Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Теребовлянська «Нива» на класі перемогла ФК «Трибухівці»

21 червня 2017 р. 22:10

В останньому поєдинку 9-го туру в першій лізі чемпіонату Тернопільської області з футболу досвідчена теребовлянська «Нива» легко перемогла ФК «Трибухівці» (Бучацький район) – 6:0.

Долю поєдинку було вирішено вже в першому таймі, коли підопічні Ігоря Яворського забили у ворота суперника п’ять сухих м’ячів. Після цього головний тренер ФК «Трибухівці» поміняв воротаря, замість Юрія Басараби на поле вийшов основний страж воріт команди з Бучаччини Євген Вахновський, і це дозволило гостям у другій 45-хвилинці пропустили лише одного разу.

У переможений варто відзначити якісну гру оборонця Віталія Бодака та центрального півзахисника Олега Никеруя (автор дубля).

***

«Нива» (Теребовля) – ФК «Трибухівці» (Бучацький район) – 6:0 (5:0)

21 червня. Теребовля. Стадіон «Колос». 100 гл. +25 град.

Арбітр: Володимир Федунець (Тернопіль), асистенти – Андрій Ющишин (Тернопіль), Артем Трач (Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Михайло Чайковський (Тернопіль).

«Нива»: Северин, Бодак, Макогон, В. Сороцький (Оконський, 46), Ю. Никеруй-к (С. Куріцький, 46), Рябий, Р. Гаврилюк, О. Никеруй, Штанкевич, Луцик (Гриб, 46), І. Сороцький.

ФК «Трибухівці»: Басараба (Вахновський, 46), Ю. Крушельницький (І. Крушельницький, 46), Долик (Анохін, 75), Панич, Струс (Козар, 46), В. Скавуляк, І. Скавуляк-к, Солонинка (Кістяник, 62), Юристий, А. Гаврилюк (Олексевич, 77), Нагайовський (Щербаков, 69).

Голи: Р. Гаврилюк (17), І. Сороцький (21,74), О. Никеруй (24, 28), Р. Луцик (38).