Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Результати матчів Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільської області «Регіональний центр»

31 жовтня 2019 р. 17:29

Результати матчів Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільської області «Регіональний центр»

Сезон 2019-2020 р.р.

 

14 вересня

м. Збараж

U-13

1 ТУР

ДЮСШ Збараж - «Юніор ПБДТ» Почаїв         3:0

Великогаївська ОТГ - ДЮСШ В.Дедеркали    0:1

ДЮСШ Терноп.р-н – ДЮСШ Шумськ           0:2

ДЮСШ Підволочиськ - ФК «Ренів»                0:0

Байковецька ОТГ - ФК Біскупа                         0:2

2 ТУР

Великогаївська ОТГ - Збараж                          0:2

Почаїв - Терноп.р-н.                                          4:0

Дедеркали - Підволочиськ                                0:0

Шумськ - Байковецька ОТГ                              0:0

 ФК «Ренів» - ФК Біскупа                       0:0

3 ТУР

Збараж - Терноп.р-н.                                 6:0

Підволочиськ - Великогаївська ОТГ      2:1

 Байковецька ОТГ- Почаїв                        1:1

ФК Біскупа – Дедеркали                         1:0

ФК Ренів - Шумськ                                   0:0

U-11

1 ТУР

Підволочиськ - Великогаївська ОТГ   2:0

Збараж – Шумськ                                 7:0

ФК Біскупа – Дедеркали                      0:4

2 ТУР

Терноп.р-н. - ФК Біскупа                       3:3

Великогаївська ОТГ - Збараж               0:6

Шумськ - Дедеркали                              0:1

3 ТУР

Підволочиськ - Збараж                           0:7

***

м. Підгайці

U-13

1 ТУР

ДЮСШ Бережани - ДЮСШ Козова               0:0

ДЮСШ-Ліцеїст Коропець - ДЮСШ Зборів  0:2

Чемпіон-2 - Чемпіон Зборів                              8:0

Чемпіон – Озерна Чемпіон                             2:0

2 ТУР

Бережани – Коропець                                     2:1

Козова - Чемпіон 2                                           6:0

Чемпіон Зборів - Чемпіон Озерна                   0:2

Чемпіон – Чемпіон-2                                       1:2

3 ТУР

Озерна Чемпіон – Козова                               0:5

Зборів Чемпіон – Зборів                            0:2

U-11

1 ТУР

Бережани-Підгайці                             0:3

Чемпіон-2 – Козова                             3:0

Чемпіон – Зборів                                 1:0

Чемпіон Озерна - Чемпіон Зборів      0:2

2 ТУР

Чемпіон-2 - Бережани                          4:0

Підгайці – Чемпіон                             0:0

Козова – Чемпіон Озерна                    6:0

Зборів – Чемпіон Зборів                     0:0

3 ТУР

Бережани – Чемпіон                             0:1

Чемпіон-2 –Чемпіон Озерна              5:0

***

смт Гусятин

U-13

1 ТУР

ДЮСШ Гусятин – «Атлетік» Чортків                          0:0

ДЮСШ Теребовля - ТОДЮСШ Копичинці        3:2

ДЮСШ Борщів – «Зоря» Хоростків                    0:5

ДЮСШ Скалат - ДЮСШ Чортків                        2:1

2 ТУР

Атлетік – Теребовля                                            3:0

Копичинці – Скалат                                              0:1

Хоростків – Чортків                                              2:1

Гусятин - Борщів                                                    0:1

3 ТУР

Гусятин –Теребовля                                              2:1

Скалат – Атлетік

Хоростків – Копичинці

U-11

1 ТУР

Гусятин – Атлетік             0:3

Хоростків - Теребовля      1:1

Чортків -  Скалат              0:3

2 ТУР

Атлетік – Хоростків          0:0

Атлетік-2 - Чортків

Теребовля – Скалат           1:0

Гусятин – вихідн

3 ТУР

Гусятин – Хоростків         0:2

***

28 вересня

м. Збараж

U-13

4 ТУР

Підволочиськ - Збараж                    0:5

Терн.р-н .- Байковецька ОТГ           0:3

Великогаївська ОТГ - ФК Біскупа   0:4

Почаїв – ФК Ренів                            0:0

 Дедеркали – Шумськ                       3:0

5 ТУР

Збараж – Байковецька ОТГ            1:2

 ФК Біскупа - Підволочиськ            2:0

ФК Ренів – Терноп.р-н.                  3:0

Шумськ - Великогаївська ОТГ        0:3

Дедеркали - Почаїв                          5:0

6 ТУР

 ФК Біскупа-Збараж                        0:0

Байковецька ОТГ - ФК Ренів         0:0

Підволочиськ – Шумськ                3:0

Терноп.р-н. – Дедеркали                0:3

 Великогаївська ОТГ – Почаїв       3:1

U-11

 Дедеркали - Великогаївська ОТГ         4:0

 Шумськ – Терноп.р-н.                          1:1

4 ТУР

ФК Біскупа - Підволочиськ                 3:0

Збараж - Дедеркали                              1:1

Великогаївська ОТГ - Терноп.р-н.      0:2

5 ТУР

Підволочиськ - Дедеркали                    0:3

ШумськФК Біскупа                         0:3

Терноп.р-н. - Збараж                            2:0

***

м. Бережани

U-13

Чемпіон-2 – Бережани                          3:1

Коропець- Чемпіон                               0:4

4 ТУР

Озерна Чемпіон - Чемпіон Зборів   2:1

Козова – Зборів                                 8:0

Бережани – Чемпіон                         1:1

Озерна Чемпіон – Чемпіон-2            2:5

5 ТУР

Чемпіон Зборів – Коропець              3:1

Озерна Чемпіон - Бережани              0:3

Чемпіон – Чемпіон Зборів                0:0

Чемпіон-2 – Зборів                            3:0

U-11

Чемпіон Зборів – Підгайці   0:6

Зборів – Козова                     0:2

4 ТУР

Озерна Чемпіон - Бережани   0:2

Чемпіон – Чемпіон Зборів    9:0

Чемпіон 2 – Зборів                3:2

Підгайці – Козова                  0:1

5 ТУР

Бережани - Чемпіон Зборів      7:0

Зборів – Чемпіон Озерна         0:2

Козова – Чемпіон                      0:1

Підгайці – Чемпіон-2               0:3

***

смт Гусятин

U-13

4 ТУР

Борщів – Гусятин             1:0

Теребовля – Скалат          0:2

Атлетік – Хоростків         0:1

Копичинці- вихідн.

5 ТУР

Гусятин – Скалат             3:0

Чортків – Борщів              1:1

Хоростків – Теребовля    0:0

Атлетік - вихідн.

6 ТУР

Чортків – Гусятин       2:4

Скалат – Хоростків      0:3

Борщів – Копичинці     0:1

Теребовля - вихідн.

U-11

Скалат - Атлетік      0:4

Теребовля – Атлетік 2

Чортків – вихідн

4 ТУР

Чортків – Гусятин          7:0

Хоростків – Скалат        1:1

Атлетік - Атлетік-2

Теребовля – вихідн.

5 ТУР

Гусятин – Скалат             4:2

Теребовля – Чортків        5:1

***

12 жовтня  

 м. Збараж

U-13

7 ТУР

Збараж – Ренів                                   0:0

Шумськ – ФК Біскупа                      1:0

Дедеркали – Байковецька ОТГ        0:0

Почаїв – Підволочиськ                     0:3

Великогаївська ОТГ - Терноп.р-н.   5:0

8 ТУР

Шумськ – Збараж                               0:3

ФК Ренів – Дедеркали                        0:0

ФК Біскупа – Почаїв                           0:1

Байковецька ОТГ – Великогаївська ОТГ    2:0

Підволочиськ – Терноп.р-н.               1:0

9 ТУР

Дедеркали – Збараж                             2:2

Почаїв- Шумськ                                    0:2

Великогаївська ОТГ - ФК Ренів           0:4

Терноп.р-н. – ФК Біскупа                     0:3

Підволочиськ - Байковецька ОТГ         1:0

U-11

6 ТУР

Шумськ - Підволочиськ

Дедеркали - Терноп.р-н.

ФК Біскупа – Великогаївська ОТГ   2:1

7 ТУР

Підволочиськ – Терноп.р-н.

Великогаївська ОТГ- Шумськ           0:1

Збараж – ФК Біскупа                          0:0

***

смт Козова

U-13

6 ТУР

Коропець – Козова                                0:3

Бережани – Чемпіон Зборів                   1:0

Козова – Чемпіон                                    1:0

Коропець – Чемпіон-2                            0:10

7 ТУР

Зборів- Бережани                                       2:0

Чемпіон Зборів – Козова                            1:3

Озерна Чемпіон – Чемпіон                 1:7

Коропець – Озерна Чемпіон            0:0

U-11

6 ТУР

Зборів – Бережани                     1:0

Чемпіон Зборів – Козова           0:1

Чемпіон Озерна – Підгайці       0:4

Чемпіон- Чемпіон-2                   0:0

8 ТУР

Бережани – Козова                     4:0

Підгайці – Зборів                        0:3

Чемпіон-2 – Чемпіон Зборів        3:0

Чемпіон – Чемпіон Озерна          0:1

***

смт Гусятин

U-13

7 ТУР

Гусятин – Хоростків      0:0

Копичинці – Чортків     0:2

Атлетік – Борщів          2:1

Скалат – вихідн.

8   ТУР

Копичинці – Гусятин                 0:1

 Чортків – Атлетік                       0:3

Борщів – Теребовля                    0:1

Хоростків –вихідн.

9 ТУР

Атлетік – Копичинці             4:0

Теребовля –Чортків                  2:0

Борщів – Скалат                        0:2

Гусятин – вихідн.

U-11

Атлетік-2 – Хоростків       0:2

Атлетік – вихідн

6 ТУР

Теребовля – Гусятин

 Скалат – Атлетік-2          0:4

Чортків – Атетік              0:5

Хоростків – вихідн.

7 ТУР

Гусятин – Атлетік-2         2:1

Атлетік – Теребовля         0:1

Хоростків – Чортків         9:0

Скалат – вихідн.

 

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 14 36
"Дніпро" Печірна 14 34
"Самець" Підволоч... 14 28
«Поділля-2» (Васи... 14 25
«Ветеран» (Кремен... 14 23
ФК «Заруддя» Збор... 14 23
«Кристал» (Чортків) 14 23
«Тернопільводокан... 14 22
«Вікторія» В. Бірки 14 21
«Ампер» 14 21
ФК «Курівці» 14 15
ФК «Пронятин» 14 14
ФК «Вівся» 14 13
«Bad Wolfs» 14 5
ФК «Луб’янки» 14 2
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 16 39
"Айва-Тірас" Іванків 16 38
"Говерла" Дубівці 16 37
«Медобори» Зелене 16 36
"Sebn-Скриня" Тер... 16 31
"Вікторія" (В.Ход... 16 29
«Саюз» Тернопіль 16 27
«Гермес-7» Тернопіль 16 26
"Агронива" Тернопіль 16 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Добрий самарянин... 16 16
"Юніори" Тернопіль 16 15
«Wyscout» Тернопіль 16 12
"Поділля" В. Бере... 16 11
«Автоцентр 88» Те... 16 10
ГУНП Тернопіль 16 8
1998 16 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 15 40
Тернопільська міс... 15 39
«Метрікс» Тернопіль 15 33
«Стрипа» Купчинці 15 32
«Кастар-Україна» ... 15 30
«Серет» Тернопіль 15 28
«Largo» Тернопіль 15 28
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 15 18
«Карат» Тернопіль 15 16
«Зелені штахети» ... 15 15
«Саванді-2» Терно... 15 13
«Легіон» Драганівка 15 12
ФК «Підгородне» 15 10
ФК «Озерна-2» Збо... 15 9
«Терен» Тернопіль 15 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 17 51
«Добра піца» Терн... 17 41
ФК «Озерна-1» Збо... 17 36
ФК «Копичинці» 17 33
«Інваспорт» Терно... 17 32
ФК «Івачів» 17 30
"Тернопіль-АТО" 17 28
«Сокіл» В. Березо... 17 27
«Податкова» Терно... 17 25
«Savandi» Тернопіль 17 24
«Нива» Підгайці 17 24
«Панорама-1» Млин... 17 23
«Вікнини» Вікно 17 19
Судова служба охо... 17 18
ТДК Тернопіль 17 12
«Eleks» Тернопіль 17 9
«Калина» Тернопіль 17 6
«Old Tom» Тернопіль 17 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось