Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ДИСКВАЛІФІКОВАНІ ГРАВЦІ НА МАТЧІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ

6 лютого 2018 р. 21:09

Дискваліфіковані гравці на матчі Тернопільської футзальної ліги (9-11 лютого):

ліга

Прізвище та ім’я

Команда

вища

Левчик Владислав

ДСО

вища

Коваль Сергій

«Ланівці-ОТГ»

вища

Полянчук Сергій

БФ «Майбутнє сиріт»

вища

Грабчак Петро

«Західхлібзбут»

перша

Вацяк Віктор 

«Вантайм»

перша

Судомир Тарас

«Вантайм»

перша

Котович Арсен

«Скалат»

друга

Свінціцький Тарас

«Стандарт»

друга

Пилипчук Тарас

«Легіон»

друга

Лакоцький Степан

«Стрипа»

третя

Кушнір Василь

«Агро-Дружба»

третя

Малашевський Вадим

«Вікнарьов»

третя

Кантицький Святослав

«Гермес 7»

третя

Гнатишин Микола

«Кореспондент»

третя

Кашицький Олександр

«Саюз»

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 17 17
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось