Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Усі трансфери другої ліги чемпіонату області

3 серпня 2019 р. 10:55

Пропонуємо до Вашої уваги всі дозаявки та відзаявки команд другої ліги чемпіонату Тернопільської області 2019 року станом на 3 серпня.

Команда

Прийшов

Пішов

«Медобори» Зелене

Фархат Черкезов («Зоря» Хоростків)

«Поділля» Васильківці

Дмитро Сиротюк («Тернопіль-ДЮСШ»), Іван Цимбалістий («Кристал» Чортків)

Тарас Ващишин (без клубу), Богдан Папура (без клубу)

«Галичина» Мушкатівка-Слобідка

Віталій Михальчук («Агронива»), Роман Скочеляс («Скала-Айва»),  Максим Чіп («Нива» Теребовля)

Іван Плосконос («Вся Україна – Колос»), Володимир Яхван («Лісма» Шляхтинці)

«Колос» Зборів

Петро Грабчак (ФК «Куропатники»), Володимир Турчак («Сокіл» Золочів), Андрій Чикало («Лісма» Шляхтинці)

ФК «Козова»

Дмитро Бойко (ДЮСШ Козова), Михайло Купчак (ДЮСШ Тернопіль)

Максим Гурський (без клубу)

«Панорама» Млинівці

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя»), Назар Заверуха (ФК «Різдвяне»), Іван Моравель (ФК «Озерна»), Ігор Римар (ФК «Озерна»)

Олег Кулик (без клубу), Олег Хромий (без клубу)

«Віго-Острів»

Володимир Воробець («Поділля» В. Березовиця), Михайло Паюк («Збруч-Агробізнес»), Максим Паюк («Збруч-Агробізнес»)

Тарас Бутковський (ФК «Прошова»), Тарас Косінський (без клубу), Сергій Хлопецький (ФК «Прошова»)

«Юність» Монастириська ОТГ

Василь Підгурський («Січ» Микитинці)

Михайло Данчук (без клубу), Валентин Марущак (ФК «Івачів»)

ФК "Скалат-ОТГ"

Юрій Борис («Гірник-2»), арсен Дунда («Гірник-2»), Едизар Корнєєв («Галич» Підволочиськ), Володимир Савка (ФК «Городниця»)

Сергій Готка (без клубу), Віталій Хоменко (без клубу)

«Волинь-Шумськ»

ФК «Нараїв»

Назар Зелінський (ФК «Острівець»), Михайло Карпа («Вікторія» В. Бірки), Павло Кривий («Поділля» В. Березовиця), Андрій Чепига (ФК «В. Ходачків»), Степан Мороз, Андрій Повзун (обидва – без команди)

Андрій Долинний («Вся Україна - Колос»), Михайло Легета (ФК «Хатки»), Руслан Хабаров (без клубу), Андрій Черноба (без клубу)

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 1 3
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 3
"Нива" Теребовля 1 3
"Рідна Борщівщина... 1 1
"Зоря" Хоростків 1 1
ФК "Нараїв" 1 0
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 1 0
"Поділля" Васильк... 1 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 1 3
ФК «Мельниця» Мел... 1 3
ФК «Вишнівець» 1 3
«Віго-Острів» Острів 1 3
ФК «Трибухівці» 1 0
«Вікнини» Вікно 1 0
«Нива» Городниця 1 0
«Нива» Підгайці 1 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 1 3
«Нічлава» Копичинці 1 1
«ПрофАгро» Кременець 1 1
«Олімпія» Клювинці 1 1
«Колос» Зборів 1 1
«Поділля» В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось