Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Спаринги тернопільських команд 2019 року

3 березня 2019 р. 21:23

Дата

Команди

Рахунок

Голи

3 лютого

«Карпати» U-17 (Львів) – «Агрон-ОТГ»

0:1

Ян Ковалевський

4 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет»-2

3:1

Вадим Валах-2, Василь Питлик

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Міжфак»

0:4

6 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет»-1

0:4

9 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Агронива» (Заводське)

2:6

Олексій Воробець, Іван Городинський – Володимр Гайковий-2, Віталій Іваськів, Павло Чеснік, Владислав Тимощук, Віктор Шевченко

9 лютого

ФК «Малинськ» – «Нива»

0:3

Денис Льога, Віталій Бодак, Cергій Шаповал

10 лютого

«Агрон-ОТГ» – "Сокіл" (Сокільники)

5:0

Назар Процик, Валентин Білик, Ян Ковалевський, Микола Когут, Роман Гаврилюк

10 лютого

«Ніка» U-19 (Івано-Франківськ) – ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2:1

Максим Сентик

13 лютого

«Нива» (Вінниця) – «Нива» (Теребовля)

3:1

Петро Намуйлик

14 лютого

«Агронива» – «Минай» (Ужгород)

1:8

Володимир Гайковий

14 лютого

«Нива» «Случ» (Красилів)

4:1

Олександр Бегашов-3, Артур Лисогор

15 лютого

ФК «Хмельницький» – ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

1:1

Ярослав Чопик

16 лютого

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Нива»

1:0

16 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

2:1

Богдан Забарило, Дмитро Імангулов

16 лютого

«Прикарпаття» U-19 (Івано-Франківськ) – «Агронива»

3:0

16 лютого

«Гірник» (Новояворівськ) – «Агрон-ОТГ»

2:0

17 лютого

«Кристал» (Чортків) – ФК «Копичинці»

0:1

Назар Мороз

18 лютого

«Агронива» – ФК «Калуш»

1:5

Володимир Гайковий

21 лютого

«Поділля» (Хмельницький) «Нива»

2:0

21 лютого

 «Буковина» (Чернівці) - «Агронива»

3:0

23 лютого

«Зоря» (Хоростків) – «Кристал» (Чортків)

3:6

Олександр Нетеча-2, нападник на перегляді – Максим Сурженко, Андрій Кульчицький, Михайло Штанкевич, та два гравці на перегляді (один – 2 голи) 

23 лютого

«Дністер» (Заліщики) – «Бастіон-1427» (Горішня Вигнанка)

3:2

Богдан Гусляк-3 – Анатолій Миронюк, гравець на перегляді

23 лютого

«Агронива» – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – U-19

3:2

Володимир Гайковий-2, Андрій Різник

24 лютого

ФК «Копичинці» – «Вікнини» (Вікно)

7:1

Іван Городинський-2, Ігор Гуменюк, Віктор Сагайдак, Назар Мороз, гравець на перегляді-2 – Олексій Колесніков

24 лютого

«Рочин» (Соснівка) – «Агрон-ОТГ»

2:1

Тарас Червонецький

27 лютого

ФК «Тернопіль-Педліцей» ФК «Бережани»

0:3

Андрій Когут, Анатолій Крупа, Сергій Клюшніченко

28 лютого

«Нива» - «Случ» (Сарокостянтинів )

1:2

Олександр Бегашов

1 березня

«Поділля» U-19 (Хмельницький)ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

3:1

Бернард

2  березня

ФК «Копичинці» – «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ)

0:3

Андрій Приян, Андрій Дубчак, Ярослав Миронюк

2 березня

«Дністер» (Заліщики) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

1:3

Андрій Пилип’юк

3 березня

«Поділля» U-19 (Хмельницький) –

«Нива» (Теребволя)

0:1

Олександр Бегашов

3 березня

«Агрон-ОТГ» – «Старт» (Розворяни)

4:1

Ігор Вонс-2, Назар Процик, Тарас Червонецький

3 березня

«Кристал» (Чортків) – «Вся Україна - Колос» (Бучач)

1:1

Руслан Курдас – Богдан Бородиця

3 березня

«Сокіл» (Радивилів) – «Арсенал» (Білокриниця)

2:2

Назар Налєво, Олександр Штибель

3 березня

«Зоря» (Хоростків) – «Нива» (Городниця)

0:1

Микола Голич

3 березня

«Бастін-1427» (Горішня Вигнанка) – «Перспектив» (Рашків, Городенківський р-н)

2:4

Віктор Цілінський-2

6 березня

«Карпати» (Галич) – ФК «Бережани»

   

6 березня

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ)

   

Турнірна таблиця зимових спарингів обласних команд

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон-ОТГ» В. Гаї

5

3

0

2

11:5

9

2

«Нива» Теребовля

7

3

0

4

10:9

9

3

ФК «Копичинці»

3

2

0

1

8:4

6

4

«Дністер» Заліщики

4

2

0

2

8:12

6

5

«Агронива» Заводське

6

2

0

4

11:23

6

6

«Кристал» Чортків

3

1

1

1

7:5

4

7

ФК «Бережани»

1

1

0

0

3:0

3

8

«Збруч-Агробізнес»

1

1

0

0

3:0

3

9

«Нива» Городниця

1

1

0

0

1:0

3

10

ФК «Тернопіль-Педліцей»

4

1

0

3

3:12

3

11

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

3

0

1

2

3:6

1

12

«Арсенал» Білокриниця

1

0

1

0

2:2

1

13

«Вся Україна – Колос» Бучач

1

0

1

0

1:1

1

14

«Бастіон-1427» Горішня Вигнанка

2

0

0

2

4:7

0

15

«Зоря» Хоростків

2

0

0

2

3:7

0

16

«Вікнини» Вікно

1

0

0

1

1:7

0

Кращі бомбардири

Володимир Гайковий («Агронива») – 6 м’ячів

Олександр Бегашов («Нива» Теребовля) – 5

Богдан Гусляк («Дністер») – 3

Іван Городинський («Дністер»/ФК “Копичинці») – 3

Ян Ковалевський («Агрон-ОТГ») – 2

Вадим Валах (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 2

Олександр Нетеча («Зоря») – 2

Назар Мороз (ФК «Копичинці») – 2

Назар Процик («Агрон-ОТГ») – 2

Тарас Червонецький («Агрон-ОТГ») – 2

Ігор Вонс («Агрон-ОТГ») – 2

Віктор Цілінський («Бастіон-1427») – 2

Василь Питлик (ФК «Тернопіль-Педліцей») – 1

Валентин Білик («Агрон-ОТГ») – 1

Микола Когут («Агрон-ОТГ») – 1

Роман Гаврилюк («Агрон-ОТГ») – 1

Олексій Воробець («Дністер») – 1

Богдан Забарило («Дністер») – 1

Дмитро Імангулов («Дністер») – 1

Андрій Пилип’юк («Дністер») – 1

Віталій Іваськів («Агронива») – 1

Павло Чеснік («Агронива») – 1

Владислав Тимощук («Агронива») – 1

Віктор Шевченко («Агронива») – 1

Андрій Різник («Агронива»)

Денис Льога («Нива» Теребовля) – 1

Віталій Бодак («Нива» Теребовля) – 1

Сергій Шаповал («Нива» Теребовля) – 1

Петро Намуйлик («Нива» Теребовля) – 1

Артур Лисогор («Нива» Теребовля) – 1

Максим Сентик (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Ярослав Чопик (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Бернард (ФК «Тернопіль-ДЮСШ») – 1

Анатолій Миронюк («Бастіон-1427») – 1

Максим Сурженко («Кристал») – 1

Андрій Кульчицький («Кристал») – 1

Михайло Штанкевич («Кристал») – 1

Руслан Курдас («Кристал») – 1

Ігор Гуменюк (ФК «Копичинці») – 1

Віктор Сагайдак (ФК «Копичинці») – 1

Олексій Колесніков («Вікнини») – 1

Андрій Приян («Збруч-Агробізнес») – 1

Андрій Дубчак («Збруч-Агробізнес») – 1

Ярослав Миронюк («Збруч-Агробізнес») – 1

Назар Налєво («Арсенал») – 1

Олександр Штибель («Арсенал») – 1

Микола Голич («Нива» Городниця) – 1

Богдан Бородиця («Вся Україна - Колос») – 1

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 14 36
"Дніпро" Печірна 14 34
"Самець" Підволоч... 14 28
«Поділля-2» (Васи... 14 25
«Ветеран» (Кремен... 14 23
ФК «Заруддя» Збор... 14 23
«Кристал» (Чортків) 14 23
«Тернопільводокан... 14 22
«Вікторія» В. Бірки 14 21
«Ампер» 14 21
ФК «Курівці» 14 15
ФК «Пронятин» 14 14
ФК «Вівся» 14 13
«Bad Wolfs» 14 5
ФК «Луб’янки» 14 2
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 16 39
"Айва-Тірас" Іванків 16 38
"Говерла" Дубівці 16 37
«Медобори» Зелене 16 36
"Sebn-Скриня" Тер... 16 31
"Вікторія" (В.Ход... 16 29
«Саюз» Тернопіль 16 27
«Гермес-7» Тернопіль 16 26
"Агронива" Тернопіль 16 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Добрий самарянин... 16 16
"Юніори" Тернопіль 16 15
«Wyscout» Тернопіль 16 12
"Поділля" В. Бере... 16 11
«Автоцентр 88» Те... 16 10
ГУНП Тернопіль 16 8
1998 16 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 15 40
Тернопільська міс... 15 39
«Метрікс» Тернопіль 15 33
«Стрипа» Купчинці 15 32
«Кастар-Україна» ... 15 30
«Серет» Тернопіль 15 28
«Largo» Тернопіль 15 28
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 15 18
«Карат» Тернопіль 15 16
«Зелені штахети» ... 15 15
«Саванді-2» Терно... 15 13
«Легіон» Драганівка 15 12
ФК «Підгородне» 15 10
ФК «Озерна-2» Збо... 15 9
«Терен» Тернопіль 15 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 17 51
«Добра піца» Терн... 17 41
ФК «Озерна-1» Збо... 17 36
ФК «Копичинці» 17 33
«Інваспорт» Терно... 17 32
ФК «Івачів» 17 30
"Тернопіль-АТО" 17 28
«Сокіл» В. Березо... 17 27
«Податкова» Терно... 17 25
«Savandi» Тернопіль 17 24
«Нива» Підгайці 17 24
«Панорама-1» Млин... 17 23
«Вікнини» Вікно 17 19
Судова служба охо... 17 18
ТДК Тернопіль 17 12
«Eleks» Тернопіль 17 9
«Калина» Тернопіль 17 6
«Old Tom» Тернопіль 17 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось