Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Дитячо-юнацька футбольна ліга Тернопільської області. Регіональні центри

14 червня 2019 р. 16:51

Результати  ігор чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2018-2019 років. Регіональні центри.

ВЕСНА

 

  25.05  м. Збараж                    

                                     U-13                                                                          

                                  10 ТУР                                                                                             

 10:00  1) ДЮСШ Підволочиськ - Байківецька ОТГ     1:2

10:30  2) ДЮСШ Дедеркали - «Юніор» Почаїв

11:00  3) ДЮСШ Шумськ – ДЮСШ Скалат

11:30  4) Байківецька ОТГ - ДЮСШ Збараж                1:1

              

                                 11 ТУР

12:00 5) Дедеркали – Підволочиськ                               1:0

12:30 6) Шумськ -«Юніор»

13:00 7) Скалат - Збараж

13:30 8) Байківецька ОТГ – Дедеркали                          0:0

                                              12 ТУР

14:00 9) Шумськ- Підволочиськ                                      1:0

14:30 10) Збараж – Почаїв                                                1:2

                                      U 11                                                                          

                                  8 ТУР                                                                                              

10:00  1) ДЮСШ Підволочиськ -  Байківецька ОТГ     4:0

10:30  2) ДЮСШ Збараж – Залізці                                  1:0

11:00  3) «Юніор» Почаїв - ДЮСШ Скалат                   2:1

11:30  4) ДЮСШ Дедеркали - ДЮСШ Шумськ            1:0

                                                9 ТУР

12:00 5) Байківці -Збараж                                                 0:3

12:30 6) Підволочиськ -«Юніор»                                     6:0

13:00 7) Залізці –Дедеркали                                             6:0

13:30 8) Скалат- Шумськ                                                  1:2

                                              10 ТУР

14:00 9) Почаїв-  Байківецька ОТГ                                 1:0

14:30 10) Дедеркали- Збараж                                           0:2

15:00 11) Шумськ -Підволочиськ

15:30 12) Залізці - Скалат                                                 2:0

 

25.05  м. Підгайці                    U 13                                                                           

                                  10 ТУР                                                                                              

10:00  1) ДЮСШ Бережани - ДЮСШ Козова                         0:2

10:30  2) ДЮСШ Терн.р-н - ДЮСШ Підгайці                        0:3

11:00  3) «Чемпіон-2» Тернопіль- «Чемпіон»Тернопіль        3:1

11:30  4) ДЮСШ Зборів- ДЮСШ Монастириська                 0:3

               Великогаївська ОТГ - вихідний

                                 11 ТУР

12:00 5) Козова - Великогаївська ОТГ                                     3:0 (технічна поразка)

12:30 6) Підгайці – Бережани                                                    0:4

13:00 7) Терн.р-н - Зборів                                                           3:0

13:30 8) Монастириськ -«Чемпіон-2»                                       3:0

              «Чемпіон» - вихідний

                                 12 ТУР

14:00 9) Підгайці – Козова                                                         0:5

14:30 10)  Великогаївська ОТГ -«Чемпіон»                             0:5

15:00 11) Зборів – Бережани                                                       0:3

15:30 12) «Чемпіон-2» - Терн.р-н                                               0:1

               Монастириська - вихідний

 

                                                 U-11                                                                          

                                  8 ТУР                                                                                             

10:00  1) ДЮСШ Бережани - ДЮСШ Козова                   1:2

10:30  2) Великогаївська ОТГ – Озерна                             5:2

11:00  3) ДЮСШ Терноп.р-н - «Чемпіон»Тернопіль        0:2

11:30  4) ДЮСШ Зборів -«Чемпіон-2»                               0:3

                                                9 ТУР

12:00 5) Козова - Великогаївська ОТГ                               2:0

12:30 6) Терн.р-н - Бережани                                             0:3

13:00 7) Озерна - Зборів                                                       3:0

13:30 8) «Чемпіон-2» - «Чемпіон»                                       1:2

                                 10 ТУР

14:00 9) Козова  - Терн.р-н                                                   3:1

14:30 10) Зборів - Великогаївська ОТГ                               0:3

15:00 11) Бережани - «Чемпіон-2»                                       0:1

15:30 12)  «Чемпіон»- Озерна                                               4:0

25.05  смт. Гусятин           U 13                                                                          

                                  10ТУР                                                                                             

10:00  1) ДЮСШ Гусятин -«Зоря»Хоростків           0:2

10:30  2) ДЮСШЗаліщики - ДЮСШ Гусятин-2      3:0

11:00  3) ДЮСШ Чортків - Хоростків-2                   7:0

11:30  4) ДЮСШ Борщів - ДЮСШТеребовля          1:1

                «Атлетік» Чортків - вихідний

                                 11 ТУР

12:00 5) «Зоря» - «Атлетік»                                        0:2

12:30 6) Гусятин – Заліщики                                      1:3

13:00 7) Гусятин-2 – Борщів                                       1:1

13:30 8) «Зоря-2»- Теребовля                                        0:5

              Чортків-вихідний

                                 12 ТУР

14:00 9) Заліщики - «Зоря»                                           1:0

14:30 10) «Атлетік» - Чортків                                      2:0

15:00 11) Борщів – Гусятин                                          3:1

15:30 12) Гусятин-2 - «Зоря-2»                                    3:1

               Теребовля-вихідний  

                                    U 11                                                                          

                                  8 ТУР                                                                                              

10:00  1) Гусятин -  «Зоря»                                            1:1

10:30  2) «Атлетік» - ФК Біскупа                                  1:0

11:00  3) «Атлетік-2» -«Зоря-2»                                    7:0

11:30  4) Теребовля-Теребовля-2                                   1:0

               

                                 9 ТУР

12:00 5) «Зоря» - «Атлетік»                                            1:1

12:30 6) Гусятин - «Атлетік-2»                                       2:0

13:00 7)  ФК Біскупа –Теребовля                                   1:5

13:30 8)  Теребовля-2 -«Зоря-2»                                     2:0

                                 10 ТУР

14:00 9) «Атлетік-2»- «Зоря»                                          2:1

14:30 10) Теребовля -«Атлетік»                                      4:1

15:00 11) Гусятин -Теребовля-2                                      2:0

15:30 12) «Зоря-2» - ФК Біскупа                                     0:5

 

      01.06 м.Збараж  U13

                  13 ТУР

10:00 Байківецька ОТГ- «Юніор» Почаїв         2:0

10:30 Шумськ-Дедеркали                                   2:5

11:00 Збараж- Скалат                                          0:1

11:30 «Кремінь»-Підволочиськ                          0:3

          Тернопіль-вихідн

                   14 ТУР

12:00 Байківецька ОТГ-Шумськ                        1:0

12:30 Скалат-Почаїв                                            1:1

13:00 Дедеркали-«Кремінь»                           3:0                                                                                                                                                                        

13:30 Тернопіль-Збараж                                      3:0

          Підволочиськ-вихідн                

                   15 ТУР

14:00 Скалат-Байківці                                          0:2

14:30 Шумськ-«Кремінь»                                    3:0

15:00 Почаїв-Тернопіль                                       1:4

15:30 Підволочиськ-Збараж                                0:1

16:00 Тернопіль-«Кремінь»                                 3:0

  

                                    U 11                                                                          

                                  11 ТУР                                                                                              

10:00  13) Байківецька ОТГ- Дедеркали             1:2

10:30  14)   Шумськ-  Почаїв                                2:1

11:00  15)  Скалат – Збараж                                  1:3

11:30  16)  Підволочиськ- Залізці                         1:4

               

                                 12 ТУР

12:00  17) Байківецька ОТГ- Шумськ                  0:1

12:30  18) Дедеркали - Скалат                               1:4

13:00  19) Почаїв - Залізці                                      2:0

13:30  20) Збараж- Підволочиськ                         2:0  

 

 

01.06 смт. Козова              U 13                                                                          

                                  13 ТУР                                                                                              

10:00  13) Козова-«Чемпіон»                                    0:0                          

10:30  14) Зборів- Підгайці                                        0:2

11:00  15) Великогаївська ОТГ- Монастириська    0:2

11:30  16) Бережани-«Чемпіон-2»                             4:1

              Терноп.р-н-вихідний

                                 14 ТУР

12:00 17) Козова- Зборів                                             1:0

12:30 18) «Чемпіон» - Монастириська                       1:2

13:00 19) Підгайці -«Чемпіон-2»                                0:1

13:30 20) Терноп.р-н—Великогаївська ОТГ             0:0

                Бережани - вихідний

                                 15ТУР

14:00  21)  Монастириська - Козова                             1:1

14:30  22) «Чемпіон-2»-Зборів                                     0:0

15:00  23) «Чемпіон» - Терн.р-н                                    3:0

15:30  24) Великогаївська ОТГ -  Бережани                  0:1

                 Підгайці-вихідний  

  

                                    U 11                                                                         

                                  11 ТУР                                                                                              

10:00  13)  Зборів- Козова                                            0:1

10:30  14)  «Чемпіон-2» -Терн.р-н                               6:0      

11:00  15)  Великогаївська ОТГ-«Чемпіон»               1:2

11:30  16)  Озерна- Бережани                                       0:3

               

                                 12 ТУР

12:00 17)  Козова- «Чемпіон-2»                                    0:3

12:30 18)  «Чемпіон» -Зборів                                        3:0

13:00 19) Терн.р-н- Озерна                                           1:2

13:30 20)  Бережани- Великогаївська ОТГ                  0:4

 

 

01.06   смт.Гусятин                U 13                                                                          

                                  13 ТУР                                                                                             

 10:00  13) «Зоря»- Чортків                        0:3

10:30  14) Борщів –Заліщики                    0:0

11:00  15) Теребовля-«Атлетік»                0:2

11:30  16) «Зоря-2»--Гусятин                    0:2

              Гусятин-2-вихідний

                                 14 ТУР

12:00  17) «Зоря»- Борщів                          0:3                

12:30  18) Чортків- Теребовля                   1:1

13:00  19) Заліщики- «Зоря-2»                   3:0

13:30  20) «Атлетік»- Гусятин-2                4:1

              Гусятин-вихідний

                                 15 ТУР

14:00  21)  Теребовля- «Зоря»                     3:0

14:30  22)  Борщів -«Зоря-2»                       3:0

15:00  23)  Гусятин-2- Чортків                    0:2

15:30  24)  Гусятин- «Атлетік»                    0:1

               Заліщики  -вихідний  

  

                                    U 11                                                                          

                                  11 ТУР                                                                                             

 10:00  13)  «Зоря»-Теребовля                        0:3

10:30  14) Теребовля-2- «Атлетік-2»            0:1

11:00  15) «Атлетік»- «Зоря-2»                     3:0

11:30  16)  ФК Біскупа-Гусятин                    1:0

               

                                 12 ТУР

12:00 17)  Теребовля-2—«Зоря»                   3:0

12:30 18)  «Зоря-2»--Теребовля                     0:3

13:00 19)  «Атлетік-2»-ФК Біскупа               1:1

13:30 20)  Гусятин -«Атлетік»                       0:3

 

 

08.06 м. Збараж  U13

 

                      16 ТУР

10:00 «Кремінь»-Байківецька ОТГ        0:3

10:30 Тернопіль-Скалат                          2:2

11:00 Підволочиськ-Почаїв                    0:1

11:30 Збараж- Дедеркали                        1:2

         Шумськ-вихідн

                       17 ТУР

12:00 Байківецька ОТГ-Тернопіль          0:1

12:30 Скалат-Підволочиськ                     1:1

13:00 Шумськ-Збараж                               0:3

13:30 Дедеркали-Почаїв                           3:2

          «Кремінь»-вихідн

                       18 ТУР

14:00 Тернопіль-Підволочиськ                 3:1

14:30 Збараж-«Кремінь»                           3:0

15:00 Скалат-Дедеркали                            1:2                       

15:30 Тернопіль-Шумськ                           3:0

16:00 Скалат-«Кремінь»                             3:0

 

                                    U 11                                                                          

                                  13 ТУР                                                                                             

10:00  21)  Скалат- Байківецька ОТГ          0:0

10:30  22)  Залізці –Шумськ                         2:1

11:00  23)  Підволочиськ- Дедеркали         4:0

11:30  24)  Збараж- Почаїв                           2:0

               

                                 14 ТУР

12:00  25)  Байківці- Залізці                         2:3

12:30  26)  Скалат- Підволочиськ               1:4

13:00  27)  Шумськ- Збараж                         0:2

13:30  28)  Дедеркали- Почаїв                      0:2

 

08.06  м.Бережани                U 13                                                                           

                                  16 ТУР                                                                                             

10:00  25) Козова- «Чемпіон-2»                         3:0

10:30  26)  Терн.р-н - Монастириська               0:4

11:00  27)  Бережани-«Чемпіон»                        3:0

11:30  28)  Підгайці-Великогаївська ОТГ         0:0

                Зборів -вихідний

                                 17 ТУР

12:00  29)  Терноп.р-н- Козова                           1:4

12:30  30) Монастириська  - Бережани              1:3    

13:00  31) Великогаївська ОТГ- Зборів             4:2

13:30  32)  «Чемпіон»-Підгайці                          0:3

             «Чемпіон-2» -вихідний

                                 18 ТУР

14:00  33)  Бережани- Терн.р-н                           2:0

14:30  34)  «Чемпіон-2»-Великогаївська ОТГ   0:3

15:00  35)  Підгайці- Монастириська                 0:4 

15:30  36)  Зборів -«Чемпіон»                             3:0

                Козова - вихідний   

                                    U 11                                                                          

                                  13 ТУР                                                                                            

  10:00  21) Козова - «Чемпіон»                               0:4

10:30  22)  Озерна -«Чемпіон-2»                           0:2

11:00  23)  Зборів- Бережани                                 0:3

11:30  24)  Великогаївська ОТГ-  Терн.р-н          4:0         

                                 14 ТУР

12:00  25)  Озерна- Козова                                     2:3

12:30  26) «Чемпіон»- Бережани                           5:0

13:00  27)  «Чемпіон-2»-Великогаївська ОТГ      0:1

13:30  28)  Терн.р-н –Зборів                                   1:0

 

 

08.06  смт.Гусятин                 U 13                                                                          

                                  16 ТУР                                                                                            

 10:00  25) «Зоря-2»--«Зоря»                0:2

10:30  26) Гусятин-2—Теребовля       0:3

11:00  27)  Чортків – Гусятин              1:2

11:30  28)  «Атлетік»-Заліщики           1:1

                    Боршів -вихідний

                                 17 ТУР

12:00  29) Хорстків- Гусятин-2           2:0

12:30  30)Гусятин –Теребовля            0:2

13:00  31) Борщів-« Атлетік»              0:2

13:30  32) Заліщики- Чортків              0:1

              Хоростків-2—вихідний

 

                                 18 ТУР

14:00  33) Гусятин-2—Гусятин             1:1

14:30  34) «Атлетік»-Хоростків-2         5:0

15:00  35)  Теребовля- Заліщики           0:3

15:30  36)  Чортків- Борщів                   1:1

                Хоростків-вихідний  

  

                                    U 11                                                                          

                                  13 ТУР                                                                                              

10:00  21) «Зоря»  - «Зоря-2»                    3:0

10:30  22)   ФК Біскупа -Теребовля-2      3:0

11:00  23)  Теребовля –Гусятин                2:0

11:30  24)  «Атлетік»--«Атлетік-2»          3:0     

                                 14 ТУР

12:00 25)  ФК Біскупа-Хоростків              0:1

12:30 26)  Гусятин -Хоростків-2               4:0

13:00 27)  Теребовля-2 -«Атлетік»            0:0

13:30 28)  «Атлетік-2»- Теребовля            2:1

← На головну
Вища ліга фінал. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Віго» Острів 13 34
«Айва-Тірас» Іванків 12 24
ФК «Глибочок» В. ... 12 22
«Добра Піца» Терн... 12 19
«Микулинецька ОТГ... 12 12
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«SEBN-Нараїв-Star... 13 28
«Агропродсервіс-в... 12 26
«Wyscout» Тернопіль 14 22
«Метрікс» Тернопіль 12 19
«Добрий Самарянин... 13 18
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«ТМР» 12 25
«Eleks» Тернопіль 12 21
«Панорама» Млинівці 12 20
ФК «Курівці» 12 20
«Стрипа» Купчинці 13 20
Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Глибочок-2» 12 30
«Кристал» Тернопіль 13 28
«Гримайлівська ОТГ» 12 20
«Тернопільводоканал» 12 18
«Fratelli di Cris... 12 15
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«WEST ROADS COMPA... 14 21
ФК «Озерна» 14 18
ФК «Івачів» 14 17
«Інваспорт» Терно... 14 13
«Вікнини» Вікно 13 13
«Податкова» Терно... 13 11
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Вища ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Друга ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане чемпіоном вищого дивізіону Тернопільської футзальної ліги 2021/22 рр.?

«Віго» Острів191 (37,5%)

«Айва-Тірас» Іванів91 (17,8%)

«Медобори» Зелене74 (14,5%)

ФК «Глибочок» В. Глибочок43 (8,4%)

«Юніори» Тернопіль29 (5,7%)

«Гермес-7» Тернопіль24 (4,7%)

«Добра Піца» Тернопіль21 (4,1%)

«Тернопільавто» Дубівці15 (2,9%)

«Агронива» Тернопіль12 (2,4%)

«Микулинецька ОТГ» Микулинці10 (2,0%)


Всього голосів: 510


Голосування закінчилось