Кращі тернопільські футзалісти отримали заслужені відзнаки. Частина 3. Друга ліга
Друга ліга
Кращий гравець – Володимир Яхван («Олімп»)
Кращий бомбардир – Юрій Сорочан («Стрипа»)
Кращий воротар – Назар Антонюк (ФК «Заруддя»)
Турнір за 1-6 місця
№ |
Команди |
І |
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
1 |
«Олімп» |
13 |
8 |
3 |
2 |
59:39 |
27 |
2 |
«Стрипа» |
13 |
8 |
2 |
3 |
54:41 |
26 |
3 |
Тернопільська міська рада |
13 |
8 |
1 |
4 |
54:36 |
25 |
4 |
ФК «Заруддя» |
13 |
7 |
3 |
3 |
52:36 |
24 |
5 |
ФК «Конюхи» |
13 |
8 |
0 |
5 |
42:37 |
24 |
6 |
«Зоря» |
13 |
7 |
1 |
5 |
40:41 |
22 |
Турнір за 7-12 місця
№ |
Команди |
І |
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
7 |
«Інтеграл» |
13 |
8 |
1 |
4 |
67:46 |
25 |
8 |
«Стандарт» |
13 |
7 |
1 |
5 |
55:43 |
22 |
9 |
«Сокіл» |
13 |
6 |
2 |
5 |
43:43 |
20 |
10 |
«Гірник» |
13 |
5 |
2 |
6 |
43:45 |
17 |
11 |
«Підручники і посібники» |
13 |
5 |
1 |
7 |
54:42 |
16 |
12 |
«Легіон» |
13 |
4 |
1 |
8 |
42:61 |
13 |
Турнір за 13-18 місця
№ |
Команди |
І |
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
13 |
«Молокія» |
13 |
5 |
2 |
6 |
50:42 |
17 |
14 |
«Лісма» |
13 |
5 |
2 |
6 |
46:58 |
17 |
15 |
«Арт-Рама» |
13 |
5 |
0 |
8 |
54:60 |
15 |
16 |
«Ternopil City» |
13 |
5 |
0 |
8 |
38:51 |
15 |
17 |
ФК «Дворіччя» |
13 |
2 |
2 |
9 |
41:80 |
8 |
18 |
ФК «Стегниківці» |
13 |
1 |
2 |
10 |
31:68 |
5 |
Кращі бомбардири:
Юрій Сорочан («Стрипа») – 27
Михайло Красюк («Підручники і посібники») – 26
Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 24
Денис Рибачук («Легіон») – 18
Володимир Яхван («Олімп») – 18
Андрій Наконечний («Ternopil City») – 15
Максим Шадюк («Стандарт») – 15
Михайло Білий («Інтеграл») – 14
Богдан Світовий («Арт-Рама») – 13
Олег Новачинський (ФК «Конюхи») – 12
Дмитро Труш («Арт-Рама») – 12
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось