Третя футзальна ліга. Фінальний етап (1-8 місця). 8 тур
Сьогодні, 28 січня, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися стартові матчі фінального етапу (1-8 місця) Тернопільської третьої футзальної ліги.
Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:
«Саюз» – «Вікнарьов» – 5:3 (3:0)
Голи: Ігор Журик-2, Василь Огринович, Віталій Сливінський, Юліан Лобоцький – Роман Йонко-2, Віталій Тиндик.
«Сателіт-2015» – «Гермес 7» – 5:3 (2:3)
Голи: Павло Кохан-2, Ігор Станько, Андрій Бойчук, Віктор Захарів – Михайло Конечний-2, Руслан Хруняк.
«Агро-Дружба» – ДЮСШ – 4:4 (2:3)
Голи: Петро Добровольський, Василь Кушнір, Володимир Чикало, Василь Лешак – Олександр Кобеля-3, Андрій Ваврик.
«Кореспондент» – «Меліоратор» – 5:0 (3:0)
Голи: Микола Гнатишин-2, Роман Шептицький-2, Роман Томин.
Турнірна таблиця фінальної частини третьої футзальної ліги (1-8 місця)
№ |
Команди |
І |
В |
Н |
П |
М’ячі |
О |
|||||||
1 |
«Кореспондент» |
8 |
7 |
0 |
1 |
41:17 |
21 |
|||||||
2 |
«Сателіт-2015» |
8 |
6 |
0 |
2 |
32:26 |
18 |
|||||||
3 |
«Саюз» |
8 |
6 |
0 |
2 |
42:19 |
18 |
|||||||
4 |
«Агро-Дружба» |
8 |
5 |
1 |
2 |
34:25 |
16 |
|||||||
5 |
ДЮСШ |
8 |
4 |
2 |
2 |
33:26 |
14 |
|||||||
6 |
«Вікнарьов» |
8 |
4 |
1 |
3 |
33:25 |
13 |
|||||||
7 |
«Гермес 7» |
8 |
4 |
1 |
3 |
38:37 |
13 |
|||||||
8 |
«Меліоратор» |
8 |
4 |
0 |
4 |
18:23 |
12 |
Кращі бомбардири:
Михайло Конечний («Гермес 7») – 17
Роман Шептицький («Кореспондент») – 13
Микола Гнатишин («Кореспондент») – 13
Ігор Журик («Саюз») – 12
Юліан Лобоцький («Саюз») – 10
Павло Кохан («Сателіт 2015») – 11
Віталій Сливінський («Саюз») – 10
Назар Олійник («Агро-Дружба») – 8
Олександр Кобеля (ДЮСШ) – 8
Віктор Захарків («Сателіт 2015») – 8
Роман Йонко («Вікнарьов») – 8
Валентин Чепига («Гермес 7») – 7
Руслан Хруняк («Гермес 7») – 7
У 9-му турі 3 лютого (субота) в СК «Політехнік» зустрічаються:
14-50 «Гермес 7» – «Кореспондент»
15-40 «Меліоратор» – ДЮСШ
16-30 «Сателіт-2015» – «Вікнарьов»
17-20 «Агро-Дружба» – «Саюз»
На фото – команда "Кореспондент" (Тернопіль)
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось