Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 2 тур. Турнірна таблиця і бомбардири

10 листопада 2019 р. 14:39

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футзальної ліги після другого туру.

***

ФК «Скалат» – «Роял-Транс» (Тернопіль)  7:6 (2:3)

Голи: Ярослав Заблоцький, 3, Павло Олійник, 5, 30, 34, Михайло Масний, 21, Ігор Барановський, 29, Олег Тихоліз, 32 – Назар Стасюк, 1, Вадим Мельник, 7, 28, Юрій Вигонський, 9, Володимир Федун, 22 (а/г), Олексій Штогун, 39,

***

«Юніори» (Тернопіль) – «Колос» (Зборів)  0:11 (0:5)

Голи: Ігор Козовик, 5, 12, 17, 20, 32, Роман Бардокін, 15, Андрій Цюман, 25, 36, Володимир Турчак, 33, Андрій Шемилюк, 39, Михайло Забитівський, 39.

***

«Копичинецькі ковбаси» – «Wyscout» (Тернопіль) – 5:2 (1:0)

Голи: Роман Ватраль, 14, Ігор Гуменюк, 25, Вадим Гондз, 26, Руслан Марцінковський, 26, 29 – Ярослав Кліщ, 28, 29.

***

ФК «Озерна-1» – ГУНП (Тернопіль) – 1:3 (1:2)

Голи: Олег Хромий, 4 – Олег Сліворський, 7, 8, Тарас Судомир, 33.

***

 «Агрон-Агропродсервіс-ветеран» (Настасів) – Агрокомплекс «Івачів» (Івачів, Тернопільський район) – 7:5 (3:1)

Голи: Віталій Коломієць, 2, Ігор Бадло, 10, 16, 36, Автанділ Гвіанідзе, 23, Олександр Ждаха, 27, Віталій Гоцалюк, 39 – Назар Копач, 14, 31, Андрій Грегоращук, 20, 33, Віталій Шимків, 25.

***

ФК «Козова» – ТМР – 8:4 (6:1)

Голи: Юрій Шимонович, 4, Святослав Вітровий, 9, 24, Тарас Шимонович, 14, 19, Назар Микичак, 18, 19, 36 – Віталій Островський, 1, Ігор Олексюк, 25, Іван Пукас, 34, Вадим Пукас, 40.

***

«Вся Україна - Колос (Бучач) – «Поділля» (Васильківці) – 3:6 (0:2)

Голи: Тарас Швець, 25, Віктор Слободян, 30, Іван Плосконос, 37 – Роман Жига, 6, 23, 28, 40, Богдан Гевчук, 18, Іван Цимбалістий, 36.

***

«Автоцентр-88» (Тернопіль) – ФК «Хоростків» – 3:6 (1:2)

Голи: Сергій Куріцький, 20, 34, Роман Снятовський, 36 – Роман Мельник, 4, 22, Петро Сокіл, 11, Роман Гаврилюк, 25, Віталій Бодак, 28, Тарас Білоус, 30.

***

ФК «Ланівці-ОТГ» – «Вікторія» (В. Бірки) – 2:3 (1:0)

Голи: Михайло Войцещук, 14, Олег Критюк, 28 – Володимир Лема, 22, Немо Шелія, 35, Руслан Миронюк, 38.

***

Турнірна таблиця після 2-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Хоростків»

2

2

0

0

16 - 3

6

2

ФК «Козова»

2

2

0

0

14 - 7

6

3

«Вікторія» В. Бірки

2

2

0

0

8 - 4

6

4

«Копичинецькі ковбаси»

2

2

0

0

8 - 4

6

5

«Колос» Зборів

2

1

0

1

12 - 4

3

6

ФК «Ланівці-ОТГ»

2

1

0

1

9 - 4

3

7

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

2

1

0

1

4 - 3

3

8

ГУНП Тернопіль

2

1

0

1

5 - 4

3

9

«Автоцентр 88» Тернопіль

2

1

0

1

7 - 7

3

10

«Агрон-Агропродсервіс-ветеран» Настасів

2

1

0

1

9 - 10

3

11

«Wyscout» Тернопіль

2

1

0

1

4 - 6

3

12

«Поділля» Васильківці

2

1

0

1

7 - 10

3

13

ФК «Скалат»

2

1

0

1

7 - 16

3

14

Тернопільська міська рада

2

0

1

1

9 - 13

1

15

"Юніори" Тернопіль

2

0

1

1

5 - 16

1

16

«Роял-Транс» Тернопіль

2

0

0

2

7 - 9

0

17

«Агрокомплекс Івачів» Івачів

2

0

0

2

5 - 10

0

18

«Вся-Україна-Колос» Бучач

2

0

0

2

6 - 12

0

Бомбардири:

Михайло Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5 м'ячів

Ігор Козовик («Колос») – 5

Роман Жига («Поділля») – 4

Назар Микичак (ФК «Козова») – 4 

Петро Сокіл (ФК «Хоростків») - 4

Ігор Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 4+1 а/г

Віталій Бодак (ФК «Хоростків») - 3

Роман Мельник (ФК «Хоростків»)  – 3

Немо Шелія («Вікторія») - 3

Ігор Олексюк (ТМР) – 3

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 3

Павло Олійник (ФК «Скалат-ОТГ») – 3  

Олег Скотецький (ФК «Хоростків») - 2

Роман Гаврилюк (ФК «Хоростків»)  – 2

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 2

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 2   

Роман Снятовський («Автоцентр-88») – 2

Сергій КуріцькийАвтоцентр-88») – 2

Назар Копач («Агрокомплекс Івачів») – 2

Андрій Грегоращук («Агрокомплекс Івачів») – 2

Віталій Коломієць («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 2

Віталій Островський (ТМР) – 2  

Олег Критюк (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Іван Цимбалістий («Поділля») – 2

Віктор Слободян («Вся-Україна-Колос») – 2

Іван Плосконос («Вся-Україна-Колос») – 2

Роман Бардокін («Колос») – 2

Андрій Цюман («Колос») – 2

Руслан Марцінковський («Копичинецькі ковбаси») – 2

Тарас Судомир (ГУНП) – 2

Олег Сліворський (ГУНП) – 2

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 2

Олексій Штогун («Роял-Транс») – 2

Вадим Мельник («Роял-Транс») – 2

Олександр Нетеча (ФК «Хоростків»)  – 1

Тарас Білоус (ФК «Хоростків»)  – 1

Автанділ Гвіанідзе («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Олександр Ждаха («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Андрій Гринченко («Вікторія») – 1

Назар Головко («Вікторія») – 1

Володимир Лема («Вікторія») – 1

Руслан Миронюк («Вікторія») – 1

Михайло Бурбела («Юніори») – 1

Микола Поврозник («Юніори») – 1 

Арсеній Сташків («Юніори») – 1 

Максим Коломієць («Юніори») – 1 

Богдан Злочевський («Юніори») – 1

Юрій Петрин (ТМР) – 1

Андрій Рибак (ТМР) – 1 

Іван Пукас (ТМР) – 1   

Вадим Пукас (ТМР) – 1 

Іван Кружілка (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Олександр Семенишин (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Богдан Гевчук(«Поділля») – 1

Андрій Кульчицький («Вся-Україна-Колос») - 1

Тарас Швець («Вся-Україна-Колос») - 1

Юрій Шимонович (ФК «Козова») – 1   

Назар Галько («Автоцентр-88») – 1

Павло Слободян («Автоцентр-88») – 1

Микола Куріцький («Автоцентр-88») – 1

Володимир Турчак («Колос») – 1

Андрій Шемилюк («Колос») – 1

Михайло Забитівський («Колос») – 1

Михайло Зубик («Копичинецькі ковбаси») – 1

Микита Дорофєєв («Копичинецькі ковбаси») – 1

Ігор Худзік («Копичинецькі ковбаси») – 1

Роман Ватраль («Копичинецькі ковбаси») – 1

 Ігор Гуменюк («Копичинецькі ковбаси») – 1

Вадим Гондз («Копичинецькі ковбаси») – 1

Микола Кохан (ГУНП) – 1

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 1

Віталій Шимків («Агрокомплекс Івачів») – 1

Максим Харчук («Wyscout») – 1

Андрій Дричик («Wyscout») – 1

Назар Стасюк («Роял-Транс») – 1

Юрій Вигонський («Роял-Транс») – 1  

Ярослав Заблоцький (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Михайло Масний (ФК «Скалат-ОТГ») – 1  

Ігор Барановський (ФК «Скалат-ОТГ») – 1  

Олег Тихоліз (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Володимир Федун (ФК «Скалат-ОТГ») – 1а/г

Василь Пшеничний («Вся-Україна-Колос») – 2а/г

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 14 36
"Дніпро" Печірна 14 34
"Самець" Підволоч... 14 28
«Поділля-2» (Васи... 14 25
«Ветеран» (Кремен... 14 23
ФК «Заруддя» Збор... 14 23
«Кристал» (Чортків) 14 23
«Тернопільводокан... 14 22
«Вікторія» В. Бірки 14 21
«Ампер» 14 21
ФК «Курівці» 14 15
ФК «Пронятин» 14 14
ФК «Вівся» 14 13
«Bad Wolfs» 14 5
ФК «Луб’янки» 14 2
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 16 39
"Айва-Тірас" Іванків 16 38
"Говерла" Дубівці 16 37
«Медобори» Зелене 16 36
"Sebn-Скриня" Тер... 16 31
"Вікторія" (В.Ход... 16 29
«Саюз» Тернопіль 16 27
«Гермес-7» Тернопіль 16 26
"Агронива" Тернопіль 16 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Добрий самарянин... 16 16
"Юніори" Тернопіль 16 15
«Wyscout» Тернопіль 16 12
"Поділля" В. Бере... 16 11
«Автоцентр 88» Те... 16 10
ГУНП Тернопіль 16 8
1998 16 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 15 40
Тернопільська міс... 15 39
«Метрікс» Тернопіль 15 33
«Стрипа» Купчинці 15 32
«Кастар-Україна» ... 15 30
«Серет» Тернопіль 15 28
«Largo» Тернопіль 15 28
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 15 18
«Карат» Тернопіль 15 16
«Зелені штахети» ... 15 15
«Саванді-2» Терно... 15 13
«Легіон» Драганівка 15 12
ФК «Підгородне» 15 10
ФК «Озерна-2» Збо... 15 9
«Терен» Тернопіль 15 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 17 51
«Добра піца» Терн... 17 41
ФК «Озерна-1» Збо... 17 36
ФК «Копичинці» 17 33
«Інваспорт» Терно... 17 32
ФК «Івачів» 17 30
"Тернопіль-АТО" 17 28
«Сокіл» В. Березо... 17 27
«Податкова» Терно... 17 25
«Savandi» Тернопіль 17 24
«Нива» Підгайці 17 24
«Панорама-1» Млин... 17 23
«Вікнини» Вікно 17 19
Судова служба охо... 17 18
ТДК Тернопіль 17 12
«Eleks» Тернопіль 17 9
«Калина» Тернопіль 17 6
«Old Tom» Тернопіль 17 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось