лядовський («Зелені штахети») – 6

Василь Глосусь (ФК «Пронятин»)  - 6

Олег Стирчак («Добра піца») – 6

Руслан Турчин («Панорама-2») - 6 

Андрій Лагіш (ФК «Мишковичі») – 6+/г

Дмитро Магеровський («Серет») – 5

Іван Нечепор («Аляска») - 5

Роман Звір (ФК «Мишковичі») – 5

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 5

Сергій Мацалап («Нива») – 5  

Руслан Хруняк («Добра піца») – 5

Дмитро Цимбалюк («Микулинецький Бровар Плюс») - 5

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 5

Степан Винник («ЕКМІ») – 5

Василь Тимченюк («Добра піца») – 4

Володимир Іванюк («Зелені штахети») – 4

Петро Загурський («Микулинецький Бровар Плюс») - 4 

Олег Табія (ФК «Озерна-2») – 4

Ярослав Чернець («Нива») – 4

Сергій Оринич (ФК «Мишковичі») – 4   

Олег Орлінський (ФК «Мишковичі») – 4+/г

Роман Пазій (ФК «Мишковичі») – 3

Володимир Федунець («Саванді») – 3

Олег Мімнонов («Саванді») - 3 

Іван Фаник («Нива») – 3

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 3

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 3

Денис Круть («ЕКМІ») – 3

Назарій Подолян («Карат») – 3

Андрій Хома («Микулинецький Бровар Плюс») – 3

Віталій Мариновський («Микулинецький Бровар Плюс») - 3

Дмитро Кондрацький («Молокія») – 3

Назар Холоднюк («Опілля») – 3

Андрій Білий («Стрипа-2») – 3

Віталій Любінський («Серет») – 3

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-2») – 3

Роман Грицай (ФК «Пронятин»)  - 3

Дмитро Синиця («Добра піца») – 3

Ігор Богославець («ЕКМІ») – 3+1а/г

Василь Рогатий (ФК «Мишковичі») – 2

Роман Колобков (ФК «Мишковичі») – 2

Дмитро Ірха (ФК «Мишковичі») – 2 

Павло Кушулинський («Карат») – 2

Олег Пирза («Карат») – 2

Тарас Комарницький («Нива») – 2

Остап Гураль («Нива») – 2

Тарас Шкварло («Нива») – 2

Володимир Хом’як («Добра піца») – 2

Михайло Конечний («Добра піца») – 2     

Назар Батьківський («Опілля») – 2

Максим Ремпа («Опілля») – 2

Василь Мацелюх («Опілля») – 2

Василь Пихальський («Панорама-2») - 2

Роман Маслянко («ЕКМІ») – 2 

Богдан Копцюх («ЕКМІ») – 2

Михайло Томащук («ЕКМІ») – 2

Тарас Зверховський («Молокія») – 2

Тарас Шелікевич («Молокія») – 2

Руслан Манчук («Молокія») – 2

Андрій Теслюк («Панорама-2») - 2 

Василь Качунь («Стрипа-2») – 2

Дмитро Навізівський («Серет») – 2

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 2

Андрій Підгрушний («Тернопільводоканал») – 2

Андрій Черній («Аляска») - 2  

Юрій Деревецький («Аляска») - 2  

Ігор Гаврон (ФК «Великі Гаї») – 2

Іван Мандзюк («Саванді») - 2 

Віталій Буняк («Саванді») - 2 

Тарас Гураль («Нива») – 2+1а/г

Василь Ковальський («Микулинецький Бровар Плюс») – 1

Назар Іванів («Карат») – 1

Микола Салабай («Карат») – 1

Микола Магаляс («Зелені штахети») – 1

Михайло Левицький («Зелені штахети») – 1

Владислав Ступінський («Опілля») – 1

Юрій Козача («Опілля») – 1

Назар Слободян («Опілля») – 1

Іван Романюк («Опілля») – 1

Ігор Околович (ФК «Мишковичі») – 1   

Станіслав Сеник («Панорама-2») - 1 

Андрій Федів («Нива») – 1

Володимир Подлецький («Нива») – 1

Віталій Турчак («Стрипа-2») – 1

Олег Турчак («Стрипа-2») – 1

Андрій П’єх («Стрипа-2») – 1

Сергій Томчук («Серет») – 1

Владислав Куликовський («Серет») – 1

Назар Залецький («Серет») – 1

Ярослав Томашевський («Серет») – 1

Володимир Пастух («Серет») – 1

Володимир Кузьма («Тернопільводоканал») – 1

Віктор Довгань («Тернопільводоканал») – 1

Іван Лисий (ФК «Озерна-2») – 1

Андрій Школьний (ФК «Озерна-2») – 1

Іван Моравель (ФК «Озерна-2») – 1  

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 1

Роман Андрій Копистинський («ЕКМІ») – 1

Василь Процик («ЕКМІ») – 1  

Андрій Біскуп («ЕКМІ») – 1  

Андрій Буряк («Молокія») – 1

Михайло Петрашко («Молокія») – 1

Олександр Бондарук («Аляска») - 1   

Андрій Дідик (ФК «Пронятин»)  - 1

Юрій Ференц (ФК «Пронятин»)  - 1

Юрій Балюк (ФК «Пронятин»)  - 1 

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин»)  - 1   

Андрій Білик («Добра піца») – 1 

Юрій Цимбалюк («Добра піца») – 1    

Андрій Мех (ФК «Великі Гаї») – 1

Роман Поглод (ФК «Великі Гаї») – 1

Олег Кіналь (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Бутин (ФК «Великі Гаї») – 1

Володимир Шевчук (ФК «Великі Гаї») – 1

Андрій Гах («Саванді») - 1

Віктор Мельник («Микулинецький Бровар Плюс») – 1+1а/г

Сергій Лукаш («Аляска») - 1+1а/г  

Дмитро Коцюба («Серет») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Дніпро" Печірна 11 28
ФК «Таурів» 11 27
«Ветеран» (Кремен... 11 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
"Самець" Підволоч... 12 22
«Вікторія» В. Бірки 11 21
ФК «Заруддя» Збор... 12 19
«Поділля-2» (Васи... 11 16
«Ампер» 11 15
«Тернопільводокан... 11 13
ФК «Курівці» 11 12
ФК «Пронятин» 11 10
ФК «Вівся» 11 10
«Bad Wolfs» 11 4
ФК «Луб’янки» 11 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 14 34
«Медобори» Зелене 14 33
«Алюр» Тернопіль 14 33
"Говерла" Дубівці 14 31
"Sebn-Скриня" Тер... 14 31
«Гермес-7» Тернопіль 14 26
"Вікторія" (В.Ход... 14 26
«Саюз» Тернопіль 14 24
«Поділля» Васильк... 15 21
"Агронива" Тернопіль 14 20
"Юніори" Тернопіль 15 15
"Добрий самарянин... 14 13
«Автоцентр 88» Те... 14 10
"Поділля" В. Бере... 14 10
ГУНП Тернопіль 14 7
«Wyscout» Тернопіль 14 6
1998 14 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 13 34
Тернопільська міс... 13 33
«Метрікс» Тернопіль 13 31
«Серет» Тернопіль 13 28
«Стрипа» Купчинці 13 26
«Кастар-Україна» ... 13 26
«Largo» Тернопіль 13 22
ФК "В. Глибочок" 14 19
ФК "Біла" 13 15
«Саванді-2» Терно... 13 13
«Карат» Тернопіль 12 12
ФК «Підгородне» 13 10
«Зелені штахети» ... 13 9
«Легіон» Драганівка 13 9
ФК «Озерна-2» Збо... 13 9
«Терен» Тернопіль 13 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 15 45
«Добра піца» Терн... 15 35
ФК «Копичинці» 15 30
"Тернопіль-АТО" 14 28
ФК «Озерна-1» Збо... 14 27
ФК «Івачів» 15 27
«Інваспорт» Терно... 15 26
«Сокіл» В. Березо... 15 24
«Панорама-1» Млин... 15 22
«Savandi» Тернопіль 15 21
«Нива» Підгайці 15 21
«Податкова» Терно... 15 19
«Вікнини» Вікно 15 17
Судова служба охо... 14 15
ТДК Тернопіль 15 9
«Eleks» Тернопіль 15 8
«Калина» Тернопіль 15 6
«Old Tom» Тернопіль 14 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось