Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ПЕРША ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 14 ТУР. РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ТА БОМБАРДИРИ (СТАНОМ НА 24.02.2019)

24 лютого 2019 р. 18:36

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футбольної ліги за результатами матчів 14-го туру.

***

Турнірна таблиця. Перша ліга. 14 тур

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Айва»

14

12

0

2

75:36

36

2

ФК «Копичинці»

14

11

1

2

52:25

34

3

«Зоря»

14

10

2

2

74:48

32

4

«ТДВ Булат»

14

10

0

4

71:41

30

5

«Поділля»

14

9

0

5

56:41

27

6

«Панорама»

14

8

2

4

53:51

26

7

ФК «Заводське»

14

7

3

4

82:54

24

8

БФ «Апостол»

14

7

1

6

62:64

22

9

ФК «Козова»

14

6

3

5

58:53

21

10

«AUTOCENTR 88»

14

7

0

7

69:64

21

11

Агрокомплекс «Івачів»

14

6

0

8

55:64

18

12

«Гірник»

14

4

2

8

41:47

14

13

«Вікторія»

14

3

4

7

43:54

13

14

«Wyscout»

14

4

1

9

47:64

13

15

«Файне Місто»

14

4

0

10

51:94

12

16

«Стандарт-Добрий Самарянин»

14

3

1

10

43:64

10

17

ФК «Озерна»

14

3

0

11

32:56

9

18

«Інтеграл»

14

1

2

11

39:80

5

***

1 тур.

Агрокомплекс «Івачів» – «Інтеграл» – 4:3

«AUTOCENTR 88» – «Гірник" – 7:1

«Файне Місто» – «Айва» – 0:8

«Вікторія» – «Козова» – 1:1

 «Апостол» - ФК «Заводське» – 3:11

 «Озерна» – «Панорама» – 2:5

«Зоря» – «Wyscout» – 2:3

«ТДВ Булат» – «Поділля» – 4:3

 «Стандарт-Добрий Самарянин» – ФК «Копичинці» – 0:3

2 тур.

«Панорама» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 3:2

«Поділля» - ФК «Озерна» – 2:0

ФК «Козова» - «Зоря» – 3:3

«Гірник» - «ТДВ Булат» – 1:3

«Айва» - «Вікторія» – 3:2

«Файне Місто» - ФК Заводське» – 2:9

«Інтеграл» - «AUTOCENTR 88» – 0:4

БФ «Апостол» – «Агрокомплекс «Івачів» – 7:4

ФК «Копичинці» - «Wyscout» – 5:0

3 тур

ФК «Козова» – ФК «Копичинці» – 1:5

ФК «Заводське» - «Вікторія» – 6:3

«Зоря» – «Айва» – 3:10

«Агрокомплекс Івачів» - «Файне Місто» – 9:3

«AUTOCENTR 88» – БФ «Апостол» – 6:7

ФК «Озерна» - «Гірник» – 4:1

«Панорама» - «Поділля» – 3:6

«Wyscout» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 6:8

«ТДВ Булат» - «Інтеграл» – 4:5

4 тур

«Гірник» – «Панорама» – 1:1

ФК «Козова» - «Wyscout» – 6:3

ФК «Копичинці» - «Айва» – 3:1

ФК «Заводське» – «Зоря» – 3:3

ФК «Озерна» – «Інтеграл» – 4:2

«Вікторія» – «Агрокомплекс Івачів» – 2:3

БФ «Апостол» - «ТДВ Булат» – 1:10

«Файне Місто» - «AUTOCENTR 88» – 3:5

«Стандарт-Добрий Самарянин» – «Поділля» – 1:4

5 тур

«ТДВ Булат» – «Файне місто» – 6:2

БФ «Апостол» – ФК «Озерна» – 4:3

«AUTOCENTR 88» – «Вікторія» – 5:6

«Панорама» – «Інтеграл» – 5:3

ФК «Козова» – «Стандарт – Добрий самарянин»– 9:2

ФК «Заводське» – ФК «Копичинці» – 2:2

«Wyscout» – «Айва» – 3:4

«Зоря» – «Агрокомплекс Івачів» – 8:5

«Поділля» – «Гірник» – 5:4

6 тур

«Стандарт-Добрий Самарянин» – «Гірник» – 4:2

«Інтеграл» – «Поділля» – 2:9

«Айва» – ФК «Козова» – 5:3

БФ «Апостол» – «Панорама» – 3:4

ФК «Озерна» – «Файне Місто» – 4:2

«Вікторія» – «ТДВ Булат» – 1:3

ФК Копичинці» – «Агрокомплекс Івачів» – 1:2

ФК «Заводське» – «Wyscout» – 7:2

«Зоря» – «AUTOCENTR 88» – 7:6

7 тур

«Wyscout» - «Агрокомплекс «Івачів» – 7:4

«Панорама» - «Файне Місто» – 9:4

«Айва» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 9:2

ФК «Козова» - ФК «Заводське» – 5:3

«Гірник» - «Інтеграл» – 9:2

«ТДВ Булат» - «Зоря» – 4:6

«Поділля» – БФ «Апостол» – 3:1

«AUTOCENTR 88» - ФК «Копичинці» – 3:4

«Вікторія» - ФК «Озерна» – 4:3

8 тур

«Стандарт-Добрий Самарянин» «Інтеграл» – 9:2

«Айва» - ФК «Заводське» – 5:2

ФК «Копичинці» - «ТДВ Булат» – 2:1

ФК «Козова» - «Агрокомплекс Івачів» – 5:4

ФК «Озерна»«Зоря» – 2:8

«Гірник» – БФ «Апостол» – 3:2

«Панорама» – «Вікторія» – 3:3

«Поділля» - «Файне Місто» – 8:2

«Wyscout» - «AUTOCENTR 88»– 2:5

9 тур

«Файне Місто» – «Гірник» – 4:3

«AUTOCENTR 88» - ФК «Козова» – 4:6

«Агрокомплекс Івачів» - «Айва» – 3:4

«Зоря»«Панорама» – 4:2

ФК «Озерна» - ФК «Копичинці» – 0:4

ФК «Заводське» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 5:5

«ТДВ Булат» – «Wyscout» – 6:4

«Вікторія» – «Поділля» – 3:4

«Інтеграл» – БФ «Апостол» – 0:7

10 тур

«Стандарт-Добрий Самарянин» (Вишгородок) – БФ «Апостол» – 3:5

«Агрокомплекс Івачів» (Івачів) - ФК «Заводське» – 3:8

«Айва» (Іванків) - «AUTOCENTR 88» – 8:4

ФК «Копичинці» - «Панорама» (Млинівці) – 8:1

«Wyscout» – ФК «Озерна» – 4:3

«Поділля» (В. Березовиця) – «Зоря» (Хоростків) – 2:5

ФК «Козова» - «ТДВ Булат» (Микулинці) – 5:7

«Гірник» (Новосілка) - «Вікторія» (В. Бірки) – 2:1

«Файне Місто» – «Інтеграл» – 6:5

11 тур

«Вікторія» - «Інтеграл» – 6:6

«Панорама» - «Wyscout» – 2:1

«Айва» - «ТДВ Булат» – 2:5

«Поділля» – ФК «Копичинці» – 1:2

ФК «Заводське» - «AUTOCENTR 88» – 14:6

«Агрокомплекс Івачів» - «Стандарт-Добрий Самарянин» – 3:1

 «Зоря» - «Гірник» – 4:2

ФК «Озерна»ФК «Козова» – 2:4

БФ «Апостол» - «Файне Місто» – 8:3

12 тур

ФК «Козова»«Панорама» – 2:5

ФК «Озерна» – «Айва» – 1:6

ФК «Копичинці» – «Гірник» – 4:2

«Інтеграл» «Зоря» – 2:3

«Файне Місто» «Стандарт-Добрий Самарянин» – 7:4

«AUTOCENTR 88» – «Агрокомплекс» – 5:1

«Вікторія» – БФ «Апостол» – 4:4

«Wyscout» – «Поділля» – 6:2

«ТДВ Булат» – ФК «Заводське» – 6:2

13 тур

ФК «Козова» – «Поділля» – 4:5

БФ «Апостол» – «Зоря» – 1:7

ФК «Заводське» – «Озерна» – 4:2

«Айва» – «Панорама» – 6:3

ФК «Копичинці» – «Інтеграл» – 6:2

«Гірник» – «Wyscout» – 6:2

«Стандарт-Добрий Самарянин» – «AUTOCENTR 88» – 1:4

«Вікторія» – «Файне Місто» – 5:10

«Агрокомплекс Івачів» – «ТДВ Булат» – 4:8

14 тур

«Зоря» - «Файне Місто» – 11:3

«Вікторія» – «Стандарт-Добрий Самарянин» – 2:1

«AUTOCENTR 88» - «ТДВ Булат» – 5:4

ФК «Озерна» – «Агрокомплекс Івачів» – 2:6

«Панорама» – ФК «Заводське» – 7:6

БФ «Апостол» – ФК «Копичинці» – 9:3

«Айва» - «Поділля» – 4:2

«Гірник» – ФК «Козова» – 4:4

«Інтеграл» – «Wyscout» – 4:4

***

Кращі бомбардири:

Назар Микичак («Файне Місто») – 35 м’ячів

Юрій Заставецький (ФК «Заводське») – 33

Тарас Літинський («AUTOCENTR 88») – 23

Богдан Лірський (БФ «Апостол») – 22

Ігор Козелко («ТДВ Булат») – 19

Віталій Лобас (Агрокомплекс «Івачів») – 18

Віталій Давидяк («Айва») – 16

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 16

Роман Жига («Поділля») – 15

Владислав Тимощук («Айва») – 15

Володимир Габрук (ФК «Козова») – 15

Роман Бардокін («Панорама») – 15

Андрій Вадовський (ФК «Заводське») – 13

Павло Чорномаз («Зоря») – 13

Микола Куріцький («AUTOCENTR 88») – 13

Василь Дорош («Панорама») – 13

Олександр Кеня («Айва») – 13

Віктор Слободян («Айва») – 12

Ярослав Шпікула (ФК «Копичинці») – 12

Микола Жук  («Стандарт-Добрий Самарянин») – 12

Сергій Куріцький («AUTOCENTR 88») – 12

Володимир Гриб («ТДВ Булат») – 12

Андрій Артим («Зоря») – 12

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 12 30
"Дніпро" Печірна 12 28
"Самець" Підволоч... 13 25
«Ветеран» (Кремен... 12 23
«Кристал» (Чортків) 12 23
ФК «Заруддя» Збор... 13 22
«Вікторія» В. Бірки 12 21
«Поділля-2» (Васи... 12 19
«Ампер» 12 18
«Тернопільводокан... 12 16
ФК «Вівся» 12 13
ФК «Курівці» 12 12
ФК «Пронятин» 12 10
«Bad Wolfs» 12 4
ФК «Луб’янки» 12 1
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Айва-Тірас" Іванків 15 37
«Алюр» Тернопіль 15 36
"Говерла" Дубівці 15 34
«Медобори» Зелене 15 33
"Sebn-Скриня" Тер... 15 31
"Вікторія" (В.Ход... 15 29
«Гермес-7» Тернопіль 15 26
«Саюз» Тернопіль 15 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Агронива" Тернопіль 15 23
"Добрий самарянин... 15 16
"Юніори" Тернопіль 15 15
«Автоцентр 88» Те... 15 10
"Поділля" В. Бере... 15 10
«Wyscout» Тернопіль 15 9
ГУНП Тернопіль 15 7
1998 15 2
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 14 37
Тернопільська міс... 14 36
«Метрікс» Тернопіль 14 32
«Стрипа» Купчинці 14 29
«Серет» Тернопіль 14 28
«Кастар-Україна» ... 14 27
«Largo» Тернопіль 14 25
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 14 18
«Зелені штахети» ... 15 15
«Карат» Тернопіль 14 15
«Саванді-2» Терно... 14 13
ФК «Підгородне» 14 10
«Легіон» Драганівка 14 9
ФК «Озерна-2» Збо... 14 9
«Терен» Тернопіль 14 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 16 48
«Добра піца» Терн... 16 38
ФК «Озерна-1» Збо... 16 33
ФК «Копичинці» 16 30
ФК «Івачів» 16 30
«Інваспорт» Терно... 16 29
"Тернопіль-АТО" 16 28
«Сокіл» В. Березо... 16 27
«Нива» Підгайці 16 24
«Панорама-1» Млин... 16 23
«Податкова» Терно... 16 22
«Savandi» Тернопіль 16 21
«Вікнини» Вікно 16 18
Судова служба охо... 16 18
ТДК Тернопіль 16 9
«Eleks» Тернопіль 16 8
«Калина» Тернопіль 16 6
«Old Tom» Тернопіль 16 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось