Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Новий чемпіонат Тернопільської області розпочато!

26 квітня 2017 р. 17:53

Матчами у трьох містах Тернопільщини розпочався новий чемпіонат області з футболу. В Збаражі його в урочистій обстановці відкрив голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик, голова Збаразької РДА Анатолій Качка та міський голова Збаража Роман Полікровський.

У вступному слові Тарас Юрик повідомив глядачам та учасникам спортивного дійства, що цьогоріч футбольні змагання в області відрізняються від попередніх, як форматом, так і кількістю команд. Так, 19 колективів-учасників чемпіонату області поділено на вищу і першу ліги, які розіграють у два кола нагороди. Також Тарас Зіновійович розповів, що особлива увага федерацією приділятиметься розвитку дитячо-юнацького футболу. На якісно вищий рівень вийде ,зокерма, першість у дитячо-юнацькій футбольній лізі, яка стартує у вересні ц.р.

Після офіційної частини розпочалася його величність гра. У першому матчі сезону зустрічалися ФК «Збараж» та команда «Іванків» зі Скала-Подільської. Захоплюючий та безкомпромісний поєдинок завершився внічию – 1:1. Рахунок у матчі відкрили господарі поля. На третій хвилині Руслан Мадай замкнув передачу з правого флангу. Наприкінці першого тайму гості відігралися. Точним був удар з середньої відстані Олега Зубика. Після перерви рахунок не змінився, хоча можливостей, щоб відзначитися було в обох команд. Зокрема, Олександр Кеня не реалізував пенальті.

***

Статистика

ФК «Збараж» – ФК «Іванків» (Скала-Подільська) – 1:1 (1:1)

23 квітня. Збараж. Стадіон «Колос». 300 г. + 9 град.

Судді: О. Циганков, О. Чемний, В. Ясюченя (всі – Тернопіль).

Делегат ФФТО: Е. Карапетян (Тернопіль).

Збараж: Таращук, Пастернак, Дацко, Бабій, Кантицький, Мадай, Була, Федорків (Цимбалюк, 60), Онуфреїв, Хруняк, Процик.

Скала-Подільська: Нікольчук, Клапущак (Якимишин, 86), Черепій (Атаманчук, 74), Чесник, Кеня, Тимощук, Плосконіс, Ганджула (Щерб’як, 68), Павлюк, Дзвиницький, Чубик.

Голи: Р. Мадай (3), О. Зубик (44).

На 77-й хвилині О. Кеня не реалізував пенальті (воротар).

Попереджені: С. Кантицький (13), А. Пастернак (53), Р. Хруняк (57), Ю. Бабій (77), В. Онуфреїв (88), Р. Мадай (90+2) –  І. Клапущак (13), О. Кеня (32).

Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Футзальна ліга. Вища ліга
Друга ліга
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем бомбардирської гонки у вищій Тернопільській футзальній лізі?

Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)

Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)