Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири. Вища ліга (станом на 8.06.2019 р.)

8 червня 2019 р. 17:07

Пропонуємо до Вашої список кращих бомбардирів вищої ліги за результатами матчів шостого туру.

ГОЛИ

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Процик Назар

«Агрон»

4

2

Червонецький Тарас

«Агрон»

2

3

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

2

4

Різник Андрій

«Агронива»

2

5

Масікевич Віктор

«Нива»

2

6

Курдас Руслан

«Кристал»

2

7

Кульчицький Андрій

«Кристал»

2

8

Швець Ігор

ФК «Бережани»

2

9

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

10

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

11

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

2

12

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

1

13

Слоневський Богдан

«Нива»

2

1

14

Романчук Іван

«Нива»

2

2

15

Гайковий Володимир

«Агронива»

1

16

Салія Георгі

«Агронива»

1

16

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

17

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

18

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

19

Данилюк Павло

ФК «Бережани»

1

-

20

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

-

21

Луцик Руслан

«Агрон»

1

-

22

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

-

23

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

-

24

Гаврилюк Роман

«Агрон»

1

-

25

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

-

26

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

27

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

28

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

29

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

30

Бегашов Олександр

«Нива»

1

-

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

3

2

Вонс Ігор

«Агрон»

2

3

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

4

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

5

Темерівський Олександр

«Кристал»

1

6

Патрик Руслан

«Кристал»

1

7

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

8

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

9

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

1

10

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

11

Швець Ігор

ФК «Бережани»

1

12

Заставецький Юрій

«Агронива»

1

13

Бурко Віталій

«Агронива»

1

14

Салія Гіоргі

«Агронива»

1

15

Процик Назар

«Агрон»

1

16

Ковалик Віктор

«Агрон»

1

17

Коник Дмитро

«Агрон»

1

18

Андрієшин Роман

«Агрон»

1

19

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

20

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

1

21

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

22

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

1

23

Слоневський Богдан

«Нива»

1

24

Масікевич Віктор

«Нива»

1

25

Кринько Дмитро

«Нива»

1

26

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

27

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Процик Назар

«Агрон»

4

1

5

2

Городинський Іван

ФК «Копичинці»

2

1

3

3

Масікевич Віктор

«Нива»

2

1

3

4

Слоневський Богдан

«Нива»

2

1

3

5

Швець Ігор

ФК «Бережани»

2

1

3

6

Донець Андрій

«Збруч-Агробізнес»

2

1

3

7

Познанський Дмитро

«Збруч-Агробізнес»

2

1

3

8

Засєдко Андрій

ФК «Бережани»

3

3

9

Червонецький Тарас

«Агрон»

2

2

10

Різник Андрій

«Агронива»

2

2

11

Курдас Руслан

«Кристал»

2

2

12

Кульчицький Андрій

«Кристал»

2

2

13

Бернард Аджей

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

-

2

14

Романчук Іван

«Нива»

2

-

2

15

Сорочан Юрій

ФК «Бережани»

2

-

2

16

Богославський Андрій

ФК «Копичинці»

1

1

2

17

Салія Гіоргі

«Агронива»

1

1

2

18

Ковалевський Ян

«Агрон»

1

1

2

19

Новачинський Андрій

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

1

2

20

Вонс Ігор

«Агрон»

2

2

21

Оконський Михайло

«Тернопіль-ДЮСШ»

2

2

22

Гайковий Володимир

«Агронива»

1

1

23

Коза Богдан

«Збруч-Агробізнес»

1

1

24

Луцик Руслан

«Агрон»

1

-

1

25

Кривобедрий Арсен

«Агрон»

1

-

1

26

Гаврилюк Роман

«Агрон»

1

-

1

27

Намуйлик Петро

«Кристал»

1

1

28

Туре Мохамед

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

29

Джон Брайт Есіен

«Тернопіль-ДЮСШ»

1

-

1

30

Клюшніченко Сергій

ФК «Бережани»

1

-

1

31

Чиряк Ростислав

ФК «Бережани»

1

1

32

Ярошенко Іван

«Нива»

1

-

1

33

Бегашов Олександр

«Нива»

1

-

1

34

Гринченко Андрій

«Кристал»

1

1

35

Темерівський Олександр

«Кристал»

-

1

1

36

Патрик Руслан

«Кристал»

1

1

37

Дубчак Андрій

«Збруч-Агробізнес»

-

1

1

38

Малащук Андрій

«Збруч-Агробізнес»

1

1

39

Заставецький Юрій

«Агронива»

1

1

40

Бурко Віталій

«Агронива»

-

1

1

41

Кринько Дмитро

«Нива»

-

1

1

42

Ковалик Віктор

«Агрон»

-

1

1

43

Коник Дмитро

«Агрон»

-

1

1

44

Андрієшин Роман

«Агрон»

-

1

1

45

Куріцький Микола

ФК «Копичинці»

-

1

1

46

Наконечний Роман

«Тернопіль-ДЮСШ»

-

1

1

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 1 3
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 3
"Нива" Теребовля 1 3
"Рідна Борщівщина... 1 1
"Зоря" Хоростків 1 1
ФК "Нараїв" 1 0
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 1 0
"Поділля" Васильк... 1 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 1 3
ФК «Мельниця» Мел... 1 3
ФК «Вишнівець» 1 3
«Віго-Острів» Острів 1 3
ФК «Трибухівці» 1 0
«Вікнини» Вікно 1 0
«Нива» Городниця 1 0
«Нива» Підгайці 1 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 1 3
«Нічлава» Копичинці 1 1
«ПрофАгро» Кременець 1 1
«Олімпія» Клювинці 1 1
«Колос» Зборів 1 1
«Поділля» В. Бере... 1 0
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось