Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Вища ліга (станом на 15.06.2019 р.)

15 червня 2019 р. 14:07

Пропонуємо до Вашої список кращих бомбардирів вищої ліги за результатами матчів сьомого туру.

ГОЛИ

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Процик Назар

«Агрон»

5

2

Різник Андрій

«Агронива»

3

3

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

3

4

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

3

5

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

1

6

Курдас Руслан

«Кристал»

3

1

7

Слоневський Богдан

«Нива»

3

2

8

Кульчицький Андрій

«Кристал»

2

9

Швець Ігор

ФК «Бережани»

2

10

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

11

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

12

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

13

Червонецький Тарас

«Агрон»

2

14

Масікевич Віктор

«Нива»

2

15

Романчук Іван

«Нива»

2

2

16

Гайковий Володимир

«Агронива»

1

17

Салія Георгі

«Агронива»

1

18

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

19

Тригуба Віталій

«Агронива»

1

20

Іваськів Віталій

«Агронива»

1

21

Дурай Тарас

«Агронива»

1

22

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

23

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

24

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

25

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

26

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

27

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

1

-

28

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

-

29

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

1

-

30

Луцик Руслан

«Агрон»

1

-

31

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

-

32

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

-

33

Гаврилюк Роман

«Агрон»

1

-

34

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

35

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

36

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

37

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

38

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

39

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

40

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

41

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

42

Бегашов Олександр

«Нива»

1

-

43

Гром’як Тарас

«Нива»

1

-

44

Заставецький Юрій

«Агронива»

1

1

45

Ватраль Роман

«Агронива»

1

1

 

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

3

2

Вонс Ігор

«Агрон»

2

3

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

4

Слоневський Богдан

«Нива»

2

5

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

2

6

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

7

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

8

Салія Гіоргі

«Агронива»

2

9

Шелія Немо

«Агронива»

2

10

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

2

11

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

12

Темерівський Олександр

«Кристал»

1

13

Патрик Руслан

«Кристал»

1

14

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

15

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

16

Швець Ігор

ФК «Бережани»

1

17

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

1

18

Заставецький Юрій

«Агронива»

1

19

Бурко Віталій

«Агронива»

1

20

Дурай Тарас

«Агронива»

1

21

Процик Назар

«Агрон»

1

22

Ковалик Віктор

«Агрон»

1

23

Коник Дмитро

«Агрон»

1

24

Андрієшин Роман

«Агрон»

1

25

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

26

Червонецький Тарас

«Агрон»

1

27

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

28

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

1

29

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

1

30

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

1

31

Масікевич Віктор

«Нива»

1

32

Кринько Дмитро

«Нива»

1

33

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

34

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

35

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Процик Назар

«Агрон»

5

1

6

2

Слоневський Богдан

«Нива»

3

2

5

3

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

3

1

4

4

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

3

1

4

5

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

1

3

4

6

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

3

1

4

7

Різник Андрій

«Агронива»

3

3

8

Курдас Руслан

«Кристал»

3

3

9

Швець Ігор

ФК «Бережани»

2

1

3

10

Масікевич Віктор

«Нива»

2

1

3

11

Червонецький Тарас

«Агрон»

2

1

3

12

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

1

3

13

Салія Гіоргі

«Агронива»

1

2

3

14

Кульчицький Андрій

«Кристал»

2

2

15

Романчук Іван

«Нива»

2

-

2

16

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

2

17

Мостовий Володимир

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

18

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

1

2

19

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

20

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

1

2

21

Дурай Тарас

«Агронива»

1

1

2

22

Заставецький Юрій

«Агронива»

1

1

2

23

Вонс Ігор

«Агрон»

2

2

24

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

2

25

Шелія Немо

«Агронива»

-

2

2

26

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

-

2

2

27

Гайковий Володимир

«Агронива»

1

1

28

Алексевич Ярослав

«Агронива»

1

1

29

Тригуба Віталій

«Агронива»

1

1

30

Іваськів Віталій

«Агронива»

1

1

31

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

1

32

Луцик Руслан

«Агрон»

1

-

1

33

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

-

1

34

Гаврилюк Роман

«Агрон»

1

-

1

35

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

1

36

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

37

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

38

Сентик Максим

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

39

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

-

1

40

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

1

41

Бондаренко Олександр

ФК «Копичинці»

1

-

1

42

Когут Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

1

43

Ватраль Роман

«Агронива»

1

-

1

44

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

1

45

Бегашов Олександр

«Нива»

1

-

1

46

Гром’як Тарас

«Нива»

1

-

1

47

Онищук Володимир

«Збруч-Агробізнес»

1

1

48

Капелян Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

1

49

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

1

50

Темерівський Олександр

«Кристал»

-

1

1

51

Патрик Руслан

«Кристал»

1

1

52

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

53

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

1

54

Бурко Віталій

«Агронива»

-

1

1

55

Кринько Дмитро

«Нива»

-

1

1

56

Ковалик Віктор

«Агрон»

-

1

1

57

Коник Дмитро

«Агрон»

-

1

1

58

Андрієшин Роман

«Агрон»

-

1

1

59

Наталюк Назар

ФК «Копичинці»

-

1

1

60

Сливка Ігор

ФК «Копичинці»

-

1

1

61

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

-

1

1

62

Мацалап Сергій

ФК «Бережани»

-

1

1

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось