ДЮФЛ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ. ПЕРША ЛІГА (U-17). РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ І ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
Завершилися змагання у першій Дитячо-юнацькій футбольній лізі Тернопільщини сезону-2018/19 у віковій групі U-17. За результатами тривалої боротьби першість вибороли юнаки бучацької ДЮСШ (на фото), на другому місці вихованці теребовлянської ДЮСШ, на третьому – за результатами особистих зустрічей опинилися вихованці коропецької ДЮСШ-Ліцеїст.
***
ПЕРША ЛІГА U-17
Результати другого кола:
8 ТУР
«Лисоня» - Коропець 1:3
Бучач- Монастириська 3:0
Козова-Тернопіль 4:1
Теребовля-«Олімпія» 5:0
9 ТУР
Коропець- Бучач 1:3
«Лисоня»- Козова 5:2
Монастириська-Теребовля 0:3
Тернопіль-«Олімпія» 1:1
10 ТУР
Козова-Коропець 2:1
Теребовля- Бучач 0:1
«Олімпія»-«Лисоня» 0:2
Монастириська-Тернопіль 0:3
11 ТУР
Коропець- Теребовля 0:2
Козова-«Олімпія» 3:0
Бучач- Тернопіль 3:2
«Лисоня»-Монастириська 3:0
12 ТУР
«Олімпія»-Коропець 2:9
Теребовля- Тернопіль 1:2
Монастириська-Козова 0:3
Бучач- «Лисоня» 3:1
13 ТУР
Тернопіль-Коропець 3:0
Монастириська-«Олімпія» 0:3
«Лисоня» - Теребовля 0:4
Козова- Бучач 0:4
14 ТУР
Коропець-Монастириська 3:0
«Лисоня»-Тернопіль 1:2
Бучач- «Олімпія» 3:0
Теребовля-Козова 5:2
***
Підсумкова турнірна таблиця
№ |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
Р/М |
О |
1 |
ДЮСШ Бучач |
14 |
12 |
1 |
1 |
39:11 |
37 |
2 |
ДЮСШ Теребовля |
14 |
11 |
0 |
3 |
45:8 |
33 |
3 |
ДЮСШ-Ліцеїст Коропець |
14 |
8 |
0 |
6 |
32:21 |
24 |
4 |
ДЮСШ Козова |
14 |
8 |
0 |
6 |
29:27 |
24 |
4 |
ДЮСШ Тернопіль |
14 |
7 |
2 |
5 |
24:18 |
23 |
6 |
«Лисоня» Саранчуківська ОТГ |
14 |
5 |
0 |
9 |
26:31 |
15 |
7 |
«Олімпія» Клювинці |
14 |
3 |
1 |
10 |
14:44 |
10 |
8 |
ДЮСШ Монастириська |
14 |
0 |
0 |
14 |
2:52 |
0 |
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось