Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Визначилася вісімка фіналістів Дитячо-юнацької футзальної ліги

10 лютого 2019 р. 15:40

Протягом двох днів, 8 та 9 лютого, відбулись зональні змагання Дитячо-юнацької футзальної ліги Тернопільщини серед юнаків 2004-2005 р.н. За їх результатами визначилася вісімка команд, які у фінальній частини виборюватимуть звання чемпіона та призерів.

ГРУПА «А». м. Борщів. 9 лютого

Команди

1

2

3

4

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ Борщів

Х

10:4

1:3

6:1

2

0

1

17:8

6

2

ОДЮСШ Копичинці

4:10

Х

4:1

4:0

2

0

1

12:11

6

3

ДЮСШ Гусятин

3:1

1:4

Х

3:2

2

0

1

7:7

6

4

ДЮСШ Чортків

1:6

0:4

2:3

Х

0

0

3

7:7

0

Група «Б». м. Теребовля. 8 лютого   

Команди

1

2

3

4

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ Теребовля

Х

2:2

4:1

12:0

2

1

0

18:3

7

2

ДЮСШ Тернопіль

2:2

Х

4:1

6:1

2

1

0

12:4

7

3

ДЮСШ Бучач

1:4

1:4

Х

5:0

1

0

2

7:8

3

4

ДЮСШ  Скалат

0:12

1:6

0:5

Х

0

0

3

1:23

0

 

Група «В». м. Тернопіль. 9 лютого   

Команди

1

2

3

4

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ Підволочиськ

Х

3:0

5:1

5:1

3

0

0

13:2

9

2

«Чемпіон» Тернопіль

0:3

Х

3:1

5:1

2

0

1

8:5

6

3

ДЮСШ Тернопіль

1:5

1:3

Х

4:0

1

0

2

6:8

3

4

ДЮСШ Зборів

1:5

1:5

0:4

Х

0

0

3

2:14

0

Група «Г». м. Бережани. 9 лютого   

Команди

1

2

3

4

5

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ Тернопіль

Х

5:1

7:2

10:0

7:0

4

0

0

29:3

12

2

ДЮСШ Бережани

1:5

Х

5:4

4:2

5:0

3

0

1

15:11

9

3

ДЮСШ Монастириська

2:7

4:5

Х

1:1

6:1

1

1

2

13:14

4

4

ДЮСШ Козова

0:10

2:4

1:1

Х

6:1

1

1

2

9:16

4

5

«Лисоня» Саранчуківська ОТГ

0:7

0:5

 

1:6

Х

0

0

4

2:24

0

Група «Д». м. Шумськ. 9 лютого

Команди

1

2

3

4

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ В. Дедеркали

Х

3:1

1:4

5:4

2

0

1

9:9

6

2

«Юніор» Почаїв

1:3

Х

5:3

4:2

2

0

1

10:8

6

3

ДЮСШ Кременець

4:1

3:5

Х

4:4

1

1

1

11:10

4

4

ДЮСШ Шумськ

4:5

2:4

4:4

Х

0

1

2

10:13

1

Таким чином, за результатами зональних змагань до фіналу потрапили  команди: ДЮСШ (Борщів), ДЮСШ (Теребовля), ДЮСШ (Підволочиськ), ДЮСШ Тернопіль (2004 р.н.), ДЮСШ (В. Дедеркали), як переможці своїх груп, та три кращі команди, які посіли другі місця: ДЮСШ Тернопіль (2006 р.н.), «Чемпіон» (Тернопіль), ДЮСШ (Бережани).

Фінальні змагання відбудуться 16 лютого в місті Тернополі. Початок змагань 10:00.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФСК "Кристал" 0 0 0 0 0 - 0 0
ФК "Копичинці" 0 0 0 0 0 - 0 0
ФК "Нива" Теребовля 0 0 0 0 0 - 0 0
ФК Агронива 0 0 0 0 0 - 0 0
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 0 0 0 0 0 - 0 0
ФК "Збруч-Агробіз... 0 0 0 0 0 - 0 0
ДЮСШ-Тернопіль 0 0 0 0 0 - 0 0
ФК "Бережани" 0 0 0 0 0 - 0 0

Наші партнери