Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Усі бомбардири другої ліги

16 жовтня 2019 р. 11:38

Пропонуємо до Вашої уваги список кращих бомбардирів за результатами усіх матчів другої ліги чемпіонату Тернопільської області

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Полянчук Сергій

«Медобори»

21

2

2

Блакита Андрій

«Колос»

17

-

3

Баліцький Андрій

«Поділля»

16

1

4

Бардокін Роман

«Колос»

15+1а/г

4

5

Клекот Степан

«Медобори»

12

-

6

Судомир Тарас

ФК «Козова»

11

-

7

Турчак Володимир

«Колос»

10

-

8

Габрук Володимир

ФК «Козова»

10

1

9

Дитиняк Володимир

«Галичина»

7

-

10

Кузьмак Віталій

«Віго-Острів»

6

-

11

Сакович Віталій

«Медобори»

6

-

12

Черкезов Фархат

«Медобори»

6

-

13

Гриб Володимир

«Поділля»

6

-

14

Вітровий Святослав

ФК «Козова»

6

-

15

Репела Дем’ян

ФК «Козова»

6

16

Бадло Ігор

«Поділля»

6

2

17

Дзюла Богдан

ФК «Нараїв»

5

-

18

Бабуняк Іван

«Панорама»

5

-

19

Турчин Руслан

«Панорама»

5

-

20

Кухарук Віталій

ФК «Нараїв»

5

1

21

Савчук Назар

«Віго-Острів»

5

3

22

Завойський Дмитро

«Галичина»

5

4

23

Сімора Роман

«Волинь-Шумськ»

4

-

24

Кузик Тарас

«Галичина»

4

-

25

Плосконос Іван

«Галичина»

4

-

26

Микичак Назар

ФК «Козова»

4

3

27

Різничок Олександр

«Галичина»

3

-

28

Скочеляс Роман

«Галичина»

3

-

29

Марчук Сергій

«Галичина»

3

-

30

Буряк Андрій

ФК «Скалат-ОТГ»

3

-

31

Козелко Ігор

«Поділля»

3

-

32

Кобеля Олександр

ФК «Козова»

3

33

Поврозник Микола

«Віго-Острів»

3

-

34

Пилип’юк Андрій

«Панорама»

3

-

35

Шмигановський Віталій

«Поділля»

2

-

36

Сиротюк Дмитро

«Поділля»

2

-

37

Пушкаренко Володимир

«Поділля»

2

-

38

Духніч Володимир

«Юність»

2

-

39

Туркевич Володимир

«Юність»

2

-

40

Дмитрів Михайло

«Юність»

2

-

41

Рудницький Володимир

«Юність»

2

-

42

Хлопецький Сергій

«Віго-Острів»

2

-

43

Косінський Тарас

«Віго-Острів»

2

-

44

Галадза Назарій

«Віго-Острів»

2

-

45

Денькович Павло

«Медобори»

2

-

46

Господарик Олег

«Медобори»

2

-

47

Шимчишин Іван

«Медобори»

2

-

48

Вахрів Тарас

«Медобори»

2

-

49

Борух Михайло

ФК «Козова»

2

50

Шимонович Тарас

ФК «Козова»

2

-

51

Дорош Василь

«Панорама»

2

-

52

Вовк Володимир

«Панорама»

2

-

53

Худик Юрій

«Панорама»

2

-

54

Смолко Максим

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

55

Готка Сергій

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

56

Бабій Роман

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

57

Барановський Ігор

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

58

Смолюк Ігор

«Волинь-Шумськ»

2

-

59

Хабаров Руслан

ФК «Нараїв»

2

-

60

Гарбуз Ігор

ФК «Нараїв»/ «Віго-Острів»

2

-

61

Комар Сергій

«Колос»

2

-

62

Матіяш Роман

«Галичина»

2

1

63

Тихоліз Олег

ФК «Скалат-ОТГ»

2

1

64

Коруц Андрій

«Юність»

1

-

65

Марущак Валентин

«Юність»

1

-

66

Серган Віталій

«Юність»

1

-

67

Барна Андрій

«Юність»

1

-

68

Сичик Володимир

«Юність»

1

-

69

Максим’юк Андрій

«Волинь-Шумськ»

1

-

70

Яріш Михайло

«Волинь-Шумськ»

1

-

71

Мельничук Павло

«Волинь-Шумськ»

1

-

72

Тимофій Борис

«Віго-Острів»

1

-

73

Лисий Володимир

«Віго-Острів»

1

-

74

Бутківський Тарас

«Віго-Острів»

1

-

75

Дацко Богдан

«Віго-Острів»

1

-

76

Крупа Арсен

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

77

Хоменко Віталій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

78

Хоменко Руслан

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

79

Сень Анатолій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

80

Колісник Віталій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

81

Савка Володимир

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

82

Решовський Андрій

«Поділля»

1

-

83

Петраш Сергій

«Поділля»

1

-

84

Муравський Ігор

«Поділля»

1

-

85

Цимбалістий Іван

«Поділля»

1

-

86

Мороз Нараз

«Поділля»

1

-

87

Мельник Михайло

«Медобори»

1

-

88

Кондзьолка Андрій

«Медобори»

1

-

89

Надозірний В’ячеслав

«Панорама»

1

-

90

Ніков Андрій

«Панорама»

1

-

91

Кудрик Олександр

«Панорама»

1

-

92

Нога Андрій

«Панорама»

1

-

93

Яцунда Петро

«Панорама»

1

-

94

Кулик Олег

«Панорама»

1

-

95

Долинний Андрій

ФК «Нараїв»

1

-

96

Онуфреїв Володимир

ФК «Нараїв»

1

-

97

Повзун Андрій

ФК «Нараїв»

1

-

98

Чепига Андрій

ФК «Нараїв»

1

-

99

Прокопчук Олег

«Галичина»

1

-

100

Козяр Ярослав

«Галичина»

1

-

101

Щербяк Максим

«Галичина»

1

-

102

Кучер Руслан

«Галичина»

1

-

103

Чіп Максим

«Галичина»

1

-

104

Ничай Ігор

«Колос»

1

-

105

Світлик Ігор

«Колос»

1

-

106

Романішин Андрій

«Колос»

1

-

107

Ткачук Олександр

ФК «Козова»

1

-

108

Коломієць Максим

ФК «Козова»

1

-

109

Підлужний Василь

ФК «Козова»

1

-

110

Лахманюк Вадим

«Волинь-Шумськ»

1

1

111

Адамів Ярослав

ФК «Нараїв»

1

1

112

Шевчишин Андрій

ФК «Скалат-ОТГ»

1+1а/г

-

113

Володимир Федун

ФК «Скалат-ОТГ»

1а/г

-

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 6 14
ФК Медобори 6 13
ФК "Нива" Теребовля 7 13
ФК "Дністер" 7 11
ФК "Збруч-Агробіз... 7 9
ФК Колос (Бучач) 7 8
ФК "Зоря" Хоростків 7 6
ФК "Агронива-ТНПУ... 7 1
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 9 21
"Хатки" Бережани 8 19
"Рідна Борщівщина... 8 16
ФК Нараїв 8 16
ФК "Трибухівці" 8 14
Віго-Острів 8 13
ФК Мельниця 8 8
ФК Нива (Підгайці) 9 7
"Колос" Зборів 8 5
"Нива" (Городниця) 8 4
"Вікнини" (Вікно) 8 4
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ЧЕМПІОНОМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2020 РОКУ?











Всього голосів: 2455


Голосування триває до: 15 серпня 2020 р. 23:59