Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Вольова перемога ФК «Копичинці»

2 травня 2017 р. 18:24

У центральному матчі другого туру чемпіонату Тернопільської області з футболу серед команд першої ліги ФК «Копичинці» приймав ФК «Збараж». Гра достойних суперників завершилася вольовою перемогою господарів поля – 2:1.

Цим поєдинком у Копичинцях відкривався новий футбольний сезон. Приємно було бачити на грі обох голів РДА – Гусятинської Віталія Батога та Збаражської Анатолія Качку, що свідчить про те, що нардеп Тарас Юрик, який віднедавна очолив футбольну господарку області, повертає погляди перших осіб районів в бік розвитку цього виду спорту.

Перед початком гри Віталій Батіг та копичинецький міський голова Павло Лосик звернулись до учасників матчу та глядачів, яких незважаючи на дощову погоду зібралося більше двох сотень, привітали з початком сезону та побажали спортивних успіхів та по менше без травм.

Щодо самого матчу, то одразу проглядалося те, що команди лише входять в сезон, тому майже весь перший тайм вивчали одна одну, зрідка загрожуючи воротам суперників, в основному навісними передачами в карні майданчики. Взнаки давалась обережність та мокрий газон, хоча дощ на початку гри призупинився.

Зовсім по-іншому розпочалась друга половина матчу. Вже в дебюті на 49-й хвилині гості розіграли триходівку в центрі поля, яку дальнім і головне точним ударом метрів з 30-ти завершитв Володимир Онуфреїв (0:1). Гол, як холодний душ, вплинув на копичинчан, які заволоділи ініціативою і дедалі більше почали загрожувати воротам футболістів із Збаража. На 57-й хвилині одну з атак господарів було перервано недозволеним прийомом. Штрафний удар з правої половини поля гостей взявся виконати капітан господарів Петро Сокіл. Пішла подача в карний майданчик, де на випередження головою зіграв Роман Ватраль (1:1). Через дев’ять хвилин лівим краєм вдався сольний прохід Ігорю Сливці, простріл якого на дальній штанзі замкнув Назар Мороз (2:1).

Надалі боротьба набрала жорсткішого характеру і арбітру матчу все частіше доводилось зупиняти гру. Коли за неспортивну поведінку з поля був вилучений збаражчанин Олександр Була, стало зрозуміло, що господарі свою перевагу вже не віддадуть. Більше того, вони могли її збільшити. Після однієї з контратак захисник ФК «Збараж» порушив правила у своєму карному майданчику. Пенальті взявся виконувати Іван Скорейко, однак поцілив лише в стійку воріт.

2:1 – такий підсумок цього цікавого матчу, практично рівних за грою команд.

***

ФК «Копичинці» – ФК «Збараж» – 2:1 (0:0)

30 квітня. Копичинці. Стадіон «Надія». 200 гл. + 8 град.

Арбітр: Андрій Письменний, асистенти: Іван Сокіл, Максим Мохун (всі – Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Вадим Маслій (Тернопіль).

ФК «Копичинці»: Черниш, Чепига, Скорейко, Гондз, Сокіл-к, Ватраль, Крохмалюк (Куріцький, 71), Рибак, Сливка, Мороз (Пинило, 90), Клак (Худзік, 84).

ФК «Збараж»: Таращук, Пастернак, Джосеф (Ляшук, 70), Далла-Мерсі, Була, Онуфреїв, Кантицький, Мадай, Бабій, Дацко, Хруняк.

Голи: Р. Ватраль (57), Н. Мороз (66), В. Онуфреїв (49).

На 85-й хвилині Іван Скорейко не реалізував пенальті.

Попереджені: Ю. Бабій (16), А. Пастернак (25), С. Кантицький (28), Р. Клак (48), Р. Мадай (64), Н. Мороз (70), В. Онуфреїв (83).

Вилучений: О. Була (73).

Вдячні за підготовку матеріалу редактору газети «Вісник Надзбруччя” Віталієві Остафійчуку

Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Футзальна ліга. Вища ліга
Друга ліга
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем бомбардирської гонки у вищій Тернопільській футзальній лізі?

Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)

Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)