Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

Друга ліга
Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Медобори 20 16 0 4 62 - 23 48
ФК Поділля 20 14 2 4 51 - 19 44
"Колос" Зборів 20 14 1 5 54 - 26 43
ФК "Козова" 20 13 4 3 53 - 25 43
ФК Галичина 20 12 2 6 40 - 27 38
ФК Панорама 20 9 1 10 28 - 33 28
Віго-Острів 20 7 3 10 31 - 39 24
ФК Нараїв 20 4 5 11 21 - 37 17
ФК "Скалат" ОТГ 20 4 5 11 26 - 49 17
ФК Юність 20 2 3 15 15 - 48 9
ФК Волинь-Шумськ 20 1 2 17 10 - 65 5
Результати
Тур 1
Дата Команда Рахунок Команда
19 червня 2019 р. 16:01 ФК Нараїв 2 : 2 ФК "Скалат" ОТГ
Тур 2
Дата Команда Рахунок Команда
8 травня 2019 р. 21:28 ФК "Скалат" ОТГ 1 : 1 ФК Поділля
Тур 3
Дата Команда Рахунок Команда
5 травня 2019 р. 22:16 ФК Медобори 4 : 0 ФК "Скалат" ОТГ
5 травня 2019 р. 22:17 ФК "Козова" 2 : 1 ФК Нараїв
5 травня 2019 р. 22:18 ФК Юність 3 : 3 ФК Галичина
5 травня 2019 р. 22:18 "Колос" Зборів 0 : 1 ФК Панорама
5 травня 2019 р. 22:19 Віго-Острів 4 : 0 ФК Волинь-Шумськ
Тур 4
Дата Команда Рахунок Команда
12 травня 2019 р. 08:40 ФК Волинь-Шумськ 0 : 6 ФК Поділля
12 травня 2019 р. 08:41 ФК Панорама 2 : 1 Віго-Острів
12 травня 2019 р. 08:54 ФК Галичина 2 : 1 "Колос" Зборів
12 травня 2019 р. 08:55 ФК Нараїв 1 : 1 ФК Юність
12 травня 2019 р. 08:55 ФК Медобори 4 : 0 ФК "Козова"
Тур 5
Дата Команда Рахунок Команда
19 травня 2019 р. 21:53 ФК "Козова" 4 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
19 травня 2019 р. 21:54 ФК Юність 2 : 4 ФК Медобори
19 травня 2019 р. 21:54 "Колос" Зборів 3 : 1 ФК Нараїв
19 травня 2019 р. 21:55 Віго-Острів 1 : 2 ФК Галичина
19 травня 2019 р. 21:55 ФК Поділля 5 : 0 ФК Панорама
Тур 6
Дата Команда Рахунок Команда
26 травня 2019 р. 16:09 ФК "Скалат" ОТГ 3 : 1 ФК Волинь-Шумськ
26 травня 2019 р. 16:10 ФК Галичина 2 : 4 ФК Поділля
26 травня 2019 р. 16:10 ФК Нараїв 2 : 5 Віго-Острів
28 травня 2019 р. 16:11 ФК Медобори 3 : 0 "Колос" Зборів
28 травня 2019 р. 16:11 ФК "Козова" 5 : 1 ФК Юність
Тур 7
Дата Команда Рахунок Команда
2 червня 2019 р. 22:20 ФК Юність 2 : 0 ФК "Скалат" ОТГ
2 червня 2019 р. 22:20 "Колос" Зборів 3 : 3 ФК "Козова"
2 червня 2019 р. 22:20 Віго-Острів 0 : 3 ФК Медобори
2 червня 2019 р. 22:21 ФК Поділля 1 : 0 ФК Нараїв
2 червня 2019 р. 22:21 ФК Волинь-Шумськ 0 : 4 ФК Панорама
Тур 8
Дата Команда Рахунок Команда
9 червня 2019 р. 08:05 ФК Галичина 6 : 0 ФК Волинь-Шумськ
9 червня 2019 р. 08:05 ФК Медобори 0 : 2 ФК Поділля
9 червня 2019 р. 08:06 ФК "Козова" 6 : 0 Віго-Острів
9 червня 2019 р. 08:06 ФК Юність 0 : 2 "Колос" Зборів
6 червня 2019 р. 08:08 ФК "Скалат" ОТГ 2 : 3 ФК Панорама
Тур 9
Дата Команда Рахунок Команда
16 червня 2019 р. 22:48 "Колос" Зборів 6 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
16 червня 2019 р. 22:49 Віго-Острів 1 : 1 ФК Юність
16 червня 2019 р. 22:49 ФК Поділля 2 : 0 ФК "Козова"
16 червня 2019 р. 22:50 ФК Волинь-Шумськ 1 : 1 ФК Нараїв
16 червня 2019 р. 22:50 ФК Панорама 0 : 1 ФК Галичина
Тур 10
Дата Команда Рахунок Команда
23 червня 2019 р. 22:31 ФК "Скалат" ОТГ 1 : 2 ФК Галичина
23 червня 2019 р. 22:31 ФК Нараїв 0 : 1 ФК Панорама
23 червня 2019 р. 22:32 ФК Медобори 5 : 1 ФК Волинь-Шумськ
23 червня 2019 р. 22:33 "Колос" Зборів 4 : 1 Віго-Острів
2 вересня 2019 р. 12:01 ФК Юність 0 : 3 ФК Поділля
Тур 11
Дата Команда Рахунок Команда
30 червня 2019 р. 22:49 Віго-Острів 4 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
30 червня 2019 р. 22:49 ФК Поділля 3 : 4 "Колос" Зборів
30 червня 2019 р. 22:50 ФК Волинь-Шумськ 3 : 3 ФК "Козова"
30 червня 2019 р. 22:50 ФК Панорама 0 : 2 ФК Медобори
30 червня 2019 р. 22:50 ФК Галичина 2 : 1 ФК Нараїв
Тур 12
Дата Команда Рахунок Команда
4 серпня 2019 р. 20:45 ФК "Скалат" ОТГ 0 : 0 ФК Нараїв
4 серпня 2019 р. 20:45 ФК Галичина 3 : 1 ФК Медобори
4 серпня 2019 р. 20:46 ФК Панорама 0 : 2 ФК "Козова"
4 серпня 2019 р. 20:46 ФК Поділля 0 : 0 Віго-Острів
22 серпня 2019 р. 10:43 ФК Волинь-Шумськ 0 : 3 ФК Юність
Тур 13
Дата Команда Рахунок Команда
11 серпня 2019 р. 21:54 ФК Поділля 4 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
11 серпня 2019 р. 21:55 ФК Юність 1 : 4 ФК Панорама
11 серпня 2019 р. 21:55 ФК "Козова" 4 : 1 ФК Галичина
11 серпня 2019 р. 21:56 ФК Медобори 4 : 1 ФК Нараїв
11 серпня 2019 р. 22:12 "Колос" Зборів 3 : 0 ФК Волинь-Шумськ
Тур 14
Дата Команда Рахунок Команда
18 серпня 2019 р. 21:35 ФК Нараїв 1 : 3 ФК "Козова"
18 серпня 2019 р. 21:36 ФК Галичина 1 : 0 ФК Юність
18 серпня 2019 р. 21:36 ФК Панорама 1 : 2 "Колос" Зборів
18 серпня 2019 р. 21:36 ФК Волинь-Шумськ 0 : 3 Віго-Острів
21 серпня 2019 р. 11:22 ФК "Скалат" ОТГ 2 : 6 ФК Медобори
Тур 15
Дата Команда Рахунок Команда
25 серпня 2019 р. 18:46 Віго-Острів 2 : 0 ФК Панорама
25 серпня 2019 р. 18:46 "Колос" Зборів 1 : 0 ФК Галичина
25 серпня 2019 р. 18:47 ФК Юність 0 : 1 ФК Нараїв
25 серпня 2019 р. 18:47 ФК "Козова" 0 : 2 ФК Медобори
25 серпня 2019 р. 18:48 ФК Поділля 3 : 0 ФК Волинь-Шумськ
Тур 16
Дата Команда Рахунок Команда
1 вересня 2019 р. 21:34 ФК "Скалат" ОТГ 1 : 1 ФК "Козова"
1 вересня 2019 р. 21:34 ФК Нараїв 0 : 2 "Колос" Зборів
1 вересня 2019 р. 21:35 ФК Галичина 3 : 0 Віго-Острів
1 вересня 2019 р. 21:35 ФК Панорама 1 : 3 ФК Поділля
1 вересня 2019 р. 21:36 ФК Медобори 3 : 0 ФК Юність
Тур 17
Дата Команда Рахунок Команда
8 вересня 2019 р. 19:48 ФК Поділля 2 : 0 ФК Галичина
8 вересня 2019 р. 19:48 Віго-Острів 2 : 2 ФК Нараїв
8 вересня 2019 р. 19:49 "Колос" Зборів 0 : 2 ФК Медобори
8 вересня 2019 р. 19:50 ФК Волинь-Шумськ 0 : 3 ФК "Скалат" ОТГ
8 вересня 2019 р. 19:51 ФК Юність 0 : 3 ФК "Козова"
Тур 18
Дата Команда Рахунок Команда
15 вересня 2019 р. 20:46 ФК "Козова" 3 : 2 "Колос" Зборів
15 вересня 2019 р. 20:46 ФК Медобори 2 : 1 Віго-Острів
15 вересня 2019 р. 20:47 ФК Нараїв 1 : 0 ФК Поділля
15 вересня 2019 р. 20:47 ФК "Скалат" ОТГ 3 : 0 ФК Юність
15 вересня 2019 р. 20:48 ФК Панорама 3 : 0 ФК Волинь-Шумськ
Тур 19
Дата Команда Рахунок Команда
22 вересня 2019 р. 20:48 ФК Волинь-Шумськ 0 : 3 ФК Галичина
22 вересня 2019 р. 20:48 "Колос" Зборів 3 : 0 ФК Юність
22 вересня 2019 р. 20:54 ФК Поділля 2 : 1 ФК Медобори
22 вересня 2019 р. 20:55 ФК Панорама 1 : 1 ФК "Скалат" ОТГ
22 вересня 2019 р. 20:56 Віго-Острів 1 : 5 ФК "Козова"
Тур 20
Дата Команда Рахунок Команда
29 вересня 2019 р. 20:27 ФК "Скалат" ОТГ 1 : 7 "Колос" Зборів
29 вересня 2019 р. 20:27 ФК "Козова" 1 : 0 ФК Поділля
29 вересня 2019 р. 20:28 ФК Галичина 2 : 0 ФК Панорама
29 вересня 2019 р. 20:29 ФК Юність 0 : 3 Віго-Острів
29 вересня 2019 р. 20:29 ФК Нараїв 3 : 0 ФК Волинь-Шумськ
Тур 21
Дата Команда Рахунок Команда
6 жовтня 2019 р. 21:54 ФК Галичина 0 : 2 ФК "Скалат" ОТГ
6 жовтня 2019 р. 21:55 ФК Панорама 0 : 1 ФК Нараїв
6 жовтня 2019 р. 21:56 Віго-Острів 0 : 3 "Колос" Зборів
6 жовтня 2019 р. 21:56 ФК Волинь-Шумськ 0 : 3 ФК Медобори
6 жовтня 2019 р. 21:57 ФК Поділля 3 : 0 ФК Юність
Тур 22
Дата Команда Рахунок Команда
13 жовтня 2019 р. 20:53 ФК Нараїв 0 : 4 ФК Галичина
13 жовтня 2019 р. 20:19 ФК "Скалат" ОТГ 0 : 1 Віго-Острів
13 жовтня 2019 р. 20:19 "Колос" Зборів 6 : 4 ФК Поділля
13 жовтня 2019 р. 20:20 ФК Медобори 5 : 6 ФК Панорама
13 жовтня 2019 р. 20:21 ФК "Козова" 3 : 0 ФК Волинь-Шумськ
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 32
ФК "Нива" Теребовля 14 26
ФК Агронива 14 25
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФСК "Кристал" 14 21
ФК "Бережани" 14 12
ФК "Копичинці" 14 11
ДЮСШ-Тернопіль 14 4
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Вишнівець" 22 53
ФК "Дністер" 22 53
МФК "Скала-Айва" ... 22 48
ФК Зоря 22 44
ФК Вся Україна-Колос 22 43
НФК Тривалети-Кре... 22 33
ФК "Трибухівці" 22 31
ФК Арсенал 22 26
ФК "Збараж" 22 19
ФК Нива (Підгайці) 22 18
ФК Бастіон-1427 22 8
ФК Ланівці ОТГ 22 6
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 20 48
ФК Поділля 20 44
"Колос" Зборів 20 43
ФК "Козова" 20 43
ФК Галичина 20 38
ФК Панорама 20 28
Віго-Острів 20 24
ФК Нараїв 20 17
ФК "Скалат" ОТГ 20 17
ФК Юність 20 9
ФК Волинь-Шумськ 20 5
Вища ліга фінал. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 20 44
ФК "Нива" Теребовля 20 38
ФК Агронива 20 31
ФК "Збруч-Агробіз... 20 28
Вища ліга втішний турнір. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФСК "Кристал" 20 36
ФК "Бережани" 20 24
ДЮСШ-Тернопіль 20 13
ФК "Копичинці" 20 11
Чемпіонат області 2019
Вища ліга
Чемпіонат області 2019
Перша ліга
Чемпіонат області 2019
Друга ліга
Чемпіонат області 2019
Вища ліга фінал
Чемпіонат області 2019
Вища ліга втішний турнір

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем першої ліги чемпіонату Тернопільської області 2019 року

"Дністер" Заліщики120 (50,2%)

ФК "Вишнівець"78 (32,6%)

"Скала-Айва" Скала-Подільська21 (8,8%)

"Зоря" Хоростків20 (8,4%)


Всього голосів: 239


Голосування закінчилось