Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

КРАЩІ БОМБАРДИРИ ВИЩОЇ ЛІГИ (станом на 6 вересня)

6 вересня 2018 р. 21:04

Ім’я та прізвище

Команда

Голи

З пенальті

1

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

12

1

2

Владислав Токарчук

«Дністер»

8

3

Ігор Швець

«ДСО-Поділля»

7

4

Святослав Дзядикевич

«Колос»/”Кристал»

7

1

5

Ростислав Чиряк

ФК «Бережани»

6

6

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

6

7

Михайло Вітерук

ФК «Вишнівець»

5

8

Володимир Турчак

«Колос»

5

9

Руслан Курдас

«Кристал»

5

10

Роман Мельник

«Агрон-ОТГ»

5

2

11

Дмитро Галадей

ФК «Вишнівець»

5

3

12

Брайт Узонг Бенжамін

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

4

13

Юрій Сорочан

«ДСО-Поділля»/ФК “Козова»

4

14

Максим Проців

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

4

15

Валентин Білик

«ДСО-Поділля»

4

16

Андрій Пастернак

«Агрон-ОТГ»

4

17

Андрій Малащук

«Збруч-Агробізнес»

4

1

18

Тарас Бадиляка

ФК «Вишнівець»

3

19

Віталій Мищишин

«ДСО-Поділля»

3

20

Денис Курдас

«Кристал»

3

21

Тарас Стирчак

ФК «Бережани»

3

22

Андрій Блакита

«Колос»

3

23

Ян Ковалевський

«Кристал»

3

24

Віктор Ковалик

«Агрон-ОТГ»

3

25

Тарас Глухан

ФК «Козова»

3

26

Богдан Коза

«Збруч-Агробізнес»

3

26

Віталій Бодак

ФК «Бережани»

3

27

Артем Вітович

«ДСО-Поділля»

3

28

Євген Корецький

ФК «Вишнівець»

3

29

Ігор Козелко

«Колос»

3

30

Тарас Червонецький

«Кристал»/”Агрон-ОТГ»

3

1

30

Роман Бардокін

«Колос»

3

1

31

Назар Мельничук

ФК «Вишнівець»

2

32

Микола Ландяк

«Дністер»

2

33

Михайло Мельник

ФК «Козова»

2

33

Микола Корзун

ФК «Вишнівець»

2

34

Віктор Довгунь

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2

35

Іван Абрамець

ФК «Бережани»

2

36

Володимир Грабчак

«Колос»

2

37

Михайло Паюк

«Збруч-Агробізнес»

2

38

Юрій Преварський

ФК «Вишнівець»

2

39

Ярослав Мельник

ФК «Козова»

2

40

Арсен Кривобедрий

«Агрон-ОТГ»

2

41

Іван Городинський

«Дністер»

2

42

Руслан Луцик

«Агрон-ОТГ»

2

43

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

2

44

Ярослав Алексевич

«ДСО-Поділля»

2

45

Ярослав Ясніцький

«Збруч-Агробізнес»

2

46

Станіслав Скибіцький

«ДСО-Поділля»

2

47

Валентин Залізняк

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2

1

48

Павло Чорномаз

«Дністер»

2

1

49

Ігор Вонс

«Агрон-ОТГ»

2

1

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 5 12
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 5 11
ФК "Дністер" 6 11
ФК "Нива" Теребовля 6 10
ФК Колос (Бучач) 6 8
ФК "Збруч-Агробіз... 6 6
ФК "Зоря" Хоростків 6 5
ФК "Агронива-ТНПУ... 6 1
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 8 18
"Хатки" Бережани 7 16
ФК Нараїв 7 16
ФК "Трибухівці" 7 14
"Рідна Борщівщина... 7 13
Віго-Острів 7 10
ФК Мельниця 7 8
"Колос" Зборів 8 5
"Нива" (Городниця) 7 4
"Вікнини" (Вікно) 7 4
ФК Нива (Підгайці) 8 4
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ЧЕМПІОНОМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2020 РОКУ?











Всього голосів: 2279


Голосування триває до: 15 серпня 2020 р. 23:59