Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Збаразькі школярі – переможці обласного етапу «Шкіряного м’яча» (+фоторепортаж)

28 квітня 2018 р. 21:48

27-28 квітня на стадіоні «Збруч» у м. Гусятин відбулися обласні фінальні змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м'яч» серед юнаків 2007 р.н. (U-11).

Перше місце вибороли школярі Збаразької ЗОШ №2, друге місце дісталося Бучацькій ЗОШ №2, почесне третє місце здобули господарі – учні Гусятинської ЗОШ I-III ст., а четверта позиція дісталася команді Бережанська ЗОШ №3.

Усі учасники змагань були нагороджені грамотами та призами, переможець – кубком з рук відповідального за проведення «Шкіряного м'яча"» в Тернопільській області, голови комітету дитячо-юнацького футболу Федерації футболу Тернопільської області Дмитра Андрієшина.

Команда Збаразької ЗОШ №2 представлятиме область на всеукраїнських змаганнях «Шкіряного м’яча».

Усі учасники футбольних баталій отримали масу позитивних емоцій та корисного досвіду, а також хвилю енергійного заряду для подолання наступних футбольних вершин!

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось