Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 5 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

1 грудня 2019 р. 22:06

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів другої  Тернопільської футзальної ліги після п’ятого туру.

***

«Вікторія 92» (Вікторівка) – «Терен» (Тернопіль) – 2:1 (0:0)

Гол: Тарас Ніколюк, 27, Ілля Старченко, 32 – Сергій Гоцайлюк, 24.

***

«Панорама-1» (Млинівці) – «Саюз» (Тернопіль) – 2:7 (1:2)

Голи: Василь Дорош, 10, Михайло Теслюк, 29 – Євген Щербатюк, 9, Дмитро Марценюк, 18, 39, Арсен Доленга, 24, 37, Андрій Завадович, 26, 28.

***

«Добрий Самарянин» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 2:1 (0:0)

Голи: Андрій Вадовський, 30, Степан Римар, 36 – Іван Бабуняк, 25.

***

ФК «Гаї Шевченківські» – «Стрипа» (Купчинці) – 3:8 (1:3)

Голи: Ігор Телень, 20, Олександр Богуславський, 25, Олександр Кумпаненко, 36 – Юрій Сорочан, 3, 22, 37, Назар Осецький, 11, 40, Тарас Рудик, 14, Іван Кордупель, 15, Роман Маркович, 20.

***

«Лісма» (Шляхтинці) – «SEBN, UA» (Тернопіль) – 7:2 (3:2)

Голи: Юрій Федорчук, 1, Максим Борисевич, 5, 17, 33, 37, Олег Агрес, 29, Павло Бутрин, 34 – Максим Гірчиця, 2, Ігор Шаблій, 3.

***

«Меліоратор» (Тернопіль) – «LARGO» (Тернопіль) – 6:4 (4:2)

Голи: Василь Савор, 3, 25, 28, Богдан Гуменюк, 6, Ярослав Скоробагатий, 9, Віталій Гончар, 15 – Сергій Дорош, 14, Денис Авраменко, 17, 26, Петро Козак, 30. 

***

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Файне місто» (Тернопіль) – 6:4 (2:2)

Голи: Мирон Танчик, 13, 36, Іван Кілик, 20, 23, Андрій Єдинак, 24, 25 – Володимир Маковський, 2, Іван Шимчишин, 12, Юрій Коломієць, 30, Сергій Федорків, 33.

***

«Калина» (Тернопіль) – ФК «Нараїв» – 1:3 (1:1)

Голи: Владислав Столяр, 20 – Віталій Миколишин, 15, Олександр Волос, 22, Богдан Дзюла, 40.

***

«Метрікс» (Тернопіль) – «Ветеран Плюс» (Байківецька ОТГ) – 4:0 (1:0)

Голи: Володимир Пунька, 9, 28,40, Олег Джугла, 32.

***

Турнірна таблиця після 5-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз» Тернопіль

5

5

0

0

42 - 13

15

2

ФК «Нараїв» Бережанський р-н

5

4

1

0

17 - 4

13

3

«Стрипа» Купчинці

5

4

0

1

21 - 13

12

4

«Лісма» Шляхтинці

5

4

0

1

24 - 22

12

5

«Вікторія 92» Вікторівка

5

3

1

1

23 - 17

10

6

«Інваспорт» Тернопіль

5

3

0

2

34 - 23

9

7

SEBN, UA Тернопіль

5

3

0

2

20 - 20

9

8

«Панорама-1» Млинівці

5

2

1

2

22 - 19

7

9

«Добрий Самарянин» Тернопіль

5

2

1

2

17 - 21

7

10

«Калина» Тернопіль

5

2

0

3

20 - 21

6

11

«Метрікс» Тернопіль

5

2

0

3

16 - 20

6

12

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

5

2

0

3

15 - 21

6

13

«Ветеран Плюс» Тернопільський район

5

1

2

2

10 - 15

5

14

«Файне місто» Тернопіль

5

1

1

3

22 - 26

4

15

ФК «Гаї Шевченківські»

5

1

1

3

13 - 21

4

16

«Меліоратор» Тернопіль

5

1

1

3

21 - 32

4

17

«Терен» Тернопіль

5

0

1

4

9 - 18

1

18

«Largo» Тернопіль

5

0

0

5

12 - 32

0

 

Бомбардири:

Євген Щербатюк («Саюз») – 16

Юрій Сорочан («Стрипа») – 11

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 11

Іван Кілик («Інваспорт») – 10

Максим Шадюк («Файне місто») – 10

Максим Борисевич («Лісма») – 9

Максим Маланчук («Калина») – 8

Василь Савор («Меліоратор») - 7  

Володимир Пунька («Метрікс») – 7

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 6

Олександр Мдінарадзе («Вікторія 92») - 6 

Руслан Хабаров («Саюз») – 6

Андрій Ніков («Панорама-1») – 6

Василь Дорош («Панорама-1») – 6

Павло Бутрин («Лісма») – 6

Сергій Комар («Панорама-1») – 5

Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – 5

Віталій Гончар («Меліоратор») - 5

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 5

Мирон Танчик («Інваспорт») - 5  

Сергій Дроздовський (ФК «Нараїв») – 4

Володимир Онищук («Добрий Самарянин») – 4

Андрій Вадовський («Добрий Самарянин») – 4

Іван Романюк (ФК «Гаї Шевченківські») – 4

Роман Бодасюк («Калина») – 4

Владислав Столяр («Калина») – 4

Віталій Сливінський («Саюз») – 4

Арсен Доленга («Саюз») – 4

Сергій Дорош («Largo») – 4

Ігор Шаблій (SEBN, UA) – 4

Василь Кушнір (SEBN, UA) - 3

Ігор Любінський (SEBN, UA) – 3

Віталій Худа («Стрипа») – 3

Назар Осецький («Стрипа») – 3

Григорій Паскевич («Меліоратор») - 3

Руслан Сорока («Вікторія 92») –3

Йосип Репела («Вікторія 92») - 3 

Андрій Малярський («Лісма») – 3

Юрій Федорчук («Лісма») – 3

Владислав Сороцький («Саюз») – 3

Андрій Завадович («Саюз») – 3

Дмитро Марценюк («Саюз») – 3

Віталій Миколишин (ФК «Нараїв») – 3

Сергій Федорків («Файне місто») – 3

Артем Баб’як («Файне місто») – 3

Олег Двуліт («Терен») – 3

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 3

Ігор Римар (ФК «Заруддя») – 3

Ігор Журик («Панорама-1») – 3

Ілля Старченко («Вікторія 92») – 3

Денис Авраменко («Largo») – 3

Тарас Єднак («Вікторія 92») - 2 

Дем’ян Репела («Вікторія 92») - 2 

Володимир Крамар («Метрікс») – 2

Олександр Скобальський («Метрікс») – 2

Петро ЯцундаМетрікс») – 2

Олег Джугла («Метрікс») – 2

Сергій Якимович («Ветеран Плюс») – 2

Назар Ковальчук («Ветеран Плюс») – 2

Ігор Петрас («Ветеран Плюс») – 2

Степан ПроцьВетеран Плюс») – 2

Ігор Сливка («Саюз») – 2

Андрій Чепига (ФК «Нараїв») – 2

Іван Капеняк («Largo») – 2

Роман Лясота (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

Олександр Богуславський (ФК «Гаї Шевченківські») – 2

Степан Римар («Добрий Самарянин») – 2

Олександр Рахлецький (SEBN, UA) – 2

Владислав Доля (SEBN, UA) – 2

Андрій Черноба (SEBN, UA) – 2

Ігор Вітушинський («Меліоратор») - 2

Роман Дробовський («Меліоратор») - 2

Іван Шимчишин («Файне місто») – 2

Юрій Коломієць («Файне місто») – 2

Олександр Іванишин («Калина») - 2

Сергій Березівський  («Калина») - 2 

Іван БасІнваспорт») – 2

Олег Агрес («Лісма») – 2

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 2

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 2

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 2+1а/г

Володимир Сакало («SEBN, UA») – 2+1 а/г

Володимир ШереметаМетрікс») – 1

Степан Лакоцький («Стрипа») – 1

Тарас Рудик («Стрипа») – 1

Іван Кордупель («Стрипа») – 1

Роман Маркович («Стрипа») – 1

Михайло Комлєв («Largo») – 1

Віталій Чайківський («Largo») – 1

Петро Козак Largo») – 1 

В'ячеслав Надозірний («Панорама-1») – 1

Михайло Теслюк («Панорама-1») – 1

Віталій Лагіш («Лісма») - 1

Олександр Якимович (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Долинний (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Роман Хрущ (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Ігор Телень (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Олександр Кумпаненко (ФК «Гаї Шевченківські») – 1

Тарас Палагній («Добрий Самарянин») - 1

Роман Собчук («Добрий Самарянин») – 1

Андрій Засєдко («Добрий Самарянин») – 1

Арсен Коноба («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Олег Прокоплюк (SEBN, UA) – 1

Максим Гірчиця (SEBN, UA) – 1

Іван Голяс («Інваспорт») - 1

Назар Іхман («Інваспорт») – 1

Дмитро Субчак («Інваспорт») - 1

Андрій Шевчук («Інваспорт») – 1

Богдан БадлоІнваспорт») – 1

Богдан Шевчук («Вікторія 92») - 1

Михайло Бойко («Вікторія 92») – 1

Тарас Єднак («Вікторія 92») – 1

Тарас Ніколюк («Вікторія 92») – 1

Олександр Онуфреїв (ФК «Нараїв») – 1

Олександр Волос (ФК «Нараїв») – 1

Олег Солонинка («Файне місто») – 1

Володимир Маковський («Файне місто») – 1

Роман Ковальчук («Ветеран Плюс») – 1

Михайло БезкоровайнийВетеран Плюс») – 1

Богдан Гуменюк («Меліоратор») - 1

Ярослав Скоробагатий («Меліоратор») - 1

Дмитро Левкович («Калина») – 1а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось