Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Вища футзальна ліга. 6 тур. Турнірна таблиця та бомбардири

8 грудня 2019 р. 20:25

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів вищої Тернопільської футзальної ліги після п’ятого туру.

***

«Гермес 7» (Тернопіль) – «Агронива-Біла» (Біла) – 3:2 (2:1)

Голи: Роман Демків, 3, Ігор Квятковський, 30, 38 – Юрій Заставецький, 1, Андрій Долинний, 17.

***

«Говерла» (Дубівці) – «Віго-Острів» (Острів) – 8:2 (4:0)
Голи:
Микола Гнатишин, 6, 11, 24, 28, 35, Анатолій Гринченко, 8, Роман Шиптицький, 19, 33 – Юрій Клочак, 21, 23.  

***

«Себн-Скриня» (Тернопіль) – «Поділля-Starlife» (В. Березовиця) – 2:1 (2:1)

Голи: Тарас Глухан, 2, Роман Кісіль, 20 – Андрій Капелян, 15.

***

«Алюр» (Тернопіль) – «Агрон» (Великогаївська ОТГ) – 3:1 (2:0)

Голи: Євген Гурін, 17, 19, Богдан Цупер, 39 – Віктор Ковалик, 27.

***

«Микулинці-Булат» – «Медобори» (Зелене) – 6:8 (2:5)

Голи: Володимир Яхван, 12, 38, 39, Володимир Дитиняк, 19, Віктор Сирник, 31, 39 – Степан Клекот, 6, 9, 14, 32, Андрій Кондзьолка, 10, Іван Добривода, 19, Ростислав Ціх, 32, Сергій Полянчук, 33.

***

Турнірна таблиця після 6-го туру

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Агрон-ОТГ" В. Гаї

6

5

0

1

28 - 11

15

2

«Алюр» Тернопіль

6

4

1

1

26 - 13

13

3

«Медобори» Зелене

6

4

0

2

27 - 18

12

4

"Sebn-Скриня" Тернопіль

6

4

0

2

11 - 15

12

5

«Гермес-7» Тернопіль

6

3

1

2

20 - 15

10

6

«Агронива-Біла»

6

3

0

3

23 - 23

9

7

«Поділля-Starlife» В. Березовиця

6

2

1

3

10 - 12

7

8

"Говерла" Дубівці

6

2

0

4

21 - 25

6

9

«Микулинці-Булат»

6

1

0

5

19 - 29

3

10

«Віго-Острів»

6

0

1

5

11 - 35

1

****

БОМБАРДИРИ

Микола Гнатишин («Говерла») – 11 м’ячів

Степан Клекот («Медобори») – 11

Юрій Заставецький («Агронива-Біла») – 10

Євген Гурін («Алюр») – 10

Віктор Сирник («Микулинці-Булат») – 9

Руслан Луцик («Агрон-ОТГ») – 7

Тарас Червонецький («Агрон-ОТГ») – 7

Павло Денькович («Медобори») – 6

Володимир Яхван («Микулинці-Булат») – 6

Роман Демків («Гермес-7») – 5

Ігоря Квятковський («Гермес-7») – 5

Тарас Німаш («Поділля-Starlife») – 4

Андрій Захарчук («Алюр») – 4

Богдан Цупер («Алюр») – 4

Валентин Білик («Агрон-ОТГ») – 4

Віктор Ковалик («Агрон-ОТГ») – 4

Андрій Долинний («Агронива-Біла») – 4

Богдан Дацко («Віго-Острів») – 3

Ігор Копцюх («Поділля-Starlife») – 3

Микола Жук («Гермес-7») – 3

Дмитро Коник («Агрон-ОТГ») – 3

Тарас Дурай («Алюр») – 3

Юрій Соколовський («Агронива-Біла») – 3

Сергій Полянчук («Медобори») – 3

Тарас Глухан ("Sebn-Скриня") – 3

Анатолій Гринченко («Говерла») – 3

Роман Шиптицький («Говерла») – 3

Артем Вітович («Алюр») – 2

Олександр Паламар («Алюр») – 2

Тарас Лещишин («Віго-Острів») – 2

Володимир Лисий («Віго-Острів») – 2

Юрій Клочак («Віго-Острів») – 2

Назар Процик («Агрон-ОТГ») – 2

Степан Матвійків («Агронива-Біла») – 2

Андрій Капелян («Поділля-Starlife») – 2

Ростислав Ціх («Медобори») – 2

Василь Дзюба («Говерла») – 2+1а/г

Андрій Ваврик («Поділля-Starlife») – 1

Володимир Гриб («Микулинці-Булат») – 1

Віталій Кузьман («Микулинці-Булат») – 1

Василь Бардалин («Микулинці-Булат») – 1

Володимир Дитиняк («Микулинці-Булат») – 1

Віталій Станкевич («Алюр») – 1

Андрій Артем («Віго-Острів») – 1

Назарій Галадза («Віго-Острів») – 1

Тарас Гром'як («Агронива-Біла») – 1

Тарас Швець(«Агронива-Біла») – 1

Борис Кучинський («Говерла») – 1

Ігор Швець («Говерла») – 1

Ростислав Чиряк («Медобори») – 1

Іван Добривода («Медобори») – 1

Любомир Вовк («Гермес-7») – 1

Роман Йонко («Гермес-7») – 1

Михайло Карпа ("Sebn-Скриня") – 1 

Павло Данилюк ("Sebn-Скриня") – 1 

Віталій Паперовський ("Sebn-Скриня") – 1 

Богдан Слоневський ("Sebn-Скриня") – 1

Роман Кісіль ("Sebn-Скриня") – 1

Тарас Семенець («Агрон») – 1

Сергій Онуфрейчук («Гермес-7») – 1+1а/г

Андрій Кондзьолка («Медобори») – 1+1а/г

Сергій Богнер («Микулинці-Булат») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 1 3
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 3
"Нива" Теребовля 1 3
"Рідна Борщівщина... 1 1
"Зоря" Хоростків 1 1
ФК "Нараїв" 1 0
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 1 0
"Поділля" Васильк... 1 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 1 3
ФК «Мельниця» Мел... 1 3
ФК «Вишнівець» 1 3
«Віго-Острів» Острів 1 3
ФК «Трибухівці» 1 0
«Вікнини» Вікно 1 0
«Нива» Городниця 1 0
«Нива» Підгайці 1 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 1 3
«Нічлава» Копичинці 1 1
«ПрофАгро» Кременець 1 1
«Олімпія» Клювинці 1 1
«Колос» Зборів 1 1
«Поділля» В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось