Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ВИЩА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 9 ТУР. Фініш попереднього етапу

4 лютого 2018 р. 21:51

Сьогодні, 4 лютого, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися чотири з п’яти поєдинків заключного 9-го туру попереднього етапу Тернопільської вищої футзальної ліги.

За його результатами сформувалася п’ятірка команд, яка у турнірі за 1-5 місця боротиметься за нагороди чемпіонату, решта колективів змагатимуться за 6-10 місця.

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів 9-го туру:

БФ «Майбутнє сиріт» – «ДСО» – 2:6 (2:3)

Голи: Іван Абрамець, Сергій Полянчук – Віталій Мищишин-2, Андрій Гринченко, Владислав Левчик, Артем Вітович, Аретм Доленга.

«Будівельний затишок» - «Ланівці-ОТГ» – 0:3 (неявка команди «Будівельний затишок»)

«Алюр» - «Віго-Острів» – 1:11 (0:3)

Голи: Богдан Цупер – Роман Бардокін-3, Ігор Копцюх-3, Назар Мороз-2, Олег Дацко-2, Назар Галадза.

«Арсенал» - «Вікторія» – 0:5 (0:1)

Голи: Павло Данилюк, Михайло Саїк, Дмитро Лопушняк, Роман Кухарський, Назар Головко.  

Ще один поєдинок завершився вчора, 3 лютого:

«Західхлібзбут» – «Агрон-ОТГ» (В. Гаї) – 3:7 (2:3)

Голи: Петро Грабчак, Володимир Грабчак, Ігор Мигалик – Дмитро Коник-2, Арсен Кривобедрий-2, Анатолій Гринченко, Євген Гурін, Микола Когут.

 

Турнірна таблиця вищої футзальної ліги. тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДСО

9

6

3

0

43:21

21

2

«Вікторія»

9

5

3

1

49:24

18

3

БФ «Майбутнє сиріт»

9

4

4

1

43:34

16

4

«Ланівці-ОТГ»

9

4

3

2

43:29

15

5

«Арсенал»

9

4

1

4

44:44

13

6

«Західхлібзбут»

9

4

1

4

41:47

13

7

«Віго-Острів»

9

3

3

3

37:36

12

8

«Агрон-ОТГ»

9

2

2

5

24:43

8

9

«Алюр»

9

2

0

7

27:53

6

10

«Будівельний затишок»

9

1

0

8

34:53

3


Нагадуємо результати матчів попередніх турів.КРАЩІ БОМБАРДИРИ

  1. Ігор Квятковський («Арсенал») – 21 м’яч
  2. Михайло Войцещук («Ланівці-ОТГ») – 16
  3. Володимир Грабчак («Західхлібзбут») – 14
  4. Олександр Кіцак («Вікторія») – 13
  5. Артем Вітович (ДСО) – 11

 

Восьмий тур:

«Ланівці-ОТГ» – ДСО – 3:3 (2:3)

Голи: Сергій Коваль, Дмитро Максимчук, Олег Войцещук – Владислав Левчик-2, Владислав Бритковський.

«Агрон-ОТГ» – БФ «Майбутнє сиріт» – 4:4 (1:0)

Голи: Руслан Мазур, Арсен Кривобедрий, Микола Когут, Євген Гурін – Іван Абрамець-2, Роман Гаврилюк-2.

«Будівельний затишок»- «Віго-Острів» – 0:3 (неявка «Будівельного затишку»)

«Алюр» – «Вікторія» – 4:3 (0:2)

Голи: Дмитро Стриєшин-2, Богдан Цупер, Олег Пітух – Михайло Костів, Олександр Паламар, Михайло Карпа.

«Арсенал»- «Західхлібзбут» – 4:4 (3:3)

Голи: Ігор Квятковський-3, Петро Грабчак-а/г – Володимир Грабчак-3, Олексій Степанов.

***

Сьомий тур:

БФ «Майбутнє сиріт» – «Ланівці-ОТГ» – 3:3 (1:2)

Голи: Руслан Бабяк, Сергій Полянчук, Микола Жук – Андрій Голюк, Сергій Коваль, Дмитро Максимчук.

ДСО (Тернопільський район) - «Агрон-ОТГ»(Великогаївська громада) – 5:0

Голи: Артем Вітович-2, Владсилав Бритковський, Андрій Капелян, Владислав Левчик.

«Західхлібзбут» – «Алюр» – 6:4 (4:2)

Голи: Володимир Грабчак-3, Петро Грабчак, Андрій Долинний, Ігор Мигалик – Богдан Цупер, Ярослав Алексевич, Тарас Бурцев, Олег Пітух.

«Віго-Острів» – «Арсенал» – 4:10 (1:4)

Голи: Ростислав Чиряк-2, Олег Дацко, Роман Бардокін – Ігор Квятковський-4, Василь Підлужний-3, Віталій Ямський-2, Арсен Мельничук.

«Вікторія» – «Будівельний затишок» – 11:5 (6:2)

Голи: Олександр Кіцак-3, Віталій Паперовський-2, Роман Кухарський-2, Олександр Паламар-2, Руслан Луцик, Дмитро Лопушняк – Василь Барладин-2, Дмитро Жига, Володимир Гриб, Сергій Богнар.

Шостий тур:

«Будівельний затишок» (Дружба-Микулинці) – ДСО (Тернопільський р-н.) – 5:11 (2:6)

Голи: Сергій Богнар-2, Володимир Гриб-2, Володимир Дитиняк – Валентин Білик-3, Артем Вітович-3, Андрій Гринченко-2, Владислав Левчик-2, Роман Андрієшин.

«Вікторія» (Бірки) – БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – 3:3 (1:1)

Голи: Олександр Кіцак-2, Михайло Костів – Руслан Бабяк, Роман Гаврилюк, Віталій Бодак.

«Західхлібзбут» (Тернопіль) - «Ланівці-ОТГ» – 5:4 (1:2)

Голи: Олексій Степанов-3, Василь Дзюба, Назар Гринтус – Михайло Войцещук-2, Олександр Критюк, Роман Журибіда.

«Агрон-Великогаївська ОТГ» – «Віго-Острів» – 5:5 (1:0)

Голи: Іван Бачинський-3, Анатолій Гринченко, Дмитро Коник – Андрій Богач, Назар Мороз, Назар Галадза, Ігор Копцюх, Роман Бардокін.

«Арсенал» (Тернопіль) – «Алюр» (Тернопіль) – 6:3 (1:3)

Голи: Арсенал Мельничук-2, Андрій Рилик-2, Андрій Малик, Ігор Кріпкий – Назар Процик, Богдан Цупер, василь Молінський.

***

П’ятий тур:

«Віго-Острів» – «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 3:4 (2:1)

Голи: Ігор Копцюх, Ростислав Чиряк, Назар Мороз – Назар Гринтус-2, Петро Грабчак, Василь Дзюба.

«ДСО» (Тернопільський р-н.) – «Вікторія» (Бірки) – 1:1 (1:0)

Голи: Роман Андрієшин – Олександр Паламар.

«Ланівці-ОТГ» – «Арсенал» (Тернопіль) – 10:4 (3:1)

Голи: Михайло Войцещук-4, Назар Рибак-3, Олександр Критюк-2, Сергій Коваль – Ігор Квятковський-2, Віталій Ямський, Роман Демків.

«Алюр» (Тернопіль) - «Агрон-Великогаївська ОТГ» – 5:0 (3:0)

Голи: Назар Процик-2, Андрій Захарчук, Володимир Лема, Віталій Стойкевич.

БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) - «Будівельний затишок» (Дружба-Микулинці) – 8:2 (1:1)

Голи: Сергій Полянчук-2, Віталій Бодак-2, Руслан Меньків, Руслан Бабяк, Роман Гаврилюк, Степан Клекот – Юрій Никеруй, Василь Барладин.

***

Четвертий тур:

«Арсенал» – ДСО (Тернопільський р-н.) – 4:7 (3:4)

Голи: Ігор Квятковський-3, Андрій Малик – Валентин Білик-2, Денис Мострянський, Назар Стецюк, Андрій Капелян, Олександр Була, Владислав Левчик.

«Західхлібзбут» (Тернопіль) – БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – 7:10 (4:2)

Голи: Василь Дзюба-3, Володимир Грабчак-2, Андрій Долинний, Назар Гринтус – Роман Гаврилюк-3, Іван Абрамець-2, Віталій Бодак-2, Руслан Бабяк, Степан Клекот, Олег Мімнонов.

«Алюр» (Тернопіль) – «Ланівці-ОТГ» – 2:6 (2:3)

Голи: Богдан Цупер, Володимир Лема – Михайло Войцещук-3, Олег Войцещук-2, Віталій Стойкевич-а/г.

«Агрон-Великогаївська ОТГ» – «Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці) – 4:3 (1:2)

Голи: Дмитро Коник-4 – Юрій Никеруй, Віктор Бадовський, Василь Барладин.

«Віго-Острів» – «Вікторія» (В. Бірки) – 1:8 (0:4)

Голи: Назар Мороз – Олександр Паламар-2, Олександр Кіцак-2, Михайло Костів, Михайло Саїк, Руслан Луцик, Ігор Копцюх-a/г.

***

Третій тур:

БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – «Арсенал» (Тернопіль) – 5:4 (Руслан Бабяк-2, Степан Клекот, Андрій Малик-а/г, Любомир Вовк-а/г – Роман Демків-2, Ігор Квятковський, Віталій Ямський).

«ДСО» (Тернопільський р-н.) – «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 4:2 (Артем Вітович-3, Денис Мострянський – Петро Грабчак, Володимир Грабчак).

«Будівельний затишок» (Дружба-Микулинці) – «Алюр» (Тернопіль) – 11:3 (Юрій Никеруй-3, Андрій Коваль-2, Олександр Ізбянський-2, Андрій Повзун, Віктор Бадовський, Василь Барладин, Сергій Боднар – Ярослав Алексевич, Володимир Лема, Віктор Бадовський-а/г).

«Вікторія» (Бірки) – «Агрон-Великогаївська ОТГ» – 6:1 (Михайло Костів-2, Віталій Паперовський-2, Руслан Луцик, Олександр Паламар – Євген Гурін).

«Ланівці-ОТГ» – «Віго-Острів» – 4:6 (Михайло Войцещук-2, Олександр Критюк, Роман Журибіда – Назарій Галадза-2, Андрій Богач, Назар Мороз, Ростислав Чиряк, Роман Бардокін).

***

Другий тур:

«Алюр» – ДСО (Тернопільський район) – 2:4 (Андрій Захарчук, Володимир Лема – Артем Вітович-2, Роман Андрієшин, Владислав Левчик).

«Агрон» (Великогаївська ОТГ) – «Арсенал» (Тернопіль) – 2:7 (Андрій Пастернак, Микола Когут – Ігоря Квятковський-3, Роман Демків-2, Любомир Вовк-2, Андрій Рилик).

«Віго-Острів» – БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – 2:2 (Назар Мороз, Роман Кісіль – Роман Гаврилюк, Віталій Бодак).

«Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці) – «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 4:5 (Андрій Коваль-3, Віталій Биковський – Володимир Грабчак-3, Петро Грабчак, Олексій Степанов).

«Вікторія» (Бірки) – «Ланівці-ОТГ» – 5:5 (Олександр Паламар-2, Павло Данилюк-2, Олександр Кіцак – Михайло Войцещук-3, Олег Критюк-2).

***

Перший тур:

БФ «Майбутнє сиріт» – «Алюр» – 6:3 (Іван Абрамець-2, Руслан Баб’як, Андрій Періг, Ігор Крушельницький, Роман Гаврилюк – Андрій Онисько-2, Андрій Захарчук).

ДСО (Тернопільський район) – «Віго-Острів» – 2:2 (Валентин Білик-2 – Назарій Галадза, Андрій Бочач)

«Арсенал» – «Будівельний затишок» (Микулинці) – 5:4 (Ігор Кветкевський-5 – Андрій Коваль-2, Віктор Сирник, Василь Барладин).

«Західхлібзбут» – «Вікторія» (В. Бірки) – 5:7 (Петро Грабчак, Володимир Грабчак, Андрій Долинний, Назар Гринтус, Василь Дзюба – Олександр Кіцак-5, Михайло Карпа, Степан Винник).­

«Ланівці-ОТГ» – «Агрон-ОТГ» (Великогаївська громада) – 5:1 (Андрій Мороз-2, Михайло Войтещук, Олександр Критюк, Роман Журибіда – Іван Бачинський).

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 23
ФК "Нива" Теребовля 9 19
ФК Медобори 11 18
ФК "Дністер" 11 17
ФК "Збруч-Агробіз... 10 13
ФК Колос (Бучач) 11 8
ФК "Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Агронива-ТНПУ... 10 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 15 39
"Рідна Борщівщина... 13 31
"Хатки" Бережани 14 28
ФК Нараїв 13 23
ФК "Трибухівці" 14 23
ФК Мельниця 14 20
Віго-Острів 13 13
"Колос" Зборів 15 12
"Вікнини" (Вікно) 14 11
ФК Нива (Підгайці) 14 10
"Нива" (Городниця) 13 8
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?















Всього голосів: 412


Голосування триває до: 30 вересня 2020 р. 23:59