Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Спаринги аматорських команд Тернопільщини-2018 NEW

18 березня 2018 р. 19:23

Турнірна таблиця

виступів обласних аматорських команд у міжсезонні-2018

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

O

1

ФК «Заводське»

9

7

1

1

18:8

22

2

ФК «Тернопіль-ТНПУ»

8

6

1

1

21:8

19

3

ФК «Вишнівець»

8

6

0

2

35:8

18

4

«Нива» Теребовля

8

6

0

2

24:10

18

5

«Агрон-ОТГ» В. Гаї

6

3

2

1

16:13

11

6

«Колос» Зборів

4

3

1

0

14:8

10

7

ФК «Копичинці»

4

2

0

2

7:5

6

8

«Кристал» Чортків

4

2

0

2

9:9

6

9

ФК «Бережани»

7

1

2

4

10:13

5

10

«Дністер» Заліщики

1

1

0

0

4:1

3

11

ФК «Тернопіль-Педліцей»

4

1

0

3

6:10

3

12

«Арсенал» Білокриниця

2

1

0

1

2:9

3

13

ФК «Збараж»

2

0

1

1

2:4

1

14

«Скала-Айва» Скала-Подільська

1

0

0

1

1:2

0

15

ФК «Трибухівці»

1

0

0

1

1:3

0

16

ФК «Козова»

2

0

0

2

2:6

0

17

«Колос» Бучач

1

0

0

1

0:4

0

 

Кращі бомбардири міжсезоння

  1. Андрій Різник (ФК «Тернопіль-ТНПУ») – 8 м’ячів
  2. Михайло Войцещук (ФК "Тернопіль-ТНПУ"/ФК “Вишнівець») – 7
  3. Олег Сцібак (ФК «Заводське») – 6
  4. Ростислав Чиряк («Колос» Зборів) – 6
  5. Дмитро Галадей (ФК «Вишнівець») – 5
  6. Роман Мельник («Агрон-ОТГ» В. Гаї) – 5
  7. Назар Ільчишин («Агрон-ОТГ»/“Кристал») – 5
  8. Роман Дідик (ФК «Вишнівець») – 5
  9. Ігор Сороцький («Нива» Теребовля) – 4
  10. Дмитро Познанський (ФК "Тернопіль-ТНПУ") – 4
  11. Тарас Косінський (ФК «Збараж»/ФК «Вишнівець») – 3
  12. Святослав Дзядикевич («Нива» Теребовля) – 3
  13. Сергій Мацалап (ФК «Бережани») – 3
  14. Ян Ковалевський («Кристал») – 3
  15. Юрій Савка (ФК «Тернопіль-Педуніверситет»/ФК “Заводське») – 3
  16. Віктор Ковалик («Нива» Теребовля) – 3
  17. Володимир Гайковий (ФК «Заводське») – 3
  18. Володимир Турчак («Колос») – 3

 

Наступні спаринги тернопільських аматорських команд

Дата

Команди

23 березня

ФК «Рогатин» – ФК «Козова»

25 березня

ФК «Збараж» – ФК «Козова»

28 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Покуття» Коломия

31 березня

«Рочин» Соснівка – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

 

Спаринги тернопільських аматорських команд,

у рамках підготовки до нового футбольного сезону

Дата

Команди

Рахунок

Автори голів

28 січня

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Нива» Теребовля

1:6

Ігор Сороцький-2, Ярослав Волошин, Віктор Ковалик, Павло Данилюк, Руслан Луцик

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2» – «Педліцей-1»

2:0

Роман Голодрига, Юрій Савка

5 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – «Педліцей-2»

3:0

Михайло Войцещук-2, Андрій Різник

6 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2»

 

2:3

Андрій Різник, Юрій Заставецький, з пен. – Арсен Думанюк, Роман Голодрига, Михайло Легета

6 лютого

«Педліцей-1» – «Педліцей-2»

 

5:0

Володимир Мостовий-2, Андрій Запаранюк-2, Сергій Маньовський

7 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-2» – «Педліцей-2»

 

4:2

Радкевич, Подлецький, Савка, Шевчук – Кабеля, Федчишин

7 лютого

ФК «Тернопіль-Педуніверситет-1» – «Педліцей-1»

 

5:0

Андрій Різник-3, Юрій Заставецький, Роман Волохатий

7 лютого

«Буковина» Чернівці – «Нива» Теребовля

0:2

Ігор Сороцький-2

11 лютого

«Нива» Теребовля – ФК «Яричів-Руданці» Н. Яричів

3:0

Руслан Луцик, Святослав Дзядикевич, Віктор Ковалик

11 лютого

ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

3:0

Олег Стібак-3

11 лютого

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Богун» Броди, Львівська обл.

3:3

Назар Ільчиниш-3

18 лютого

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК «Заводське»

0:0

18 лютого

ФК «Заводське» – ФК «Копичинці»

1:0

Віталій Кулик

18 лютого

ФК «Заводське» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

2:1

Віталій Кулик, Олег Роман

18 лютого

ФК «Копичинці» – «Олімпія» Клювинці, Гусятинський р-н

2:0

 

18 лютого

«Бастіон» Дубно – ФК «Вишнівець»

0:3

 

18 лютого

«Нива» Теребовля – «Босота» Чорнушовичі, Львівська область

2:1

Віталій Бодак, Владислав Сороцький

18 лютого

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Фенікс-Стефано» Підмонастир, Львівська область

2:1

Дмитро Коник, Роман Мельник

25 лютого

ФК «Заводське» – «Колос» Зборів

2:4

Роман Багрій, Іван Плосконіс – Володимир Турчак-2, Ростислав Чиряк-2

25 лютого

«Карпат» Львів (U-17) – «Нива» Теребовля

0:6

Святослав Дзядикевич-2, Віталій Бодак, Владислав Сороцький, Олег Никеруй, гравець на перегляді

25 лютого

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

2:5

Роман Мельник-3, Назар Ільчишин, Володимир Онищук

25 лютого

ФК «Вишнівець» – «Арсенал» Білокриниця

9:1

Роман Дідик-2, Тарас Косінський-2, Анатолій Лукащук, Олег Критюк, Віталій Головатий, Сергій Барва, Святослав Кантицький – Роман Сімора

28 лютого

ДЮСШ Тернопіль (U-19) – «Агрон-ОТГ» В. Гаї

2:3

Роман Мельник, Микола Когут, Тарас Семенець

1 березня

«Нива» Теребовля – «Нива» Тернопіль

0:3

Ігор Гатала, Олександр Дугієнко, Олексій Литовченко

1 березня

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» – ФК «Бережани»

2:1

Дмитро Познанський-2 – Олександр Грінько

2 березня

ДЮСШ Тернопіль – ФК «Вишнівець»

2:4

Дмитро Галадей-2, Юрій Преварський, Микола Корзун

4 березня

«Нива» Теребовля – ФК «Добромиль»

4:2

Немо Шелія-2, Сергій Раца-2

4 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – ФК «Мостиська»

1:3

Микола Когут

4 березня

ФК «Збараж» – «Колос» Зборів

1:1

Тарас Косінський – Ігор Козелко

4 березня

ФК «Козова» – ФК «Заводське»

0:1

Іван Плосконіс

4 березня

ФК «Бережани» – «Енергія» Миколаїв

1:1

Назар Легета

4 березня

ФК «Бережани» – «Локомотив» Пісочне

0:1

4 березня

ФК «Бережани» – «Підприємці Миколаєва»

2:2

Сергій Мацалап-2

4 березня

ФК «Вишнівець» – ФК «Крупець» Радивилівський р-н

0:1

8 березня

ФК «Заводське» – «Скала-Айва» Скала-Подільська

2:1

Михайло Пахолик, Михайло Гнатишин – Владислав Тимощук

7 березня

ФК «Хмельницький» – «Кристал» Чорктів

3:2

Сергій Скалій, Ян Ковалевський

8 березня

ФК «Бережани» – ДЮСШ Бережани (U-19)

5:3

Тарас Стирчак-2, Сергій Мацалап, Ярослав Макар, Іван Абрамець

8 березня

ФК "Тернопіль-ТНПУ" – ДЮСШ Тернопіль (U-17)

3:2

Дмитро Познанський-2, Роман Волохатий

10 березня

«Агрон-ОТГ» В. Гаї – «Нива» Тернопіль

2:2

Андрій Понєдєльнік, Роман Гаврилюк

10 березня

ФК «Вишнівець» – ФК "Велбер" В. Бережці (Кременецький р-н)

4:1

Владсилав Мацюк, Михайло Войцещук-2, автогол

10 березня

«Поділля» Хмельницький – «Кристал» Чортків

2:3

Ян Ковалевський,Олексій Балабан

11 березня

ФК «Копичинці» – ФК «Заводське»

2:3

Сергій Куріцький, Володимир Леськів – Олег Сцібак-2, Юрій Савка

11 березня

ФК «Вишнівець» – «Арсенал» Білокриниця (Кременецький р-н)

0:1

Сергій Коваль

11 березня

ФК «Миколаїв» – «Нива» Теребволя

3:1

Віктор Ковалик

11 березня

«Дністер» Заліщики«Перспектив» (Рашків, Городенський р-н, Івано-Франківська обл.)

4:1

          

Андрій Пилип'юк-2, Ярослав Дикун, Андрій Базюк

13 березня

«Кристал» Чортків – «Нива» Тернопіль

3:2

Руслан Курдас, Ян Ковалевський, Гайтана

14 березня

ФК «Вишнівець» – ФК «Козова»

5:2

Дмитро Галадей-3, Назар Мельничук, Микола Корзун – Роман Гаврилюк, Михайло Мельник

15 березня

ФК «Бережани» – «Колос» Зборів

1:2

Назар Легета – Ростислав Чиряк, Андрій Блакита

16 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК «Тернопіль-Педліцей»

3:1

Андрій Різник-2, Андрій Засєдко – Степан Римар

17 березня

ФК «Рогатин» – ФК «Бережани»

2:0

17 березня

«Буковина» Чернівці – «Кристал» Чортків

  3:2

Андрій Понєдєльнік, Назар Ільчишин

17 березня

«Колос» Бучач – ФК «Заводське»

0:4

Володимир Гайковий-3, Олег Сцібак

17 березня

ФК «Копичинці» – ФК «Трибухівці»

3:1

Ігор Худзік, Назар Мороз, Роман Кисіль – Михайло Юристий

18 березня

ФК «Тернопіль-ТНПУ» – ФК «Збараж»

3:1

Олег Роман, Андрій Різник, Андрій Романішин – Роман Качур

18 березня

ФК «Залізці» – «Колос» Зборів

4:7

Михайло Ярмаш-2, Ярослав Лупач-2 – Ростислав Чиряк-3, Сергій Комар-2, Андрій Когут, Володимир Турчак

18 березня

ФК «Вишнівець» – ФК «Зарубинці»

10:0

Роман Дідик-3, Михайло Войцещук-3, Володимир Лисий, Олег Критюк, Іван Кружілко, Владислав Мацюк

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон" Великогаї... 12 32
"Медобори" Зелене 12 23
"Нива" Теребовля 12 21
"Колос" Бучач 12 21
"Поділля" Васильк... 12 15
ФК "Трибухівці" 12 5
ФА "Тернопіль" 12 2
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Дністер" Заліщики 18 43
"Поділля" В. Бере... 18 39
ФК "Нараїв" 18 38
"Вікнини" Вікно 18 36
"Збруч-Агробізнес... 18 34
ФК "Копичинці" 18 16
"Галич" Збараж 17 14
ФК "Бучач" 18 11
ФК "Борщів" 17 9
"Фенікс" Біла 18 8
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Вища ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Друга ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2022?

ФК "Нараїв"174 (20,9%)

"Вікнини" Вікно163 (19,6%)

"Збруч-Агробізнес" Підволочиськ150 (18,1%)

"Дністер" Заліщики141 (17,0%)

"Поділля" В. Березовиця81 (9,7%)

ФК "Бучач"51 (6,1%)

ФК "Борщів"28 (3,4%)

"Фенікс" Біла16 (1,9%)

ФК "Копичинці"14 (1,7%)

"Галич" Збараж13 (1,6%)


Всього голосів: 831


Голосування закінчилось