Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга NEW

14 січня 2018 р. 15:38

Сьогодні, 14 січня, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися заключні два матчі шостого туру в Тернопільській другій футзальній лізі в групі «А» і усі поєдинки в групі «Б».

Пропонуємо до Вашої уваги результати в групі «А»:

«Зоря» – «Підручники і посібники» – 4:2 (1:0)

Голи: Володимир Пунька-2, Максим Ціп-2 – Володимир Шум’як, Михайло Красюк.

ФК «Стегниківці» – «Інтеграл» – 0:6 (0:1)

Голи: Роман Волянський-2, Андрій Грига-2, Олександр Патєєв, Михайло Білий.

***

Результати вчорашніх матчів у групі «А»:

ФК «Заруддя» «Стандарт» – 2:2 (2:0)

Голи: Роман Багрій, Андрій Когут – Максим Шадюк-2.

«Арт-Рама» – ФК «Дворіччя» – 4:5 (1:2)

Голи: Ігор Висоцький-2, Дмитро Труш, Богдан Світовий – Ігор Букса-2, Віталій Щебивовк, Іван Гулкевич, Сергій Чура.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «А». 6 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Заруддя»

6

4

1

1

27:13

13

2

«Стрипа»

5

3

2

0

28:17

11

3

«Підручники і посібники»

6

3

1

2

29:19

10

4

«Інтеграл»

6

3

1

2

27:26

10

5

«Арт-Рама»

5

3

0

2

31:19

9

6

«Зоря»

5

3

0

2

16:22

9

7

ФК «Дворіччя»

5

1

1

3

19:28

4

8

ФК «Стегниківці»

5

0

1

4

14:35

1

9

«Стандарт»

5

0

1

4

14:25

1

 

Група «Б»:

«Олімп» – Тернопільська міська рада – 3:5 (2:1)

Голи: Степан Мороз-2, Вадим Цінчик – Артур Панасюк-2, Андрій Романюк-2, Микола Круть.

ФК «Конюхи» – «Легіон» – 4:3 (2:1)

Голи: Андрій Гуменний-3, Михайло Мельник – Назар Верета-3.

«Лісма» – «Молокія» – 3:2 (1:1)

Голи: Вадим Кушнерчук-2, Володимир Льошка – Антон Козак, Олег Віблий.

FC «TERNOPIL CITY» – «Гірник» – 2:5 (1:2)

Голи: Андрій Наконечний-2 – Володимир Федун-2, Павло Леськів-2, Василь Котис.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «Б». 6 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Конюхи»

5

5

0

0

20:9

15

2

Тернопільська міська рада

5

4

0

1

25:12

12

3

«Сокіл»

5

3

1

1

18:10

10

4

«Олімп»

5

3

1

1

20:13

10

5

«Молокія»

5

2

0

3

12:14

6

6

«Гірник»

6

1

2

3

14:23

5

7

«Легіон»

6

1

1

4

16:22

4

8

«Лісма»

6

1

1

4

12:23

4

9

«Ternopil City»

5

1

0

4

11:22

3

 

***

Кращі бомбардири

Юрій Сорочан («Стрипа») – 17

Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 10

Дмитро Труш («Арт-Рама») – 9

Арсен Доленга («Підручники і посібники») – 9

Василь Городецький (ФК «Конюхи») – 8

Михайло Красюк («Підручники і посібники») – 8

Михайло Білий («Інтеграл») – 7

 

Пропонуємо до Вашого уваги результати попередніх матчів:

5 тур:

ФК «Дворіччя» – ФК «Заруддя» – 2:5 (1:2)

Голи: Сергій Чура, Іван Когут, а/г – Сергій Лис-2, Роман Багрій, Андрій Когут, Олександр Шевчук , а/г.

«Стрипа» (Купчинці) – «Зоря» (Соборне) – 7:0 (4:0)

Голи: Мирослав Турчак-2, Юрій Сорочан-2, Тарас Рудик-2, Михайло Маркович.

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Стандарт» (Вишгородок)– 8:3 (3:1)

Голи: Степан Лакоцький-2, Михайло Білий-2, Роман Волянський-2, Олександр Патєєв, Роман Скакун, а/г – Олег Білоус, Роман Скакун, Тарас Свінціцький.

«Підручники і посібники» (Тернопіль) – ФК «Стегниківці» – 8:0 (4:0)

Голи: Арсен Доленга-4, Олексій Козак-2, Роман Друзюк, Богдан Дзюпа.

«Легіон» (Тернопіль) – «Олімп» (Острівець) – 0:3 (0:2)

Голи: Володимир Яхван, Микола Кармаз, Назар Трошин.

«Молокія» (Тернопіль) – «Сокіл» (Байківці) – 2:4 (0:1)

Голи: Василь Калачик, Антон Козак – Петро Трендоваський-2,

Вііталій Купчик-2.

«Гірник» (Новосілка) - ФК «Конюхи» – 1:5 (0:4)

Голи: Володимир Федун – Михайло Мельник-2, Василь Городецький, Олег Новачинський, Андрій Меліш.

«Ternopil City» - «Лісма» (Шляхтинці) – 3:1 (0:0)

Голи: Роман Приймачук-2, Григорій Паскевич – Олег Агрес.

4 тур:

«Арт-Рама» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 2:7 (2:1)

Голи: Віталій Шимків, Богдан Світовий – Андрій Когут-2, Володимир Турчак-2, Сергій Лис, Роман Багрій, Сергій Нюня.

ФК «Дворіччя» - «Інтеграл» (Тернопіль) – 5:7 (3:6)

Голи: Сергій Чура-2, Роман Бакалець, Андрій Щесняк – Дмитро Щербина-3, Олександр Патєєв-2, Степан Лакоцький, Михайло Білий.

ФК «Стегниківці» – «Стрипа» (Купчинці) – 6:6 (3:2)

Голи: Петро Верестюк-2, Тарас Зозуля, Мар’ян Кіпибіда, Іван Стасишин, Андрій Дума – Юрій Сорочан-5, Тарас Рудик.

ФК «Стандарт» (Вишгородок) – «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 4:6 (0:4)

Голи: Максим Шадюк-2, Тарас Свінціцький, Андрій Іскра – Арсен Доленга-2, Роман Друзюк, Володимир Шумяк, Михайло Красюк, Олексій Козак.

Тернопільська міська рада – «Легіон» – 7:4 (3:1)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Романюк-2, Ігор Олексюк-2 – Руслан Пришляк, Тарас Лупиніс, Арсен Корецький, Назар Верета.

«Олімп» (Острівець) – «Гірник» (Новосілка) – 6:3 (5:0)

Голи: Володимир Яхван-3, Назар Трошин-2, Микола Кармаз – Арсен Дунда-2, Володимир Федун.

«Сокіл» (Байківці) – FC «TERNOPIL CITY» – 6:2 (1:2)

Голи: Віталій Купчик-2, Микола Станько-2, Андрій Лемещак, Володимир Шкодзінський – Григорій Паскевич, Андрій Наконечний.

«Лісма» (Шляхтинці) – ФК «Конюхи» – 2:4 (0:2)

Голи: Володимир Льошка, Вадим Кушнерчук – Василь Городецький-3, Олег Новачинський.

***

Третій тур:

«Лісма» (Шляхтинці) – «Олімп» (Острівець) – 2:5 (1:1)

Голи: Юрій Федорчук, Олег Агрес – Микола Кармаз-2, Назар Трошин, Володимир Яхван, Назар Зелінський.

ФК «Конюхи» – «Сокіл» (Байківці) – 3:1 (2:0)

Голи: Василь Городецький, Олег Новачинський, Михайло Мельник – Андрій Лемещак.

«Зоря» (Соборне) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Пласконіс, Максим Чіп – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків, Володимир Крамар-а/г.

«Інтеграл» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 1:4 (1:3)

Голи: Степан Лакоцький – Володимир Турчак, Андрій Когут, Сергій Лис, Олег Рудий.

«Підручники і посібники» (Тернопіль) – ФК «Дворіччя» – 7:2 (3:1)

Голи: Михайло Красюк-2, Володимир Шумяк-2, Володимир Савчук, Олексій Козак, Арсен Доленга – Андрій Щесняк-2.

«Стрипа» (Купчинці) – «Стандарт» (Вишгородок) – 5:2 (1:1)

Голи: Юрій Сорочан-3, Василь Качунь, Тарас Рудик – Тарас Свінціцький-2.

«Гірник» (Новосілка) – «Легіон» (Тернопіль) – 2:2 (1:1)

Голи: Володимир Федун, Василь Котис – Денис Рибачук-2.

«Молокія» (Тернопіль) - Тернопільська міська рада – 2:1 (1:1)

Голи: Василь Калачик-2 – Віталій Островський.

***

Другий тур:

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 1:10 (0:4)

Голи: Дмитро Щербина – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків-2, Олег Мшанецький-2, Богдан Світовий-2.

ФК «Стегниківці» - «Зоря» (Соборне) – 4:6 (0:2)

Голи: Петро Верстюк-2, Ярослав Скибилюк, Василь Тленюк – Тарас Пінчак-3, Микола Хома, Володимир Пунька, Андрій Пласконіс.

ФК «Заруддя» - «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 5:2 (4:1)

Голи: Іван Когут-2, Микола Когут, Андрій Когут, Роман Багрій – Михайло Красюк-2.

ФК «Дворіччя» - ФК «Стрипа» (Купчинці) – 5:5 (2:1)

Голи: Олександр Шевчук-3, Андрій Щесняк, Володимир Ланковський – Юрій Сорочан-4, Тарас Рудик.

Тернопільська міська рада – «Гірник» (Новосілка) – 6:1 (2:0)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Рибак-2, Олег Колісник – Михайло Гевчук.

FC «TERNOPIL CITY» – «Молокія» (Тернопіль) – 2:4 (0:3)

Голи: Володимир Гончарик, Григорій Паскевич – Дмитро Кондрацький, Антон Козак, Михайло Петрашко, Володимир Марченко.

«Легіон» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 7:2 (4:0)

Голи: Тарас Лупиніс-2, Руслан Пришляк, Олександр Осадчук, Віталій Миколишин, Арсен Корецкий, Олег Агрес-а/г – Володимир Льошка-2.

«Сокіл» (Байківці) – «Олімп» (Острівець) – 3:3 (3:2)

Голи: Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський, Андрій Лемещак – Володимир Яхван-2, Микола Кармаз.

***

Перший тур:

Тернопільська міська рада – «Ternopil City» – 6:2 (3:0)

Голи: Артур Панасюк-2, Андрій Рибак, Вадим Пукас, Віталій Островський, Андрій Ткаченко – Андрій Наконечний, Григорій Паскевич.

«Арт-Рама» – ФК «Стегниківці» – 9:4 (3:2)

Голи: Богдан Світовий-3, Богдан Москаль-3, Олег Мшанецький-2, Дмитро Труш – Петро Верстюк-2, Мар’ян Кипібіда, Василь Тленюк.

ФК «Конюхи» – «Молокія» – 4:2 (1:1)

Голи: Василь Городецький-3, Олег Новачинський – Дмитро Кондрацький, Ігор Піх.

«Сокіл» (Байківці) – «Легіон» – 4:0 (1:0)

Голи: Віталій Купчик, Микола Станько, Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський.

«Підручники і посібники» – «Інтеграл» – 4:4 (3:0)

Голи: Арсен Доленга-2, Михайло Красюк-2 – Михайло Білий-3, Володимир Савчук (а/г).

«Лісма» (Шляхтинці) – «Гірник» (Новосілка) – 2:2 (1:1)

Голи: Олег Агрес, Володимир Льошка – Василь Котис, Петро Мазурик.

«Стандарт» (Вишгородок) – «Зоря» (Соборне) – 3:4 (2:1)

Голи: Тарас Свінціцький-2, Олег Сокола – Володимир Пунька, Андрій Пласконіс, Тарас Пінчак, Роман Бартух.

«Стрипа» (Купчинці) – ФК «Заруддя» – 5:4 (2:2)

Голи: Юрій Сорочан-3, Тарас Рудик, Ярослав Білий – Роман Багрій, Андрій Лис, Тарас Рудик, Тарас Беш.

 

← На головну
Футзальна ліга. Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Алюр» Тернопіль 7 16
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
«Медобори» Зелене 7 15
"Sebn-Скриня" Тер... 7 15
«Гермес-7» Тернопіль 7 10
"Говерла" Дубівці 7 9
«Агронива-Біла» 7 9
«Поділля-Starlife... 7 7
«Микулинці-Булат» 7 6
«Віго-Острів» 7 1
Футзальна ліга. Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Вікторія» В. Бірки 7 19
ФК «Козова» 7 18
«Агрон-Агропродсе... 7 18
ФК «Хоростків» 7 18
«Поділля» Васильк... 7 15
ФК «Ланівці-ОТГ» 7 14
«Копичинецькі ков... 7 13
«Колос» Зборів 7 10
ФК «Скалат» 7 10
«Автоцентр 88» Те... 7 10
«Вся-Україна-Коло... 7 8
ФК «Озерна-1» Збо... 7 7
«Wyscout» Тернопіль 7 6
"Юніори" Тернопіль 7 5
«Агрокомплекс Іва... 7 4
«Роял-Транс» Терн... 7 3
ГУНП Тернопіль 7 3
Тернопільська міс... 7 1
Футзальна ліга. Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Саюз» Тернопіль 7 21
ФК «Нараїв» Береж... 7 19
«Вікторія 92» Вік... 7 16
«Лісма» Шляхтинці 7 15
«Добрий Самарянин... 7 13
«Інваспорт» Терно... 7 12
«Метрікс» Тернопіль 7 12
«Стрипа» Купчинці 7 12
SEBN, UA Тернопіль 7 12
«Панорама-1» Млин... 7 10
«Калина» Тернопіль 7 9
«Ветеран Плюс» Те... 7 8
«Меліоратор» Терн... 7 7
ФК «Заруддя» Збор... 7 6
«Файне місто» Тер... 7 4
ФК «Гаї Шевченків... 7 4
«Largo» Тернопіль 7 3
«Терен» Тернопіль 7 1
Футзальна ліга. Третя ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Savandi» Тернопіль 7 19
«ЕКМІ» Біла 7 18
«Нива» Підгайці 7 16
«Добра піца» Терн... 7 16
«Микулинецький Бр... 7 15
ФК «Пронятин» 7 15
«Зелені штахети» ... 7 13
ФК «Мишковичі» 7 11
ФК «Великі Гаї» 7 11
«Серет» Тернопіль 7 7
ФК «Озерна-2» Збо... 7 7
«Стрипа-2» Купчинці 7 7
«Молокія» Тернопіль 7 7
«Тернопільводокан... 7 6
«Опілля» Тернопіл... 7 4
«Аляска» Тернопіль 7 3
«Панорама-2» Млин... 7 3
«Карат» Тернопіль 7 3
Чемпіонат області 2019
Вища ліга
Чемпіонат області 2019
Перша ліга
Чемпіонат області 2019
Друга ліга
Чемпіонат області 2019
Вища ліга фінал
Чемпіонат області 2019
Вища ліга втішний турнір

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2019/20?










Всього голосів: 814


Голосування триває до: 16 грудня 2019 р. 23:59