Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ТРЕТЯ ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. ГРУПА «А». 7 ТУР

13 січня 2018 р. 13:11

Сьогодні, 13 січня, у спортивному комплексі «Політехнік» відбувся сьомий, останній тур попереднього етапу в Тернопільській третій футзальній лізі (група «А»). Ще  до його початку визначилися  чотири команди, які боротимуться за призові місця («Сателіт-2015», «Саюз», «Агро-Дружба», ДЮСШ), тим не менше боротьба на спортивному майданчику була доволі гострою, адже кожне зароблене очка враховуватиметься у фінальній частині змагань.

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів:

«Тема-Опілля» – «Себн» – 3:9 (2:5)

Голи: Ігор Музичка, Володимир Фера, Сергій Мудик – Михайло Хлипавка-3, Олег Прокоплюк-2, Олег Кузяк-2, Андрій Янусь-2.

«Легіон» – «Мрія Агрохолдинг» – 0:5 (0:3)

Голи: Андрій Ковальчук-2, Петро Фурик, Михайло Світлик, В’ячеслав Вибираний.

ДЮСШ - «Сателіт 2015» – 3:2 (1:1)

Голи: Роман Бурбела-2, Олександр Кобеля – Павло Кохан, Андрій Бойчук.

«Саюз» – «Агро-Дружба» – 3:4 (1:2)

Голи: Ігор Журик-2, Віталій Сливинський – Євген Гречковський, Ігор Маранський, Віталій Сливинський, а/г.

 

Підсумкова турнірна таблиця третьої футзальної ліги. Група «А».

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Сателіт-2015»

7

5

0

2

27:23

15

2

«Агро-Дружба»

7

5

0

2

30:21

15

3

«Саюз»

7

5

0

2

37:16

15

4

ДЮСШ

7

4

1

2

29:22

13

5

«Себн»

7

2

1

4

34:29

7

6

«Тема-Опілля»

7

2

0

5

19:33

6

7

«Мрія Агрохолдинг»

7

2

0

5

20:38

6

8

«Легіон»

7

1

2

4

13:26

5

 

Кращі бомбардири

Ігор Журик («Саюз») – 10

Юліан Лобоцький («Саюз») – 9

Павло Кохан («Сателіт 2015») – 9

Віталій Сливінський («Саюз») – 9

Назар Олійник («Агро-Дружба») – 8

Олег Кузяк («Себн») – 8

Володимир Іванків («Мрія Агрохолдинг») – 8

Віктор Захарків («Сателіт 2015») – 7

Олег Прокоплюк («Себн») – 7

Богдан Дацко (ДЮСШ) – 6

***

Нагадаємо результати матчів попередніх турів:

Шостий тур:

«Легіон» (Драганівка) – «Саюз» (Тернопіль) – 1:7 (0:1)

Голи: Ігор Ташматов – Віталій Сливінський-2, Ігор Журик-2, Василь Огринович, Андрій Дідик, Юліан Лобоцький.

«Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – «Агро-Дружба» (Долина) – 3:1 (0:0)

Голи: Петро Іванків-2, Михайло Світлик – Василь Лешак.

«Тема-Опілля» (Тернопіль) – ДЮСШ (Тернопіль) – 3:8 (1:5)

Голи: Віктор Дубей, Роман Бих, Ігор Музичка – Олександр Кобеля-3, Богдан Дацко-2, Роман Бурбела, Андрій Ваврик, Віктор Таран.

«Себн» (Байківці) – «Сателіт 2015» (Тернопіль) – 4:5 (1:1)

Голи: Ігор Шаблій, Богдан Коваль, Віктор Турчин, Олег Прокоплюк – Віктор Захарків-2, Ігор Станько, Павло Кохан, Сергій Волинський.

***

П’ятий тур:

«Саюз» (Тернопіль) – «Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – 9:2 (3:0)

Голи: Юліан Лобоцький-3, Віталій Сливінський-3, Олександр Кашицький-2, Роман Грицай – Петро Іванків-2.

«Сателіт-2015» (Тернопіль) - Тема-Опілля» (Тернопіль) – 3:2 (2:0)

Голи: Павло Кохан, Ігор Станько, Віктор Захарків – Володимир Фера, Віктор Дубей.

«Агро-Дружба» (Долина) – «Легіон» (Драганівка) – 6:3 (3:2)

Голи: Любомир Міц-2, Ігор Маранський, Назар Олійник, Андрій Турдієв, Ігор Ташматов, а/г – Ігор Ташматов-2, Володимир Федак.

ДЮСШ (Тернопіль) – «Себн» (Байківці) – 5:4 (2:1)

Голи: Андрій Ваврик-2, Олександр Ткачук, Владислав Грегуль, Богдан Дацко – Олег Прокоплюк-2, Михайло Хлипавка, Віктор Турчин.

***

Четвертий тур:

«Себн» (Байківці) – «Саюз» (Тернопіль) – 1:4 (0:1)

Голи: Олег Прокоплюк – Юліан Лобоцький, Віталій Сливинський, Андрій Дідик, Ігор Журик.

ДЮСШ (Тернопіль) – «Мрія Агрохолдинг»(Тернопіль) – 7:1 (1:1)

Голи: Максим Лилик-2, Олександр Кобеля, Олександр Томчук, Андрій Ваврик, Максим Кириченко, Богдан Дацко – Володимир Іванків.

«Тема-Опілля» (Тернопіль) – «Агро-Дружба» (Долина) – 1:4 (1:4)

Голи: Володимир Фера – Назар Олійник-3, Петро Добровольський.

«Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Легіон» (Драганівка) – 0:3 (0:2)

Голи: Степан Римар-2, Володимир Федак.

***

Третій тур:

«Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – «Себн» (Байківці) – 2:9 (1:5)

Голи: Володимир Іванків, Петро Іванків – Василь Кушнір-4, Олег Кузяк-2, Олег Прокоплюк, Володимир Сакало, Ігор Шаблій.

«Агро-Дружба» (Долина) - «Сателіт-2015» (Тернопіль) – 5:6 (1:2)

Голи: Назар Олійник-2, Євген Гречковський-2, Петро Добровольський – Павло Кохан-3, Віктор Захарків-2, Сергій Волинський.

«Легіон» (Драганівка) – «Тема-Опілля» (Тернопіль) – 1:3 (0:1)

«Саюз» (Тернопіль) - ДЮСШ (Тернопіль) – 7:3 (4:2)

Голи: Юліан Лобоцький-3, Ігор Журик-2, Олександр Кашицький, Віталій Сливинський – Богдан Дацко, Владислав Грегуль, Андрій Ваврик.

***

Другий тур:

«Тема-Опілля» (Тернопіль) – «Саюз» (Тернопіль) – 2:7 (Андрій Данилюк, Сергій Мудик – Ігор Журик-4, Василь Огринович, Віталій Сливинський, Юліан Лобоцький); «Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – 8:6 (Павло Кохан-3, Віктор Захарків-2, Сергій Волинський, Ігор Станько, Петро Фурик-а/г – Володимир Іванків-2, Михайло Світлик-2, Андрій Ковальчук, Петро Іванків); «Себн» (Тернопіль) – «Агро-Дружба» (Долина) – 4:7 (Олег Кузяк-3, Олексій Мриглод – Назар Олійник-2, Євген Гречковський-2, Сергій Іванечко, Петро Добровольський, Юрій Кархут); ДЮСШ (Тернопіль) – «Легіон» (Драганівка) – 2:2 (Роман Бурбела, Богдан Дацко – Степан Римар, Володимир Федак).

***

Перший тур:

«Мрія Агрохолдинг» – «Тема-Опілля» – 1:5 (Роман Довгошия – Сергій Мудик-2, Андрій Данилюк-2, Андрій Шверида); «Агро-Дружба» – ДЮСШ – 3:1 (Ігор Чміль-2, Ігор Моранський – Олександр Ткачук); «Легіон» – «Себн» – 3:3 (Володимир Федак, Степан Римар, Володимир Фемяк – Ігор Шаблій, Василь Кушнір, Олег Кузяк), «Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Саюз» (Тернопіль) – 3:0 (неявка).

На фото – команда "Сателіт-2015"

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 23
ФК "Нива" Теребовля 9 19
ФК Медобори 11 18
ФК "Дністер" 11 17
ФК "Збруч-Агробіз... 10 13
ФК Колос (Бучач) 11 8
ФК "Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Агронива-ТНПУ... 10 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 15 39
"Рідна Борщівщина... 13 31
"Хатки" Бережани 14 28
ФК Нараїв 13 23
ФК "Трибухівці" 14 23
ФК Мельниця 14 20
Віго-Острів 13 13
"Колос" Зборів 15 12
"Вікнини" (Вікно) 14 11
ФК Нива (Підгайці) 14 10
"Нива" (Городниця) 13 8
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?















Всього голосів: 412


Голосування триває до: 30 вересня 2020 р. 23:59