Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Усі бомбардири другої ліги

16 жовтня 2019 р. 11:38

Пропонуємо до Вашої уваги список кращих бомбардирів за результатами усіх матчів другої ліги чемпіонату Тернопільської області

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Полянчук Сергій

«Медобори»

21

2

2

Блакита Андрій

«Колос»

17

-

3

Баліцький Андрій

«Поділля»

16

1

4

Бардокін Роман

«Колос»

15+1а/г

4

5

Клекот Степан

«Медобори»

12

-

6

Судомир Тарас

ФК «Козова»

11

-

7

Турчак Володимир

«Колос»

10

-

8

Габрук Володимир

ФК «Козова»

10

1

9

Дитиняк Володимир

«Галичина»

7

-

10

Кузьмак Віталій

«Віго-Острів»

6

-

11

Сакович Віталій

«Медобори»

6

-

12

Черкезов Фархат

«Медобори»

6

-

13

Гриб Володимир

«Поділля»

6

-

14

Вітровий Святослав

ФК «Козова»

6

-

15

Репела Дем’ян

ФК «Козова»

6

16

Бадло Ігор

«Поділля»

6

2

17

Дзюла Богдан

ФК «Нараїв»

5

-

18

Бабуняк Іван

«Панорама»

5

-

19

Турчин Руслан

«Панорама»

5

-

20

Кухарук Віталій

ФК «Нараїв»

5

1

21

Савчук Назар

«Віго-Острів»

5

3

22

Завойський Дмитро

«Галичина»

5

4

23

Сімора Роман

«Волинь-Шумськ»

4

-

24

Кузик Тарас

«Галичина»

4

-

25

Плосконос Іван

«Галичина»

4

-

26

Микичак Назар

ФК «Козова»

4

3

27

Різничок Олександр

«Галичина»

3

-

28

Скочеляс Роман

«Галичина»

3

-

29

Марчук Сергій

«Галичина»

3

-

30

Буряк Андрій

ФК «Скалат-ОТГ»

3

-

31

Козелко Ігор

«Поділля»

3

-

32

Кобеля Олександр

ФК «Козова»

3

33

Поврозник Микола

«Віго-Острів»

3

-

34

Пилип’юк Андрій

«Панорама»

3

-

35

Шмигановський Віталій

«Поділля»

2

-

36

Сиротюк Дмитро

«Поділля»

2

-

37

Пушкаренко Володимир

«Поділля»

2

-

38

Духніч Володимир

«Юність»

2

-

39

Туркевич Володимир

«Юність»

2

-

40

Дмитрів Михайло

«Юність»

2

-

41

Рудницький Володимир

«Юність»

2

-

42

Хлопецький Сергій

«Віго-Острів»

2

-

43

Косінський Тарас

«Віго-Острів»

2

-

44

Галадза Назарій

«Віго-Острів»

2

-

45

Денькович Павло

«Медобори»

2

-

46

Господарик Олег

«Медобори»

2

-

47

Шимчишин Іван

«Медобори»

2

-

48

Вахрів Тарас

«Медобори»

2

-

49

Борух Михайло

ФК «Козова»

2

50

Шимонович Тарас

ФК «Козова»

2

-

51

Дорош Василь

«Панорама»

2

-

52

Вовк Володимир

«Панорама»

2

-

53

Худик Юрій

«Панорама»

2

-

54

Смолко Максим

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

55

Готка Сергій

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

56

Бабій Роман

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

57

Барановський Ігор

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

58

Смолюк Ігор

«Волинь-Шумськ»

2

-

59

Хабаров Руслан

ФК «Нараїв»

2

-

60

Гарбуз Ігор

ФК «Нараїв»/ «Віго-Острів»

2

-

61

Комар Сергій

«Колос»

2

-

62

Матіяш Роман

«Галичина»

2

1

63

Тихоліз Олег

ФК «Скалат-ОТГ»

2

1

64

Коруц Андрій

«Юність»

1

-

65

Марущак Валентин

«Юність»

1

-

66

Серган Віталій

«Юність»

1

-

67

Барна Андрій

«Юність»

1

-

68

Сичик Володимир

«Юність»

1

-

69

Максим’юк Андрій

«Волинь-Шумськ»

1

-

70

Яріш Михайло

«Волинь-Шумськ»

1

-

71

Мельничук Павло

«Волинь-Шумськ»

1

-

72

Тимофій Борис

«Віго-Острів»

1

-

73

Лисий Володимир

«Віго-Острів»

1

-

74

Бутківський Тарас

«Віго-Острів»

1

-

75

Дацко Богдан

«Віго-Острів»

1

-

76

Крупа Арсен

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

77

Хоменко Віталій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

78

Хоменко Руслан

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

79

Сень Анатолій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

80

Колісник Віталій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

81

Савка Володимир

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

82

Решовський Андрій

«Поділля»

1

-

83

Петраш Сергій

«Поділля»

1

-

84

Муравський Ігор

«Поділля»

1

-

85

Цимбалістий Іван

«Поділля»

1

-

86

Мороз Нараз

«Поділля»

1

-

87

Мельник Михайло

«Медобори»

1

-

88

Кондзьолка Андрій

«Медобори»

1

-

89

Надозірний В’ячеслав

«Панорама»

1

-

90

Ніков Андрій

«Панорама»

1

-

91

Кудрик Олександр

«Панорама»

1

-

92

Нога Андрій

«Панорама»

1

-

93

Яцунда Петро

«Панорама»

1

-

94

Кулик Олег

«Панорама»

1

-

95

Долинний Андрій

ФК «Нараїв»

1

-

96

Онуфреїв Володимир

ФК «Нараїв»

1

-

97

Повзун Андрій

ФК «Нараїв»

1

-

98

Чепига Андрій

ФК «Нараїв»

1

-

99

Прокопчук Олег

«Галичина»

1

-

100

Козяр Ярослав

«Галичина»

1

-

101

Щербяк Максим

«Галичина»

1

-

102

Кучер Руслан

«Галичина»

1

-

103

Чіп Максим

«Галичина»

1

-

104

Ничай Ігор

«Колос»

1

-

105

Світлик Ігор

«Колос»

1

-

106

Романішин Андрій

«Колос»

1

-

107

Ткачук Олександр

ФК «Козова»

1

-

108

Коломієць Максим

ФК «Козова»

1

-

109

Підлужний Василь

ФК «Козова»

1

-

110

Лахманюк Вадим

«Волинь-Шумськ»

1

1

111

Адамів Ярослав

ФК «Нараїв»

1

1

112

Шевчишин Андрій

ФК «Скалат-ОТГ»

1+1а/г

-

113

Володимир Федун

ФК «Скалат-ОТГ»

1а/г

-

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 14 36
"Дніпро" Печірна 14 34
"Самець" Підволоч... 14 28
«Поділля-2» (Васи... 14 25
«Ветеран» (Кремен... 14 23
ФК «Заруддя» Збор... 14 23
«Кристал» (Чортків) 14 23
«Тернопільводокан... 14 22
«Вікторія» В. Бірки 14 21
«Ампер» 14 21
ФК «Курівці» 14 15
ФК «Пронятин» 14 14
ФК «Вівся» 14 13
«Bad Wolfs» 14 5
ФК «Луб’янки» 14 2
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 16 39
"Айва-Тірас" Іванків 16 38
"Говерла" Дубівці 16 37
«Медобори» Зелене 16 36
"Sebn-Скриня" Тер... 16 31
"Вікторія" (В.Ход... 16 29
«Саюз» Тернопіль 16 27
«Гермес-7» Тернопіль 16 26
"Агронива" Тернопіль 16 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Добрий самарянин... 16 16
"Юніори" Тернопіль 16 15
«Wyscout» Тернопіль 16 12
"Поділля" В. Бере... 16 11
«Автоцентр 88» Те... 16 10
ГУНП Тернопіль 16 8
1998 16 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 15 40
Тернопільська міс... 15 39
«Метрікс» Тернопіль 15 33
«Стрипа» Купчинці 15 32
«Кастар-Україна» ... 15 30
«Серет» Тернопіль 15 28
«Largo» Тернопіль 15 28
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 15 18
«Карат» Тернопіль 15 16
«Зелені штахети» ... 15 15
«Саванді-2» Терно... 15 13
«Легіон» Драганівка 15 12
ФК «Підгородне» 15 10
ФК «Озерна-2» Збо... 15 9
«Терен» Тернопіль 15 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 17 51
«Добра піца» Терн... 17 41
ФК «Озерна-1» Збо... 17 36
ФК «Копичинці» 17 33
«Інваспорт» Терно... 17 32
ФК «Івачів» 17 30
"Тернопіль-АТО" 17 28
«Сокіл» В. Березо... 17 27
«Податкова» Терно... 17 25
«Savandi» Тернопіль 17 24
«Нива» Підгайці 17 24
«Панорама-1» Млин... 17 23
«Вікнини» Вікно 17 19
Судова служба охо... 17 18
ТДК Тернопіль 17 12
«Eleks» Тернопіль 17 9
«Калина» Тернопіль 17 6
«Old Tom» Тернопіль 17 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось