Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Визначилися фіналісти Дитячо-юнацької футзальної ліги Тернопільщини

27 лютого 2019 р. 07:54

Зональні змагання Дитячо-юнацької футзальної ліги Тернопільської області серед юнаків 2006-2007 р.н.

Група «А» м. Шумськ 23.02.2019 р

Команда

ДЮСШ Шумськ

ДЮСШ В.Дедеркали

ДЮСШ Кременець

«Юніор» Почаїв

Очки

Р/м

Місце

1

ДЮСШ Шумськ

мячик.jpg

4:4

5:0

3:0

7

12:4

I

1

3

3

2

ДЮСШ В.Дедеркали

4:4

мячик.jpg

1:1

2:1

5

7:6

II

1

1

3

3

ДЮСШ Кременець

0:5

1:1

мячик.jpg

5:5

2

6:11

III

0

1

1

4

«Юніор» Почаїв

0:3

1:2

5:5

мячик.jpg

1

6:10

IV

0

0

1

Група «Б»  cмn Підволочиськ 23.02.2019 р

Команда

ДЮСШ Тернопіль

Байківецька ОТГ

ДЮСШ Скалат

ДЮСШ Підволочиськ

Очки

Р/м

Місце

1

ДЮСШ Тернопіль

мячик.jpg

10:2

12:0

7:1

9

29:3

I

3

3

3

2

Байківецька ОТГ

2:10

мячик.jpg

5:1

7:2

6

14:12

II

0

3

3

3

ДЮСШ Скалат

0:12

1:5

мячик.jpg

6:2

3

7:19

III

0

0

3

4

ДЮСШ Підволочиськ

1:7

2:7

2:6

мячик.jpg

0

5:20

IV

0

0

0

Група «В» м.Заліщики 23.02.2019 р

Команда

ДЮСШ Заліщики

ДЮСШ Борщів

ДЮСШ Чортків

ДЮСШ Коропець

ДЮСШ Бучач

Очки

Р/М

Місце

1

ДЮСШ Заліщики

мячик.jpg

1:1

1

2:1

3

2:0

3

7:1

3

10

12:3

I

2

ДЮСШ Борщів

1:1

1

мячик.jpg

3:2

3

3:0

3

5:1

3

10

12:4

II

3

ДЮСШ Чортків

0:2

0

2:3

0

мячик.jpg

3:3

1

10:0

3

4

15:8

III

4

ДЮСШ Коропець

1:2

0

0:3

0

3:3

1

мячик.jpg

5:1

3

4

9:9

IV

5

ДЮСШ Бучач

1:7

0

1:5

0

1:5

0

0:10

0

мячик.jpg

0

3:27

V

Група «Г» 25.02.2019 р м.Теребовля

Команда

«Еліта14» Бучач

ДЮСШ Теребовля

ДЮСШ Монастириська

ДЮСШ Гусятин

«Чемпіон»

Тернопіль

Очки

Р/М

Місце

1

«Еліта 14» Бучач

мячик.jpg

3:2

4:3

0:0

4:1

10

11:6

I

3

3

1

3

2

ДЮСШ Теребовля

2:3

мячик.jpg

1:0

2:0

2:2

7

7:5

II

0

3

3

1

3

ДЮСШ Монастириська

0:1

3:4

мячик.jpg

4:0

2:0

6

9:5

III

0

0

3

3

4

ДЮСШ Гусятин

0:2

0:0

0:4

мячик.jpg

3:1

4

3:7

IV

0

1

0

3

5

«Чемпіон-2»

Тернопіль

2:2

1:4

0:2

1:3

мячик.jpg

1

3:27

V

1

0

0

0

Група «Д» м. Тернопіль 23.02.2019 р

Команда

ДЮСШ Тернопіль

ДЮСШ Бережани

«Чемпіон» Тернопіль

ДЮСШ Зборів

Очки

Р/М

Місце

1

ДЮСШ Тернопіль

мячик.jpg

11:2

5:2

15:1

9

31:5

I

3

3

3

2

ДЮСШ Бережани

2:11

мячик.jpg

5:3

5:1

6

12:12

II

0

3

3

3

«Чемпіон» Тернопіль

2:5

3:5

мячик.jpg

4:0

3

9:10

III

0

0

3

4

ДЮСШ Зборів

1:15

1:5

0:4

мячик.jpg

0

2:24

IV

0

0

0

Група «Е» м. Тернопіль 23.02.2019 р

Команда

ДЮСШ Тернопіль

ДЮСШ

Козова

ДЮСШ

Збараж

Великогаївська ОТГ

О

Р/М

М

1

ДЮСШ

 Тернопіль

мячик.jpg

2:1

2:0

8:1

9

12:2

I

3

3

3

2

ДЮСШ

Козова

1:2

мячик.jpg

2:2

7:0

4

10:4

II

0

1

3

3

ДЮСШ

Збараж

0:2

2:2

мячик.jpg

6:0

4

8:4

III

0

1

3

4

Великогаївська ОТГ

1:8

0:7

0:6

мячик.jpg

0

1:21

IV

0

0

0

   

Фінальні змагання відбудуться у м.Тернополі  2 березня 2019 року. Команди розподілені, згідно результатів зональних змагань, наступним чином:

Група 1 (ФОК)

Група 2 (ЗОШ №27)

1) ДЮСШ Шумськ

2) Байківецька ОТГ

3)ДЮСШ Заліщики 

1) ДЮСШ В.Дедеркали

2)ДЮСШ Тернопіль-1

3)ДЮСШ Борщів

Група 3 (ФОК)

Група 4 (ЗОШ №27)

1)ДЮСШ Теребовля

2)ДЮСШ Тернопіль-2

3)ДЮСШ Козова

1) «Еліта-14» Бучач

2) ДЮСШ Бережани

3) ДЮСШ Тернопіль-3

Календар ігор групового етапу фінальних змагань

               Групи  1, 3 (ФОК)                                                 Групи 2,4 (ЗОШ №27)

  1. 10:00 Шумськ-Байківецька ОТГ              1)10:00  В.Дедеркали-Тернопіль-1
  2. 10:30 Теребовля-Тернопіль-2                 2) 10:30  «Еліта14»-Бережани
  3.  11:00 Байківецька ОТГ-Заліщики          3) 11:00  Тернопіль-1--Борщів
  4. 11:30 Тернопіль-2--Козова                       4) 11:30  Бережани-Тернопіль-3
  5.  12:00 Заліщики-Шумськ                           5) 12:00 Борщів- В.Дедеркали
  6.  12:30 Козова-Теребовля                          6) 12:30 Тернопіль-3--«Еліта14» 
← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 2 6
"Рідна Борщівщина... 2 4
"Медобори" Зелене 1 3
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 1 3
"Нива" Теребовля 1 3
"Зоря" Хоростків 2 1
"Кристал-U-19" Чо... 1 0
ФК "Нараїв" 2 0
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 1 0
"Поділля" Васильк... 1 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 2 6
ФК «Мельниця» Мел... 2 6
ФК «Вишнівець» 2 6
«Віго-Острів» Острів 2 6
ФК «Трибухівці» 2 0
«Вікнини» Вікно 2 0
«Нива» Городниця 2 0
«Нива» Підгайці 2 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 2 6
«Олімпія» Клювинці 2 4
ФК «Скала-Подільс... 1 3
«Нічлава» Копичинці 2 2
«Поділля» В. Бере... 2 1
«ПрофАгро» Кременець 2 1
«Колос» Зборів 2 1
ФК «Скалат» 1 0
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось