Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Друга ліга (станом на 10.08.2019 р.)

10 серпня 2019 р. 21:57

Пропонуємо до Вашої список кращих бомбардирів другої ліги за результатами матчів 12-го туру.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Полянчук Сергій

«Медобори»

13

-

2

Баліцький Андрій

«Поділля»

10

-

3

Турчак Володимир

«Колос»

10

-

4

Клекот Степан

«Медобори»

8

-

5

Габрук Володимир

ФК «Козова»

8

1

6

Блакита Андрій

«Колос»

7

-

7

Бардокін Роман

«Колос»

7+1а/г

2

8

Сакович Віталій

«Медобори»

6

-

9

Гриб Володимир

«Поділля»

5

-

10

Турчин Руслан

«Панорама»

5

-

11

Судомир Тарас

ФК «Козова»

5

-

12

Вітровий Святослав

ФК «Козова»

5

-

13

Савчук Назар

«Віго-Острів»

5

3

14

Дитиняк Володимир

«Галичина»

4

-

15

Плосконіс Іван

«Галичина»

4

-

16

Кузьмак Віталій

«Віго-Острів»

4

-

17

Сімора Роман

«Волинь-Шумськ»

4

-

18

Бадло Ігор

«Поділля»

4

1

19

Микичак Назар

ФК «Козова»

4

3

20

Різничок Олександр

«Галичина»

3

-

21

Кузик Тарас

«Галичина»

3

-

22

Кухарук Віталій

ФК «Нараїв»

3

-

23

Буряк Андрій

ФК «Скалат-ОТГ»

3

-

24

Завойський Дмитро

«Галичина»

3

2

25

Дзюла Богдан

ФК «Нараїв»

2

-

26

Шмигановський Віталій

«Поділля»

2

-

27

Козелко Ігор

«Поділля»

2

-

28

Духніч Володимир

«Юність»

2

-

29

Туркевич Володимир

«Юність»

2

-

30

Дмитрів Михайло

«Юність»

2

-

31

Хлопецький Сергій

«Віго-Острів»

2

-

32

Косінський Тарас

«Віго-Острів»

2

-

33

Денькович Павло

«Медобори»

2

-

34

Господарик Олег

«Медобори»

2

-

35

Борух Михайло

ФК «Козова»

2

36

Репела Дем’ян

ФК «Козова»

2

37

Шимонович Тарас

ФК «Козова»

2

-

38

Дорош Василь

«Панорама»

2

-

39

Смолко Максим

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

40

Готка Сергій

ФК «Скалат-ОТГ»

2

-

41

Смолюк Ігор

«Волинь-Шумськ»

2

-

42

Галадза Назарій

«Віго-Острів»

2

-

43

Хабаров Руслан

ФК «Нараїв»

2

-

44

Матіяш Роман

«Галичина»

2

1

45

Коруц Андрій

«Юність»

1

-

46

Марущак Валентин

«Юність»

1

-

47

Серган Віталій

«Юність»

1

-

48

Барна Андрій

«Юність»

1

-

49

Рудницький Володимир

«Юність»

1

-

50

Сичик Володимир

«Юність»

1

-

51

Максим’юк Андрій

«Волинь-Шумськ»

1

-

52

Яріш Михайло

«Волинь-Шумськ»

1

-

53

Мельничук Павло

«Волинь-Шумськ»

1

-

54

Тимофій Борис

«Віго-Острів»

1

-

55

Лисий Володимир

«Віго-Острів»

1

-

56

Бутківський Тарас

«Віго-Острів»

1

-

57

Крупа Арсен

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

58

Хоменко Віталій

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

59

Бабій Роман

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

60

Тихоліз Олег

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

61

Хоменко Руслан

ФК «Скалат-ОТГ»

1

-

62

Пушкаренко Володимир

«Поділля»

1

-

63

Решовський Андрій

«Поділля»

1

-

64

Петраш Сергій

«Поділля»

1

-

65

Муравський Ігор

«Поділля»

1

-

66

Шимчишин Іван

«Медобори»

1

-

67

Вахрів Тарас

«Медобори»

1

-

68

Михайло Мельник

«Медобори»

1

-

69

Вовк Володимир

«Панорама»

1

-

70

Пилип’юк Андрій

«Панорама»

1

-

71

Надозірний В’ячеслав

«Панорама»

1

-

72

Ніков Андрій

«Панорама»

1

-

73

Кудрик Олександр

«Панорама»

1

-

74

Долинний Андрій

ФК «Нараїв»

1

-

75

Гарбуз Ігор

ФК «Нараїв»

1

-

76

Онуфреїв Володимир

ФК «Нараїв»

1

-

77

Прокопчук Олег

«Галичина»

1

-

78

Козяр Ярослав

«Галичина»

1

-

79

Щербяк Максим

«Галичина»

1

-

80

Кучер Руслан

«Галичина»

1

-

81

Чіп Максим

«Галичина»

1

-

82

Марчук Сергій

«Галичина»

1

-

83

Кобеля Олександр

ФК «Козова»

1

84

Комар Сергій

«Колос»

1

-

85

Ткачук Олександр

ФК «Козова»

1

-

86

Лахманюк Вадим

«Волинь-Шумськ»

1

1

87

Адамів Ярослав

ФК «Нараїв»

1

1

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 1 3
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 3
"Нива" Теребовля 1 3
"Рідна Борщівщина... 1 1
"Зоря" Хоростків 1 1
ФК "Нараїв" 1 0
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 1 0
"Поділля" Васильк... 1 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 1 3
ФК «Мельниця» Мел... 1 3
ФК «Вишнівець» 1 3
«Віго-Острів» Острів 1 3
ФК «Трибухівці» 1 0
«Вікнини» Вікно 1 0
«Нива» Городниця 1 0
«Нива» Підгайці 1 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 1 3
«Нічлава» Копичинці 1 1
«ПрофАгро» Кременець 1 1
«Олімпія» Клювинці 1 1
«Колос» Зборів 1 1
«Поділля» В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось