Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перші спаринги обласних команд

23 липня 2017 р. 16:16

У рамках підготовки до другого кола чемпіонату Тернопільської області футбольні команди провели перші спаринги.

Так, лідер першої обласної ліги теребовлянська «Нива» у Збаражі зустрілася з ФК «Тернопіль» та поступилася колективу другої ліги чемпіонату України з мінімальним рахунком 0:1. Єдиний гол у матчі було забито на 10-й хвилині. М’яч на рахунку Немо Шелії, який знаходиться в розташуванні ФК «Тернопіль» на оглядинах. Грузинський нападник майстерно перекинув м’яча через воротаря теребовлянської «Ниви» Андрія Гараса.

У матчі, який носив товариський характер, сталася прикрість. Травму отримав капітан «Ниви» Віктор Ковалик, якого з футбольного поля забрала швидка.

Варто зауважити, що в складі теребовлянської команди виступало три футболісти, які зовсім нещодавно перейшли до «Ниви» саме з ФК «Тернопіль» – Андріан Бабич, Сергій Полянчук та Тарас Кривий. Ще один донедавна муніципал, а нині теребовлянець Тарас Червонецький на матчі в Збаражі був присутній, але через травму на поле не виходив. Варто зауважити, що ще декілька гравців «Ниви» мали досвід виступів у складі ФК «Тернопіль». Це – брати Ігор та Володимир Сороцькі, Роман Гаврилюк, Андрій Кравчук та Руслан Луцик.

«Нива» виступала в такому складі: Гарас, Ковалик, Бабич, Ю. Никеруй, В. Сороцький, Макогон, Гаврилюк, Луцик, Штанкевич, Полянчук, І. Сороцький. На заміну виходили: Кравчук, Оконський, Боженко, Бодак, Кривий, Цьона та гравець на перегляді.

Ще одна команда першої ліги, один з її лідерів – ФК «Копичинці» (на фото), на власному полі перемогла ФК «Хмельницький» – 2:1. У першому таймі суперник, який тривалий час готується до дебюту в аматорському чемпіонаті України, зумів першим відзначитися. А після перерви копичинецька команда знайшла в собі сили не лише зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу. У другій половині другого тайму (на 75-й хвилині) гості порушили правила в штрафному майданчику, збивши Володимира Леськіва. Пенальті чітко реалізував нападник ФК «Копичинці» Андрій Шпак. А перемогу господарям приніс точний удар Володимира Леськіва, який на 80-й хвилині реалізував передачу з правого флангу Назара Мороза.

В ще одному спарингу брала участь команда вищої обласної ліги – ФК «Козова». На виїзді козівчани зустрічалася з колективом з Львівщини – ФК «Ходорів» та зазнали поразки – 1:2. Єдиний гол у складі козівської команди забив Тарас Шимонович. Як розповів головний тренер козівчан Борис Палюх, у цьому матчі в складі ФК «Козова» виступало багато молодих гравців та потенційних новачків, тому акцент на результаті не робився.

***

Спаринги обласних команд (літо 2017 р.)

22 липня. «Нива» (Теребовля) – ФК «Тернопіль» – 0:1 (Н. Шелія).

22 липня. ФК «Ходорів» (Львівська обл.) – ФК «Козова» – 2:1 (Т. Шимонович).

22 липня. ФК «Копичинці» – ФК «Хмельницький» – 2:1 (А. Шпак, В. Леськів).

Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Футзальна ліга. Вища ліга
Друга ліга
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем бомбардирської гонки у вищій Тернопільській футзальній лізі?

Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)

Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)