Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ДРУГА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. ДРУГИЙ ЕТАП. 10 тур

19 лютого 2018 р. 10:51

18 лютого у спортивному комплексі «Політехнік» продовжився другий етап Тернопільської другої футзальної ліги. Було зіграно поєдинки 10-го туру.

Пропонуємо до Вашої уваги результати «А»:

Група за 1-6 місця

ФК «Конюхи» - «Зоря» – 3:5 (1:3)

Голи: Володимир Рудницький, Роман Громяк, Андрій Цаволик – Володимир Пунька-2, Максим Чіп-2, Микола Піх.

ФК «Заруддя» - «Олімп» - 3:3 (1:2)

Голи: Андрій Когут, Володимир Турчак, Андрій Лис – Василь Барладин, Віктор Бадовський, Володимир Яхван.

Матч Тернопільська міська ради – «Стрипа» перенесено.

 

Турнір за 1-6 місця













































































Команди



І



В



Н



П



М’ячі



О



1



ФК «Конюхи»



9



7



0



2



35:21



21



2



«Зоря»



9



6



1



2



32:26



19



3



«Стрипа»



8



5



2



1



35:23



17



4



ФК «Заруддя»



9



5



3



1



39:21



18



5



«Олімп»



9



5



3



1



38:29



18



6



Тернопільська міська рада



8



5



1



2



33:19



16


 

Група за 7-12 місця

«Підручники і посібники» – «Легіон» – 4:5 (2:3)

Голи: Михайло Красюк-2, Володимир Шумяк, Рома Друзюк – Денис Рибачук-2, Віталій Миколишин-2, Олександр Осадчук.

«Сокіл» – «Гірник» – 5:2 (2:1)

Голи: Андрій Шадюк-2, Микола Станько-2, Віталій Купчик – Василь Котис, Степан Гончарик.

«Інтеграл» – ФК «Стандарт» 4:3 (1:1)

Голи: Андрій Грига, Дмитро Щербина, Роман Волянський, Михайло Білий – Роман Скакун, Максим Шадюк, Дмитро Магеровський.

 

Турнір за 7-12 місця













































































Команди



І



В



Н



П



М’ячі



О



7



«Сокіл»



9



5



2



2



33:23



17



8



«Інтеграл»



9



5



1



3



37:33



16



9



«Легіон»



9



4



1



4



34:32



13



10



«Підручники і посібники»



9



4



1



4



40:29



13



11



«Стандарт»



9



3



1



5



38:36



10



12



«Гірник»



9



2



2



5



24:31



8


 

Група за 13-18 місця

«Лісма» – «Ternopil city» – 4:6 (2:3)

Голи: Юрій Федорчук-2, Назар Сліпий, Андрій Малярський – Андрій Наконечний-3, Григорій Паскевич, Роман Приймачук.

 «Арт-Рама» – ФК «Стегниківці» - 4:2 (1:0)

Голи: Віталій Шимків-2, Богдан Світовий, Мирон Біленький – Ярослав Скиблюк, Петро Верстюк.

«Молокія» – ФК «Дворіччя» - 9:1 (5:1)

Голи: Василь Калачик-5, Тарас Шеліхевич-3, Тарас Зверховський – Володимир Ланковський.

 

Турнір за 13-18 місця













































































Команди



І



В



Н



П



М’ячі



О



13



«Арт-Рама»



9



4



0



5



43:35



12



14



«Молокія»



9



3



1



5



31:33



10



15



«Лісма»



9



2



1



6



23:47



7



16



«Ternopil City»



9



2



0



7



23:42



6



17



ФК «Дворіччя»



9



1



2



6



27:61



5



18



ФК «Стегниківці»



9



0



2



7



24:54



2


 

Кращі бомбардири:

Юрій Сорочан («Стрипа») – 19

Володимир Яхван («Олімп») – 15

Михайло Красюк («Підручники і посібники») – 15

Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 13

Дмитро Труш («Арт-Рама») – 11

Олег Новачинський (ФК «Конюхи») – 10

Денис Рибачук («Легіон») – 10

Максим Шадюк («Стандарт») - 10

Богдан Світовий («Арт-Рама») – 10

 

На фото – команда  "Молокія"

 

Пропонуємо до Вашої уваги результати попередніх турів:

Дев’ятий тур:

«Стандарт» - ФК «Стегниківці» – 4:1 (2:1)

Голи: Роман Скакун, Віталій Сагадин, Дмитро Магеровський, Максим Шадюк – Іван Стасишин.

«Стрипа» - «Інтеграл» – 2:5 (0:3)

Голи: Роман Маркович, Михайло Маркович – Дмитро Щербина-2, Олександр Патєєв, Андрій Грига, Роман Волянський.

ФК «Дворіччя» - «Зоря» – 1:8 (1:4)

Голи: Віталій Щебивовк – Володимир Пунька-3, Андрій Пласконіс-3, Микола Хома, Микола Піх.

«Підручники і посібники» - «Арт-Рама» – 7:3 (5:2)

Голи: Михайло Красюк-5, Володимир Шумяк-2 – Дмитро Труш-2, Віталій Шимків.

Тернопільська міська рада - «Лісма» – 4:1 (2:1)

Голи: Андрій Романюк-3, Артур Панасюк – Назар Сліпий.

ФК «Конюхи» - FC «TERNOPIL CITY» – 5:1 (5:0)

Голи: Михайло Мельник-2, Василь Городецький, Олег Новачинський, Андрій Цаволик – Серігй Максимюк.

«Гірник» - «Сокіл» – 2:3 (0:2)

Голи: Михайло Гевчук-2 – Віталій Купчик, Андрій Лемещак, Андрій Шадюк.

«Олімп» - «Молокія» – 5:5 (2:1)

Голи: Володимир Яхван-3, Петро Кузяк, Василь Барладин – Володимир Воробець-2, Михайло Петрашко, Олег Віблий, Тарас Шеліхевич.

Восьмий тур:

«Арт-Рама» - «Стандарт» – 3:4 (1:2)

Голи: Богдан Світовий-2, Роман Задорожний – Дмитро Магеровський, Андрій Іскра, Віталій Сагадин, Роман Скакун.

«Підручники і посібники» - «Стрипа» – 0:2 (0:0)

Голи: Юрій Сорочан, Роман Маркович.

ФК «Стегниківці» - ФК «Дворіччя» – 3:3 (2:1)

Голи: Петро Верестюк-3 – Віталій Щебивовк, Сергій Чура, Андрій Щесняк.

«Зоря» - ФК «Заруддя» – 1:1 (1:0)

Голи: Микола Піх – Микола Когут.

«Сокіл» – «Лісма» – 4:6 (4:3)

Голи: Володимир Шкодзінський-2, Віталій Купчик, Руслан Касарда – Володимир Льошка-3, Юрій Федорчук, Олег Агрес, Юрій Стець.

ФК «Конюхи» - Тернопільська міська рада – 3:1 (2:0)

Гол: Олег Новачинський-2, Володимир Рудницький – Артур Панасюк.

FC «TERNOPIL CITY» - «Олімп» – 4:5 (3:2)

Голи: Андрій Наконечний-2, Григорій Паскевич, Назар Трошин,а/г – Володимир Яхван-4, Назар Ланда.

«Легіон» - «Молокія» 7:5 (3:1)

Голи: Денис Рибачук-4, Назар Субтельний, Тарас Лупиніс, Віталій Миколишин – Антон Козак-3, Василь Калачик.

***

Сьомий тур:

«Стрипа» – «АРТ-РАМА» – 3:2 (1:0)

Голи: Іван Маркович, Юрій Сорочан, Михайло Маркович – Олег Мшанецький, Віталій Шимків.

ФК «Стандарт» - ФК «Дворіччя» – 13:3 (9:1)

Голи: Максим Шадюк-4, Дмитро Магеровський-2, Дмитро Сокола-2, Роман Скакун-2,Назар Мачужак-2, Андрій Черній – Сергій Чура, Олександр Шевчук, Ігор Букса.

ФК «Заруддя» - ФК «Стегниківці» – 8:4 (6:1)

Голи: Сергій Лис-4, Андрій Когут-2, Роман Багрій, Андрій Лис – Тарас Зозуля, Ярослав Скиблюк, Петро Верстюк, Василь Климяк.

«Інтеграл» - «Зоря» – 1:2 (1:1)

Голи: Степан Лакоцький – Микола Піх-2.

Тернопільська міська рада - «Сокіл» – 3:3 (1:2)

Голи: Вадим Пукас, Артур Панасюк, Олег Колісник – Володимир Шкодзінський, Андрій Лемещак, Петро Трендовацький.

«Легіон» – FC «TERNOPIL CITY» – 6:1 (2:0)

Голи:
Андрій Лупиніс-2, Денис Рибачук-2, Руслан Пришляк, Віталій Миколишен – Олег Сарай.

«Молокія» - «Гірник» – 0:6 (0:1)

Голи:
Василь Котис-2, Михайло Гевчук-2, Тарас Даньків, Володимир Федун.

«Олімп» - ФК «Конюхи» – 5:4 (2:1)

Голи:
Вадим Цінчик-2, Назар Трошин, Микола Кармаз, Олег Новачинський-а/г – Олег Новачинський-3, Володимир Яхван-а/г.

***

Шостий тур

«Зоря» – «Підручники і посібники» – 4:2 (1:0)

Голи: Володимир Пунька-2, Максим Ціп-2 – Володимир Шум’як, Михайло Красюк.

ФК «Стегниківці» – «Інтеграл» – 0:6 (0:1)

Голи: Роман Волянський-2, Андрій Грига-2, Олександр Патєєв, Михайло Білий.

ФК «Заруддя» – «Стандарт» – 2:2 (2:0)

Голи: Роман Багрій, Андрій Когут – Максим Шадюк-2.

«Арт-Рама» – ФК «Дворіччя» – 4:5 (1:2)

Голи: Ігор Висоцький-2, Дмитро Труш, Богдан Світовий – Ігор Букса-2, Віталій Щебивовк, Іван Гулкевич, Сергій Чура.

«Олімп» – Тернопільська міська рада – 3:5 (2:1)

Голи: Степан Мороз-2, Вадим Цінчик – Артур Панасюк-2, Андрій Романюк-2, Микола Круть.

ФК «Конюхи» – «Легіон» – 4:3 (2:1)

Голи: Андрій Гуменний-3, Михайло Мельник – Назар Верета-3.

«Лісма» – «Молокія» – 3:2 (1:1)

Голи: Вадим Кушнерчук-2, Володимир Льошка – Антон Козак, Олег Віблий.

FC «TERNOPIL CITY» – «Гірник» – 2:5 (1:2)

Голи: Андрій Наконечний-2 – Володимир Федун-2, Павло Леськів-2, Василь Котис.

***

5 тур:

ФК «Дворіччя» – ФК «Заруддя» – 2:5 (1:2)

Голи: Сергій Чура, Іван Когут, а/г – Сергій Лис-2, Роман Багрій, Андрій Когут, Олександр Шевчук , а/г.

«Стрипа» (Купчинці) – «Зоря» (Соборне) – 7:0 (4:0)

Голи: Мирослав Турчак-2, Юрій Сорочан-2, Тарас Рудик-2, Михайло Маркович.

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Стандарт» (Вишгородок)– 8:3 (3:1)

Голи: Степан Лакоцький-2, Михайло Білий-2, Роман Волянський-2, Олександр Патєєв, Роман Скакун, а/г – Олег Білоус, Роман Скакун, Тарас Свінціцький.

«Підручники і посібники» (Тернопіль) – ФК «Стегниківці» – 8:0 (4:0)

Голи: Арсен Доленга-4, Олексій Козак-2, Роман Друзюк, Богдан Дзюпа.

«Легіон» (Тернопіль) – «Олімп» (Острівець) – 0:3 (0:2)

Голи: Володимир Яхван, Микола Кармаз, Назар Трошин.

«Молокія» (Тернопіль) – «Сокіл» (Байківці) – 2:4 (0:1)

Голи: Василь Калачик, Антон Козак – Петро Трендоваський-2,

Вііталій Купчик-2.

«Гірник» (Новосілка) - ФК «Конюхи» – 1:5 (0:4)

Голи: Володимир Федун – Михайло Мельник-2, Василь Городецький, Олег Новачинський, Андрій Меліш.

«Ternopil City» - «Лісма» (Шляхтинці) – 3:1 (0:0)

Голи: Роман Приймачук-2, Григорій Паскевич – Олег Агрес.

***

4 тур:

«Арт-Рама» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 2:7 (2:1)

Голи: Віталій Шимків, Богдан Світовий – Андрій Когут-2, Володимир Турчак-2, Сергій Лис, Роман Багрій, Сергій Нюня.

ФК «Дворіччя» - «Інтеграл» (Тернопіль) – 5:7 (3:6)

Голи: Сергій Чура-2, Роман Бакалець, Андрій Щесняк – Дмитро Щербина-3, Олександр Патєєв-2, Степан Лакоцький, Михайло Білий.

ФК «Стегниківці» – «Стрипа» (Купчинці) – 6:6 (3:2)

Голи: Петро Верестюк-2, Тарас Зозуля, Мар’ян Кіпибіда, Іван Стасишин, Андрій Дума – Юрій Сорочан-5, Тарас Рудик.

ФК «Стандарт» (Вишгородок) – «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 4:6 (0:4)

Голи: Максим Шадюк-2, Тарас Свінціцький, Андрій Іскра – Арсен Доленга-2, Роман Друзюк, Володимир Шумяк, Михайло Красюк, Олексій Козак.

Тернопільська міська рада – «Легіон» – 7:4 (3:1)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Романюк-2, Ігор Олексюк-2 – Руслан Пришляк, Тарас Лупиніс, Арсен Корецький, Назар Верета.

«Олімп» (Острівець) – «Гірник» (Новосілка) – 6:3 (5:0)

Голи: Володимир Яхван-3, Назар Трошин-2, Микола Кармаз – Арсен Дунда-2, Володимир Федун.

«Сокіл» (Байківці) – FC «TERNOPIL CITY» – 6:2 (1:2)

Голи: Віталій Купчик-2, Микола Станько-2, Андрій Лемещак, Володимир Шкодзінський – Григорій Паскевич, Андрій Наконечний.

«Лісма» (Шляхтинці) – ФК «Конюхи» – 2:4 (0:2)

Голи: Володимир Льошка, Вадим Кушнерчук – Василь Городецький-3, Олег Новачинський.

***

Третій тур:

«Лісма» (Шляхтинці) – «Олімп» (Острівець) – 2:5 (1:1)

Голи: Юрій Федорчук, Олег Агрес – Микола Кармаз-2, Назар Трошин, Володимир Яхван, Назар Зелінський.

ФК «Конюхи» – «Сокіл» (Байківці) – 3:1 (2:0)

Голи: Василь Городецький, Олег Новачинський, Михайло Мельник – Андрій Лемещак.

«Зоря» (Соборне) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Пласконіс, Максим Чіп – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків, Володимир Крамар-а/г.

«Інтеграл» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 1:4 (1:3)

Голи: Степан Лакоцький – Володимир Турчак, Андрій Когут, Сергій Лис, Олег Рудий.

«Підручники і посібники» (Тернопіль) – ФК «Дворіччя» – 7:2 (3:1)

Голи: Михайло Красюк-2, Володимир Шумяк-2, Володимир Савчук, Олексій Козак, Арсен Доленга – Андрій Щесняк-2.

«Стрипа» (Купчинці) – «Стандарт» (Вишгородок) – 5:2 (1:1)

Голи: Юрій Сорочан-3, Василь Качунь, Тарас Рудик – Тарас Свінціцький-2.

«Гірник» (Новосілка) – «Легіон» (Тернопіль) – 2:2 (1:1)

Голи: Володимир Федун, Василь Котис – Денис Рибачук-2.

«Молокія» (Тернопіль) - Тернопільська міська рада – 2:1 (1:1)

Голи: Василь Калачик-2 – Віталій Островський.

***

Другий тур:

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 1:10 (0:4)

Голи: Дмитро Щербина – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків-2, Олег Мшанецький-2, Богдан Світовий-2.

ФК «Стегниківці» - «Зоря» (Соборне) – 4:6 (0:2)

Голи: Петро Верстюк-2, Ярослав Скибилюк, Василь Тленюк – Тарас Пінчак-3, Микола Хома, Володимир Пунька, Андрій Пласконіс.

ФК «Заруддя» - «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 5:2 (4:1)

Голи: Іван Когут-2, Микола Когут, Андрій Когут, Роман Багрій – Михайло Красюк-2.

ФК «Дворіччя» - ФК «Стрипа» (Купчинці) – 5:5 (2:1)

Голи: Олександр Шевчук-3, Андрій Щесняк, Володимир Ланковський – Юрій Сорочан-4, Тарас Рудик.

Тернопільська міська рада – «Гірник» (Новосілка) – 6:1 (2:0)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Рибак-2, Олег Колісник – Михайло Гевчук.

FC «TERNOPIL CITY» – «Молокія» (Тернопіль) – 2:4 (0:3)

Голи: Володимир Гончарик, Григорій Паскевич – Дмитро Кондрацький, Антон Козак, Михайло Петрашко, Володимир Марченко.

«Легіон» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 7:2 (4:0)

Голи: Тарас Лупиніс-2, Руслан Пришляк, Олександр Осадчук, Віталій Миколишин, Арсен Корецкий, Олег Агрес-а/г – Володимир Льошка-2.

«Сокіл» (Байківці) – «Олімп» (Острівець) – 3:3 (3:2)

Голи: Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський, Андрій Лемещак – Володимир Яхван-2, Микола Кармаз.

***

Перший тур:

Тернопільська міська рада – «Ternopil City» – 6:2 (3:0)

Голи: Артур Панасюк-2, Андрій Рибак, Вадим Пукас, Віталій Островський, Андрій Ткаченко – Андрій Наконечний, Григорій Паскевич.

«Арт-Рама» – ФК «Стегниківці» – 9:4 (3:2)

Голи: Богдан Світовий-3, Богдан Москаль-3, Олег Мшанецький-2, Дмитро Труш – Петро Верстюк-2, Мар’ян Кипібіда, Василь Тленюк.

ФК «Конюхи» – «Молокія» – 4:2 (1:1)

Голи: Василь Городецький-3, Олег Новачинський – Дмитро Кондрацький, Ігор Піх.

«Сокіл» (Байківці) – «Легіон» – 4:0 (1:0)

Голи: Віталій Купчик, Микола Станько, Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський.

«Підручники і посібники» – «Інтеграл» – 4:4 (3:0)

Голи: Арсен Доленга-2, Михайло Красюк-2 – Михайло Білий-3, Володимир Савчук (а/г).

«Лісма» (Шляхтинці) – «Гірник» (Новосілка) – 2:2 (1:1)

Голи: Олег Агрес, Володимир Льошка – Василь Котис, Петро Мазурик.

«Стандарт» (Вишгородок) – «Зоря» (Соборне) – 3:4 (2:1)

Голи: Тарас Свінціцький-2, Олег Сокола – Володимир Пунька, Андрій Пласконіс, Тарас Пінчак, Роман Бартух.

«Стрипа» (Купчинці) – ФК «Заруддя» – 5:4 (2:2)

Голи: Юрій Сорочан-3, Тарас Рудик, Ярослав Білий – Роман Багрій, Андрій Лис, Тарас Рудик, Тарас Беш.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 5 4 0 14 - 6 19
ФК Агронива 9 5 3 1 16 - 6 18
ФК "Збруч-Агробіз... 9 4 2 3 14 - 13 14
ФК "Нива" Теребовля 9 3 4 2 12 - 11 13
ФСК "Кристал" 9 3 2 4 9 - 8 11
ФК "Бережани" 9 2 5 2 10 - 11 11
ФК "Копичинці" 9 2 2 5 7 - 14 8
ДЮСШ-Тернопіль 9 1 0 8 10 - 23 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Дністер" 10 8 1 1 30 - 10 25
ФК "Вишнівець" 9 8 0 1 32 - 6 24
ФК Зоря 10 6 2 2 30 - 10 20
МФК "Скала-Айва" ... 9 5 3 1 23 - 10 18
ФК "Збараж" 9 5 1 3 19 - 13 16
ФК Вся Україна-Колос 10 5 0 5 19 - 19 15
ФК "Трибухівці" 9 4 2 3 12 - 12 14
НФК Тривалети-Кре... 10 4 0 6 13 - 26 12
ФК Арсенал 10 3 2 5 16 - 22 11
ФК Ланівці ОТГ 10 2 0 8 17 - 38 6
ФК Бастіон-1427 10 1 1 8 11 - 34 4
ФК Нива (Підгайці) 10 1 0 9 8 - 30 3
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Медобори 9 8 0 1 31 - 8 24
ФК Поділля 8 7 1 0 24 - 4 22
ФК Панорама 9 6 0 3 12 - 12 18
ФК "Козова" 9 5 2 2 25 - 14 17
ФК Галичина 9 5 2 2 21 - 16 17
"Колос" Зборів 9 5 1 3 21 - 12 16
Віго-Острів 9 2 1 6 14 - 23 7
ФК Юність 9 1 3 5 11 - 21 6
ФК "Скалат" ОТГ 9 1 2 6 11 - 25 5
ФК Волинь-Шумськ 9 1 1 7 7 - 32 4
ФК Нараїв 9 0 3 6 10 - 20 3

Наші партнери

Хто на Вашу думку буде кращим бомбардиром вищої ліги чемпіонату Тернопільської області?













Всього голосів: 1514


Голосування триває до: 30 червня 2019 р. 23:59