Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Календар матчів ДЮФЛ Тернопільської області. «Регіональний центр»

14 вересня 2019 р. 11:15

Календар матчів Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільської області «Регіональний центр»

Сезон 2019/2020 рр.

 

14 вересня

м. Збараж

U-13

1 ТУР

ДЮСШ Збараж - «Юніор ПБДТ» Почаїв

Великогаївська ОТГ - ДЮСШ В.Дедеркали

ДЮСШ Терноп.р-н – ДЮСШ Шумськ

ДЮСШ Підволочиськ - ФК «Ренів»

Байковецька ОТГ - ФК Біскупа

2 ТУР

Великогаївська ОТГ - Збараж

Почаїв - Терноп.р-н.

Дедеркали - Підволочиськ

Шумськ - Байковецька ОТГ

ФК «Ренів» - ФК Біскупа

3 ТУР

Збараж - Терноп.р-н.

Підволочиськ - Великогаївська ОТГ

Байковецька ОТГ - Почаїв

ФК Біскупа – Дедеркали

ФК Ренів - Шумськ

U-11

1 ТУР

Підволочиськ - Великогаївська ОТГ

Байковецька ОТГ- Терноп.р-н.

Збараж – Шумськ

ФК Біскупа – Дедеркали

2 ТУР

Байковецька ОТГ - Підволочиськ

Терноп.р-н. - ФК Біскупа

Великогаївська ОТГ - Збараж

Шумськ - Дедеркали

3 ТУР

Підволочиськ - Збараж

ФК Біскупа - Байковецька ОТГ

***

м. Підгайці

U-13

1 ТУР

ДЮСШ Бережани - ДЮСШ Козова

ДЮСШ-Ліцеїст Коропець - ДЮСШ Зборів

Чемпіон 2 - Чемпіон Зборів

Чемпіон – Озерна Чемпіон

2 ТУР

Бережани - Коропець

Козова - Чемпіон 2

Чемпіон Зборів - Чемпіон Озерна

Чемпіон - Чемпіон 2

3 ТУР

Озерна Чемпіон - Козова

Зборів Чемпіон – Зборів

U-11

1 ТУР

Бережани - Підгайці

Чемпіон 2 – Козова

Чемпіон – Зборів

Чемпіон Озерна - Чемпіон Зборів

2 ТУР

Чемпіон 2 - Бережани

Підгайці – Чемпіон

Козова – Чемпіон Озерна

Зборів – Чемпіон Зборів

3 ТУР

Бережани – Чемпіон

Чемпіон – Чемпіон Озерна

***

смт Гусятин

U-13

1 ТУР

ДЮСШ Гусятин – «Атлетік» Чортків

ДЮСШ Теребовля - ТОДЮСШ Копичинці

ДЮСШ Борщів – «Зоря» Хоростків

ДЮСШ Скалат - ДЮСШ Чортків

Атлетік 2 - ДЮСШ Заліщики

2 ТУР

Атлетік – Теребовля

Атлетік 2 – Борщів

Копичинці – Скалат

Хоростків – Чортків

Гусятин – Заліщики

3 ТУР

Гусятин – Теребовля

Скалат – Атлетік

Чортків - Атлетік 2

Хоростків – Копичинці

Борщів - Заліщики

U-11

1 ТУР

Гусятин – Атлетік

Теребовля – Хоростків

Скалат – Чортків

2 ТУР

Теребовля – Гусятин

Атлетік – Скалат

***

28.09

м. Збараж

U-13

4 ТУР

Підволочиськ - Збараж

Терн.р-н. - Байковецька ОТГ

Великогаївська ОТГ- ФК Біскупа

Почаїв – ФК Ренів

Дедеркали – Шумськ

5 ТУР

Збараж – Байковецька ОТГ

ФК Біскупа - Підволочиськ

ФК Ренів – Терноп.р-н.

Шумськ - Великогаївська ОТГ

Дедеркали - Почаїв

6 ТУР

ФК Біскупа - Збараж

Байковецька ОТГ- ФК Ренів

Підволочиськ – Шумськ

Терноп.р-н. – Дедеркали

Великогаївська ОТГ – Почаїв

U-11

Дедеркали - Великогаївська ОТГ

Шумськ – Терноп.р-н.

4 ТУР

ФК Біскупа - Підволочиськ

Збараж - Дедеркали

Байковецька ОТГ – Шумськ

Великогаївська ОТГ - Терноп.р-н.

5 ТУР

Підволочиськ - Дедеркали

Шумськ – ФК Біскупа

Терноп.р-н. - Збараж

Великогаївська ОТГ - Байковецька ОТГ

***

м. Бережани

U-13

Чемпіон 2 – Бережани

Коропець - Чемпіон

4 ТУР

Озерна Чемпіон - Чемпіон Зборів

Козова – Зборів

Бережани – Чемпіон

Озерна Чемпіон - Чемпіон 2

5 ТУР

Чемпіон Зборів – Коропець

Озерна Чемпіон - Бережани

Чемпіон – Чемпіон Зборів

Чемпіон 2 – Зборів

U 11

Чемпіон Зборів – Підгайці

Зборів – Козова

4 ТУР

Озерна Чемпіон -  Бережани

Чемпіон – Чемпіон Зборів

Чемпіон 2 – Зборів

Підгайці – Козова

5 ТУР

Бережани  - Чемпіон Зборів

Зборів – Чемпіон Озерна

Козова – Чемпіон

Підгайці – Чемпіон 2

***

смт  Гусятин

U-13

4 ТУР

Борщів – Гусятин

Теребовля – Скалат

Атлетік – Хоростків

Атлетік 2 – Копичинці

Чортків - Заліщики

5 ТУР

Гусятин – Скалат

Чортків – Борщів

Хоростків – Теребовля

Атлетік 2 – Атлетік

Копичинці - Заліщики.

6 ТУР

Чортків – Гусятин

Скалат – Хоростків

Борщів – Копичинці

Теребовля – Атлетік 2

Атлетік – Заліщики

U-11

Хоростків – Чортків

 

3 ТУР

Гусятин – Скалат

Чортків – Теребовля

Хоростків – Атлетік

4 ТУР

Чортків – Гусятин

***

12.10

м. Збараж

U-13

7 ТУР

Збараж – Ренів

Шумськ – ФК Біскупа

Дедеркали – Байковецька ОТГ

Почаїв – Підволочиськ

Великогаївська ОТГ- Терноп.р-н.

8 ТУР

Шумськ – Збараж

ФК Ренів – Дедеркали

ФК Біскупа – Почаїв

Байковецька ОТГ – Великогаївська ОТГ

Підволочиськ – Терноп.р-н.

9 ТУР

Дедеркали – Збараж

Почаїв - Шумськ

Великогаївська ОТГ- ФК Ренів

Терноп.р-н. – ФК Біскупа

Підволочиськ - Байковецька ОТГ

U-11

6 ТУР

Шумськ - Підволочиськ

Дедеркали - Терноп.р-н.

ФК Біскупа – Великогаївська ОТГ

Збараж - Байковецька ОТГ

7 ТУР

Підволочиськ – Терноп.р-н.

Великогаївська ОТГ- Шумськ

Байковецька ОТГ - Дедеркали

Збараж – ФК Біскупа

***

смт Козова

U 13

6 ТУР

Коропець – Козова

Бережани – Чемпіон Зборів

Козова – Чемпіон

Коропець – Чемпіон 2

7 ТУР

Зборів- Бережани

Чемпіон Зборів – Козова

Озерна Чемпіон – Чемпіон

Коропець – Озерна Чемпіон

U-11

6 ТУР

Зборів – Бережани

Чемпіон Зборів – Козова

Чемпіон Озерна – Підгайці

Чемпіон - Чемпіон 2

8 ТУР

Бережани – Козова

Підгайці – Зборів

Чемпіон 2 – Чемпіон Зборів

Чемпіон – Чемпіон Озерна

***

смт Гусятин

U-13

7 ТУР

Гусятин – Хоростків

Копичинці – Чортків

Атлетік 2 – Скалат

Атлетік – Борщів

Теребовля –Заліщики

8   ТУР

Копичинці – Гусятин

Хоростків – Атлетік 2

Чортків – Атлетік

Борщів – Теребовля

Скалат – Заліщики

9 ТУР

Гусятин – Атлетік 2

Атлетік – Копичинці

Теребовля – Чортків

Борщів – Скалат

Хоростків – Заліщики

U-11

Скалат – Хоростків

Теребовля – Атлетік

5 ТУР

Гусятин – Хоростків

Атлетік – Чортків

Теребовля - Скалат

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Дніпро" Печірна 11 28
ФК «Таурів» 11 27
«Ветеран» (Кремен... 11 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
"Самець" Підволоч... 12 22
«Вікторія» В. Бірки 11 21
ФК «Заруддя» Збор... 12 19
«Поділля-2» (Васи... 11 16
«Ампер» 11 15
«Тернопільводокан... 11 13
ФК «Курівці» 11 12
ФК «Пронятин» 11 10
ФК «Вівся» 11 10
«Bad Wolfs» 11 4
ФК «Луб’янки» 11 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 14 34
«Медобори» Зелене 14 33
«Алюр» Тернопіль 14 33
"Говерла" Дубівці 14 31
"Sebn-Скриня" Тер... 14 31
«Гермес-7» Тернопіль 14 26
"Вікторія" (В.Ход... 14 26
«Саюз» Тернопіль 14 24
«Поділля» Васильк... 15 21
"Агронива" Тернопіль 14 20
"Юніори" Тернопіль 15 15
"Добрий самарянин... 14 13
«Автоцентр 88» Те... 14 10
"Поділля" В. Бере... 14 10
ГУНП Тернопіль 14 7
«Wyscout» Тернопіль 14 6
1998 14 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 13 34
Тернопільська міс... 13 33
«Метрікс» Тернопіль 13 31
«Серет» Тернопіль 13 28
«Стрипа» Купчинці 13 26
«Кастар-Україна» ... 13 26
«Largo» Тернопіль 13 22
ФК "В. Глибочок" 14 19
ФК "Біла" 13 15
«Саванді-2» Терно... 13 13
«Карат» Тернопіль 12 12
ФК «Підгородне» 13 10
«Зелені штахети» ... 13 9
«Легіон» Драганівка 13 9
ФК «Озерна-2» Збо... 13 9
«Терен» Тернопіль 13 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 15 45
«Добра піца» Терн... 15 35
ФК «Копичинці» 15 30
"Тернопіль-АТО" 14 28
ФК «Озерна-1» Збо... 14 27
ФК «Івачів» 15 27
«Інваспорт» Терно... 15 26
«Сокіл» В. Березо... 15 24
«Панорама-1» Млин... 15 22
«Savandi» Тернопіль 15 21
«Нива» Підгайці 15 21
«Податкова» Терно... 15 19
«Вікнини» Вікно 15 17
Судова служба охо... 14 15
ТДК Тернопіль 15 9
«Eleks» Тернопіль 15 8
«Калина» Тернопіль 15 6
«Old Tom» Тернопіль 14 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось