Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Календар матчів Чемпіонату Дитячо-юацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н серед юнаків U-13

15 вересня 2017 р. 10:15


Календар матчів Чемпіонату Дитячо-юацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н серед юнаків U-13 (2005-2006 р.н)
Регіональний центр “ Чортків“


 


1 -2 тур   (16.09.2017) Субота

10.00 ДЮСШ - 2 Чортків - ДЮСШ Монастириськ
10.30 “Атлетік” Чортків - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
11.00 ДЮСШ Гусятин - ДЮСШ Заліщики
11.30 ТО ДЮСШ Копичинці - ДЮСШ Борщів
12.00 ДЮСШ -1 Чортків - ДЮСШ -2 Чортків
12.30 ДЮСШ Монастириськ - “Атлетік” Чортків
13.00 ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ Гусятин
13.30 ДЮСШ Заліщики - ТО ДЮСШ Копичинці

3-4-5 тур (30.09.2017) Субота

10.00 “Атлетік” Чортків - ДЮСШ -1 Чортків
10.30 ДЮШС Гусятин - ДЮСШ Монастириськ
11.00 ТО ДЮСШ Копичинці - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
11.30 ДЮСШ Борщів - ДЮСШ Заліщики
12.00 ДЮСШ - 2 Чортків - “Атлетік” Чортків
12.30 ДЮСШ - 1 Чортків - ДЮСШ Гусятин
13.00 ДЮСШ Монастириськ - ТО ДЮСШ Копичинці
13.30 ДЮСК “Чемпіон “ - ДЮСШ Борщів
14.00 ДЮСШ Гусятин - ДЮСШ -2 Чортків
14.30 ТО ДЮСШ Копичинці - ДЮСШ-1 Чортків
15.00 ДЮСШ Борщів - ДЮСШ Монастириськ
15.30 ДЮСШ Заліщики - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль

 

6-7 тур (7.10.2017) Субота

10.00 ДЮСШ Монастириськ - ДЮСШ Заліщики
10.30 ДЮСШ - 1 Чортків - ДЮСШ Борщів
11.00 ДЮСШ - 2 Чортків - ТО ДЮСШ Копичинці
11.30 ДЮСШ Гусятин - “Атлетік “ Чортків
12.00 ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ Монастириськ
12.30 ДЮСШ Заліщики - ДЮСШ - 1 Чортків
13.00 ДЮСШ Борщів - ДЮСШ -2 Чортків
13.30 ТО ДЮСШ Копичинці - “Атлетік” Чортків

8-9 тур (21.10.2017) Субота

10.00 ДЮСШ - 1 Чортків - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
10.30 ДЮСШ - 2 Чортків - ДЮСШ Заліщики
11.00 “Атлетік” Чортків - ДЮСШ Борщів
11.30 ДЮСШ Гусятин - ТО ДЮСШ Копичинці
12.00 ДЮСШ Монастириськ - ДЮСШ -1 Чортків
12.30 ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ -2 Чортків
13.00 ДЮСШ Заліщики - “Атлетік” Чортків
13.30 ДЮСШ Борщів - ДЮСШ Гусятин

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 10 22
ФК Агронива 10 21
ФК "Нива" Теребовля 10 16
ФК "Збруч-Агробіз... 10 15
ФСК "Кристал" 10 12
ФК "Бережани" 10 11
ФК "Копичинці" 10 8
ДЮСШ-Тернопіль 10 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Дністер" 11 28
ФК "Вишнівець" 10 27
ФК Зоря 11 23
МФК "Скала-Айва" ... 10 21
ФК "Збараж" 10 16
ФК Вся Україна-Колос 11 15
НФК Тривалети-Кре... 11 15
ФК "Трибухівці" 10 14
ФК Арсенал 11 11
ФК Ланівці ОТГ 11 6
ФК Бастіон-1427 10 4
ФК Нива (Підгайці) 10 3
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 10 27
ФК Поділля 9 22
ФК Галичина 10 20
"Колос" Зборів 10 19
ФК "Козова" 10 18
ФК Панорама 10 18
Віго-Острів 10 10
ФК Юність 9 6
ФК "Скалат" ОТГ 10 5
ФК Волинь-Шумськ 10 5
ФК Нараїв 10 3

Наші партнери

Хто на Вашу думку потрапить до четвірки команд, які змагатимуться на другому етапі за нагороди вищої ліги чемпіонату області?








Всього голосів: 605


Голосування триває до: 31 липня 2019 р. 23:59