Визначилася вісімка фіналістів Дитячо-юнацької футзальної ліги
Протягом двох днів, 8 та 9 лютого, відбулись зональні змагання Дитячо-юнацької футзальної ліги Тернопільщини серед юнаків 2004-2005 р.н. За їх результатами визначилася вісімка команд, які у фінальній частини виборюватимуть звання чемпіона та призерів.
ГРУПА «А». м. Борщів. 9 лютого
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
1 |
ДЮСШ Борщів |
Х |
10:4 |
1:3 |
6:1 |
2 |
0 |
1 |
17:8 |
6 |
2 |
ОДЮСШ Копичинці |
4:10 |
Х |
4:1 |
4:0 |
2 |
0 |
1 |
12:11 |
6 |
3 |
ДЮСШ Гусятин |
3:1 |
1:4 |
Х |
3:2 |
2 |
0 |
1 |
7:7 |
6 |
4 |
ДЮСШ Чортків |
1:6 |
0:4 |
2:3 |
Х |
0 |
0 |
3 |
7:7 |
0 |
Група «Б». м. Теребовля. 8 лютого
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
1 |
ДЮСШ Теребовля |
Х |
2:2 |
4:1 |
12:0 |
2 |
1 |
0 |
18:3 |
7 |
2 |
ДЮСШ Тернопіль |
2:2 |
Х |
4:1 |
6:1 |
2 |
1 |
0 |
12:4 |
7 |
3 |
ДЮСШ Бучач |
1:4 |
1:4 |
Х |
5:0 |
1 |
0 |
2 |
7:8 |
3 |
4 |
ДЮСШ Скалат |
0:12 |
1:6 |
0:5 |
Х |
0 |
0 |
3 |
1:23 |
0 |
Група «В». м. Тернопіль. 9 лютого
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
1 |
ДЮСШ Підволочиськ |
Х |
3:0 |
5:1 |
5:1 |
3 |
0 |
0 |
13:2 |
9 |
2 |
«Чемпіон» Тернопіль |
0:3 |
Х |
3:1 |
5:1 |
2 |
0 |
1 |
8:5 |
6 |
3 |
ДЮСШ Тернопіль |
1:5 |
1:3 |
Х |
4:0 |
1 |
0 |
2 |
6:8 |
3 |
4 |
ДЮСШ Зборів |
1:5 |
1:5 |
0:4 |
Х |
0 |
0 |
3 |
2:14 |
0 |
Група «Г». м. Бережани. 9 лютого
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
1 |
ДЮСШ Тернопіль |
Х |
5:1 |
7:2 |
10:0 |
7:0 |
4 |
0 |
0 |
29:3 |
12 |
2 |
ДЮСШ Бережани |
1:5 |
Х |
5:4 |
4:2 |
5:0 |
3 |
0 |
1 |
15:11 |
9 |
3 |
ДЮСШ Монастириська |
2:7 |
4:5 |
Х |
1:1 |
6:1 |
1 |
1 |
2 |
13:14 |
4 |
4 |
ДЮСШ Козова |
0:10 |
2:4 |
1:1 |
Х |
6:1 |
1 |
1 |
2 |
9:16 |
4 |
5 |
«Лисоня» Саранчуківська ОТГ |
0:7 |
0:5 |
|
1:6 |
Х |
0 |
0 |
4 |
2:24 |
0 |
Група «Д». м. Шумськ. 9 лютого
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
1 |
ДЮСШ В. Дедеркали |
Х |
3:1 |
1:4 |
5:4 |
2 |
0 |
1 |
9:9 |
6 |
2 |
«Юніор» Почаїв |
1:3 |
Х |
5:3 |
4:2 |
2 |
0 |
1 |
10:8 |
6 |
3 |
ДЮСШ Кременець |
4:1 |
3:5 |
Х |
4:4 |
1 |
1 |
1 |
11:10 |
4 |
4 |
ДЮСШ Шумськ |
4:5 |
2:4 |
4:4 |
Х |
0 |
1 |
2 |
10:13 |
1 |
Таким чином, за результатами зональних змагань до фіналу потрапили команди: ДЮСШ (Борщів), ДЮСШ (Теребовля), ДЮСШ (Підволочиськ), ДЮСШ Тернопіль (2004 р.н.), ДЮСШ (В. Дедеркали), як переможці своїх груп, та три кращі команди, які посіли другі місця: ДЮСШ Тернопіль (2006 р.н.), «Чемпіон» (Тернопіль), ДЮСШ (Бережани).
Фінальні змагання відбудуться 16 лютого в місті Тернополі. Початок змагань 10:00.
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось