Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Розклад матчів фіналу обласної футзальної ліги серед юнаків 2008-09 р.н.

14 березня 2019 р. 16:39

У суботу, 16 березня відбудуться фінальні змагання Дитячо-юнацької футзальної ліги Тернопільської області у наймолодшій віковій групі (юнаки 2008-2009 р.н.)

Група 1 (ФОК)

Група 2 («Текстильник»)

  1. «Атлетік» Чортків
  2. ДЮСШ Підволочиськ
  3. ДЮСШ Тернопіль-2
  1. «Еліта-14» Бучач
  2. «Чемпіон-3»
  3. «Чемпіон-2»

Група 3 (ФОК)

Група 4 («Текстильник»)

  1. ДЮСШ Збараж
  2. ДЮСШ Тернопіль-1
  3. ДЮСШ Козова
  1. ДЮСШ Шумськ
  2. «Чемпіон-1»
  3. ДЮСШ Бережани

    

Розклад ігор:

                    ФОК                                                           «Текстильник»                                     

 10:00  «Атлетік» - Тернопіль-2                   10:00  «Еліта-14» - «Чемпіон-2»

 10:25  Збараж - Козова                               10:25  Шумськ - Бережани

 10:50 Тернопіль-2 - Підволочиськ             10:50  «Чемпіон-2»  -«Чемпіон-3»

 11:15 Козова - Тернопіль  1                       11:15  Бережани - «Чемпіон 1»

 11:40 Підволочиськ - «Атлетік»                 11:40  «Чемпіон-3» - «Еліта-14»

 12:05 Тернопіль-1- Збараж                         12:05  «Чемпіон-1» - Шумськ

           ФОК (за 5-8 місця)                            «Текстильник» (за 9-12 місця)

13:00  2 місце Гр 1 - 2 місце Гр4                  13:00  3 місце Гр1  -  3 місце Гр4

13:25  2 місце Гр2 – 2 місце Гр.3                 13:25  3 місце Гр 2 – 3 місце Гр3

13:50           Серія пенальті                           13:50               Серія пенальті

 

ФОК (за 1-4 місця)

14:10  1 місце Групи 1 – 1 місце Групи4

14:35 1 місце Групи 2 – 1 місце Групи 3

15:00 Гра за III місце

15:30 Гра за I місце

Фінальні змагання відбудуться у суботу, 16 березня, в м. Тернополі  у Фізкультурно-оздоровчому комплексі КЗ ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту (вул. Братів Бойчуків 4А), СК «Текстильник» (вул. Текстильна, 16). Початок змагань 10:00.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 18 16 2 0 41 - 11 50
ФСК "Кристал" 18 9 7 2 39 - 19 34
ФК "ДСО - Поділля" 18 10 3 5 42 - 25 33
ФК "Бережани" 18 6 6 6 32 - 23 24
"Колос" Зборів 18 7 2 9 33 - 32 23
ФК "Збруч-Агробіз... 18 5 4 9 40 - 48 19
ФК "Козова" 18 4 7 7 18 - 31 19
ФК "Вишнівець" 18 4 6 8 37 - 42 18
ФК Тернопіль-ДЮСШ 18 4 4 10 24 - 40 16
ФК "Дністер" 18 3 3 12 20 - 55 12
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери