Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

СПАРИНГИ ОБЛАСНИХ КОМАНД. ЛІТО-2018

31 липня 2018 р. 14:17

Сьогодні, 31 липня, на Тернопільщині відбудеться два спаринги обласних команд.

У Тернополі гостюватиме вищоліговий ФК «Вишнівець». Їхній товариський матч з тернопільською «Нивою» (друга ліга чемпіонату України) заплановано на 18.00. На пів години пізніше, а саме о 18.30, зборівський «Колос» на місцевому стадіоні «Колос» прийматиме золочівський «Сокіл» з Львівщини.

Спаринги. Літо-2018

Дата

Команди

Рахунок

Голи

8 липня

«Збруч-Агробізнес» –«Медобори» (Зелене, (Гусятинський р-н)

4:3

А. Донець-2, Д. Познанський, Т.Даньків

8 липня

«Гірник» (Новосілка) – «Збруч» (Дорофіївка)

1:3

С. Гончарик – Н. Трач-2, Д. Барабаш

8 липня

«Три валети» (Кременець) – «Нива» (Колодно, Збаразький р-н.)

2:2

Я. Єфремов, О. Волянюк

8 липня

«Три валети» (Кременець) – «Три валети-2» (Кременець)

0:2

11 липня

«Збруч-Агробізнес» – «Гірник» (Новосілка)

8:0

Т. Даньків-2, Я. Альохін-2, Б. Коза, Кирик, Д. Познанський, М. Бурбела

12 липня

«Зоря» (Хоростків) – ФК «Трибухівці»

5:2

М. Побережник-3, Р. Мельник, В. Кухарук – П. Нагайовський, І. Кістяник

12 липня

ФК «Вишнівець-2» – ФК «Зарубинці»

8:0

12 липня

«Гірник» (Новосілка) – «Вікнини» (Вікно, Гусятинський р-н)

4:3

13 липня

ФК «Заводське» – збірна Чортківського р-ну

1:1

В. Кулик

14 липня

ФК «Копичинці» – «Збруч-Агробізнес»

2:0

Я. Шпікула, І. Сливка

14 липня

«Буковина» (Чернівці) – «Кристал» (Чортків)

2:1

В. Іванов

15 липня

ФК «Заводське» – ФК «Товсте» (Заліщицький р-н)

4:0

В. Гайковий-2, В. Кулик-2

15 липня

ФК «Вишнівець-2» – «Вікнини» (Вікно, Гусятинський р-н)

3:1

Т. Косінський, С. Барва, Р. Шишлов

15 липня

«Збруч-Агробізнес» – «Зоря» (Хоростків)

5:2

А. Донець-2, Максим Паюк, Д.Познанський, Я. Миронюк – Т.Диняк, М. Побережник

15 липня

«Вікнини» (Вікно, Гусятинський р-н) –«Гірник» (Новосілка)

2:2

18 липня

ФК «Копичинці» – «Гірник» (Новосілка)

6:0

Н. Мороз-2, І. Сороцький, Р. Клак, В. Леськів, І. Бабій

18 липня

«Кристал» (Чортків) – ФК «Заводське»

3:3

Р. Курдас-2, Покутько – В. Гайковий, В. Ільницький, В. Кулик

18 липня

«Збруч-Агробізнес» – ФК «Хмельницький»

3:3

Я. Ясніцький, Д. Познанський А. Малащук

18 липня

«Арсенал» (Білокриниця) – ФК «Наше місто» (Доротище, Ковельський р-н.)

3:1

С. Коваль-2, Т. Коблюк

19 липня

«Агрон-ОТГ» (В. Гаї) – «Зоря» (Хоростків)

7:1

Н. Процик, Б. Гевчук, І. Вонс, Р. Мельник-2, Є. Гурін, О. Нетеча, а/г – C. Дроздовський

19 липня

«Арсенал» (Білокриниця) – ФК «Люблинець» (Ковельський р-н.)

2:0

О. Самойлюк, С. Коваль

20 липня

«Збруч-Агробізнес» – "Кобра-Академія" (Острог, Рівненська обл.)

8:2

А. Донець-4, Д.Познанський-3, Б.Коза

22 липня

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» – «Гірник» (Новосілка)

6:2

Б. Бенжамін-2, В.Довгунь, М. Лаврик, С. Шергей, М.Сентик – А. Буряк, гравець на перегляді

24 липня

«Агрон-ОТГ» – ФК «Козова»

3:0

І. Вонс, Д. Коник, Р.Гаврилюк

25 липня

«Збруч-Агробізнес» – «Агробізнес» (Волочиськ)

0:7

25 липня

«Медобори» (Зелене, (Гусятинськийр-н) – ФК «Заводське»

4:2

В. Кулик, автогол

26 липня

«Сокіл» (Золочів) – «Агрон-ОТГ»

2:2

Н. Процик-2

28 липня

ФК «Вишнівець» – «Агрон-ОТГ»

1:6

гравець на перегляді – Є. Гурін-2, В. Ковалик, І. Вонс, Н. Процик, Р. Мельник

28 липня

ФК «Хмельницький» «Кристал» (Чортків)

0:2

Р. Курдас-2

29 липня

«Юність» (Горішня Слобідка) – ФК «Бережани»

2:2

М. Парацій, Н. Дурняк – Р. Чиряк, А. Барна, а/г

29 липня

ФК «Бережани» – «Прикарпаття-U-19» (Івано-Франківськ)

3:0

С. Мацалап-2, Р. Чиряк

29 липня

«Юність» (Горішня Слобідка) – «Друзі Дроня»

2:2

Н. Копач-2

29 липня

«Збруч-Агробізнес» – «Збруч» (Дорофіївка, Підволочиський р-н.)

10:1

Д. Познанський-4, Я. Миронюк-2, О. Кубик, А. Малащук, М. Смолко, М. Бурбела

30 липня

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» – «ДСО-Поділля»

1:3

Т. Німаш – А. Капелян, В. Дорофей, Т. Дурай

31 липня

«Нива» Тернопіль – ФК «Вишнівець»

 

 

31 липня

«Колос» Зборів – «Сокіл» Золочів

 

 

1 серпня

ФК «Заводське» – «Вікнини» (Вікно, Гусятинський р-н)

 

 

4 серпня

«Зоря» Хоростків – «Колос» Зборів

 

 

 

Турнірна таблиця літніх спарингів

Команда

І

В

Н

Н

М’ячі

O

1

«Збруч-Агробізнес» Підволочиськ

8

5

1

2

36:20

16

2

«Агон-ОТГ» В. Гаї

4

3

1

0

18:4

10

3

ФК «Вишнівець-2»

2

2

0

0

11:1

6

4

ФК «Копичинці»

2

2

0

0

8:0

6

5

«Арсенал» Білокриниця

2

2

0

0

5:1

6

6

ФК «Заводське»

4

1

2

1

10:8

5

7

ФК «Бережани»

2

1

1

0

5:2

4

8

«Кристал» Чортків

3

1

1

1

6:5

4

9

«Гірник» Новосілка

6

1

1

4

9:28

4

10

ФК «Тернопіль-ДЮСШ»

2

1

0

1

7:5

3

11

«ДСО-Поділля»

1

1

0

0

3:1

3

12

«Зоря» Хоростків

3

1

0

2

8:14

3

13

«Юність» Горішня Слобідка

2

0

2

0

4:4

2

14

«Три валети» Кременець

2

0

1

1

2:4

1

15

ФК «Трибухівці»

1

0

0

1

2:5

0

16

ФК «Козова»

1

0

0

1

0:3

0

17

ФК «Вишнівець»

1

0

0

1

1:6

0

 

БОМБАРДИРИ

Д. Познанський-11 («Збруч-Агробізнес»)

А. Донець-8 («Збруч-Агробізнес»)

В. Кулик-5 (ФК «Заводське»)

М. Побережник-4 («Зоря»)

Р. Курдас-4 («Кристал»)

Н. Процик-4 («Агрон-ОТГ»)

Т. Даньків-3 («Збруч-Агробізнес»)

С. Коваль-3 («Арсенал»)

Р. Мельник-3 («Агрон-ОТГ»)

І. Вонс-3 («Агрон-ОТГ»)

Є. Гурін-3 («Агрон-ОТГ»)

Я. Миронюк-3 («Збруч-Агробізнес»)

Я. Альохін-2 («Збруч-Агробізнес»)

Н. Мороз-2 (ФК «Копичинці»)

В. Гайковий-2 (ФК «Заводське»)

Б. Коза-2 («Збруч-Агробізнес»)

Б. Бенжамін-2 (ФК «Тернопіль-ДЮСШ»)

Н. Копач-2 («Юність»)

С. Мацалап-2 (ФК «Бережани»)

Р. Чиряк-2 (ФК «Бережани»)

А. Малащук-2 («Збруч-Агробізнес»)

М. Бурбела-2 («Збруч-Агробізнес»)

Кирик («Збруч-Агробізнес»)

Максим Паюк («Збруч-Агробізнес»)

Я. Ясніцький («Збруч-Агробізнес»)

О. Кубик («Збруч-Агробізнес»)

М. Смолко («Збруч-Агробізнес»)

С. Гончарик («Гірник»)

Я. Єфремов («Три валети»)

О. Волянюк («Три валети»)

Р. Мельник («Зоря»)

В. Кухарук («Зоря»)

Т. Диняк («Зоря»)

C. Дроздовський («Зоря»)

П. Нагайовський (ФК «Трибухівці»)

І. Кістяник (ФК «Трибухівці»)

В. Гайковий (ФК «Заводське»)

В. Ільницький (ФК «Заводське»)

Я. Шпікула (ФК «Копичинці»)

І. Сливка (ФК «Копичинці»)

І. Сороцький (ФК «Копичинці»)

Р. Клак (ФК «Копичинці»)

В. Леськів (ФК «Копичинці»)

І. Бабій (ФК «Копичинці»)

В. Іванов («Кристал»)

Т. Косінський (ФК «Вишнівець-2»)

С. Барва (ФК «Вишнівець-2»)

Р. Шишлов (ФК «Вишнівець-2»)

Т. Коблюк («Арсенал»)

Покутько («Кристал»)

О. Самойлюк («Арсенал»)

Б. Гевчук («Агрон-ОТГ»)

Д. Коник («Агрон-ОТГ»)

Р. Гаврилюк («Агрон-ОТГ»)

В. Ковалик («Агрон-ОТГ»)

В. Довгунь (ФК «Тернопіль-ДЮСШ»)

М. Лаврик (ФК «Тернопіль-ДЮСШ»)

С. Шергей (ФК «Тернопіль-ДЮСШ»)

М. Сентик (ФК «Тернопіль-ДЮСШ»)

Н. Німаш (ФК «Тернопіль-ДЮСШ»)

А. Буряк («Гірник»)

М. Парацій («Юність»)

Н. Дурняк («Юність»)

А. Капелян («ДСО-Поділля»)

В.  Дорофей («ДСО-Поділля»)

Т. Дурай («ДСО-Поділля»)

О. Нетеча («Зоря») – автогол

А. Барна Юність») – автогол

← На головну
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Таурів» 14 36
"Дніпро" Печірна 14 34
"Самець" Підволоч... 14 28
«Поділля-2» (Васи... 14 25
«Ветеран» (Кремен... 14 23
ФК «Заруддя» Збор... 14 23
«Кристал» (Чортків) 14 23
«Тернопільводокан... 14 22
«Вікторія» В. Бірки 14 21
«Ампер» 14 21
ФК «Курівці» 14 15
ФК «Пронятин» 14 14
ФК «Вівся» 14 13
«Bad Wolfs» 14 5
ФК «Луб’янки» 14 2
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 16 39
"Айва-Тірас" Іванків 16 38
"Говерла" Дубівці 16 37
«Медобори» Зелене 16 36
"Sebn-Скриня" Тер... 16 31
"Вікторія" (В.Ход... 16 29
«Саюз» Тернопіль 16 27
«Гермес-7» Тернопіль 16 26
"Агронива" Тернопіль 16 24
«Поділля» Васильк... 16 24
"Добрий самарянин... 16 16
"Юніори" Тернопіль 16 15
«Wyscout» Тернопіль 16 12
"Поділля" В. Бере... 16 11
«Автоцентр 88» Те... 16 10
ГУНП Тернопіль 16 8
1998 16 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Три валети" Крем... 15 40
Тернопільська міс... 15 39
«Метрікс» Тернопіль 15 33
«Стрипа» Купчинці 15 32
«Кастар-Україна» ... 15 30
«Серет» Тернопіль 15 28
«Largo» Тернопіль 15 28
ФК "В. Глибочок" 15 19
ФК "Біла" 15 18
«Карат» Тернопіль 15 16
«Зелені штахети» ... 15 15
«Саванді-2» Терно... 15 13
«Легіон» Драганівка 15 12
ФК «Підгородне» 15 10
ФК «Озерна-2» Збо... 15 9
«Терен» Тернопіль 15 4
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Ветеран 40+" Тер... 17 51
«Добра піца» Терн... 17 41
ФК «Озерна-1» Збо... 17 36
ФК «Копичинці» 17 33
«Інваспорт» Терно... 17 32
ФК «Івачів» 17 30
"Тернопіль-АТО" 17 28
«Сокіл» В. Березо... 17 27
«Податкова» Терно... 17 25
«Savandi» Тернопіль 17 24
«Нива» Підгайці 17 24
«Панорама-1» Млин... 17 23
«Вікнини» Вікно 17 19
Судова служба охо... 17 18
ТДК Тернопіль 17 12
«Eleks» Тернопіль 17 9
«Калина» Тернопіль 17 6
«Old Tom» Тернопіль 17 3
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21?

«Медобори» Зелене159 (24,9%)

"Sebn-Скриня" Тернопіль132 (20,7%)

"Айва-Тірас" Іванків96 (15,0%)

«Алюр» Тернопіль77 (12,1%)

"Поділля" В. Березовиця38 (6,0%)

«Wyscout» Тернопіль22 (3,4%)

«Гермес-7» Тернопіль22 (3,4%)

"Агронива" Тернопіль19 (3,0%)

«Поділля» Васильківці13 (2,0%)

"Добрий самарянин" Вишгородок12 (1,9%)

"Говерла" Дубівці12 (1,9%)

"Юніори" Тернопіль9 (1,4%)

19987 (1,1%)

ГУНП Тернопіль7 (1,1%)

«Саюз» Тернопіль7 (1,1%)

"Вікторія" В.Ходачів4 (0,6%)

«Автоцентр 88» Тернопіль2 (0,3%)


Всього голосів: 638


Голосування закінчилось