Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ВИЩА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 9 ТУР. Фініш попереднього етапу

4 лютого 2018 р. 21:51

Сьогодні, 4 лютого, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися чотири з п’яти поєдинків заключного 9-го туру попереднього етапу Тернопільської вищої футзальної ліги.

За його результатами сформувалася п’ятірка команд, яка у турнірі за 1-5 місця боротиметься за нагороди чемпіонату, решта колективів змагатимуться за 6-10 місця.

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів 9-го туру:

БФ «Майбутнє сиріт» – «ДСО» – 2:6 (2:3)

Голи: Іван Абрамець, Сергій Полянчук – Віталій Мищишин-2, Андрій Гринченко, Владислав Левчик, Артем Вітович, Аретм Доленга.

«Будівельний затишок» - «Ланівці-ОТГ» – 0:3 (неявка команди «Будівельний затишок»)

«Алюр» - «Віго-Острів» – 1:11 (0:3)

Голи: Богдан Цупер – Роман Бардокін-3, Ігор Копцюх-3, Назар Мороз-2, Олег Дацко-2, Назар Галадза.

«Арсенал» - «Вікторія» – 0:5 (0:1)

Голи: Павло Данилюк, Михайло Саїк, Дмитро Лопушняк, Роман Кухарський, Назар Головко.  

Ще один поєдинок завершився вчора, 3 лютого:

«Західхлібзбут» – «Агрон-ОТГ» (В. Гаї) – 3:7 (2:3)

Голи: Петро Грабчак, Володимир Грабчак, Ігор Мигалик – Дмитро Коник-2, Арсен Кривобедрий-2, Анатолій Гринченко, Євген Гурін, Микола Когут.

 

Турнірна таблиця вищої футзальної ліги. тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДСО

9

6

3

0

43:21

21

2

«Вікторія»

9

5

3

1

49:24

18

3

БФ «Майбутнє сиріт»

9

4

4

1

43:34

16

4

«Ланівці-ОТГ»

9

4

3

2

43:29

15

5

«Арсенал»

9

4

1

4

44:44

13

6

«Західхлібзбут»

9

4

1

4

41:47

13

7

«Віго-Острів»

9

3

3

3

37:36

12

8

«Агрон-ОТГ»

9

2

2

5

24:43

8

9

«Алюр»

9

2

0

7

27:53

6

10

«Будівельний затишок»

9

1

0

8

34:53

3


Нагадуємо результати матчів попередніх турів.КРАЩІ БОМБАРДИРИ

  1. Ігор Квятковський («Арсенал») – 21 м’яч
  2. Михайло Войцещук («Ланівці-ОТГ») – 16
  3. Володимир Грабчак («Західхлібзбут») – 14
  4. Олександр Кіцак («Вікторія») – 13
  5. Артем Вітович (ДСО) – 11

 

Восьмий тур:

«Ланівці-ОТГ» – ДСО – 3:3 (2:3)

Голи: Сергій Коваль, Дмитро Максимчук, Олег Войцещук – Владислав Левчик-2, Владислав Бритковський.

«Агрон-ОТГ» – БФ «Майбутнє сиріт» – 4:4 (1:0)

Голи: Руслан Мазур, Арсен Кривобедрий, Микола Когут, Євген Гурін – Іван Абрамець-2, Роман Гаврилюк-2.

«Будівельний затишок»- «Віго-Острів» – 0:3 (неявка «Будівельного затишку»)

«Алюр» – «Вікторія» – 4:3 (0:2)

Голи: Дмитро Стриєшин-2, Богдан Цупер, Олег Пітух – Михайло Костів, Олександр Паламар, Михайло Карпа.

«Арсенал»- «Західхлібзбут» – 4:4 (3:3)

Голи: Ігор Квятковський-3, Петро Грабчак-а/г – Володимир Грабчак-3, Олексій Степанов.

***

Сьомий тур:

БФ «Майбутнє сиріт» – «Ланівці-ОТГ» – 3:3 (1:2)

Голи: Руслан Бабяк, Сергій Полянчук, Микола Жук – Андрій Голюк, Сергій Коваль, Дмитро Максимчук.

ДСО (Тернопільський район) - «Агрон-ОТГ»(Великогаївська громада) – 5:0

Голи: Артем Вітович-2, Владсилав Бритковський, Андрій Капелян, Владислав Левчик.

«Західхлібзбут» – «Алюр» – 6:4 (4:2)

Голи: Володимир Грабчак-3, Петро Грабчак, Андрій Долинний, Ігор Мигалик – Богдан Цупер, Ярослав Алексевич, Тарас Бурцев, Олег Пітух.

«Віго-Острів» – «Арсенал» – 4:10 (1:4)

Голи: Ростислав Чиряк-2, Олег Дацко, Роман Бардокін – Ігор Квятковський-4, Василь Підлужний-3, Віталій Ямський-2, Арсен Мельничук.

«Вікторія» – «Будівельний затишок» – 11:5 (6:2)

Голи: Олександр Кіцак-3, Віталій Паперовський-2, Роман Кухарський-2, Олександр Паламар-2, Руслан Луцик, Дмитро Лопушняк – Василь Барладин-2, Дмитро Жига, Володимир Гриб, Сергій Богнар.

Шостий тур:

«Будівельний затишок» (Дружба-Микулинці) – ДСО (Тернопільський р-н.) – 5:11 (2:6)

Голи: Сергій Богнар-2, Володимир Гриб-2, Володимир Дитиняк – Валентин Білик-3, Артем Вітович-3, Андрій Гринченко-2, Владислав Левчик-2, Роман Андрієшин.

«Вікторія» (Бірки) – БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – 3:3 (1:1)

Голи: Олександр Кіцак-2, Михайло Костів – Руслан Бабяк, Роман Гаврилюк, Віталій Бодак.

«Західхлібзбут» (Тернопіль) - «Ланівці-ОТГ» – 5:4 (1:2)

Голи: Олексій Степанов-3, Василь Дзюба, Назар Гринтус – Михайло Войцещук-2, Олександр Критюк, Роман Журибіда.

«Агрон-Великогаївська ОТГ» – «Віго-Острів» – 5:5 (1:0)

Голи: Іван Бачинський-3, Анатолій Гринченко, Дмитро Коник – Андрій Богач, Назар Мороз, Назар Галадза, Ігор Копцюх, Роман Бардокін.

«Арсенал» (Тернопіль) – «Алюр» (Тернопіль) – 6:3 (1:3)

Голи: Арсенал Мельничук-2, Андрій Рилик-2, Андрій Малик, Ігор Кріпкий – Назар Процик, Богдан Цупер, василь Молінський.

***

П’ятий тур:

«Віго-Острів» – «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 3:4 (2:1)

Голи: Ігор Копцюх, Ростислав Чиряк, Назар Мороз – Назар Гринтус-2, Петро Грабчак, Василь Дзюба.

«ДСО» (Тернопільський р-н.) – «Вікторія» (Бірки) – 1:1 (1:0)

Голи: Роман Андрієшин – Олександр Паламар.

«Ланівці-ОТГ» – «Арсенал» (Тернопіль) – 10:4 (3:1)

Голи: Михайло Войцещук-4, Назар Рибак-3, Олександр Критюк-2, Сергій Коваль – Ігор Квятковський-2, Віталій Ямський, Роман Демків.

«Алюр» (Тернопіль) - «Агрон-Великогаївська ОТГ» – 5:0 (3:0)

Голи: Назар Процик-2, Андрій Захарчук, Володимир Лема, Віталій Стойкевич.

БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) - «Будівельний затишок» (Дружба-Микулинці) – 8:2 (1:1)

Голи: Сергій Полянчук-2, Віталій Бодак-2, Руслан Меньків, Руслан Бабяк, Роман Гаврилюк, Степан Клекот – Юрій Никеруй, Василь Барладин.

***

Четвертий тур:

«Арсенал» – ДСО (Тернопільський р-н.) – 4:7 (3:4)

Голи: Ігор Квятковський-3, Андрій Малик – Валентин Білик-2, Денис Мострянський, Назар Стецюк, Андрій Капелян, Олександр Була, Владислав Левчик.

«Західхлібзбут» (Тернопіль) – БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – 7:10 (4:2)

Голи: Василь Дзюба-3, Володимир Грабчак-2, Андрій Долинний, Назар Гринтус – Роман Гаврилюк-3, Іван Абрамець-2, Віталій Бодак-2, Руслан Бабяк, Степан Клекот, Олег Мімнонов.

«Алюр» (Тернопіль) – «Ланівці-ОТГ» – 2:6 (2:3)

Голи: Богдан Цупер, Володимир Лема – Михайло Войцещук-3, Олег Войцещук-2, Віталій Стойкевич-а/г.

«Агрон-Великогаївська ОТГ» – «Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці) – 4:3 (1:2)

Голи: Дмитро Коник-4 – Юрій Никеруй, Віктор Бадовський, Василь Барладин.

«Віго-Острів» – «Вікторія» (В. Бірки) – 1:8 (0:4)

Голи: Назар Мороз – Олександр Паламар-2, Олександр Кіцак-2, Михайло Костів, Михайло Саїк, Руслан Луцик, Ігор Копцюх-a/г.

***

Третій тур:

БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – «Арсенал» (Тернопіль) – 5:4 (Руслан Бабяк-2, Степан Клекот, Андрій Малик-а/г, Любомир Вовк-а/г – Роман Демків-2, Ігор Квятковський, Віталій Ямський).

«ДСО» (Тернопільський р-н.) – «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 4:2 (Артем Вітович-3, Денис Мострянський – Петро Грабчак, Володимир Грабчак).

«Будівельний затишок» (Дружба-Микулинці) – «Алюр» (Тернопіль) – 11:3 (Юрій Никеруй-3, Андрій Коваль-2, Олександр Ізбянський-2, Андрій Повзун, Віктор Бадовський, Василь Барладин, Сергій Боднар – Ярослав Алексевич, Володимир Лема, Віктор Бадовський-а/г).

«Вікторія» (Бірки) – «Агрон-Великогаївська ОТГ» – 6:1 (Михайло Костів-2, Віталій Паперовський-2, Руслан Луцик, Олександр Паламар – Євген Гурін).

«Ланівці-ОТГ» – «Віго-Острів» – 4:6 (Михайло Войцещук-2, Олександр Критюк, Роман Журибіда – Назарій Галадза-2, Андрій Богач, Назар Мороз, Ростислав Чиряк, Роман Бардокін).

***

Другий тур:

«Алюр» – ДСО (Тернопільський район) – 2:4 (Андрій Захарчук, Володимир Лема – Артем Вітович-2, Роман Андрієшин, Владислав Левчик).

«Агрон» (Великогаївська ОТГ) – «Арсенал» (Тернопіль) – 2:7 (Андрій Пастернак, Микола Когут – Ігоря Квятковський-3, Роман Демків-2, Любомир Вовк-2, Андрій Рилик).

«Віго-Острів» – БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – 2:2 (Назар Мороз, Роман Кісіль – Роман Гаврилюк, Віталій Бодак).

«Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці) – «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 4:5 (Андрій Коваль-3, Віталій Биковський – Володимир Грабчак-3, Петро Грабчак, Олексій Степанов).

«Вікторія» (Бірки) – «Ланівці-ОТГ» – 5:5 (Олександр Паламар-2, Павло Данилюк-2, Олександр Кіцак – Михайло Войцещук-3, Олег Критюк-2).

***

Перший тур:

БФ «Майбутнє сиріт» – «Алюр» – 6:3 (Іван Абрамець-2, Руслан Баб’як, Андрій Періг, Ігор Крушельницький, Роман Гаврилюк – Андрій Онисько-2, Андрій Захарчук).

ДСО (Тернопільський район) – «Віго-Острів» – 2:2 (Валентин Білик-2 – Назарій Галадза, Андрій Бочач)

«Арсенал» – «Будівельний затишок» (Микулинці) – 5:4 (Ігор Кветкевський-5 – Андрій Коваль-2, Віктор Сирник, Василь Барладин).

«Західхлібзбут» – «Вікторія» (В. Бірки) – 5:7 (Петро Грабчак, Володимир Грабчак, Андрій Долинний, Назар Гринтус, Василь Дзюба – Олександр Кіцак-5, Михайло Карпа, Степан Винник).­

«Ланівці-ОТГ» – «Агрон-ОТГ» (Великогаївська громада) – 5:1 (Андрій Мороз-2, Михайло Войтещук, Олександр Критюк, Роман Журибіда – Іван Бачинський).

← На головну
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 9
«Гермес-7» Тернопіль 3 6
"Sebn-Скриня" Тер... 3 6
«Агронива-Біла» 3 6
«Алюр» Тернопіль 3 4
«Медобори» Зелене 3 3
"Говерла" Дубівці 3 3
«Микулинці-Булат» 3 3
«Поділля-Starlife... 3 3
«Віго-Острів» 3 1
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК «Хоростків» 3 9
«Вікторія» В. Бірки 3 9
ФК «Козова» 3 9
«Агрон-Агропродсе... 3 6
«Автоцентр 88» Те... 3 6
«Копичинецькі ков... 3 6
«Wyscout» Тернопіль 3 6
ГУНП Тернопіль 3 6
ФК «Скалат» 3 6
ФК «Ланівці-ОТГ» 3 4
«Колос» Зборів 3 3
«Вся-Україна-Коло... 3 3
ФК «Озерна-1» Збо... 3 3
«Поділля» Васильк... 3 3
«Агрокомплекс Іва... 3 1
"Юніори" Тернопіль 3 1
Тернопільська міс... 3 1
«Роял-Транс» Терн... 3 0
Футзальна ліга. Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Саюз» Тернопіль 3 9
«Стрипа» Купчинці 3 9
ФК «Нараїв» Береж... 3 7
«Інваспорт» Терно... 3 6
«Вікторія 92» Вік... 3 6
SEBN, UA Тернопіль 3 6
«Лісма» Шляхтинці 3 6
«Панорама-1» Млин... 3 4
«Файне місто» Тер... 3 4
«Добрий Самарянин... 3 4
«Ветеран Плюс» Те... 3 4
«Калина» Тернопіль 3 3
«Метрікс» Тернопіль 3 3
ФК «Заруддя» Збор... 3 3
ФК «Гаї Шевченків... 3 1
«Меліоратор» Терн... 3 1
«Терен» Тернопіль 3 1
«Largo» Тернопіль 3 0
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Зелені штахети» ... 3 9
«Savandi» Тернопіль 3 9
«ЕКМІ» Біла 3 9
«Нива» Підгайці 3 9
«Добра піца» Терн... 3 6
«Микулинецький Бр... 3 6
ФК «Пронятин» 3 6
ФК «Мишковичі» 3 4
«Стрипа-2» Купчинці 3 4
«Тернопільводокан... 3 4
«Серет» Тернопіль 3 4
ФК «Великі Гаї» 3 4
«Молокія» Тернопіль 3 3
ФК «Озерна-2» Збо... 3 1
«Аляска» Тернопіль 3 0
«Опілля» Тернопіл... 3 0
«Панорама-2» Млин... 3 0
«Карат» Тернопіль 3 0
Чемпіонат області 2019
Вища ліга
Чемпіонат області 2019
Перша ліга
Чемпіонат області 2019
Друга ліга
Чемпіонат області 2019
Вища ліга фінал
Чемпіонат області 2019
Вища ліга втішний турнір

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2019/20?










Всього голосів: 222


Голосування триває до: 16 грудня 2019 р. 23:59