Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ТРЕТЯ ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. ГРУПА «А». 7 ТУР

13 січня 2018 р. 13:11

Сьогодні, 13 січня, у спортивному комплексі «Політехнік» відбувся сьомий, останній тур попереднього етапу в Тернопільській третій футзальній лізі (група «А»). Ще  до його початку визначилися  чотири команди, які боротимуться за призові місця («Сателіт-2015», «Саюз», «Агро-Дружба», ДЮСШ), тим не менше боротьба на спортивному майданчику була доволі гострою, адже кожне зароблене очка враховуватиметься у фінальній частині змагань.

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів:

«Тема-Опілля» – «Себн» – 3:9 (2:5)

Голи: Ігор Музичка, Володимир Фера, Сергій Мудик – Михайло Хлипавка-3, Олег Прокоплюк-2, Олег Кузяк-2, Андрій Янусь-2.

«Легіон» – «Мрія Агрохолдинг» – 0:5 (0:3)

Голи: Андрій Ковальчук-2, Петро Фурик, Михайло Світлик, В’ячеслав Вибираний.

ДЮСШ - «Сателіт 2015» – 3:2 (1:1)

Голи: Роман Бурбела-2, Олександр Кобеля – Павло Кохан, Андрій Бойчук.

«Саюз» – «Агро-Дружба» – 3:4 (1:2)

Голи: Ігор Журик-2, Віталій Сливинський – Євген Гречковський, Ігор Маранський, Віталій Сливинський, а/г.

 

Підсумкова турнірна таблиця третьої футзальної ліги. Група «А».

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Сателіт-2015»

7

5

0

2

27:23

15

2

«Агро-Дружба»

7

5

0

2

30:21

15

3

«Саюз»

7

5

0

2

37:16

15

4

ДЮСШ

7

4

1

2

29:22

13

5

«Себн»

7

2

1

4

34:29

7

6

«Тема-Опілля»

7

2

0

5

19:33

6

7

«Мрія Агрохолдинг»

7

2

0

5

20:38

6

8

«Легіон»

7

1

2

4

13:26

5

 

Кращі бомбардири

Ігор Журик («Саюз») – 10

Юліан Лобоцький («Саюз») – 9

Павло Кохан («Сателіт 2015») – 9

Віталій Сливінський («Саюз») – 9

Назар Олійник («Агро-Дружба») – 8

Олег Кузяк («Себн») – 8

Володимир Іванків («Мрія Агрохолдинг») – 8

Віктор Захарків («Сателіт 2015») – 7

Олег Прокоплюк («Себн») – 7

Богдан Дацко (ДЮСШ) – 6

***

Нагадаємо результати матчів попередніх турів:

Шостий тур:

«Легіон» (Драганівка) – «Саюз» (Тернопіль) – 1:7 (0:1)

Голи: Ігор Ташматов – Віталій Сливінський-2, Ігор Журик-2, Василь Огринович, Андрій Дідик, Юліан Лобоцький.

«Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – «Агро-Дружба» (Долина) – 3:1 (0:0)

Голи: Петро Іванків-2, Михайло Світлик – Василь Лешак.

«Тема-Опілля» (Тернопіль) – ДЮСШ (Тернопіль) – 3:8 (1:5)

Голи: Віктор Дубей, Роман Бих, Ігор Музичка – Олександр Кобеля-3, Богдан Дацко-2, Роман Бурбела, Андрій Ваврик, Віктор Таран.

«Себн» (Байківці) – «Сателіт 2015» (Тернопіль) – 4:5 (1:1)

Голи: Ігор Шаблій, Богдан Коваль, Віктор Турчин, Олег Прокоплюк – Віктор Захарків-2, Ігор Станько, Павло Кохан, Сергій Волинський.

***

П’ятий тур:

«Саюз» (Тернопіль) – «Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – 9:2 (3:0)

Голи: Юліан Лобоцький-3, Віталій Сливінський-3, Олександр Кашицький-2, Роман Грицай – Петро Іванків-2.

«Сателіт-2015» (Тернопіль) - Тема-Опілля» (Тернопіль) – 3:2 (2:0)

Голи: Павло Кохан, Ігор Станько, Віктор Захарків – Володимир Фера, Віктор Дубей.

«Агро-Дружба» (Долина) – «Легіон» (Драганівка) – 6:3 (3:2)

Голи: Любомир Міц-2, Ігор Маранський, Назар Олійник, Андрій Турдієв, Ігор Ташматов, а/г – Ігор Ташматов-2, Володимир Федак.

ДЮСШ (Тернопіль) – «Себн» (Байківці) – 5:4 (2:1)

Голи: Андрій Ваврик-2, Олександр Ткачук, Владислав Грегуль, Богдан Дацко – Олег Прокоплюк-2, Михайло Хлипавка, Віктор Турчин.

***

Четвертий тур:

«Себн» (Байківці) – «Саюз» (Тернопіль) – 1:4 (0:1)

Голи: Олег Прокоплюк – Юліан Лобоцький, Віталій Сливинський, Андрій Дідик, Ігор Журик.

ДЮСШ (Тернопіль) – «Мрія Агрохолдинг»(Тернопіль) – 7:1 (1:1)

Голи: Максим Лилик-2, Олександр Кобеля, Олександр Томчук, Андрій Ваврик, Максим Кириченко, Богдан Дацко – Володимир Іванків.

«Тема-Опілля» (Тернопіль) – «Агро-Дружба» (Долина) – 1:4 (1:4)

Голи: Володимир Фера – Назар Олійник-3, Петро Добровольський.

«Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Легіон» (Драганівка) – 0:3 (0:2)

Голи: Степан Римар-2, Володимир Федак.

***

Третій тур:

«Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – «Себн» (Байківці) – 2:9 (1:5)

Голи: Володимир Іванків, Петро Іванків – Василь Кушнір-4, Олег Кузяк-2, Олег Прокоплюк, Володимир Сакало, Ігор Шаблій.

«Агро-Дружба» (Долина) - «Сателіт-2015» (Тернопіль) – 5:6 (1:2)

Голи: Назар Олійник-2, Євген Гречковський-2, Петро Добровольський – Павло Кохан-3, Віктор Захарків-2, Сергій Волинський.

«Легіон» (Драганівка) – «Тема-Опілля» (Тернопіль) – 1:3 (0:1)

«Саюз» (Тернопіль) - ДЮСШ (Тернопіль) – 7:3 (4:2)

Голи: Юліан Лобоцький-3, Ігор Журик-2, Олександр Кашицький, Віталій Сливинський – Богдан Дацко, Владислав Грегуль, Андрій Ваврик.

***

Другий тур:

«Тема-Опілля» (Тернопіль) – «Саюз» (Тернопіль) – 2:7 (Андрій Данилюк, Сергій Мудик – Ігор Журик-4, Василь Огринович, Віталій Сливинський, Юліан Лобоцький); «Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – 8:6 (Павло Кохан-3, Віктор Захарків-2, Сергій Волинський, Ігор Станько, Петро Фурик-а/г – Володимир Іванків-2, Михайло Світлик-2, Андрій Ковальчук, Петро Іванків); «Себн» (Тернопіль) – «Агро-Дружба» (Долина) – 4:7 (Олег Кузяк-3, Олексій Мриглод – Назар Олійник-2, Євген Гречковський-2, Сергій Іванечко, Петро Добровольський, Юрій Кархут); ДЮСШ (Тернопіль) – «Легіон» (Драганівка) – 2:2 (Роман Бурбела, Богдан Дацко – Степан Римар, Володимир Федак).

***

Перший тур:

«Мрія Агрохолдинг» – «Тема-Опілля» – 1:5 (Роман Довгошия – Сергій Мудик-2, Андрій Данилюк-2, Андрій Шверида); «Агро-Дружба» – ДЮСШ – 3:1 (Ігор Чміль-2, Ігор Моранський – Олександр Ткачук); «Легіон» – «Себн» – 3:3 (Володимир Федак, Степан Римар, Володимир Фемяк – Ігор Шаблій, Василь Кушнір, Олег Кузяк), «Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Саюз» (Тернопіль) – 3:0 (неявка).

На фото – команда "Сателіт-2015"

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 312


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58