Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга NEW

14 січня 2018 р. 15:38

Сьогодні, 14 січня, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися заключні два матчі шостого туру в Тернопільській другій футзальній лізі в групі «А» і усі поєдинки в групі «Б».

Пропонуємо до Вашої уваги результати в групі «А»:

«Зоря» – «Підручники і посібники» – 4:2 (1:0)

Голи: Володимир Пунька-2, Максим Ціп-2 – Володимир Шум’як, Михайло Красюк.

ФК «Стегниківці» – «Інтеграл» – 0:6 (0:1)

Голи: Роман Волянський-2, Андрій Грига-2, Олександр Патєєв, Михайло Білий.

***

Результати вчорашніх матчів у групі «А»:

ФК «Заруддя» «Стандарт» – 2:2 (2:0)

Голи: Роман Багрій, Андрій Когут – Максим Шадюк-2.

«Арт-Рама» – ФК «Дворіччя» – 4:5 (1:2)

Голи: Ігор Висоцький-2, Дмитро Труш, Богдан Світовий – Ігор Букса-2, Віталій Щебивовк, Іван Гулкевич, Сергій Чура.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «А». 6 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Заруддя»

6

4

1

1

27:13

13

2

«Стрипа»

5

3

2

0

28:17

11

3

«Підручники і посібники»

6

3

1

2

29:19

10

4

«Інтеграл»

6

3

1

2

27:26

10

5

«Арт-Рама»

5

3

0

2

31:19

9

6

«Зоря»

5

3

0

2

16:22

9

7

ФК «Дворіччя»

5

1

1

3

19:28

4

8

ФК «Стегниківці»

5

0

1

4

14:35

1

9

«Стандарт»

5

0

1

4

14:25

1

 

Група «Б»:

«Олімп» – Тернопільська міська рада – 3:5 (2:1)

Голи: Степан Мороз-2, Вадим Цінчик – Артур Панасюк-2, Андрій Романюк-2, Микола Круть.

ФК «Конюхи» – «Легіон» – 4:3 (2:1)

Голи: Андрій Гуменний-3, Михайло Мельник – Назар Верета-3.

«Лісма» – «Молокія» – 3:2 (1:1)

Голи: Вадим Кушнерчук-2, Володимир Льошка – Антон Козак, Олег Віблий.

FC «TERNOPIL CITY» – «Гірник» – 2:5 (1:2)

Голи: Андрій Наконечний-2 – Володимир Федун-2, Павло Леськів-2, Василь Котис.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «Б». 6 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Конюхи»

5

5

0

0

20:9

15

2

Тернопільська міська рада

5

4

0

1

25:12

12

3

«Сокіл»

5

3

1

1

18:10

10

4

«Олімп»

5

3

1

1

20:13

10

5

«Молокія»

5

2

0

3

12:14

6

6

«Гірник»

6

1

2

3

14:23

5

7

«Легіон»

6

1

1

4

16:22

4

8

«Лісма»

6

1

1

4

12:23

4

9

«Ternopil City»

5

1

0

4

11:22

3

 

***

Кращі бомбардири

Юрій Сорочан («Стрипа») – 17

Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 10

Дмитро Труш («Арт-Рама») – 9

Арсен Доленга («Підручники і посібники») – 9

Василь Городецький (ФК «Конюхи») – 8

Михайло Красюк («Підручники і посібники») – 8

Михайло Білий («Інтеграл») – 7

 

Пропонуємо до Вашого уваги результати попередніх матчів:

5 тур:

ФК «Дворіччя» – ФК «Заруддя» – 2:5 (1:2)

Голи: Сергій Чура, Іван Когут, а/г – Сергій Лис-2, Роман Багрій, Андрій Когут, Олександр Шевчук , а/г.

«Стрипа» (Купчинці) – «Зоря» (Соборне) – 7:0 (4:0)

Голи: Мирослав Турчак-2, Юрій Сорочан-2, Тарас Рудик-2, Михайло Маркович.

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Стандарт» (Вишгородок)– 8:3 (3:1)

Голи: Степан Лакоцький-2, Михайло Білий-2, Роман Волянський-2, Олександр Патєєв, Роман Скакун, а/г – Олег Білоус, Роман Скакун, Тарас Свінціцький.

«Підручники і посібники» (Тернопіль) – ФК «Стегниківці» – 8:0 (4:0)

Голи: Арсен Доленга-4, Олексій Козак-2, Роман Друзюк, Богдан Дзюпа.

«Легіон» (Тернопіль) – «Олімп» (Острівець) – 0:3 (0:2)

Голи: Володимир Яхван, Микола Кармаз, Назар Трошин.

«Молокія» (Тернопіль) – «Сокіл» (Байківці) – 2:4 (0:1)

Голи: Василь Калачик, Антон Козак – Петро Трендоваський-2,

Вііталій Купчик-2.

«Гірник» (Новосілка) - ФК «Конюхи» – 1:5 (0:4)

Голи: Володимир Федун – Михайло Мельник-2, Василь Городецький, Олег Новачинський, Андрій Меліш.

«Ternopil City» - «Лісма» (Шляхтинці) – 3:1 (0:0)

Голи: Роман Приймачук-2, Григорій Паскевич – Олег Агрес.

4 тур:

«Арт-Рама» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 2:7 (2:1)

Голи: Віталій Шимків, Богдан Світовий – Андрій Когут-2, Володимир Турчак-2, Сергій Лис, Роман Багрій, Сергій Нюня.

ФК «Дворіччя» - «Інтеграл» (Тернопіль) – 5:7 (3:6)

Голи: Сергій Чура-2, Роман Бакалець, Андрій Щесняк – Дмитро Щербина-3, Олександр Патєєв-2, Степан Лакоцький, Михайло Білий.

ФК «Стегниківці» – «Стрипа» (Купчинці) – 6:6 (3:2)

Голи: Петро Верестюк-2, Тарас Зозуля, Мар’ян Кіпибіда, Іван Стасишин, Андрій Дума – Юрій Сорочан-5, Тарас Рудик.

ФК «Стандарт» (Вишгородок) – «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 4:6 (0:4)

Голи: Максим Шадюк-2, Тарас Свінціцький, Андрій Іскра – Арсен Доленга-2, Роман Друзюк, Володимир Шумяк, Михайло Красюк, Олексій Козак.

Тернопільська міська рада – «Легіон» – 7:4 (3:1)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Романюк-2, Ігор Олексюк-2 – Руслан Пришляк, Тарас Лупиніс, Арсен Корецький, Назар Верета.

«Олімп» (Острівець) – «Гірник» (Новосілка) – 6:3 (5:0)

Голи: Володимир Яхван-3, Назар Трошин-2, Микола Кармаз – Арсен Дунда-2, Володимир Федун.

«Сокіл» (Байківці) – FC «TERNOPIL CITY» – 6:2 (1:2)

Голи: Віталій Купчик-2, Микола Станько-2, Андрій Лемещак, Володимир Шкодзінський – Григорій Паскевич, Андрій Наконечний.

«Лісма» (Шляхтинці) – ФК «Конюхи» – 2:4 (0:2)

Голи: Володимир Льошка, Вадим Кушнерчук – Василь Городецький-3, Олег Новачинський.

***

Третій тур:

«Лісма» (Шляхтинці) – «Олімп» (Острівець) – 2:5 (1:1)

Голи: Юрій Федорчук, Олег Агрес – Микола Кармаз-2, Назар Трошин, Володимир Яхван, Назар Зелінський.

ФК «Конюхи» – «Сокіл» (Байківці) – 3:1 (2:0)

Голи: Василь Городецький, Олег Новачинський, Михайло Мельник – Андрій Лемещак.

«Зоря» (Соборне) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Пласконіс, Максим Чіп – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків, Володимир Крамар-а/г.

«Інтеграл» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 1:4 (1:3)

Голи: Степан Лакоцький – Володимир Турчак, Андрій Когут, Сергій Лис, Олег Рудий.

«Підручники і посібники» (Тернопіль) – ФК «Дворіччя» – 7:2 (3:1)

Голи: Михайло Красюк-2, Володимир Шумяк-2, Володимир Савчук, Олексій Козак, Арсен Доленга – Андрій Щесняк-2.

«Стрипа» (Купчинці) – «Стандарт» (Вишгородок) – 5:2 (1:1)

Голи: Юрій Сорочан-3, Василь Качунь, Тарас Рудик – Тарас Свінціцький-2.

«Гірник» (Новосілка) – «Легіон» (Тернопіль) – 2:2 (1:1)

Голи: Володимир Федун, Василь Котис – Денис Рибачук-2.

«Молокія» (Тернопіль) - Тернопільська міська рада – 2:1 (1:1)

Голи: Василь Калачик-2 – Віталій Островський.

***

Другий тур:

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 1:10 (0:4)

Голи: Дмитро Щербина – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків-2, Олег Мшанецький-2, Богдан Світовий-2.

ФК «Стегниківці» - «Зоря» (Соборне) – 4:6 (0:2)

Голи: Петро Верстюк-2, Ярослав Скибилюк, Василь Тленюк – Тарас Пінчак-3, Микола Хома, Володимир Пунька, Андрій Пласконіс.

ФК «Заруддя» - «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 5:2 (4:1)

Голи: Іван Когут-2, Микола Когут, Андрій Когут, Роман Багрій – Михайло Красюк-2.

ФК «Дворіччя» - ФК «Стрипа» (Купчинці) – 5:5 (2:1)

Голи: Олександр Шевчук-3, Андрій Щесняк, Володимир Ланковський – Юрій Сорочан-4, Тарас Рудик.

Тернопільська міська рада – «Гірник» (Новосілка) – 6:1 (2:0)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Рибак-2, Олег Колісник – Михайло Гевчук.

FC «TERNOPIL CITY» – «Молокія» (Тернопіль) – 2:4 (0:3)

Голи: Володимир Гончарик, Григорій Паскевич – Дмитро Кондрацький, Антон Козак, Михайло Петрашко, Володимир Марченко.

«Легіон» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 7:2 (4:0)

Голи: Тарас Лупиніс-2, Руслан Пришляк, Олександр Осадчук, Віталій Миколишин, Арсен Корецкий, Олег Агрес-а/г – Володимир Льошка-2.

«Сокіл» (Байківці) – «Олімп» (Острівець) – 3:3 (3:2)

Голи: Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський, Андрій Лемещак – Володимир Яхван-2, Микола Кармаз.

***

Перший тур:

Тернопільська міська рада – «Ternopil City» – 6:2 (3:0)

Голи: Артур Панасюк-2, Андрій Рибак, Вадим Пукас, Віталій Островський, Андрій Ткаченко – Андрій Наконечний, Григорій Паскевич.

«Арт-Рама» – ФК «Стегниківці» – 9:4 (3:2)

Голи: Богдан Світовий-3, Богдан Москаль-3, Олег Мшанецький-2, Дмитро Труш – Петро Верстюк-2, Мар’ян Кипібіда, Василь Тленюк.

ФК «Конюхи» – «Молокія» – 4:2 (1:1)

Голи: Василь Городецький-3, Олег Новачинський – Дмитро Кондрацький, Ігор Піх.

«Сокіл» (Байківці) – «Легіон» – 4:0 (1:0)

Голи: Віталій Купчик, Микола Станько, Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський.

«Підручники і посібники» – «Інтеграл» – 4:4 (3:0)

Голи: Арсен Доленга-2, Михайло Красюк-2 – Михайло Білий-3, Володимир Савчук (а/г).

«Лісма» (Шляхтинці) – «Гірник» (Новосілка) – 2:2 (1:1)

Голи: Олег Агрес, Володимир Льошка – Василь Котис, Петро Мазурик.

«Стандарт» (Вишгородок) – «Зоря» (Соборне) – 3:4 (2:1)

Голи: Тарас Свінціцький-2, Олег Сокола – Володимир Пунька, Андрій Пласконіс, Тарас Пінчак, Роман Бартух.

«Стрипа» (Купчинці) – ФК «Заруддя» – 5:4 (2:2)

Голи: Юрій Сорочан-3, Тарас Рудик, Ярослав Білий – Роман Багрій, Андрій Лис, Тарас Рудик, Тарас Беш.

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 23
ФК "Нива" Теребовля 9 19
ФК Медобори 10 17
ФК "Дністер" 10 14
ФК "Збруч-Агробіз... 10 13
ФК Колос (Бучач) 10 8
ФК "Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Агронива-ТНПУ... 9 5
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 14 36
"Рідна Борщівщина... 12 28
"Хатки" Бережани 13 28
ФК Нараїв 12 20
ФК "Трибухівці" 13 20
ФК Мельниця 13 17
Віго-Острів 13 13
"Колос" Зборів 14 12
"Вікнини" (Вікно) 13 11
ФК Нива (Підгайці) 13 10
"Нива" (Городниця) 12 8
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?















Всього голосів: 315


Голосування триває до: 30 вересня 2020 р. 23:59