КАЛЕНДАР ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ПЕРШОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ СЕЗОНУ-2017/18
1 тур 18-19 листопада |
ФК «Козова» – TDK |
«ЕкміКолор Динамо» – «Укроп» |
«Інваспорт» – «Панорама» |
«Агропродсервіс-Ветеран» – ФК «Скалат» |
БФ «Апостол» – «Поділля» |
«Wine Time» – «Вікторія» (Дубівці) |
ФК «Озерна» – Агрокомплекс «Івачів» |
2 тур |
«Укроп» – ФК «Козова» |
TDK – «Панорама» |
«ЕкміКолор Динамо» – ФК «Скалат» |
«Інваспорт» – «Поділля» |
«Агропродсервіс-Ветеран» – «Вікторія» (Дубівці) |
БФ «Апостол» – Агрокомплекс «Івачів» |
«Wine Time» – ФК «Озерна» |
3 тур |
ФК «Козова» – «Панорама» |
ФК «Скалат» – «Укроп» |
«Поділля» – TDK |
«Вікторія» (Дубівці) – «ЕкміКолор Динамо» |
Агрокомплекс «Івачів» – «Інваспорт» |
ФК «Озерна» – «Агропродсервіс-Ветеран» |
БФ «Апостол» – «Wine Time» |
4 тур |
ФК «Скалат» – ФК «Козова» |
«Панорама» – «Поділля» |
«Укроп» – «Вікторія» (Дубівці) |
TDK – Агрокомплекс «Івачів» |
«ЕкміКолор Динамо» – ФК «Озерна» |
«Wine Time» – «Інваспорт» |
«Агропродсервіс-Ветеран» – БФ «Апостол» |
5 тур |
«Поділля» – ФК «Козова» |
«Вікторія» (Дубівці) – ФК «Скалат» |
Агрокомплекс «Івачів» – «Панорама» |
ФК «Озерна» – «Укроп» |
TDK – «Wine Time» |
БФ «Апостол» – «ЕкміКолор Динамо» |
«Інваспорт» – «Агропродсервіс-Ветеран» |
6 тур |
ФК «Козова» – «Вікторія» (Дубівці) |
Агрокомплекс «Івачів» – «Поділля» |
ФК «Скалат» – ФК «Озерна» |
«Wine Time» – «Панорама» |
«Укроп» – БФ «Апостол» |
«Агропродсервіс-Ветеран» – TDK |
«ЕкміКолор Динамо» – «Інваспорт» |
7 тур |
Агрокомплекс «Івачів» – ФК «Козова» |
«Вікторія» (Дубівці)– ФК «Озерна» |
«Поділля» – «Wine Time» |
БФ «Апостол» – ФК «Скалат» |
«Панорама» – «Агропродсервіс-Ветеран» |
«Інваспорт» – «Укроп» |
TDK – «ЕкміКолор Динамо» |
8 тур |
ФК «Козова» – ФК «Озерна» |
«Wine Time» – Агрокомплекс «Івачів» |
БФ «Апостол» – «Вікторія» (Дубівці) |
«Агропродсервіс-Ветеран» – «Поділля» |
ФК «Скалат» – «Інваспорт» |
«ЕкміКолор Динамо» – «Панорама» |
«Укроп» – TDK |
9 тур |
«Wine Time» – ФК «Козова» |
ФК «Озерна» – БФ «Апостол» |
Агрокомплекс «Івачів» – «Агропродсервіс-Ветеран» |
«Вікторія» (Дубівці) – «Інваспорт» |
«Поділля» – «ЕкміКолор Динамо» |
TDK – ФК «Скалат» |
«Панорама» – «Укроп» |
10 тур |
ФК «Козова» – БФ «Апостол» |
«Агропродсервіс-Ветеран» – «Wine Time» |
«Інваспорт» – ФК «Озерна» |
«ЕкміКолор Динамо» – Агрокомплекс «Івачів» |
««Вікторія» (Дубівці) – TDK |
«Укроп» – «Поділля» |
ФК «Скалат» – «Панорама» |
11 тур |
«Агропродсервіс-Ветеран» – ФК «Козова» |
БФ «Апостол» – «Інваспорт» |
«Wine Time» – «ЕкміКолор Динамо» |
ФК «Озерна» – TDK |
Агрокомплекс «Івачів» – «Укроп» |
«Панорама» – «Вікторія» (Дубівці) |
«Поділля» – ФК «Скалат» |
12 тур |
«Інваспорт» – ФК «Козова» |
«ЕкміКолор Динамо» – «Агропродсервіс-Ветеран» |
TDK – БФ «Апостол» |
«Укроп» – «Wine Time» |
ФК «Озерна» – «Панорама» |
ФК «Скалат» – Агрокомплекс «Івачів» |
«Вікторія» (Дубівці) – «Поділля» |
13 тур |
ФК «Козова» – «ЕкміКолор Динамо» |
«Інваспорт» – TDK |
«Агропродсервіс-Ветеран» – «Укроп» |
«Панорама» – БФ «Апостол» |
«Wine Time» – ФК «Скалат» |
«Поділля» – ФК «Озерна» |
Агрокомплекс «Івачів» – «Вікторія» (Дубівці) |
P.S.: Дата і час матчів буде повідомлено додатково.
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось