Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

КРАЩІ БОМБАРДИРИ ПЕРШОЇ ЛІГИ (станом на 6 жовтня)

6 жовтня 2018 р. 17:19

Ім’я та прізвище

Команда

Голи

З пенальті

1

Андрій Різник

ФК «Заводське»

18

2

Владислав Тимощук

«Скала-Айва»

18

3

Сергій Олексюк

«Зоря»

14

4

Олег Зубик

«Скала-Айва»

12

5

Володимир Леськів

ФК «Копичинці»

12

6

Олександр Гизлик

«Нива»

11

7

Ігор Кістяник

ФК «Трибухівці»

11

           –

8

Юрій Заставецький

ФК «Заводське»

11

1

9

Андрій Кульчицький

"Бастіон-1427"

9

10

Бернард Аджей

ФК «Збараж»

9

11

Володимир Гайковий

ФК «Заводське»

8

12

Анатолій Миронюк

«Бастіон-1427»

7

13

Петро Сокіл

«Зоря»

7

14

Андрій Зубко

«Три валети»

7

15

Олександр Бондаренко

«Скала-Айва»

7

16

Ярослав Козар

ФК «Мельниця»

7

17

Дмитро Галадей

ФК «Вишнівець-2»

7

18

Руслан Баб’як

ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт»

6

19

Сергій Дроздовський

«Зоря»

6

20

Сергій Чабай

ФК "Вишнівець-2"

6

21

Віктор Ільницький

ФК «Заводське»

6

22

Назар Мороз

ФК «Копичинці»

6

23

Ігор Сливка

ФК «Копичинці»

6

24

Роман Клак

«Арсенал»/ФК “Копичинці»

6

1

25

Олег Самойлюк

«Арсенал»

6

2

26

Олексій Посільський

«Арсенал»

5

27

Богдан Колесник

«Три валети»

5

28

Михайло Побережник

«Зоря»

5

29

Іван Городинський

ФК «Копичинці»

5

30

Тарас Косінський

ФК «Збараж»К Вишнівець-2»

5

31

Тарас Рикуник

«Зоря»

5

32

Володимир Духніч

ФК «Юність»

5

1

33

Петро Гошва

 «Колос»

4

34

Ігор Сороцький

ФК «Копичинці»

4

35

Сергій П’ятничук

"Бастіон-1427"

4

36

Святослав Кантицький

ФК «Збараж»/ФК «Вишнівець-2»

4

37

Ігор Квятковський

ФК «Трибухівці»

4

38

Микола Жук

ФК «Трибухівці»

4

39

Андрій Вадовський

«Скала-Айва»/ФК «Заводське»

4

40

Євген Щербатюк

 ФК «Вишнівець-2»

4

41

Сергій Федорук

 «Арсенал»

4

42

Олександр Кобеля

ФК «Тернопіль-Педліцей»

4

1

43

Микола Лук’янчук

ФК «Мельниця»

4

1

44

Олександр Нетеча

«Зоря»

4

2

45

Роман Качор

ФК «Збараж»

3

46

Іван Бульбах

ФК «Мельниця»

3

47

Корнелій Троян

«Бастіон-1427»

3

48

Максим Борисевич

ФК «Вишнівець-2»

3

49

Руслан Ткачик

ФК «Мельниця»

3

50

Василь Ковальчук

ФК «Мельниця»

3

51

Юрій Музичка

ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт»

3

52

Віталій Юрків

«Бастіон-1427»

3

53

Олег Никеруй

ФК «Копичинці»

3

54

Павло Чеснік

 «Скала-Айва»

3

55

Богдан Городовий

«Зоря»

3

56

Роман Бабій

«Гірник»

3

57

Ярослав Єфремов

«Три валети»

3

58

Михайло Конечний

ФК «Збараж»

3

59

Андрій Власюк

 «Три валети»

3

60

Андрій Буряк

 «Гірник»

3

61

Микола Домбровський

 «Три валети»

3

62

Ігор Дівонька

«Арсенал»

3

63

Ігор Щербаков

ФК «Трибухівці»

3

64

Михайло Юристий

ФК «Трибухівці»

3

65

Валентин Марущак

 «Юність»

3

66

Роман Голодрига

 ФК «Тернопіль-Педліцей»

3

67

Андрій Мороз

ФК «Шумськ»

3

1

68

Володимир Туркевич

 «Юність»

3

1

69

Віталій Теереп

ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт»

3

2

70

Роман Ватраль

ФК «Копичинці»

3

3

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 377


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58