Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

На Тернопільщині завершився чемпіонат України серед дівочих команд

6 квітня 2018 р. 19:31

З 2 по 6 квітня у Тернополі та Збаражі проходив чемпіонат України з футболу серед дівочих команд до 17 років у першій лізі сезону-2018. В боротьбі 10 команд збірна Тернопільської області посіла восьме місце.

На попередній стадії чемпіонату змагаючись у групі «Б», наші землячки спершу поступилися майбутнім фіналісткам – збірній Вінницької області – 0:3, а потім перемогли збірну Херсонщини – 1:0 (гол на рахунку Озімчук) і зайнявши друге місце змушені були боротися у втішному турнірі за 5-8 місця.

У ньому тернополянки програвши з мінімальними рахунками спершу збірній Житомирської області (0:1), а потім Закарпатської (1:2), задовольнилися восьмим підсумковим місцем.

Чемпіоном ж першої ліги сталася команда ДЮСШ №3 з Івано-Франківська, яка у фіналі була сильніша за збірну Вінницької області – 1:0.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 17 17
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось