Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 9 тур

3 лютого 2018 р. 17:31

Сьогодні, 3 лютого, у спортивному комплексі «Політехнік» відбувся 9й тур Тернопільської першої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

«Поділля» - «ЕкміКолор Динамо» – 3:0 (3:0)

Голи: Петро Кривий-3.

WINETIME - ФК «Козова» – 3:6 (2:4)

Голи: Олег Бздура, Віктор Вацяк, Михайло Мельничук – Тарас Шимонович-2, Тарас Гром’як-2, Андрій Даньків, Роман Буковський.

ФК «Озерна» - БФ «Апостол» – 4:4 (2:0)

Голи: Ігор Козовик-2, Едуард Матяш, Олег Хромий – Сергій Дроздовський-2, Богдан Лірський, Віталій Кухарук.

«Вікторія-Дубівці» - «Інваспорт» – 2:5 (2:3)

Голи: Андрій Лучкевич, Андрій Бадло – Богдан Бадло-2, Мирослав Танчик, Іван Кілик, Назар Ухман.

tdk - ФК «Скалат» – 4:6 (3:3)

Голи: Олександр Нетеча, Назар Веселовський, Михайло Побережник, Василь Коваль – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Арсен Котович.

Агрокомплекс «Івачів» - «Агропродсервіс-Ветеран» – 2:8 (2:3)

Голи: Ігор Грегоращук, Назар Копач – Сергій Богородиченко-3, Віктор Павлович-2, Ігор Бадло, Автанділ Гвіанідзе, Богдан Іванців.

«Панорама» - «Укроп» – 1:3 (0:1)

Голи: Василь Дорош – Роман Волохатий, Андрій Вадовський, Іван Кружелка.

 

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після дев’ятого туру





























































































































































Команди



І



В



Н



П



М’ячі



О



1



«Агропродсервіс-Ветеран»



9



9



0



0



55:12



27



2



ФК «Козова»



9



7



0



2



42:29



21



3



ФК «Озерна»



9



5



2



2



27:22



17



4



«Поділля»



9



5



2



2



30:22



17



5



ФК «Скалат»



9



5



0



4



37:32



15



6



«Укроп»



9



5



0



4



31:34



15



7



tdk



9



4



2



3



27:37



14



8



WINETIME



9



3



2



4



25:25



11



9



«Інваспорт»



9



3



1



5



32:45



10



10



Агрокомплекс «Івачів»



9



2



3



4



26:38



9



11



БФ «Апостол»



9



2



3



4



23:28



9



12



«Екмі Колор Динамо»



9



2



1



6



26:35



7



13



«Панорама»



9



2



0



7



26:37



6



14



«Вікторія»



9



1



0



8



20:43



3


 

Кращі бомбардири


  1. Ростислав Ціх (ФК «Скалат») – 16

  2. Віктор Вацяк (WINETIME) – 14

  3. Ігор Бадло («Агропродсервіс-Ветеран») – 14

  4. Тарас Шиманович (ФК «Козова») – 13

  5. Автанділ Гвіанідзе («Агропродсервіс-Ветеран») – 12

  6. Роман Жига («Поділля») – 12

  7. Руслан Турчин («Панорама») – 11

  8. Іван Кілик (ФК «Інваспорт») – 10

 

 

Нагадаємо результати попередніх турів

Восьмий тур

«Екмі Колор Динамо» – «Панорама» – 2:5 (1:1)


  • Тарас Біловус, Олег Сліворський – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Андрій Нога.

WINETIME – Агрокомплекс «Івачів» – 3:4 (0:3)

Голи: Віктор Вацяк-2, Михайло Мельничук – Назар Копач-2, Віталій Лобас, Юрій Москалик.

«Агропродсервіс-Ветеран» – «Поділля» – 5:1 (3:1)

Голи: Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіанідзе, Матвій Николайчук – Олег Кузяк.

ФК «Козова» – ФК «Озерна» – 3:2 (1:0)

Голи: Тарас Гром’як-2, Володимир Габрук – Андрій Блакита-2.

ФК «Скалат» – «Інваспорт» – 9:2 (3:1)

Голи: Ростислав Ціх-5, Андрій Гладиш-2, Віталій Гладиш, Тарас Ковальчук – Мирослав Танчик-2.

БФ «Апостол» – «Вікторія-Дубівці» – 6:0 (2:0)

Голи: Сергій Дроздовський-2, Богдан Лірський, Андрій Хархут, Назар Стасюк, Вадим Мельник.

«Укроп» – «tdk» – 0:3 (технічна поразку «Укропа»)

Сьомий тур:

«Панорама» – «Агропродсервіс-Ветеран» – 0:3 (0:2)

Голи: Матвій Николайчук, Сергій Богородиченко, Михайло Федорків.

«Вікторія-Дубівці» – ФК «Озерна» – 2:5 (1:3)

Голи: Анатолій Василько, Андрій Бадло – Олег Хромий, Олег Кулик, Андрій Блакита, Ігор Козовик, Олег Дзюба.

«Поділля» – «WINETIME» – 4:4 (3:2)

Голи: Габріель Бадеме-2, Віктор Сайчук-2 – Віктор Вацяк-3, Тарас Судомир.

БФ «Апостол» – ФК «Скалат» – 7:3 (2:3)

Голи: Андрій Хархут-4, Віталій Кухарук-2, Вадим Мельник – Ростислав Ціх, Віталій Колісник, Віталій Гладиш.

Агрокомплекс «Івачів» - ФК «Козова» - 2:7 (2:1)

Голи: Юрій Москалик, Степан Матвійків – Святослав Вітровий-2, Андрій Дацків-2, Володимир Габрук-2, Юрій Шимонович.

«Інваспорт» - «Укроп» - 3:2 (2:1)

Голи: Іван Кілик-2 Назар Ухман – Дмитро Познанський, Андрій Вадовський.

«tdk» - «Екмі Колор Динамо» – 3:2 (2:2)

Голи: Михайло Побережник-2, Андрій Хоптовий – Борис Дроботій-2.

***

Шостий тур:

WINETIME (Тернопіль) – «Панорама» (Присівці) – 4:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Володимир Пушкаренко, Олег Бздура – Андрій Теслюк.

Агрокомплекс «Івачів» – «Поділля» (В. Березовиця) – 2:4 (0:2)

Голи: Степан Матвійків, Вадим Кліпс – Роман Жига-2, Віктор Сайчук, Петро Кривий.

ФК «Скалат» - ФК «Озерна» – 1:3 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх – Олег Кулик, Олег Дзюба, Андрій Блакита.

ФК «Козова» - «Вікторія» (Дубівці) – 4:2 (1:0)

Голи: Тарас Гром’як-2, Тарас Шимонович, Юрій Шимонович – Святослав Дольний, Ігор Петрас.

«Укроп» (Тернопіль) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 3:1 (1:0)

Голи: Андрій Лебідь, Андрій Вадовський, Тарас Палагній – Богдан Лірський.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «tdk» (Тернопіль) – 6:1 (2:0)

Голи: Сергій Богородіченко-3, Ігор Бадло, Автанділ Гвіандізе, Богдан Іванців – Олександр Нетеча.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 6:6 (4:3)

Голи: Андрій Біскуп-4, Нестор Трач, Михайло Томащук – Володимир Михальчук-2, Дмитро Субчак-2, Мирослав Танчик, Андрій Копистинський-а/г.

***

П’ятий тур:

«Інваспорт» (Тернопіль) - «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 4:10 (0:6)

Голи: Володимир Михальчук-2, Іван Кілик, Віктор Павлович, а/г – Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіандзе-2, Віталій Коломієць-2, Олег Горенчук, Богдан Іванців, Дмитро Субчак, а/г/

«Поділля» (В. Березовиця) - ФК «Козова» – 4:2 (0:0)

Голи: Роман Жига-3, Петро Кривий – Тарас Шимонович-2.

«Вікторія» (Дубівці) - ФК «Скалат» – 2:3 (1:1)

Голи: Андрій Бадло-2 – Олег Тихоліз, Андрій Гладиш, Павло Олійник.

Агрокомплекс «Івачів» – «Панорама» (Тернопіль) – 6:4 (4:3)

Голи: Юрій Москалик-2, Назар Копач, Вадим Кліпс, Олексій Стиран, Дмитро Шведецький – Руслан Турчин-3, Андрій Нога.

ФК «Озерна» - «Укроп» (Тернопіль) – 2:1 (0:1)

Голи: Олег Хромий-2 – Роман Волохатий.

БФ «Апостол» (Тернопіль) - «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 1:5 (0:3)

Голи: Андрій Хархут – Андрій Біскуп-4, Борис Дроботій.

«tdk» (Тернопіль) – «WINETIME» (Тернопіль) – 1:1 (0:0)

Голи: Руслан Марцінковський – Віктор Вацяк.

***

Четвертий тур:

ФК «Скалат» – ФК «Козова» – 5:1 (3:1)

Голи: Ростислав Ціх, Олег Тихоліз, Віталій Хоменко, Андрій Гладиш, Ігор Фок – Володимир Габрук.

"Панорама" (Присівці) – «Поділля» (В. Березовиця) – 1:4 (1:1)

Голи: Андрій Нога – Роман Жига-2, Сергій Фарботняк-2.

«Укроп» (Тернопіль) – «Вікторія» (Дубівці) – 7:3 (4:1)

Голи: Андрій Вадовський-2, Андрій Засєдко-2, Роман Собчук, Андрій Лебідь, Роман Волохатий – Анатолій Василько, Андрій Артем, Андрій Бадло.

«tdk» (Тернопіль) - Агрокомплекс «Івачів» – 3:3 (1:1)

Голи: Руслан Марцінковський-2, Андрій Хоптовий – Ігор Грегоращук, Віталій Лобас, Вадим Кліпс.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - ФК «Озерна» – 3:4 (2:1)

Голи: Андрій Дохват, Василь Рибак, Олег Сліворський – Олег Кулик-2, Андрій Блакита, Олег Дзюба.

WINETIME (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Олег Бздура – Іван Кілик.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) - БФ «Апостол» (Тернопіль) – 7:2 (2:1)

Голи: Автанділ Гвіанідзе-3, Ігор Бадло-2, Богдан Іванців, Назар Стасюк-а/г – Андрій Усик, Олександр Клюс.

***

Третій тур:

ФК «Козова» – «Панорама» (Присівці-Млинівці) – 7:6 (3:4)

Голи: Тарас Шимонович-4, Святослав Вітровий-3 – Руслан Турчин-3, Андрій Теслюк, Андрій Нога, В’ячеслав Надозірний.

ФК «Скалат» – «Укроп» (Тернопіль) – 3:4 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх-2, Павло Олійник – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь, Дмитро Познанський.

«Поділля» (В. Березовиця) – «tdk» (Тернопіль) – 3:4 (2:1)

Голи: Петро Кривий-2, Роман Жига – Сергій Лук’янов, Михайло Побережник, Олександр Нетеча, Андрій Хоптовий.

«Вікторія» (Дубівці) – «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 3:5 (0:2)

Голи: Андрій Артем, Андрій Бадло, Тарас Біловус-а/г – Микола Кохан, Юрій Пилипко, Андрій Дохват, Тарас Біловус, Василь Рибак.

Агрокомплекс «Івачів» - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:5 (1:4)

Голи: Віталій Лобас-2, Юрій Лящук – Іван Кілик-3, Володимир Михальчук, Ігор Коніцький.

ФК «Озерна» – «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 0:4 (0:1)

Голи: Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіанідзе.

БФ «Апостол» (Тернопіль) – WINETIME (Тернопіль) – 0:4 (0:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Михайло Мельничук, Тарас Судомир.

***

Другий тур:

«Укроп» (Тернопіль) – ФК «Козова» – 3:4 (0:2)

Голи: Андрій Засєдко-2, Роман Собчук – Святослав Вітровий-2, Володимир Габрук, Тарас Шиманович.

tdk (Тернопіль) – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 5:3 (1:1)

Голи: Олександр Нетеча-2, Михайло Побережник-2, Тарас Білоус – Андрій Теслюк, Руслан Турчин, Василь Дорош.

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «Вікторія» (Дубівці) – 5:1 (4:0)

Голи: Микола Салик, Віталій Коломієць, Михайло Федорків, Ігор Бадло, Богдан Іванців – Андрій Бадло.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – ФК «Скалат» – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Дохват, Віктор Попельняк – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Ігор Фок.

WINETIME (Тернопіль) – ФК «Озерна» – 0:3 (технічна перемога)

БФ «Апостол» (Тернопіль) – Агрокомплекс «Івачів» – 0:0

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Поділля» (В. Березовиця) – 3:5 (1:3)

Голи: Іван Кілик, Іван Бас, Назар Ухман – Роман Жига-3, Петро Кривий, Павло Кривий.

***

Перший тур:

«Екмі Колор Динамо» – «Укроп» 1:3 (Юрій Пилипко – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь).

БФ «Апостол» – «Поділля» – 2:2 (Олександр Клак-2 – Петро Кривий, Роман Жига).

ФК «Козова» – tdk – 8:2 (Тарас Шиманович-3, Володимир Габрук-2, Святослав Вітровий-2, Юрій Шиманович – Олександр Нетеча, Тарас Біловус).

«Агропродсервіс-Ветеран» – ФК «Скалат» – 7:1 (Автанділ Гвіанідзе-3, Микола Салик-2, Віктор Павлович, Михайло Федорків – Роман Бабій).

ФК «Озерна» – Агрокомплекс «Івачів» – 4:4 (Олег Дзюба-2, Андрій Блакита, Андрій Пилипюк – Анатолій Романів-2, Дмитро Шведецький, Степан Матвійків).

«Інваспорт» – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 3:5 (Іван Кілик, Мирослав Танчик, Назар Ухман – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Юрій Худик).

«Wine Time» – «Вікторія» (Дубівці) – 3:5 (Віктор Вацяк, Ігор Руденький, Михайло Мельничук – Андрій Артем-3, Михайло Штанкевич, Святослав Долинний).

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 5 4 0 14 - 6 19
ФК Агронива 9 5 3 1 16 - 6 18
ФК "Збруч-Агробіз... 9 4 2 3 14 - 13 14
ФК "Нива" Теребовля 9 3 4 2 12 - 11 13
ФСК "Кристал" 9 3 2 4 9 - 8 11
ФК "Бережани" 9 2 5 2 10 - 11 11
ФК "Копичинці" 9 2 2 5 7 - 14 8
ДЮСШ-Тернопіль 9 1 0 8 10 - 23 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Дністер" 10 8 1 1 30 - 10 25
ФК "Вишнівець" 9 8 0 1 32 - 6 24
ФК Зоря 10 6 2 2 30 - 10 20
МФК "Скала-Айва" ... 9 5 3 1 23 - 10 18
ФК "Збараж" 9 5 1 3 19 - 13 16
ФК Вся Україна-Колос 10 5 0 5 19 - 19 15
ФК "Трибухівці" 9 4 2 3 12 - 12 14
НФК Тривалети-Кре... 10 4 0 6 13 - 26 12
ФК Арсенал 10 3 2 5 16 - 22 11
ФК Ланівці ОТГ 10 2 0 8 17 - 38 6
ФК Бастіон-1427 10 1 1 8 11 - 34 4
ФК Нива (Підгайці) 10 1 0 9 8 - 30 3
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Медобори 9 8 0 1 31 - 8 24
ФК Поділля 8 7 1 0 24 - 4 22
ФК Панорама 9 6 0 3 12 - 12 18
ФК "Козова" 9 5 2 2 25 - 14 17
ФК Галичина 9 5 2 2 21 - 16 17
"Колос" Зборів 9 5 1 3 21 - 12 16
Віго-Острів 9 2 1 6 14 - 23 7
ФК Юність 9 1 3 5 11 - 21 6
ФК "Скалат" ОТГ 9 1 2 6 11 - 25 5
ФК Волинь-Шумськ 9 1 1 7 7 - 32 4
ФК Нараїв 9 0 3 6 10 - 20 3

Наші партнери

Хто на Вашу думку буде кращим бомбардиром вищої ліги чемпіонату Тернопільської області?













Всього голосів: 1478


Голосування триває до: 30 червня 2019 р. 23:59