Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Календар матчів Чемпіонату Дитячо-юацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н серед юнаків U-13

15 вересня 2017 р. 10:15


Календар матчів Чемпіонату Дитячо-юацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н серед юнаків U-13 (2005-2006 р.н)
Регіональний центр “ Чортків“


 


1 -2 тур   (16.09.2017) Субота

10.00 ДЮСШ - 2 Чортків - ДЮСШ Монастириськ
10.30 “Атлетік” Чортків - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
11.00 ДЮСШ Гусятин - ДЮСШ Заліщики
11.30 ТО ДЮСШ Копичинці - ДЮСШ Борщів
12.00 ДЮСШ -1 Чортків - ДЮСШ -2 Чортків
12.30 ДЮСШ Монастириськ - “Атлетік” Чортків
13.00 ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ Гусятин
13.30 ДЮСШ Заліщики - ТО ДЮСШ Копичинці

3-4-5 тур (30.09.2017) Субота

10.00 “Атлетік” Чортків - ДЮСШ -1 Чортків
10.30 ДЮШС Гусятин - ДЮСШ Монастириськ
11.00 ТО ДЮСШ Копичинці - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
11.30 ДЮСШ Борщів - ДЮСШ Заліщики
12.00 ДЮСШ - 2 Чортків - “Атлетік” Чортків
12.30 ДЮСШ - 1 Чортків - ДЮСШ Гусятин
13.00 ДЮСШ Монастириськ - ТО ДЮСШ Копичинці
13.30 ДЮСК “Чемпіон “ - ДЮСШ Борщів
14.00 ДЮСШ Гусятин - ДЮСШ -2 Чортків
14.30 ТО ДЮСШ Копичинці - ДЮСШ-1 Чортків
15.00 ДЮСШ Борщів - ДЮСШ Монастириськ
15.30 ДЮСШ Заліщики - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль

 

6-7 тур (7.10.2017) Субота

10.00 ДЮСШ Монастириськ - ДЮСШ Заліщики
10.30 ДЮСШ - 1 Чортків - ДЮСШ Борщів
11.00 ДЮСШ - 2 Чортків - ТО ДЮСШ Копичинці
11.30 ДЮСШ Гусятин - “Атлетік “ Чортків
12.00 ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ Монастириськ
12.30 ДЮСШ Заліщики - ДЮСШ - 1 Чортків
13.00 ДЮСШ Борщів - ДЮСШ -2 Чортків
13.30 ТО ДЮСШ Копичинці - “Атлетік” Чортків

8-9 тур (21.10.2017) Субота

10.00 ДЮСШ - 1 Чортків - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
10.30 ДЮСШ - 2 Чортків - ДЮСШ Заліщики
11.00 “Атлетік” Чортків - ДЮСШ Борщів
11.30 ДЮСШ Гусятин - ТО ДЮСШ Копичинці
12.00 ДЮСШ Монастириськ - ДЮСШ -1 Чортків
12.30 ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ -2 Чортків
13.00 ДЮСШ Заліщики - “Атлетік” Чортків
13.30 ДЮСШ Борщів - ДЮСШ Гусятин

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось